МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Матковський влаштував алкогольну оргію в музеї Котляревського

06/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомила прес-служба Полтавської обласної організації ВО „Свобода” 26 червня 2009 року в приміщенні музею-садиби Івана Котляревського відбувся п’яний шабаш представників полтавської міської влади. Міський голова Полтави А. Матковський, секретар міської ради О. Козуб, заступник міського голови Л. Семеряга та керівництво районів міста влаштували алкогольний дебош у приміщенні музеї-садиби І. Котляревського.
Лише виклик міліції зміг припинити це безчинство. Представникам МВС довелося докласти зусиль, аби вгомонити чиновників напідпитку.
Полтавська обласна організація ВО «Свобода» висловлює своє обурення аморальній поведінці міських очільників.
Однак ще брутальнішою виявилась поведінка очільників міста у день відзначення битви під Полтавою 1709 року. Українофоб Матковський розпочав урочистості офіційним виконанням державного гімну Російської Федерації.
Антиукраїнські витівки полтавського мера уже не мають жодних меж пристойності. Можливо лише після того, як бютівець Матковський почне діяти як його партійний колега Лозинський (що спершу домігся знищення національної символіки у Голованівську, а згодом вдався до вбивства), правоохоронні органи звернуть увагу на безчинства міської влади у Полтаві.

Відповіді

 • 2009.06.29 | Мартинюк

  Пора перйменовувати Потаву у "Великі Головані"

  Можна ще Нові Головані, Юличині Головані,Глованьо-Матюковськ
  чи ще якось. І обовязково бюст Лозінському. Біля Петра 1.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.29 | Василь Ковальчук

  Re: Матковський влаштував алкогольну оргію в музеї Котляревського

  Правозахисник Анатолій Банний та керівник обласної організації Партії захисників Вітчизни Василь Ковальчук,розповіли, як увечері напередодні 300-ї річниці Полтавської битви «застукали» в меморіальній садибі І.Котляревського застілля за участю міської верхівки на чолі з мером Полтави Андрієм Матковським.
  26 червня близько 22.30 Банний і Ковальчук підійшли до музею-садиби І.Котляревського. Перед воротами стояв кортедж з десятка авто. Біля воріт сторожувала жіночка з парасолькою. Вона їх пропустила, подумавши, очевидно, що вони з того ж гурту, що святкував усередині.
  «Прямо на призьбі стояли колонки, біля клуні танцювало чоловік із п’ять молоді, - розповідає про подальший перебіг подій Василь Ковальчук. Віконця дальнього залу музею - світлиці Котляревського, були освітлені, усередині – столи, заставлені наїдками, горілкою, шампанським. Ми впізнали Матковського та ще декого з верхівки міської влади всього біля 30 ( тридцяти) осіб.
  Я став фотографувати. До мене одразу ж підбіг секретар міської ради Олександр Козуб та намагався відібрати фотоапарат. Сутичку помітили всередині. Побачивши, що їх фотографують, компанія почала вибігати з хати і бігти до автомашин.
  Ми вже виходили з двору садиби, як раптом на Анатолія Банного накинулись двоє зі свити мера секретар міської ради Олександр Козуб та Лариса Семеняга заступник мера з питань культури: у результаті Банному від культури дісталась порвана сорочка, глибокі подряпини нігтями на лівій руці та шії до крові, та від секретаря нагорода синці. При цьому нападниця, ще й кликала на допомогу - мовляв, жінку вдарили.
  У цей час частина людей разом з керівником міста сіли в автомобілі й поїхали. Частина залишилась у садибі. Я викликав міліцію. Про те, що коїться, ми телефоном повідомили в СБУ і помічникові міністра внутрішніх справ Антоніні Стучиловій. Під’їхав наряд, міліціонери попросили відчинити двері, але їх усередину не пустили. Під’їхали й представники охоронної фірми, але вони чомусь не вважали своїм обов’язком охороняти музей від вандалів, які зробили з об’єкта культурної спадщини генделик. До речі співробітники «Антарес» намагались зробити винними нас: « мов гуляють люди то чого ви їм заважаєте». Але правоохоронців до хати Котляревського так і не впустили.
  А от нас намагався «виховувати» заступники міського голови, пан Нікіпєлов переконуючи, що ми чинимо непорядно. Невдовзі з’явивсяся гурт хлопців, що займаються єдиноборствами на чолі з прославленим в боях з міліціантами скандально відомим заступником міського голови Русіним. Їм замовили нас «виховати» і знищити фото, але вони виявились більш розумними і порядними, аніж ті хто їм ставив задачу, серед них були мої знайомі, тож бити нас не наважились».
  А.Банний та В.Ковальчук звертаються до правоохоронців, журналістів та всіх, кому небайдужа доля полтавської культурної спадщини, із закликом зробити все можливе, аби припинити вакханалію банди очільника міста та наругу над нашими духовними святинями. Адже це не перший подібний випадок. Про пиятику на території музею вже повідомляла газета «Україна молода» (№102 від 10.06.09, Інтернет-версія http://www.umoloda.kiev.ua/number/1423/219/50105/
 • 2009.06.29 | Прихильник Ю.

  Попередник Матковського "регіонал" Кукоба не дозволяв собі

  і своєму оточенню такого.

  БЮТ опустився нижче ПР. Ганьба!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.29 | saha

   Кукоба був взагалі нормальним мужиком хоть і регіоналом

   для Полтави багато зробив
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.30 | Тарас Токар

    Re: За часів Кукоби Полтава

    - мала гарячу воду;

    - мала якісні дороги;

    - не була такою засміченою, як зараз.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.30 | Адвокат ...

     От же: Полтавцям,-- наука: уважно придивляти сь до зайд..

     Перед тим, як тим зайдам ключі від міста давати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.30 | шмуль

      Re: От же: Полтавцям,-- наука: уважно придивляти сь до зайд..

      Ну а шо на те могла б сказати СБУ? Непогано було б теж почути думку міністра ВС України. Ми не були б проти дізнатись про дії пана П-резидента тай і інші парт-командирі мали б почати діяти.
     • 2009.06.30 | Полтавець

      Re: От же: Полтавцям,-- наука: уважно придивляти сь до зайд..

      Дуже цікаве обговорення нашого полтавського наболілого. От якби питання йшло про білочку( хоча і там важливо) обговорення б йшло на ура.
 • 2009.06.30 | Петро Галушка

  Re: Матковський влаштував алкогольну оргію в музеї Котляревського

  Гидко читати про наших БЮТівських полтавських очільників. Як може заступником міського голови бути Л.Семеняга - людина з дипломом м'ясо-молочного технікуму? Матковський із Семннягою не лише самі напилися до свинячого вереску, але й шведів понапоювали до безтями, що останні, кинуті напризволяще на вулицях нічної Полтави, потрапляли по територіальності до Октябрського РВ ПМУ ГУМВС України в Полтавській області.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua