МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлія Тимошенко продовжує цинічно брехати

07/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
По телевізору продовжують транслювати рекламний ролик, в якому прем’єр-міністр України хвалить, що закрила гральний бізнес, переймаючись турботою про народ, каже, що знає про роботу гральних закладів у тіні під дахом «деяких представників місцевої влади та міліції» і просить усіх допомогти їй у тяжкій боротьбі та повідомити факти підпільної роботи гральних закладів на телефон гарячої лінії 8 800 507 30 90, поданий у тій самій рекламі. Так і каже: "Я даю вам телефон, за яким ви можете повідомити...", і цей телефон світиться на екрані великими червоними цифрами під час промовляння Юлією Тимошенко цих палких слів, а впродовж всього ролику телефон біжить у рядку внизу екрану.

Але ось вже понад тиждень люди, які відгукнулися на заклик прем’єр-міністра повідомляти про наявність підпільно працюючих гральних закладів, не можуть допомогти Юлії Володимирівни, оскільки поданий телефон не працює.

Цікаво, що два тижні тому цей телефон вже анонсувався як номер гарячої лінії, що її Кабінет Міністрів відкрив для надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок стихії на Волині. Про це можна пересвідчитись за лінком http://zik.com.ua/ua/news/2009/06/14/184562.

Власники гральних закладів кажуть, що таким чином Юлія Тимошенко збирає кошти на свою президентську передвиборчу кампанію. БЮТівські місцеві влади на половині території України та фактично БЮТівська (луценківська) міліція по всій країні отримують "чорну готівку" від власників таких закладів за те, що закриватимуть очі на їх підпільну роботу. А прем’єр-міністр, чудово знаючи, що переважна більшість вибрців не телефонуватиме на гарячу лінію та не дізнається про обман, переконуватиме народ, що у всьому винні "саботажники на місцях", "окремі нечесні чиновники та міліціонери", "інопланетяни, які викрадають прем’єрів" тощо.

На нашу думку, таке ставлення політиків до народу заслуговує якнайсуворішого покарання. А єдиним способ покарати політиків за таку цинічну брехню є якомога більше поширення цієї інформації.

Відповіді

  • 2009.07.03 | Микола

    Re: Юлія Тимошенко продовжує цинічно брехати

    Дзвонив. Нема.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua