МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Окрім петиції пропоную ще один варіант

07/01/2009 | karpo
захисту Кохановського і хлопців.
Треба щоб юристи розмістили тут форму заяви з зізнанням в причасності до руйнування комуністичного ідола. І всі люди доброї волі нехай надішлють його до відповідної установи. Гадаю якщо збереться людей багатенько, то ніхто нічого їм не зробить.
Прошу панів юристів дати правову оцінку.

Відповіді

 • 2009.07.01 | Михайло Свистович

  Re: Окрім петиції пропоную ще один варіант

  karpo пише:
  > захисту Кохановського і хлопців.
  > Треба щоб юристи розмістили тут форму заяви з зізнанням в причасності до руйнування комуністичного ідола. І всі люди доброї волі нехай надішлють його до відповідної установи. Гадаю якщо збереться людей багатенько, то ніхто нічого їм не зробить.
  > Прошу панів юристів дати правову оцінку.

  Ці зізнання не візьмуть до уваги, оскільки в нас формально правова держава, де зізнання не є царицею доказів, як при Вишинському. Слідчі за такою ж шаблонною формою відкидатимуть ці зізнання, оскільки мають переконливі докази, хто розбивав пам"ятник Леніну.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.01 | karpo

   Дякую

  • 2009.07.01 | Д. А.

   Re: Окрім петиції пропоную ще один варіант

   Михайло Свистович пише:

   >
   > Ці зізнання не візьмуть до уваги, оскільки в нас формально правова держава, де зізнання не є царицею доказів, як при Вишинському. Слідчі за такою ж шаблонною формою відкидатимуть ці зізнання, оскільки мають переконливі докази, хто розбивав пам"ятник Леніну.

   Можна зізнатись в підбурюванні, а це співучасть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.02 | Михайло Свистович

    Re: Окрім петиції пропоную ще один варіант

    Д. А. пише:
    >
    > Можна зізнатись в підбурюванні, а це співучасть.

    А не можна спочатку змоделювати для себе поведінку слідчого, а потім писати такі пропозиції? :) Справа будуватиметься на наявних у міліції доказах та свідченнях п"ятьох затриманих, які казатимуть, що їх ніхто не підбурював. Всі формальні підстави у сілдства для ігнорування подібних заяв сторонніх людей є, і вони скористаються ними по повній й не ускладнюватимуть собі життя.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua