МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На захист руйнаторів Леніна

07/01/2009 | Київська міська організація Спілки Української Молоді

Сьогодні патріотична громадськість пікетувала Шевченківський райвідділ МВС на Герцена, 9, вимагаючи звільнення затриманих за пошкодження пам’ятника Леніну.
Зараз затримані перебувають в ІТТ на Косогірному провулку, 7. Адвокат Ярослав Бабич вивчає матеріали справи, побратими збирають потрібні документи. Судове засідання відбудеться завтра, 2 липня, у Шевченківському районному суді (вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б). Там же буде пікетування, долучайтеся!

UPD (16:15). За інформацією Артема Скоропадського [info]listopadsky, голова прес-служби МВС Поліщук сказав йому, що не факт, що суд буде 2-го, що ще нічого не відомо. Підозрюю, що Поліщук каже це навмисно, щоб люди не збиралися під судом. Його вже не раз ловили на брехні - наприклад, після 18-го жовтня минулого року, коли міліція застосувала проти демонстрантів газ, він робив брехливі заяви, що все було навпаки.Прапори бачила тільки «свободівські», обличчя – також «патріотівські» і «кунівські». Крім звичайних кричалок типу «Слава Україні! Героям слава!», «Комуняку на гілляку!» і «Ворогів на ножі!», скандували «Свободу патріотам, собакам смерть!», «Ей-сі-ей-бі» (можливо, деякі поважні читачі не знають, що це означає; це славетне АСАВ – “All cops are bastards”, «Всі мєнти – покидьки»), «Робити я не хочу, а красти я боюся, поїду я у Київ, в міліцію наймуся!».


Голова Печерської районної організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів Олесь Гриб зачитав звернення, під яким підписалися присутні: «Шановний пане Президенте! Якщо не хочете глузування з Ваших указів, подбайте про звільнення молоді, яка вам повірила. Сприяйте виконанню Ваших же актів. Видайте указ про створення музею тоталітарного мистецтва і негайне вивезення до нього комуністичних бовванів.Шановна прем’єр-міністр Тимошенко! Негайно звільніть від займаних посад ворожих до України правоохоронців типу Мірошниченка (голова Шевченківського МВС), який опікує тих, хто зірвали меморіальну дошку на честь підйому Українського прапору.
Шановний міністре Луценко! Не дозволяйте українській міліції ставати в один ряд з гестапівцями і енкаведистами – вчора вони труїли людей газом…».Завтра має вирішитись, відпустять наших хлопців чи подовжать їм термін тримання під вартою (ще, здається, на 10 діб).
Олена Білозерська
http://bilozerska.livejournal.com/149853.html

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua