/h3> Немає складу злочину – немає справи. Розслідування дорожньо-транспортної пр">
МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іще один "мажор" отримав індульґенцію. Тепер харківський.

07/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
16.07.2009 -- "Медіапорт"


ДТП за участю сина Олега Каратуманова. Справа закрита>/h3>

Немає складу злочину – немає справи. Розслідування дорожньо-транспортної пригоди за участю сина депутата облради Олега Каратуманова Дмитра завершене. Кримінальну справу, повідомив «МедіаПорту» заступник прокурора області Олег Анпилогов, закрили. Через відсутність складу злочину.

Дмитро Каратуманов, який, за інформацією ДАІ, знаходився за кермом Audi, потрапив у ДТП наприкінці жовтня минулого року. Тоді, на окружній дорозі, в районі П’ятихаток, під колесами Audi загинув дев’ятнадцятирічний студент фізтеху «Каразінки» Іван Гаража. Водію ж Audi на момент аварії було 17.

Адвокат Каратуманова Сергій Веприцький наразі закриття справи не коментує: він перебуває у відпустці, телефоном юрист спілкуватися відмовився. Тоді, у листопаді минулого року, Веприцький запевняв: його підзахисний не винен.

Сергій Веприцький, адвокат Дмитра Каратуманова (листопад 2008): «Те, що він міг комусь щось говорити, скільки йому років і вести бесіди про свій вік – я глибоко сумніваюся, тому що стан був досить важкий. Те, що наш клієнт був тверезий, підтверджене медичною експертизою. Ми можемо абсолютно офіційно заявити, що він був у тверезому стані. Це молода людина, яка не вживає абсолютно ні алкоголь, ні наркотики»

Спочатку розслідуванням справи займалася міліція, після – передала матеріали до обласної прокуратури. УБОЗівців, які начебто виїжджали на місце ДТП – хоча не мали б (а тим більше втручатися або захищати одну зі сторін) – керівництво покарало.

Віктор Развадовський, начальник обл. управління МВС (листопад 2008): «Ті співробітники, які проходили по пресі, співробітники УБОЗу, вони моїм наказом покарані, притягнені до дисциплінарної відповідальності. За те, що вони не мали права приїжджати в нічний час і заважати оформляти дорожньо-транспортний випадок. Це не входило в їх функції».

Тепер розслідування, що тривало більше дев’яти місяців, завершене остаточно. Необхідні слідчі дії прокуратура провела, наполягає заступник прокурора області Олег Анпилогов. Складу злочину в діяннях Каратуманова-молодшого правоохоронці не знайшли.Майдан-ІНФОРМ: Одеса, Харків,-- мальчікі-мажори да "крутих тачьках", Кіровоградщина,-- нардуп з ружжом...

Відповіді

 • 2009.07.16 | kotygoroshko

  це як? велосипедист скінчив життя самогубством?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Дмитро Каратуманов, який, за інформацією ДАІ, знаходився за кермом Audi, потрапив у ДТП наприкінці жовтня минулого року. Тоді, на окружній дорозі, в районі П’ятихаток, під колесами Audi загинув дев’ятнадцятирічний студент фізтеху «Каразінки» Іван Гаража.
  > Складу злочину в діяннях Каратуманова-молодшого правоохоронці не знайшли.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.17 | Lexa62

   ні, тут на війні , як на війні

   за знищення ворога не судять
 • 2009.07.17 | So_matika

  Треба мажорів випускати гуляти пішки в кіровоградських лісах

  А там вже дивитися хто кого з'їсть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.17 | Lexa62

   ворон ворону ока не виклює

 • 2009.07.17 | ak1001

  на Україні лад і спокій....Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua