МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лидер украинских националистов поприветствовал армянские погр(/)

07/02/2009 | ak1001
http://www.lenta.ru/news/2009/07/02/nationalist/

Лидер украинских националистов поприветствовал армянские погромы

Лидер националистического Всеукраинского объединения "Свобода" Олег Тягнибок назвал беспорядки на национальной почве в городе Марганец Днепропетровской области возрождением "лучших казацких традиций Запорожской Сечи". Об этом сообщило издание Корреспондент.net в среду, 1 июля.

Также Тягнибок предрек череду национальных конфликтов на Украине, заявив, что события в Марганце могут стать "первой ласточкой", поскольку "ментальные, социальные и культурные различия между мигрантами и автохтонным населением приводят к росту межнационального напряжения".

Что касается самого конфликта между местными жителями и представителями армянской диаспоры, то, по мнению Тягнибока, "реакция украинцев Марганца стала сюрпризом как для непрошеных гостей, так и для представителей власти, при содействии которой армянское меньшинство в течение многих лет чувствовало себя хозяевами в городе и вызывающе демонстрировала свою пренебрежительное отношение к коренным жителям".

Напомним, в украинском городе Марганец в минувшие выходные 22-летний инспектор патрульной службы милиции Сергей Бондаренко погиб от ножевого ранения при попытке прекратить драку в одном из городских кафе. Драка произошла между украинцами и армянами.

Как отмечает Корреспондент.net, позже драка возобновилась у здания местной больницы, куда были доставлены пострадавшие из кафе. Украинцы начали громить автомобили, принадлежащие армянам. По словам местных жителей, во время беспорядков была слышна стрельба. Украинские СМИ сообщили, что в город был введен спецназ "Беркут".

Корреспондент.net напоминает, что ранее начальник управления МВД Украины в Днепропетровской области Анатолий Науменко заявил о том, что сейчас в Марганце нет конфликтной ситуации на межнациональной почве. По словам чиновника, в настоящее время в районе дислокации жителей армянской общины ситуацию контролируют подразделения милиции.

Издание отмечает, что в качестве основной версии убийства Сергея Бондаренко следствием рассматривается бытовая. Подозреваемый в его убийстве гражданин Украины армянского происхождения задержан. Также задержан украинец, предполагаемый зачинщик драки у больницы. Имена фигурантов не уточняются.

Відповіді

 • 2009.07.02 | omela

  не читайте лєнту.ру на ніч, а краще взагалі

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.02 | ak1001

   что вы говорите. я особой разницей между лентой и прямой речью

   фюрера Тягнибока не заметил


   Голова Всеукраїнського об‘єднання «Свобода» Олег Тягнибок прокоментував ситуацію навколо подій у Марганці: “Незважаючи на щільну інформаційну блокаду, багаторічні проповіді “політкоректності” та примусове насаджування “толерантності” до чужинців, правда про трагедію прорвалась крізь тенета офіціозу. Намагання правоохоронних органів видати вбивство молодого сержанта за звичайну побутову бійку та приховати конфлікт на ґрунті ненависті до українців не дали жодного результату. Реакція українців Марганця стала сюрпризом як для непроханих гостей, так і для представників влади, за сприяння якої вірменська меншина протягом багатьох років почувала себе господарями в місті та зухвало демонструвала свою зверхність над корінними мешканцями. Самоорганізувавшись, українці нарешті відродили кращі козацькі традиції Запорізької Січі, і дали рішучу відсіч зайдам на вулицях рідного міста. Врятуватись від народного гніву знахабнілим вихідцям із Закавказзя допомогло лише втручання загонів міліції особливого призначення, оперативно стягнутих в Марганець. Наразі ситуація в місті залишається вибухонебезпечною, адже українці небезпідставно побоюються, що злочинцям вдасться уникнути справедливого покарання, як це уже неодноразово траплялося.

   Незалежно від того, як закінчиться справа про вбивство українця в Марганці, сьогодні з упевненістю можна констатувати низку вкрай небезпечних тенденцій:

   1.Завдяки потуранням демоліберальної влади та політики Брюсселю з перетворення України в багатонаціональний сміттєзбірник Європи, на території нашої держави, особливо в південно-східних регіонах, формуються справжні ґетто чужинців, які активно освоюють український життєвий простір.
   2.Корумпованість антиукраїнської влади призводить до того, що кожного року зростає потік як легальних, так і нелегальних мігрантів, які цілеспрямовано осідають в українських містах.
   3.Ментальні, соціальні та культурні відмінності між мігрантами і автохтонним населенням призводять до зростання міжнаціональної напруги, а небажання правоохоронних органів захищати українців від агресії чужинців призводить до трагічних наслідків.
   Виходячи з цього, на превеликий жаль, доводиться констатувати, що трагедія в Марганці може стати “першою ластівкою” у низці подібних інцидентів вже найближчим часом, а в перспективі Україна може постати перед загрозою масових мігрантських заворушень”.

   Всеукраїнське об’єднання “Свобода” звертається до правоохоронних органів з вимогою оперативно розслідувати вбивство сержанта міліції С. Бондаренка та притягнути вбивць до відповідальності. Разом з тим, закликаємо всіх українців виявляти солідарність та взаємодопомогу, підтримуючи співвітчизників з метою недопущення подібних трагедій.   Прес-служба

   Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
  • 2009.07.02 | Наталка

   Він не може, йому Сєня наказав націоналістов мочіть на шляху до

   побудови Сєнєй-укрАінецем не етнічної, а палітічєской нациї. Он вже лєнту. ру цитує, завтра з сайту вітрянки, чи Пєді щось притягне. Головне - лайном облити, поки зрозуміють в чому справа - а чуточки вже пішли. В минулому столітті в вишах кгб такі методи викладались і успішно практикувались такими, як кузнєцов наприклад.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.02 | ak1001

    як там на дорозі до фашизму? Одна нація – одна раса?

    цікаво Свистович теж кричав "Одна нація – одна раса" ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.02 | Наталка

     Оце і буде передвиборчою стратегією Сєні? Як у ригіонів...

     і камуністів і вітрєнка. Страшилки від Сєні...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.02 | ak1001

      я не сеня, що в нього буде не знаю

      Одна нація – одна раса це слова ваших активістів, а не моя страшилка
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.02 | Наталка

       А ваше з Сєнєй гасло - Так! політичній нації

       Як ваші донечки приведуть губатенького негрика (може в церкві Аделаджі знайдуть) в зяті, а тоді народять вам губатеньких негритосиків-онучат - от тоді поговоримо про расу. А поки що немає сенсу гворити з людиною, яка стверджує що голосуватиме за Сєню на посаду президента, якій вже оголосив, що не відстоюватиме ні української нації, ні мови, ні ОУН-УПА, ні НАТО - бо це бач розколює народ (читай забирає голоси в різних регіонах). Совок і фарисей - це моя думка про Сєню. Совки і раби - моя думка про тих, хто голосуватиме за цього "укрАінца"..
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.02 | ak1001

        цікаво вас там багато таких? Оляля, омела теж такі?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.02 | Наталка

         Адекватних людей, для яких нація і Україна понад усе?

         Багато і не тільки в Свободі.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.02 | ak1001

          адекватінсть штибу "одна нація одна раса"?

          дайте список, а то може я ще не всіх знаю
          можу встрітити і випадково руку подати
         • 2009.07.02 | Габелок

          Re: нація і Україна понад усе?

          Люба Наталко, коротке завваження.

          Я не знаю чи Ви усвідомлюєте те, що нація та Україна є двома різними речами й наскільки я тут бачив з Ваших кількох дописів, Ви є проти України, але за "націю" визначеною, надіюсь Вами, але, думаю, що кимось іншим. Я бачу, що такі, як Ви принесуть у жертву Україну за ради "нації".

          Ви є п"ятою колоною, яка руйнує Україну з середини. Ви та еФеСБе.

          Пам"ятаєте "націоналіста" Корчинського? Виявився кремлівським бовтюхом. Але Корчинський почав відкрито працювати на Кремль тому, що думав, що Путлєр поставить свого попихача керувати Україною в 2004 році. Вийшов пшик.

          Тепер "націоналіст" Тягнибок співає туж саму пісеньку прикриваючись ОУН, УПА... Насправді він, Свобода та Ви свідомо чи не свідомо працюєте на Путлєра.

          Подумайте над тим яка є різниця між націоналізмом та нацизмом.


          Вітаю,

          Габелок


          Наталка пише:
          > Багато і не тільки в Свободі.
   • 2009.07.02 | Габелок

    Re:для Наталки

    Наталко, наведена тут промова Тягнибока (та, що не з Лєнти.ру, а та що з Всеукраїнського об’єднання «Свобода») є нацистською. Олег Тягнибок є нацистом, ну тіпа Гітлера.

    Наразі у Вас є вибір, або погодитися з Тягнибоком, або не погодитися. Якщо Ви з ним погоджуєтеся, то тоді майте мужність чи пристойність, чи що ще там таке може бути, й визнайте себе нацисткою. Якщо - ні, то тоді чому Ви називаєте речі, які називають речі своїми іменами - "поливати лайном"?

    Я так розумію, що "поливати когось лайном", у переносному значенні, звичайно, значить "оббріхувати когось". Олега Тягнибока називають нацистом, що є правдою, і Ви це називаєте "лайном полити". Чи є в цьому рація? Можливо, й тут, люба Наталко, я з Вами погоджусь тому, що у Вашій рації винне КаГеБе, ЦеКа КаПееРеС, ну й інші Сєні-укрАінці, Пєді, чи кого Ви там ще знаєте з ідеологічних ворогів.

    Справа у тому, що Ваші (й деякі з них, мої також) ідеологічні вороги засрали (перепрошую за натуралізм, в переносному значенні, звичайно) нам мізки тим, що "нацисти" це тіпа Гітлера й інші "заграничні", "не хароші" люди. Тагнибок, начебто не є з "заграниці" й через те він не підпадає під категорію "не хароших", під яку, у свою чергу, як це ми бачили раніше, підпадають люди "заграничні". Але ж неупереджений погляд на речі, звичайне порівняння визначення поняття "нацизм" та промов Тягнибока показують, що він є "класичним" нацистом.

    Таким чином, Наталко, я закликаю Вас, взяти антикагебістське знамено, позбавитися "червоної зарази" у своїй голові й назвати речі тим чим вони є, а саме назвати Олега Тягнибока - нацистом. Очистившись від "червоної зарази" Ви очиститесь і від "брунатої зарази".

    Наталко, крок за Вами. Ви з КаГеБе і з Тягнибоком, чи Ви з Україною і її чудовим народом?

    Робіть свій вибір.

    З повагою,
    Габелок

    Бачили очі, що купували...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua