МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія "ВО "Батьківщина" щироко гуляє на бюджетні?

07/14/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні на онлайн-конференції на сайті "Майдан" народний депутат України пані Ксенія Ляпіна на питання: "Пані Ксенія, хто, на Вашу думку, є основним спонсором сьогоднішнього ювілейного зібрання партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»?" дала наступну відповідь:

"Оскільки сьогодні вирує криза, бізнес не схильний виділяти кошти на піар-діяльність окремих політиків. Лише у випадку, коли така діяльність приносить їм прямий доход. Що може бути зараз джерелом такого доходу? Можу припустити, що тільки державний бюджет України (тобто кошти платників податків). Хоч бюджет сьогодні і проблемний, але саме Уряд управляє їм. Така логіка наводить на думку, що саме бюджет України прямо або опосередковано може бути спонсором БЮТ на проведення помпезного заходу."

Відповіді

 • 2009.07.14 | ОлегS

  При всей моей "симпатии" к Юле и ее партии,

  но мнению именно Ляпиной в данном вопросе я бы не доверял. Если у нее есть такие данные - это не в Интернет-конференцию, а в КРУ и прокуратуру.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.14 | 111

   Re: При всей моей "симпатии" к Юле и ее партии,

   А я думаю, це вона від заздрощів, хто така ця Кляпіна, а ВО "Свободу" і Олега Тягнибока знають всі і багато хто підтримує.
  • 2009.07.15 | Мартинюк

   Це не її "мнение", це її припущення.

   І припущення абсолютно логічне.

   Скажіть за які ідеї може якийсь спонсор спонсорувати Тимошенко - ідей же ж у неї немає ніяких? Тобто єдиною "ідеєю" за які олігархи можуть платити Тимошенко це ідея дерибану і розпилу державних коштів, тобто тогож бюджету. Але зараз Тимошенко не потрібні навіть олігархи - добре знаючи звичаї і методи, які запровадила Тимошенко в керування державними коштами, можу гарантувати що ці гроші були перечислені спонсорам абсолютно недавно із бюджету, з якихось ще недограбованих державних підприємств, чи з тих же, одержавлених Тимошенко і МВФ банків. Тобто з емісії НБУ.

   Якщо і якийсь "спонсор" щось перечислив наперед , то скоріше всього за обіцянку "повернути опісля все сторицею" з того ж бюджету. А ось це вже Юля може і не виконати, яка всі свої обіцянки трактує суто "по дівочому" - "захочу дам, а захочу і не дам". Тобто може їх банально кинути. Ну але це вже майбутні проблеми спонсорів і тої ж Тимошенко.
  • 2009.07.15 | Микола Гудкович

   Ляпіна не сама, це й моя думка (л)


   «Даних» для правоохоронних органів в мене немає, але є логіка та здоровий глузд.

   За чий рахунок святкувала «Батьківщина»?
   http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=1260


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua