МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Десятки наркоманів затримані міліцією в Київській області

06/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Позавчора на полі, яке знаходиться на межі земель Ірпінського регіону, Бучі та Києво-Святошинського району біля Київської психоневрологічної лікарні №2 Київська обласна міліція затримала десятки наркоманів, яких відвезли до Ірпінського міськвідділу.

Сталося це за дзвінком до Головного управління МВС у Київській області пересічного немісцевого громадянина (відвідувача Майдану), який проїжджав повз це поле на автомобілі та почув постріли й звернув увагу на кільканадцять машин вщерть забитих пасажирами. На зворотньому шляху він обстежив це місце та виявив мішені й десятки використаних шприців. Після цього він опитав місцевих мешканців та працівників Київської обласної психоневрологічної лікарні №2 та дізнався, що якісь люди облюбували це поле місяців три тому. На території колишньої (нині зруйнованої) станції переливання крові іноді влаштовують свої бої любителі пейнтболу, а також там відбувалася регулярна стрілянина по мішенях і споживання наркотиків, захоплюючи й територію лікарні саме біля наркологічного її відділення, який керує кум головного лікаря. До самого ж головного лікаря Олександра Лугіни (свого часу застосовував адмінресурс задля перемоги на президентських виборах-2004 Віктора Януковича, звільнився відразу після Помаранчевої революції, як тільки новопосталий голова Київоблдержадміністрації Євген Жовтяк ініціював перевірку роботи лікарні, був повторно призначений на посаду нинішнім БЮТівським керівництвом Київоблради) працівники лікарні звертались не раз, але, судячи з миттєвої реакції міліції на дзвінок пересічного громадянина, головлікар не приймав жодних заходів, якщо три місяці біля стін його закладу тривав цей безлад. Також місцеві мешканці стверджують, що неодноразово зверталися до Ірпінської та Бучанської міліції, але наслідків їхні звернення не мали. Більше того, правоохоронці, які брали участь у операції, не повідомляли місцеву міліцію про розробку та дводенне стеження за полем, оскільки не були певні у тому, що їх колеги не попередять любителів порозважатися у вищезазначений спосіб. Адже навряд чи хтось повірить, що без чийогось кришування три місяці може існувати отака відома багатьом неглухим і несліпим людям «малина» під відкритим небом поблизу державної медичної установи.

Відповіді

  • 2009.06.29 | люди

    Re: Десятки наркоманів затримані міліцією в Київській області

    Я працюю в КПМБ № 2 понад 12 рокив Лугина провсе знав и отримуе откати !


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua