МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пам'ятник Мазепі: «Наша Україна» звертається до Юлії Тимошенко

07/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Заява Полтавської «Нашої України» щодо встановлення пам’ятника Мазепі

Полтавська міська організація партії «Наша Україна» висловлює своє обурення з приводу дій мера Полтави Андрія Матковського.

Прикриваючись депутатським корпусом та використовуючи всі підвладні йому структури, полтавський міський голова чинить всілякий опір встановленню пам’ятника видатному українському Гетьману Іванові Мазепі.

На спорудження й встановлення пам’ятника Гетьману Мазепі полтавська громада зібрала більше 1 мільйона гривень. Кошти надходять не лише від полтавців, а й з усієї України. Народним коштом уже відлито постать Великого Гетьмана, але встановлення пам’ятника заблоковано полтавським мером і «його депутатами». Ми переконані, що шлях, який обрав полтавський мер – «Комуністи попереду, регіони позаду, а БЮТ посередині» – веде до повної втрати національної гідності та Української Державності.

«Наша Україна» заявляє, що буде всіляко підтримувати полтавців і всю українську громаду в нашому спільному прагненні увічнити гетьмана-державника Івана Мазепу, встановивши йому пам’ятник на Соборному майдані в Полтаві до Дня Незалежності України. Ми вимагаємо від БЮТ та його лідера Юлії Тимошенко негайно вплинути на свого висуванця, котрий нехтує волею громади міста Полтави і керується не думкою громадян, а власними вподобаннями та інтересами.

Джерело: http://www.razom.org.ua/regions/poltava/news/1898/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua