МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко змушує "Нафтогаз України" взяти кредит у Путіна (I)

07/04/2009 | Taras-ods
Юлія Тимошенко змушує "Нафтогаз України" взяти кредит розміром 4 мільярди доларів у компаній, близьких до Володимира Путіна. Про це пише "Економічна правда" з посиланням на підготовлений у Москві проект відповідного договору, який потрапив у розпорядження редакції.

"Нафтогаз України" поставлений сьогодні в умови, в яких змушений буде брати кредит, оскільки фракції Партії регіонів та БЮТ фактично заблокували роботу Верховної Ради у п`ятницю, і парламент не зміг включити до порядку денного питання про збільшення статутного фонду НАК, нагадує видання.

Організувати фінансування, відповідно до договору, має російська інвестиційна компанія "Тройка Діалог", яка вважається близькою до російського уряду, причому умови договору складені таким чином, що більша частина коштів має бути залучена від російських банків.

За роботу з організації кредиту "Тройка Діалог" отримає комісію в 1,25% від суми позики та відшкодування будь-яких витрат (включно із різноманітними податками), які будуть документально оформлені. Також Нафтогаз має взяти на себе оплату будь-яких радників, яких вважатиме за необхідне залучити до процесу “Тройка діалог”, причому розмір такої оплати жодним чином не регламентується. На додачу до цього “Тройка діалог” хоче надавати Нафтогазу послуги з організації кредиту виключно на умовах ексклюзивності. Підписавши угоду з наближеною до Путіна компанією, Нафтогаз сам себе позбавить права “без письмової згоди (“Трійки діалог”) проводити будь-які переговори та/або наймати будь-яких інших консультантів, радників, менеджерів, координаторів...” Також Нафтогаз не матиме змоги без згоди з російської компанії випускати цінні папери, пов’язані із питаннями залучення кредиту, або керувати такими паперами.

Згідно з інформацією джерел "Економічної правди", підписання договору приурочене до 7 липня, коли минає термін сплати "Нафтогазом України" за газ, отриманий у червні.

Сума кредиту, яка складає 4 мільярди доларів, за даними Європейської комісії є завищеною, пише видання, оскільки, за підрахунками ЄК, для закупівлі газу вистачить 2 мільярди. Проте, йтиметься саме про чотири. Також угода передбачає організацію невідкладного кредиту у розмірі 1,5 мільярдів доларів, які будуть погашені після надходження основних коштів.

За інформацією джерел Економічної правди, тільки частина цієї суми буде негайно спрямована на підготовку до опалювального сезону. Куди піде решта коштів - незрозуміло.
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-324498.html

Відповіді

 • 2009.07.04 | Адвокат ...

  А что на ето скажет товаріщ Уколов?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.04 | Taras-ods

   Уколов ще кращій будинок збудує і незаплатить податки

   Уколов отримає работу по інформаційному забеспеченю кабали "НафтоГазу". Та як завжди не заплатить податків з отриманої платні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.07.05 | Мірко

  Перший крок до передачі Нафтогазу Ґазпромові.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.07.05 | Mykola_2007

  Re: Тимошенко змушує "Нафтогаз України" взяти кредит у Путіна (I)

  >Куди піде решта коштів - незрозуміло.

  Чому не зрозуміло, на "дерібан", або як тепер модно "На підготовку до Євро - 2012".
 • 2009.07.06 | Best

  а ще у Тимошенко захищяють російські "проекти" від Президента (л

  http://obkom.net.ua/news/2009-07-06/0955.shtml

  народный депутат Украины (фракция БЮТ) Святослав Олийнык:

  «Я вообще не понял, какие проекты Ющенко имеет в виду. Проекты бывают коммерческие, политические, творческие, в поддержку национальных традиций. Что подразумевается под «российскими» проектами, тоже непонятно, ведь бывают проекты частные и государственные», - сказал г-н Олийнык.

  По его словам, «в данном случае Ющенко, как всегда, загадочен. Он сказал какую-то фразу, которую по-разному можно интерпретировать. Что он на самом деле имел в виду…хорошо, если это понимают его пресс-секретарь или другие люди, с которыми он привык работать. Но таким простым людям, как депутаты или журналисты, что-либо понять сложно», - считает народный депутат.

  «Кто их будет проверять, по какому принципу, и почему проверять следует «российские» проекты, а не, скажем, американские, которые меня тоже очень тревожат. К примеру, американский проект ВО «Свобода». Почему я так считаю? Это уже ни для кого не секрет: взять хотя бы бюджет, который они имеют из американских источников – вот он направлен на то, чтобы вести в нашей стране подрывную деятельность с выраженным антироссийским вектором. Вот это тоже стоит проверить», - резюмировал г-н Олийнык.
 • 2009.07.07 | Тарас Токар

  Україна - не Білорусь

  Віддавати - так усю!!! (за логікою пані Тимошенко)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua