МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Задля полегшення наслідків кризи в Україні

07/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
ЗАРАДИ ПОЛЕГШЕННЯ НАСЛІДКІВ КРИЗИ В УКРАЇНІ:
презентація нової Антикризової гуманітарної програми Міжнародного Фонду “Відродження”


13 липня 2009 року о 10.30 у приміщенні УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція, присвячена презентації нової Антикризової гуманітарної програми, яку започатковує Міжнародний фонд “Відродження”.

Діяльність Антикризової програми буде спрямована на допомогу людям, культурницьким та громадським осередкам, які найбільше постраждали від фінансово-економічної кризи.

Нова програма Міжнародного фонду “Відродження” надаватиме підтримку соціальним, культурницьким та гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх та оздоровчих програм для дітей та молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також підтримку селищних культурницьких інституцій та їх перетворення на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

На прес-конференції будуть презентовані пріоритети, цілі та цільові аудиторії Програми, озвучено стартовий фонд Програми, а також конкурси, які вже оголошено Міжнародним фондом “Відродження” в межах Антикризової гуманітарної програми.

В прес-конференції братимуть участь

• Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”

• Руслан Краплич, директор Антикризової гуманітарної програми

• Юрій Павленко, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту України

• Павло Полянський, заступник міністра освіти та науки України


Прес-конференція відбудеться в конференц-залі інформаційної агенції УНІАН за адресою вул..Хрещатик, 4. Початок реєстрації: о 10.00, за редакційним посвідченням.

За додатковою інформацією звертатися до Катерини Смаглій, менеджера Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» : тел. 461 97 09, smagliy@irf.kiev.ua та Анастасії Гринько, PR-менеджера Міжнародного фонду «Відродження”, тел. 461 95 00, grynko@irf.kiev.ua.

* * *
Місія Міжнародного фонду “Відродження” — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив. Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ) входить до мережі фундацій Інституту Відкритого Суспільства , заснованого Джорджем Соросом, що складається з національних і регіональних фондів у більш, ніж тридцяти країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу
Детальніше: http://www.irf.kiev.ua/ .sean

Відповіді

 • 2009.07.09 | Питання

  Re: Задля полегшення наслідків кризи в Україні

  Задля полегшення наслідків кризи в Україні пан Євген Бистрицький прийде пішки, чи скористується Мерседесом?
 • 2009.07.09 | Євген Захаров

  Re: Задля полегшення наслідків кризи в Україні

  От цікаво - про політичні справи усі радо базікають, а коли йдеться про щось конкретно-реальне зробити - жодної реакції!

  Невже у відвідувачів Майдану немає думок, як використати благодійні кошти для тих, хто потерпає від тої кризи? Потрібні розумні ідеї, бажано системного характеру. Сума проектів - до 25 тисяч доларів.

  Наприклад, ті, хто організовує оздоровчі табори для дітей влітку - зараз міг би дофінансуватись. Можна було б робити Інтернет-ценрти в районних бібліотеках там, де їх ще немає.

  Отже, включайте розумові здібності! :))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.10 | Людмила

   а що тут включати?

   школи зараз масово пишуть заявки. в умовах, здається, - все просто...

   знаю, що лише в одному районі в нашій області зараз 3 заявки готують.

   втім, яка може бути довіра до програми з таким директором? "Відро" вже вкотре само себе паплюжить вибором персоналу


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua