МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Шо? Оп'ять?"(с) В Росії стартували навчання "Кавказ-2009"

06/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
В десяти суб'єктах півдня Росії (включно з Південною Осетією) розпочались оперативно-стратегічні навчання "Кавказ-2009" під керівництвом начальника штабу Збройних сил Росії.

Про це повідомляє РІА Новості з посиланням на начальника служби інформації та громадських зв'язків Північно-Кавказького військового округу РФ Андрєя Бобруна.

Він пояснив, що "Кавказ-2009" пройде на території Краснодарщини, Ставропольщини, Астраханщини, Волгоградщини та Ростовщини, Північної Осетії, Інгушетії, Дагестану, Карачаєво-Черкесії та Чечні.

Навчання продовжаться до 6 липня. За даними Міноборони, РФ в них будуть брати участь близько 8,5 тисяч осіб, близько 200 танків, 450 бронемашин і до 250 артзасобів.

"До навчань будуть залучені з'єднання та військові частини Північно-Кавказького військового округу, а також взаємодіючі і оперативно підпорядковані структури - армії ВПС та ППО, Каспійської флотилії, Новоросійська військово-морська база, регіонального прикордонного управління ФСБ Росії по ПФО, Північно-Кавказьке регіональне командування Внутрішніх військ МВС Росії та Військово-десантних військ", - повідомив агентству співбесідник.

За його словами, під час навчань буде дана оцінка реального стану бойової та мобілізаційної готовності військ (сил), що дислокуються у південно-західному регіоні Росії. До чого мають бути готовими війська РІА "Новості", на жаль, не повідомляє.

Частина експертів та журналісти західних ЗМІ вже охрестили навчання підготовкою до чергового військового конфлікту з Грузією.

Нагадаємо, минулого року аналогічні навчання проводились на територіях близьких до Абхазії.

За матеріалами Postimees.ee

Відповіді

  • 2009.06.29 | Историк

    Украинские информагентства уже в подполье?..Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua