МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

от не вірю у випадкову смерть Червонія

07/09/2009 | omela
не претендую на знання всіх обставин, але не вірю і все.

ну а якщо то правда, що випадок, що оце блискавка так влучила,
Бог таки проти українців мабуть.

не беріть за зле, це те що в мене в душі.

правду кажучи, смерть Червонія подіяла пригноблююче.

...

і ще: скупо на сайті партії УНП мовиться про смерть такого видатного члена... скупими рядками і скупа неповна біографія, поганеньке фото:
http://www.unp.ua/ua/bodynews/12021.htm

мізерно, панове унпісти. а тепер зараз уже так просто і не знайти того некрологу - з першої швиденько оголошення прибрали, не минуло й 9 днів. заледве вдалося відшукати через "усі новини". і навіть світлину, хоч куцу, а вже прибрали. що, збулися?..

Відповіді

 • 2009.07.09 | Via

  Оно поруч гілка вісить - читайте

  А також тут і тут:
  http://bilozerska.livejournal.com/153225.html
  http://viaaaa.livejournal.com/28600.html
 • 2009.07.09 | Ukrpatriot(patriot)

  Видно таки у Свободі рядавім членам

  далі вказівку развивати тему
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | omela

   вказівки не отримую, до "Свободи" не маю стосунку

   і тим більше не є членом цієї організації.

   Кажу тільки те, що я думаю.

   Ну а якщо ще хтось так думає, значить підстави для того є.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.10 | Ukrpatriot(patriot)

    Якщо зробити контент-аналіз Ваших повідомлень

    то можна побачити, що Ви, якщо не є офіційним членом Свободи, то принаймні дуже палкою прихильницею цієї партії і робити все для її популяризації. Це звичайно похвально і нормально і ніким не заборонено, аж поки воно не зачіпає інтереси інших людей, зокрема родини В.Червонія.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.10 | OlalaZhm

     Re: Якщо зробити контент-аналіз Ваших повідомлень

     Ви будете сміятись, але просто останнім часом (після того, як вже накерувалися усі інші) погляди нормальних людей в Україні все більше наближаються до того, що усі минулі роки говорила "Свобода", і що вважалося стррррашно радикальним. Та чим більше людей доходять до думки, що ідеологія "Свободи" - цілком розумна, тим менш радикальними здаються ті ідеї. А коли ідея оволодіває масами...
     А "радикалізм" "Свободи" завжди полягав в основному в тому, що ця партія вважає, що компроміси з колишніми комсюками - те ж саме, що компроміс з голодним вовком посеред лісу. народ потроху доходить до думки, шо то таки так і є.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.10 | Ukrpatriot(patriot)

      Я дійсно буду сміятися

      OlalaZhm пише:
      > А "радикалізм" "Свободи" завжди полягав в основному в тому, що ця партія вважає, що компроміси з колишніми комсюками - те ж саме, що компроміс з голодним вовком посеред лісу. народ потроху доходить до думки, шо то таки так і є.

      Оце читаю, і згадую. Недавно проходив крізь проїзд Крива Липа, що у Львові, де в ірландському пабі сидів з однопартійцями один з очільників Свободи Василь Павлюк. У Свободі - все бутафорія. Він справжнього "ірладського націоналіста", до неперебірливості у фінансистах. Там є нормальні адекватні люди, наприклад О.Сич. Але є і слабкий лідер, який не може протидіяти "членам партії з 1990 року". Тому і не може Свобода бути нормальною партією. А найбільше дратують постійні спроби Свободи примазатися до чужих успіхів. КУН зруйнував пам'ятник Леніну, а Свобода намагається піаритись на тому. Це бутафорські націоналісти. Сьогодні ж значна частина свободівців негласно намагається піаритись на смерті Червонія і це дійсно бридко.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.10 | omela

       А ви не смійтеся, тут немає чого сміятися

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Оце читаю, і згадую. Недавно проходив крізь проїзд Крива Липа, що у Львові, де в ірландському пабі сидів з однопартійцями один з очільників Свободи Василь Павлюк. У Свободі - все бутафорія. Він справжнього "ірладського націоналіста", до неперебірливості у фінансистах. Там є нормальні адекватні люди, наприклад О.Сич. Але є і слабкий лідер

       Цей "слабкий лідер", однак, перемагає і все більшу популярність здобуває. На відміну від декого, кого цікавлять виключно різні таємні домовленості, зокрема в кулуарах ВР.

       > КУН зруйнував пам'ятник Леніну

       Пам'ятник Леніну зруйнував не КУН, а рядовий член КУН Микола Коханівський з товаришами, натомість високий КУН в особі "першого з половиною" КУНівця Брацюня акцію засудив, ба навіть спершу пообіцяв зробити "організаційні висновки".

       "Свобода" ж тільки висловила підтримку.

       По-вашому, "Свобода" мала взагалі мовчати, не підтримувати, чи не так?

       > Сьогодні ж значна частина свободівців негласно намагається піаритись на смерті Червонія і це дійсно бридко.

       Це не піар на смерті Червонія, а це вкрай трагічна подія, але його однопартійці, котрим він був сіллю в оці (авжеж, Костенкові суперник і не Костенко), як виглядає, не дуже-то сумують. Швидко забули.

       Ну дійсно, він псував спритним унпістам політичні ґешефти: з Луценком, з Ющем, з Юлею нарешті... Тепер мають спокій: нещастя допомогло. А ще ж контактував із нехорошою, неправильною "Свободою"...

       Нє шоб як Костенко: крісло Клименкові, режим сприяння Слободяну сідницею виборювати. Безкомпромісний був. Незручний. "Непідходящий".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.11 | karpo

        І Ви туди? (/)

        omela пише:
        > Це не піар на смерті Червонія, а це вкрай трагічна подія, але його однопартійці, котрим він був сіллю в оці (авжеж, Костенкові суперник і не Костенко), як виглядає, не дуже-то сумують. Швидко забули.
        >
        > Ну дійсно, він псував спритним унпістам політичні ґешефти: з Луценком, з Ющем, з Юлею нарешті... Тепер мають спокій: нещастя допомогло. А ще ж контактував із нехорошою, неправильною "Свободою"...
        >
        > Нє шоб як Костенко: крісло Клименкові, режим сприяння Слободяну сідницею виборювати. Безкомпромісний був. Незручний. "Непідходящий".

        Ви помиляєтесь, для "Свободи" це звичайний піар. Ніякої трагедії в їх писанині нема. Більша частина того що вони пишуть - намагаються оббрехати членів УНП або звернути увагу на себе квазі-детективною маячнею. На превеликий жаль Ви також пішли цим шляхом.
        В УНП трагедія, Ви собі навіть не уявляєте яка це втрата для партії. Червоній був совість партії. Він був безкомпромісним борцем, який і сам не заспокоювався і всім навколо себе не давав спокою. В мене тиждень не йде з думки пісня Висоцького "Друг, оставь покурить...".
        І партія для Василя дуже багато значила. У 2006-му на з'їзді він сказав, що для нього є три головні цінності - Україна, нація, партія. Саме Українська Народна Партія, а не "Свобода". Чи Ви думаєте що якби це була не та партія він би був у ній?

        Про УНП - "УНП просить присвоїти Василю ЧЕРВОНІЮ звання Героя України" ,http://www.unp.ua/ua/bodynews/12080.htm

        І ще - в УНП утворений комітет по увічненню пам'яті Василя Червонія.
       • 2009.07.12 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: А ви не смійтеся, тут немає чого сміятися

        omela пише:
        > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > > Оце читаю, і згадую. Недавно проходив крізь проїзд Крива Липа, що у Львові, де в ірландському пабі сидів з однопартійцями один з очільників Свободи Василь Павлюк. У Свободі - все бутафорія. Він справжнього "ірладського націоналіста", до неперебірливості у фінансистах. Там є нормальні адекватні люди, наприклад О.Сич. Але є і слабкий лідер
        >
        > Цей "слабкий лідер", однак, перемагає і все більшу популярність здобуває. На відміну від декого, кого цікавлять виключно різні таємні домовленості, зокрема в кулуарах ВР.

        Доживемо до парламентських виборів, а там побачимо. Є така гарна приказка не кажи гоп. От зараз люди оцінять тернопільську діяльність і потім проголосують. А Тягнибок з популярністю 1,7 - це не популярність. :) То що інші мають менше не говорить про популярність Тягнибока. Він є слабкий і часто неадекватний.

        >
        > > КУН зруйнував пам'ятник Леніну
        >
        > Пам'ятник Леніну зруйнував не КУН, а рядовий член КУН Микола Коханівський з товаришами, натомість високий КУН в особі "першого з половиною" КУНівця Брацюня акцію засудив, ба навіть спершу пообіцяв зробити "організаційні висновки".
        >
        > "Свобода" ж тільки висловила підтримку.

        Якщо сказати чесно. Свобода ПРИМАЗАЛАСЬ до цієї акції рядового члена КУНу. По почала навколо того робити собі піар. Бо сама була НЕЗДАТНА НА ТАКУ акцію. напевно тому що СПРАВЖНІ НАЦІОНАЛІСТИ.
        "Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою натхненною працею любіть Україну" А.Шептицький.

        >
        > По-вашому, "Свобода" мала взагалі мовчати, не підтримувати, чи не так?

        Може пітримувати, але не піаритись Репетувати, що замахи на офіс влаштували. Прям революционєри якісь :)
        >
        > > Сьогодні ж значна частина свободівців негласно намагається піаритись на смерті Червонія і це дійсно бридко.
        >
        > Це не піар на смерті Червонія, а це вкрай трагічна подія, але його однопартійці, котрим він був сіллю в оці (авжеж, Костенкові суперник і не Костенко), як виглядає, не дуже-то сумують. Швидко забули.

        Угу. Тому свободівці, які до речі чомусь на похорон до патріота не з'явилися, бігають навколо і придумують версії одна тупіша від іншої. Щоб партію попіарити і при нагоді спробувати "утопити" опопнента у вигляді УНП. Конструктивного нічого запропонувати не можуть. Проти ідеологічних супротивників боротися також не можуть, бо кишка тонка. То чому б не придумати версію, що Червонія знищили самі УНПівці, бо вони різних хворих фантазій свободівців бач не сприймають.

        >
        > Ну дійсно, він псував спритним унпістам політичні ґешефти: з Луценком, з Ющем, з Юлею нарешті... Тепер мають спокій: нещастя допомогло. А ще ж контактував із нехорошою, неправильною "Свободою"...
        >
        А я що казав :)

        > Нє шоб як Костенко: крісло Клименкові, режим сприяння Слободяну сідницею виборювати. Безкомпромісний був. Незручний. "Непідходящий".

        І далі та ж сама пісня. :)
     • 2009.07.10 | Tamerlan

      +100 Re: Якщо зробити контент-аналіз Ваших повідомлень

      OlalaZhm пише:
      > А "радикалізм" "Свободи" завжди полягав в основному в тому, що ця партія вважає, що компроміси з колишніми комсюками - те ж саме, що компроміс з голодним вовком посеред лісу. народ потроху доходить до думки, шо то таки так і є.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.12 | Ukrpatriot(patriot)

       Тому там напевно є люди, які зривали з сільради

       український прапор на Тернопільщині. А щас оні националісти. Єта ж Свабода
    • 2009.07.10 | Наталка

     А якщо зробити аналіз вашої писанини, патріоте

     то таке враження, що ви Свободо-стурбовані. Якто кажуть, як не можеш досягнути вершечку дерева, то бодай плюнь в його сторону... Ви лише те робите, що плюєтесь. Може це Сєня вас так впечатліл та надихнув, а може йдете шляхом імпотентних Івченків-Костенків. Невже немає нічого корисного до роботи? Дерево посадіть, сиротинець відвідайте, вулицю з комуняцькою назвою власноруч переіменуйте, офіс комуняк попікетуйте, газету з історичною правдою розмножте та поширте, непошкоджену руку київського Лєніна відбийте, Табачніку, чи Пєді в морду дайте - ну БУДЬ-ЩО, але не це ваше вічне убоге імпотентне бз...ня на форумі та клацання по клаві. Нудно слухати. Не знаю скільки то вам рочків, але впевнена, що ОУН-УПА не воювали б більше 20 років, якби в їхніх лавах були такі нитики, як ви...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.10 | karpo

      А якщо зробити аналіз вашої писанини?

     • 2009.07.12 | Ukrpatriot(patriot)

      Ні в мене просто інша несвободівська думка

      Наталка пише:
      > то таке враження, що ви Свободо-стурбовані.
      Ні просто відкрито говорю правду, яка може не завжди і не всім подобається, особливо свободівцям :)

      > Якто кажуть, як не можеш досягнути вершечку дерева, то бодай плюнь в його сторону... Ви лише те робите, що плюєтесь.
      Ні, тільки правду говорю неприємну :)

      > Може це Сєня вас так впечатліл та надихнув, а може йдете шляхом імпотентних Івченків-Костенків.
      Я йду шляхом людини, яка любить свою Батьківщину і не хоче, щоб вона робила дурниць і обирала Свободу. В Австрії це проходили і там воно нічого доброго не дало. То ж чому Україна має втрачати 2 роки чи три. Тому розповідаю правду. А Свобода може використовувати критику і удосконалюватись :) Тільки там в основному примітивні люди сидять, що не здатні вдосконалюватись. Тому і крутять одну і ту саму пластинку.

      > Невже немає нічого корисного до роботи? Дерево посадіть,
      Не одне посадив.

      > сиротинець відвідайте,
      Намагаюся по мірі можливостей допомагати.

      > вулицю з комуняцькою назвою власноруч переіменуйте, офіс комуняк попікетуйте,
      А це вже завдання Свободи. Я не бачу змісту у таких акціях. Вони не дають нічого.

      >газету з історичною правдою розмножте та поширте,
      Ось це роблю. При чому не тільки серед українців.

      > непошкоджену руку київського Лєніна відбийте, Табачніку, чи Пєді в морду дайте - ну БУДЬ-ЩО, але не це ваше вічне убоге імпотентне бз...ня на форумі та клацання по клаві.
      :) А що Наталю зачіпає, що Свобода тілько на пітингах б...ть і не б'є морди Табачніку і вона шукає когось іншого.

      > Нудно слухати. Не знаю скільки то вам рочків, але впевнена, що ОУН-УПА не воювали б більше 20 років, якби в їхніх лавах були такі нитики, як ви...

      Якби були такі балакуни, як Ви і Свободівці то точно тільки б говорили і не воювали.
   • 2009.07.10 | zmej_gorynych

    А що у нас з зеленими чортиками по кутках?

    omela пише:
    > і тим більше не є членом цієї організації.
    > Кажу тільки те, що я думаю.

    Інколи варто буває й утриматись від проголошення геть усіх своїх приватних думок :)

    > Ну а якщо ще хтось так думає, значить підстави для того є.

    Сабдж. Про зелених чортиків по кутках думає багато хто. Із завидною періодичністю. І, натурально, для цього завжди є вагомі підстави.

    Думайте собі оці свої думки приватно і не нав'язуйте, будь-ласка, їх тим, хто їх не поділяє. Або візьміть та й предметно напишіть звернення/заяви в прокуратуру, мєнтуру, СБУ і куди там ще.
    Бо набридло вже, їй-Богу. Скільки вже можна воду в ступі товкти...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.10 | omela

     пойняли, товаришу майор: нещасний випадок

     zmej_gorynych пише:
     > Інколи варто буває й утриматись від проголошення геть усіх своїх приватних думок :)

     Ви мені будете вказувати, що висловлювати, а що ні на Вільному форумі, чи то є "дружня порада" товариша майора "не педалювати" тему того, що негайно визначено як нещасний випадок?

     Авжеж, 10 років тому із Чорноволом також стався нещасний випадок - чисто пригода на дорозі.

     > Думайте собі оці свої думки приватно і не нав'язуйте, будь-ласка, їх тим, хто їх не поділяє.

     А хіба я комусь нав'язую? То ні, здається щось нав'язує хтось інший, не будемо показувати пальцем.

     > Або візьміть та й предметно напишіть звернення/заяви в прокуратуру, мєнтуру, СБУ і куди там ще.
     > Бо набридло вже, їй-Богу. Скільки вже можна воду в ступі товкти...

     Дійсно. Товариш майор сказав: "нещасний випадок!" Дарма що наприклад ніхто там блискавки ніби й не бачив, але ж сказано: згинув од блискавки!

     Ну так і Чорновіл згинув випадково, не доведено ж нічого протилежного, а воду в ступі 10 років все товчуть і товчуть, гади, не дають забути.

     Забути тре, забути, ну а якщо у вас сверблячка, це ваша особиста проблема - пишіть до Спортлото!

     Ну а якщо серйозно... Я не знаю докладно всі обставини, та й ви не знаєте. Можливо, таки випадок, припускаю. Тоді див. другий пункт. Але щось занадто скоро й наполегливо закликають це діло забути і поховати якнайнадійніше. Причому пікантна деталь: унпісти швидко забули Червонія. А самі навіть на нормального некролога не здобулися.
 • 2009.07.09 | Сахаров

  Невипадкова. Коли і кого поразити блискавкою вирішує Бог.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.09 | omela

   Re: Невипадкова. Коли і кого поразити блискавкою вирішує Бог.

   а я хіба не те кажу?

   "ну а якщо то правда, що випадок, що оце блискавка так влучила, Бог таки проти українців мабуть".

   це, тбм, другий варіант :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.10 | Ukrpatriot(patriot)

    Чому?

    omela пише:
    > "ну а якщо то правда, що випадок, що оце блискавка так влучила, Бог таки проти українців мабуть".
    > це, тбм, другий варіант :(

    Я б трактував це, як нещасний випадок. А загалом, не нам судити Справи Божі. Бог не може бути проти однієї нації і за іншу, бо всі люди згідно з Християнського вчення є його дітьми, а батько не може бути проти дітей.
   • 2009.07.11 | Мартинюк

    А кого "бахнути" електрошокером - товариш майор

    Чи типу "електровудочкою" в очереті.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.12 | Ukrpatriot(patriot)

     Та ні

     підводну електростанцію побудували. Бридко...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.12 | Мартинюк

      Ви ніколи струмом не ловили рибу?

      Найпростіший варіант - тягнеться кабель ( дріт , дроти) від сусідньої лінії електропередач.Котушку з таким кабелем (будь якого кольору, в т. числі і зеленого) на будь яку потрібну довжину можна купити в Епіцентрі наприклад.
      Більш просунутий - спеціальні акумулятори - розрядники. Можна сховати в кущах чи у траві. Ну дроту треба трохи менше.Треба мати сухі гумові чоботи. Якщо звісно сам ловиш рибу, а не тебе "ловлять".

      Чесне слово - я не прихильник Червонія, але обставини які супроводжували його смерть змушуть перевіряти всі версії. Повірте - у світлі даних про супер активну ( походження, навчання, політика і бізнес) заангажованість Червонія у справи Грушок та навколишнього регіону Червоній абсолютно не міг би залишитися осторонь справи Лозинського і всіх підводних течій навколо цього.
      Повірте - я дуже добре знав Червонія особисто. Не здивуюся, якщо він перед смертю навіть встиг побувати на Кіровогралщині.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.13 | Ukrpatriot(patriot)

       Це дуже багато від чого залежить

       Мартинюк пише:

       1. Опір. Він є і у воді. Дуже хибна думка, що струм поширюється по всьому ставку.
       2. Смерть Червонія невигідна всім організаціям, які проти нього боролися. Він був основним аргументом в отриманні коштів.
       3. Свідки, родичі були з ним.
 • 2009.07.10 | Анатоль

  Блискавки Зевс кидає, коли сердиться.

  Це, правда, в нього постійно.
  Кожну секунду в якійсь частині Землі є грози.
 • 2009.07.10 | karpo

  Блискавки якраз ніхто і не бачив

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.11 | Мартинюк

   От з цього і треба починати

  • 2009.07.11 | 123

   і не чув мабуть теж?

   не почути гром від блискавки неможливо, версія про блискавку не могла б з*явитися якби ніхто не чув гром.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.11 | karpo

    Гром чули

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.12 | Мартинюк

     Все ж найкраще було би почитати свідчення тих хто там був.

     Чи був дощ?
     Чи гриміло поряд чи далеко?
     Як далеко від них був Червоній?
     Чи тримав в руках вудку?
     Чи була вона металева?
     Чи часом сам не займався "електрорибальством"?

     Реально версія блискавки є реальною - навіть напрям враження може бути таким - з телефону в одне плече і через друге плече на металеву, або мокру вудку, на яку він скажімо опирався.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.13 | Українець, громадянин України

      Re: Все ж найкраще було би почитати свідчення тих хто там був.

      Мартинюк пише:
      > Чи був дощ?
      > Чи гриміло поряд чи далеко?


      блискавка може вдарити з хмари, якої з місця, куди вона вдарила, навіть не видно. за чистого блакитного неба та без дощу.

      > Як далеко від них був Червоній?
      > Чи тримав в руках вудку?
      > Чи була вона металева?
      > Чи часом сам не займався "електрорибальством"?
      >
      > Реально версія блискавки є реальною - навіть напрям враження може бути таким - з телефону в одне плече і через друге плече на металеву, або мокру вудку, на яку він скажімо опирався.
 • 2009.07.11 | Сахаров

  За що я люблю дилетантів

  За те, що, не маючи жодної уяви про предмет, висувають версії, у які самі безмежно вірять, хай воно навіть буде суцільною маячнею. Ураження блискавкою паталогоанатоми можуть встановити стовідсотково.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.11 | omela

   я не висуваю версії

   кажу, що не вірю у просту випадковість. Всьо. Крапка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.12 | Ukrpatriot(patriot)

    Правильно

    Треба вірити тільки у власні фантазії, далекі від законів фізики і всього іншого. Я і тільки Я!
  • 2009.07.12 | kotygoroshko

   а ваші то профессіонали молодці!

   Сахаров пише:
   > За що я люблю дилетантів. За те, що, не маючи жодної уяви про предмет, висувають версії, у які самі безмежно вірять, хай воно навіть буде суцільною маячнею. Ураження блискавкою паталогоанатоми можуть встановити стовідсотково.


   з якою швидкістю, як визначили ваші суперпрофі, їхав Каліновський, коли розтрощив вщент свою БМВ і чужого Жигуля?

   нагадати?

   60 км на годину

   експерти, схоже, були не дилетантами, далеко не дилетантами :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.12 | Сахаров

    У городі бузина...

  • 2009.07.12 | Мартинюк

   А відрізнити ураження струмом чи потужним електрошоком ?

   В нас експерти наприклад можуть встановити факт самогубства внаслідок трьох потрілів ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.13 | Slavix

    Re: А відрізнити ураження струмом чи потужним електрошоком ?

    Мартинюк пише:
    > В нас експерти наприклад можуть встановити факт самогубства внаслідок трьох потрілів ...

    100%
    Ще під час мого навчання, в гуртожитку знайшли мертвого хлопця (з мажорів) з чотирма пострілами у скроню через подушку в кімнаті за зачиненими на замок дверима. Офіційна версія - самогубство.

    Щодо смерті Червонія, то дійсно, багато чого незрозуміло та наводить на сумніви щодо випадковості.
    1. Одразу виникло безліч версій, які протирічать одна одній, але в підсумку всі так чи інакше "вирулювали" на нещасний випадок.
    2. Ті, хто зазвичай полюбляє піаритись на крові (чи то на крові жертв голодомору, чи покійних сучасників) "раптом" намагаються дуже активно зам"яти тему, не зважаючи на те, що покійний був їх як не однопартійцем то хоча б однодумцем по багатьом питанням.
    3. Ті, хто дуже активно трубив про отруєння Ющенка з першого ж дня, хоча за 5 років НІЧОГО не було доведено, так само безапеляційно з першого ж дня галасують про стопудовість нещасного випадку з Червонієм, хоча нічого ще не було перевірено. Воно в принципі зрозуміло, від покійного ні посад ні грошей не отримаєш... :(
    4. Навіть у випадку смерті рядової літньої людини від серцевого нападу, проводиться перевірка на предмет наявності підстав до порушення кримінальної справи, а у випадку їх відсутності зазначаються однозначні та єдині причини та обставини смерті. В даному випадку версій безліч, всі м"яко кажучи, можна піддати сумніву, єдиної офіційної немає.
    5. Ті, хто активно піарився на справі Лозинського - Олійника (щоб лягнути Юльку), не зважаючи на те, що цю тему підняла "Свобода", зараз звинувачують "Свободу" в піарі на крові (хоча минулого разу це жодним чином їх не гнітило).
    6. Дехто заперечує цілком законне право громадян на звернення в т.ч. через ЗМІ (повідомлення у ЗМІ правоохоронні органи також ЗОБОВ"ЯЗАНІ перевіряти, якщо в них міститься повідомлення про можливий злочин), стосовно проведення перевірки випадку на наявність ознак злочину. Та й правоохоронні органи ні гу-гу.
    7. Маршрут блискавки, м"яко кажучи, дивний, на мій делитантський погляд.
    8. Похований на місці, що значно ускладнює ексгумацію (на церковних землях).
    9. Під час поховання навіть рідні мали досить обмежений доступ до труни з тілом.
    10. Подейкують, що на момент смерті, грози в тому місці не було, був лише дощ. Інформація особисто не перевірена, тому наполягати не буду.
    11. Трапилось в контексті цікавих подій, стосовно Кирила та маємо показову реакцію однопартійців.

    Версій не висуватиму, не моя це робота, але скажу одне: явний "мутняк".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.13 | Via

     Саме так - 100% погоджуюся

     Спокійний виважений аналіз "мутняка" на часі. Але всюди вирують противники розлідування :(
    • 2009.07.13 | Українець, громадянин України

     Re: А відрізнити ураження струмом чи потужним електрошоком ?

     > 7. Маршрут блискавки, м"яко кажучи, дивний, на мій делитантський погляд.

     А чим він дивний? Блискавка може бити навіть з чистого неба, точніше з грозової хмари, яка знаходиться на відстані 10 і більше кілометрів від місця, куди вдарила блискавка.

     P.S. Це не заперечення версії про вбивство, просто трохи "фізики блискавки".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.13 | Slavix

      Re: А відрізнити ураження струмом чи потужним електрошоком ?

      Українець, громадянин України пише:
      > > 7. Маршрут блискавки, м"яко кажучи, дивний, на мій делитантський погляд.
      >
      > А чим він дивний? Блискавка може бити навіть з чистого неба, точніше з грозової хмари, яка знаходиться на відстані 10 і більше кілометрів від місця, куди вдарила блискавка.
      >
      > P.S. Це не заперечення версії про вбивство, просто трохи "фізики блискавки".

      Малося на увазі про "з плеча в плече". Про відстань до грозової хмари не йшлося.
    • 2009.07.13 | omela

     абсолютно! - Re: явний "мутняк".

     Дивні, дуже дивні речі кояться навколо події.
     Ви дуже точно все підсумували.
     Дякую!


     Slavix пише:
     > Мартинюк пише:
     > > В нас експерти наприклад можуть встановити факт самогубства внаслідок трьох потрілів ...
     >
     > 100%
     > Ще під час мого навчання, в гуртожитку знайшли мертвого хлопця (з мажорів) з чотирма пострілами у скроню через подушку в кімнаті за зачиненими на замок дверима. Офіційна версія - самогубство.
     >
     > Щодо смерті Червонія, то дійсно, багато чого незрозуміло та наводить на сумніви щодо випадковості.
     > 1. Одразу виникло безліч версій, які протирічать одна одній, але в підсумку всі так чи інакше "вирулювали" на нещасний випадок.
     > 2. Ті, хто зазвичай полюбляє піаритись на крові (чи то на крові жертв голодомору, чи покійних сучасників) "раптом" намагаються дуже активно зам"яти тему, не зважаючи на те, що покійний був їх як не однопартійцем то хоча б однодумцем по багатьом питанням.
     > 3. Ті, хто дуже активно трубив про отруєння Ющенка з першого ж дня, хоча за 5 років НІЧОГО не було доведено, так само безапеляційно з першого ж дня галасують про стопудовість нещасного випадку з Червонієм, хоча нічого ще не було перевірено. Воно в принципі зрозуміло, від покійного ні посад ні грошей не отримаєш... :(
     > 4. Навіть у випадку смерті рядової літньої людини від серцевого нападу, проводиться перевірка на предмет наявності підстав до порушення кримінальної справи, а у випадку їх відсутності зазначаються однозначні та єдині причини та обставини смерті. В даному випадку версій безліч, всі м"яко кажучи, можна піддати сумніву, єдиної офіційної немає.
     > 5. Ті, хто активно піарився на справі Лозинського - Олійника (щоб лягнути Юльку), не зважаючи на те, що цю тему підняла "Свобода", зараз звинувачують "Свободу" в піарі на крові (хоча минулого разу це жодним чином їх не гнітило).
     > 6. Дехто заперечує цілком законне право громадян на звернення в т.ч. через ЗМІ (повідомлення у ЗМІ правоохоронні органи також ЗОБОВ"ЯЗАНІ перевіряти, якщо в них міститься повідомлення про можливий злочин), стосовно проведення перевірки випадку на наявність ознак злочину. Та й правоохоронні органи ні гу-гу.
     > 7. Маршрут блискавки, м"яко кажучи, дивний, на мій делитантський погляд.
     > 8. Похований на місці, що значно ускладнює ексгумацію (на церковних землях).
     > 9. Під час поховання навіть рідні мали досить обмежений доступ до труни з тілом.
     > 10. Подейкують, що на момент смерті, грози в тому місці не було, був лише дощ. Інформація особисто не перевірена, тому наполягати не буду.
     > 11. Трапилось в контексті цікавих подій, стосовно Кирила та маємо показову реакцію однопартійців.
     >
     > Версій не висуватиму, не моя це робота, але скажу одне: явний "мутняк".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua