МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З приводу призначення Ю.Любоненка віце-прем'єром

06/26/2009 | Almodovar
Як повідломлялося, Ю.Тимошенко внесла до ВРУ "кадровий пакет". в якому пропонується призначити криворізького міського голову Ю.Любоненка віце-прем'єром. Я вже писав багато про цю особу. Даю додатково довідлку.
1. За особистим наказом Ю.Любоненко в місти всім підприємствам і приватним фірмам категорично заборонено приймати на роботу, навіть за направленням служби зайнятості всіх, хто має борги за коммунальні послуги.
2. ВСІ тендери в місті завжди виграють фірми, належні особисто Ю.Любоненко і його родині. Так, він повністю контролює:
-збирання плати за жилкомпослуги через його особисту фірму НОВАКОМ. ВСІ мещканці міста зобовязані платити тільки іерез НОВАКом і не особисто, а виключно через бухгалтерію. Це дає Любоненку 3 мільйони гривен щомісяці НІ ЗА ЩО.
-ремонт всіх доріг міста здійснюється через належну йому фірму "Весташляхбуд"
-ВСІ державні авто повинні запрравлятися ВИКЛЮЧНО на заправках ВЕСТА, належних Любоненку.
-ВСІ держпідприємства можуть купувати авто тільки або ПЕЖО, або ДАКИЯ, оскільки саме їми торгує фірма, належна Людоненку і купувати ТІЛЬКИ в цій фірмі.ю
-транспортні перевозки по місту завжди виграють перевіжники з ОДЕССИ, тісно повязані з Любоненком.
-вивіз мусора здійснює фірма, належна Любоненку. Для цього примусово збанкрутували державне підприємство "Спецтранс".
-середнє і велике будівництво в місті здійснюється ВИКЛЮЧНО фірмами, які підконтрольні Любоненку. Це "Кривбассіндусстрой" і деякі інші.
Нарешті, міський голова завжди виступав і виступає за повну ліквідацію ліцеїв і гімназій і перетворення їх на щвичайні школи: "Горад у нас протетарский і лицеї нам ні к чєму" (с).
І ще цікавий факт: Пан Любоненко нагороджений ВСІМА існуючими нагородами УПЦ Московського патріархату.
І це далеко далеко не все!
Так от, панове!

Відповіді

 • 2009.06.26 | igorg

  Гм. Цікав спроба отримати 700 тисячне місто

  перед виборами. Але ще цікавіше що створюється конфлікт або умови для кидалова між ПР і БЮТ. Адже головою вочевидь стає Вілкул молодший.
  Здається саме Юля звинувачувала ПР у тому що це партія-бізнесова корпрорація. І ось формує саме таку партію й сама.
  Можливо з Любоненка став би непоганий міністр транспорту, досвід якраз тут він має. Але віце-перем'єр! Це вже є дикі політичні танці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.26 | Almodovar

   Re: Гм. Цікав спроба отримати 700 тисячне місто

   Нещодавно він казав, що збирається бути мером ще довго. ПР мабуть дуже турбується про підтримку перед виборами. Лбоненко-типовий місцевий феодал, "князьок", який не має конкурентів і тому робить свою справу. Як мер, він. до речі, непоганий. Але методи!!!! Волоси дибом стають!
   Але керувати державою-то не для нього. Він не володіє методами керівництва в оточенні самостійних людей, тільки як пан над холопами.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.26 | igorg

    Саме те що треба БЮТ. Є лишень маленька проблема

    Юля може приревнувати якщо буде успішно справлятися й чогось добється :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.26 | Almodovar

     Re: Саме те що треба БЮТ. Є лишень маленька проблема

     Я думаю, у Любоненка інші завдання. не знаю які. але інші. Можливо, включення до списку БЮТ на наступних виборах. З містом він завязав і нас, напевне. чекає бездарне керування Вілкула. Хрєн він, а не топ-менеджер. Розмовляв тут кой з ким з приводу його методів керівництва. "Закатаєм в асфальт"-найпристойніше з усього.
   • 2009.06.26 | Горицвіт

    ви не думали, що все простіше?

    Не знаю нічого про тих хлопців, але суто з розказаного вами і з загальних міркувань:

    -- цей, який тепер мер. Після призначення віце-премєром так і залишиться паралельно мером. До виборів, з метою ефективного подолання кризи.

    -- Призначають його, бо просто купив посаду.

    ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.26 | Мартинюк

     Ну все таки здатні рубати капусту напевно зацінена.

     Так само як колись Юля зацінила таланти тендерного мафіозі Яценка. Навіть хотіла його міністром економіки зробити. На жаль загальний шум не дав того зробити.
     Дійсно Юлі заважають працювати , якби не оці перепони у неї вже був би віце премєр Медведчук, міністр МВС Лозінський, керівник СБУ Марков, керівник Фонду Держмайна Портнов, міністр по справах сімї Шуфрич і ще багато багато товаріщей
    • 2009.06.27 | igorg

     Певно справа не лише в грошах. Першим надбанням

     Юлі в Кривому Розі став голова Дзержинської райради Трайдук (саме в його районі знаходиться Арселор Міттал). Очевидно що практика дала позитивні результати.
     Любоненко людина непроста. Йому вдається тримати доволі рівні стосунки між усіма трьома політичними силами за дуже складних обставин. Це гарна основа для роботи. Найбільшу загрозу для нього має якраз ПР. Тож таким призначенням він певним чином може отримати додаткові можливості зберегти або принаймні конвертувати здобуте. Посада якраз в тему :).
     Щодо методів роботи то це класичний керівник випестуваний комуністичною системою. Тобто розумний, обережний, хитрий й абсолютно аморальний в тому сенсі що мета завжди виправдовує засоби. Втім мені так здається що це десь рівень Кравчука (ВПШ, хоч не знаю чи він там вчився).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.30 | Almodovar

      Re: Певно справа не лише в грошах. Першим надбанням

      У ВПШ вівн не вчився, але з рештою погоджуюсь. Обережний, хитрий-да. Розумний? В своїх межах-так. Аморальний? 120%.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua