МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як ви гадаєте, це просто шантаж, чи щось більше (л)

07/10/2009 | GreyWraith
http://www.maidan.org.ua/static/news/2009/1247233344.html

А загалом таке визнання - наочна ілюстрація непересічних організаторських здібностей пана Литвина і його справжньої ваги та авторитету. :)

Відповіді

 • 2009.07.10 | Taras-ods

  Україні потрібен Литвин - 2 (I)

  Голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН направив листа Президенту України Віктору ЮЩЕНКУ, прем’єр-міністру Юлії ТИМОШЕНКО, лідерам депутатських фракцій з пропозицією негайно провести спеціальне засідання парламенту і дати оцінку останнім подіям у державі.

  Як повідомили УНІАН у прес-службі ВР, у листі йдеться, що «ситуація в країні стрімко набула критично загрозливого характеру. Насамперед через доведення державного управління до стану паралічу, зростаючу неадекватність у діяльності інститутів влади, їх посадових осіб, а також усіх політичних сил, представлених у владі».

  «Надумані приводи блокування Верховної Ради України, яке вже остаточно завело у глухий кут парламент, є віддзеркаленням загострення політичної боротьби між Президентом В.ЮЩЕНКОМ і Партією регіонів на чолі з В.ЯНУКОВИЧЕМ та прем’єр-міністром Ю.ТИМОШЕНКО», - зазначає В.ЛИТВИН.

  Він наголошує, що Верховна Рада України, яка «до останнього часу гасила цей конфлікт, утримувала під контролем процеси досягнення компромісів і демонструвала наявність елементів стабільності у владному механізмі, зазнає цілеспрямованих руйнувань. Фактично вже зруйновано цей запобіжник дестабілізації. Ми поставлені перед вибором: або осмислені, чесні висновки та відповідні дії, або неконтрольовані і незворотньо-руйнівні для України процеси».

  Саме тому він звертається до керівників держави і лідерів парламентських фракцій з пропозицією негайно провести спеціальне засідання Верховної Ради і прилюдно дати оцінку тому, що і чому відбувається в державі, визначитися, чи вірогідність забезпечити скоординовану роботу інститутів публічної влади, приймати необхідні та адекватні ситуації рішення.

  «Якщо внаслідок політичних чи особистісних причин таке остаточно вже є неможливим, про це необхідно також публічно сказати та водночас привселюдно прийняти спільне політичне рішення про одночасне проведення у найстисліший термін дострокових виборів до Верховної Ради України і Президента України. Це буде принаймні чесне визнання усіма ключовими політичними гравцями свого банкрутства і неспроможності виконувати зобов’язання перед народом», - переконаний В.ЛИТВИН.

  Він зауважив, що «під це відверто політичне рішення слід буде негайно підвести максимально можливу правову основу. Насамперед йдеться про закони про вибори Президента України, а також про вибори народних депутатів. Останній повинен забезпечити зв’язок з виборцями, маючи на увазі вибори за відкритими списками, з голосуванням за кандидатів від партій у виборчих округах. Лише на такій основі можна сподіватися на радикальне перезавантаження влади як неодмінну передумову оздоровлення країни».

  В.ЛИТВИН також попросив повідомити про свою позицію щодо такого засідання та участі в ньому, наголосивши, що «відсутність персональної реакції також буде красномовним свідченням позиції».  постiйна адреса статтi:
  http://www.unian.net/ukr/news/news-325609.html
 • 2009.07.10 | Taras-ods

  Це ціла програма шантажу.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.10 | GreyWraith

   А докладніше можна?

   НМД якщо депутатам знову копняків дадуть, то самому Ваві й найгірше буде, бо всі будуть бачити, як у нього ніпалучілась там тримати порядок.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.10 | Taras-ods

    Re: А докладніше можна?

    GreyWraith пише:
    > НМД якщо депутатам знову копняків дадуть, то самому Ваві й найгірше буде, бо всі будуть бачити, як у нього ніпалучілась там тримати порядок.


    Якби Ющ хтів дати копняків ВР то вже зробив би це, а Вава це чергова цегла в нагнітанні дестабілізації в країні, він працює за единим сценарієм.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua