МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чудове інтерв"ю перебіжчика з КГБ (з укр субт.; частини 2,7,8(/)

07/22/2009 | Sych
друга частина з вісьми) з якого добре видно що робилося у світі у 70-х роках та стає зрозуміло чому зараз "маємо те, що маємо": Обаму, тотальних світовий соціалізм етц.

Дуже раджу.

http://www.overstream.net/view.php?oid=ncswr4erehrs

П.С. Прохання до тих, в кого є час та натхнення - давайте обробим всі вісім частин, бо інтерв"ю дійсно дуже цікаве та необхідне для ознайомлення публіки в Україні. Робота поділяється на дві частини: власне перекладання, та накладання на відео. Я беруся досить швидко накладати на відео та вивішати на Інет. Треба щось хтось просто вивішав транскріпти у цій гілці.

Відповіді

 • 2009.07.22 | Almodovar

  Re: Чудове інтерв"ю перебіжчика з КГБ (з українськими субтитрами,(/)

  Цікаво. Особливо цікава запроданська роля бюрократії так званого "вільного світу". Особливо хочеться звернути увагу на те, що, наприклад, українська діяспорпа в Канаді була значно наполегливіша у захисті переслідуваних совітами та "західними демократіями" українців, достатньо згадати повоєнну історію вояків УПА, дивізії "Галичина" та деяких особистостей. Руські ж, як завжди, здавали своїх із потрібкою совітам на ізіжрання.
  Да, там трохи торкнулися прорадянського режиму Індіри Ганді. Думаю, ця тема принесе колись багато цікавостей.
  Це все до питання національних відмінностей.
 • 2009.07.22 | Хвізик

  дуже раджу "московский процесс" буковського (л)

  книгу мона загрузити, лиш треба безплатно зареєструватися
  http://www.scribd.com/doc/16635576/-1996-

  або мона тута почитати
  http://www.bukovsky.org/biblio/mos.process.1.htm
 • 2009.07.23 | Sych

  Ч.7: Опис як буде соціалізовуватись Америка (укр. субтитри/)

  Як бачимо, точнісенько те, що трапилось за останні роки. Як він сказав, що по обороні та економіці країна буде тріщати, так і сталося.

  Саме цікаве - з третьої хвилини.

  http://www.overstream.net/view.php?oid=szu0mfr1itej
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.23 | Сергій Кабуд

   ще цікава серія безменова де він біля дошки, text(l)

   http://www.youtube.com/view_play_list?p=F5863E552BBF1AC3

   text:

   http://uselessdissident.blogspot.com/2008/11/interview-with-yuri-bezmenov.html

   http://www.scribd.com/people/documents/1349243/folder/54917
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.24 | Sych

    А де текст українською?

   • 2009.07.24 | Сергій Кабуд

    Інтерв'ю з Юрієм Безменов: Частина перша


    Я взяв час транскрібіровать це інтерв'ю з екс-КДБ Юрій пропагандистський Безменов. Це відео було зробити кілька пострілів по консервативним сайтів. Транскріпціонного включає екрані захоплює від Безменов в слайдах, які були показані в ході свого інтерв'ю. Ви також можете купити DVD з цього сайту.

    Я пройшов через труднощі в transcribing інтерв'ю тим, що вона буде доступна для пошуку. Таким чином, якщо хтось шукає "Едвард Кеннеді" і "полезного идиота", вони будуть отримувати мої транскрипції.


    G. Едвард Гріффін: Наш разговор с г-ном Юрієм Олександровичем Безменов. Г-н Безменов народився в 1939 році в одному з передмість Москви. Він був сином високопоставленого офіцера радянської армії. Він здобув освіту в елітних школах на території Радянського Союзу і став експертом в індійській культурі та індійських мовах. Він був видатної кар'єри в "Новости", який був і залишається, я повинен сказати, прес-рука чи прес агентство Радянського Союзу, то з'ясовується, що це також є прикриттям для КДБ. Однією з його цікавих завдань було мозги іноземних дипломатів, коли вони відвідали Москву. І він може розповісти нам трохи про те, як вони зробили це, і яким чином вони встановили інформації, яка в кінцевому підсумку рана в пресі вільного світу. Він втік на Захід в 1970 році, став зовсім відраза з радянською системою, він робив це з великим ризиком для його життя. Він, безумовно, є одним з найбільш видатних фахівців з цього питання радянської пропаганди та дезінформації, і активних заходів. Г-н Безменов, я хотів би почати свій виступ з Ви розповісти нам трохи про деякі з ваших спогадів дитинства.

    Юрий Безменов: Ну, найяскравіший пам'яті мого дитинства був [про] Другої світової війни, а якщо бути більш точним, в кінці Другої світової війни, коли раптом [про] Сполучені Штати, з дружньої країни, яка допомогли нам перемогти нацизм, відразу перетворилися в смертоносні ворога. І це було дуже шокує, тому що всі [в] газети намагаються представити образ воюючих, агресивний американський імперіалізм. Більшість речей, які ми вчили [було], що [в] США [в] агресивної сили, яка тільки збирається вторгнутися в наш прекрасний, вільний соціалістичні країни, що [в] американського ЦРУ знижується Колорадо жуків на нашому красивому картоплі полів для ліквідації наших культур, і кожен учень мав картину [A] Колорадо помилка на останній сторінці свого блокнота, і ми повинні були йти в колективні поля пошуку для тих, хто мало Колорадо помилок. Звичайно, ми не можемо знайти. Ні [можна] знайдете багато картоплі, що пояснюється знову зазіхань на декадентскую імперіалістичних сил.

    У антиамериканського параної [и] істерії в радянської пропаганди була такою високою, що багато людей скептично менше (або менш впертим) буде дійсно вважаю, що [в] США лише близько вторгнутися нашої прекрасної Батьківщини, а деякі таємно висловлює надію на те, що [буде] збулися.

    Гріффін: Це цікаво. Ну, повертається до життя в Радянському Союзі, або всередині комуністичної країни в цілому: У цій країні на університетському рівні, в першу чергу, ми читаємо й чуємо про те, що радянська система не відрізняється від нашого, але не в тому, що різні. А що є зближення між розвиваються всіх систем у світі, і що вона дійсно не дуже багато різниця якою системою ви живете під оскільки у вас є корупція й нечесно, і тиранія, і все тому подібне. Від вашого особистого досвіду, в чому полягає різниця між життям у відповідності з комунізмом і життя в Сполучених Штатах?

    Безменов: Ну, життя, безумовно, дуже сильно відрізняється для [] простої причини, що Радянський Союз є державою-капіталістичної економічної. Це такий стан капіталізму, коли ця особа не має абсолютно ніяких прав, ніякого значення, його життю нічого, але він так само, як комаха. Він одноразові. Там, де [а] в [] США навіть у гіршому кримінальної розглядається як людська істота, то він має справедливий судовий розгляд, а деякі з них використовувати свої злочини, вони публікують свої мемуари в тюрмах, а також отримати handsomely приділено Вашим Crazy видавців.

    Відмінності, звичайно, у повсякденному житті дуже різні, в залежності від того, хто коли ми говоримо. У моєму особистому житті, я ніколи не страждала від комунізму, просто тому, що я був вихований в родині [A] високопоставлений офіцер. Більшість двері були відкриті для мене, більшість моїх витрати були оплачені державою, і я ніколи не мав жодних проблем з владою і з поліцією. Таким чином, іншими словами, я б сказав, мені сподобалося, і я мав вагомі причини користуватися всіма перевагами [с] так звана "соціалістичної системи. Моя головна мотивація для дефект не має нічого спільного з багатством. Він був головним морального обурення, морального протесту: заколот проти нелюдських методів радянської системи.

    Гріффін: Ну, зокрема, те, що ти об'єкт?

    Безменов: Я заперечував, в першу чергу, [в] гноблення моєї дисидентів та інтелектуалів, і є найбільш огидні речі, які я спостерігав, як один молодий чоловік, молодий студент, який був вихований на [A] дуже важкий період У нашій історії, від Сталіна до Хрущова, від загального обсягу тиранії і гноблення для свого роду лібералізації.

    По-друге, коли я почав працювати в радянське посольство в Індії, до мого ужасу я виявив, що нас мільйони [від] разів більше, ніж будь-які репресивні колоніальних чи імперіалістичних сил в історії людства, що моя країна привносить в Індії не свобода, прогрес та дружби між народами, але расизм, експлуатації та рабства, і, звичайно, економічно неефективності цієї країни. З тих пір, як я закохався в Індії, я розробив те, що КДБ стандартів [одна] надзвичайно небезпечні речі. Це називається "спліт лояльність ': коли агент любить країну призначення більш ніж у свою власну країну. Я буквально закохався в цю прекрасну країну, а країна великих контрастів, але й велике смирення, більша терпимість та філософської та інтелектуальної свободи. Мої предки колись-то жили в печерах і їдять сире м'ясо, коли в Індії був [а] високо цивілізовані нації, шість тисяч років тому. Тому очевидно, що вибір був не на користь нашої нації. Я вирішив дефекти, і я повністю відмежуватися від жорстокого режиму.

    Гріффін: Г-н Безменов, ми багато читав про концентраційних таборах, і рабську працю в таборах під сталінським режимом. Тепер загальне враження в Америці є те, що ці речі є частиною минулого. Чи є вони все ще тривають сьогодні, або Що таке статус?

    Безменов: Да, да. Існує не якісна зміна в радянської системи концентраційних таборів. Є зміни в [] кількість ув'язнених. Знову ж таки, [вони] ненадійних радянських статистики. Ми не знаємо, скільки політичних ув'язнених, чи є у радянські концентраційні табори. Але ми впевнені, відомо з різних джерел, що на кожен конкретний момент часу, Є поруч з 25 до 30 мільйонів радянських громадян, які фактично в якості рабів зберігається в [] примусовий трудовий табір системи. [У] розміри [в] Населення [A] країни, як Канада, яка виступає в якості умови ув'язнених. (G: Неймовірно) Так що я б сказав, що ті представники інтелігенції, які намагаються переконати [про] американської громадськості, що [в] концентраційний табір система йде в минуле, або свідомо вводить в оману громадську думку і вони не дуже інтелектуальний чоловік, вони вибірково сліпий, але відсутність інтелектуальної чесності, коли вони говорять, що.

    Гріффін: Ну, ми говорили про інтелігенції в нашій країні, а також представники інтелігенції в Радянському Союзі. Що униз на широкий, масовий рівень? У народу в цілому, робочого народу, трудящих в цілому в Радянському Союзі, вони підтримують систему, вони терпіти це? Яка їхня позиція?

    Безменов: Ну, [в] середній радянського громадянина, якщо є така тварина, звичайно, не як систему, так як вона болить, вона вбиває. Він не може зрозуміти причини, він, можливо, не мають достатньої інформації або освіти зрозуміти, але я дуже сумніваюся Є багато людей, які сумлінно підтримувати радянську систему. Є такі люди не в [] СРСР. Навіть ті, які мають усі підстави користуватися соціалізм, люди подібні до мене, який є членом [S] з [] журналістська еліта, вони також ненавидять [про] система по різних причинах, хоча і. Не тому, що їм не вистачає матеріального достатку, а й тому, що вони unfree подумати, вони знаходяться в постійному страху. (Двоїстість, роздвоєння особистості.) І це [великий] трагедія для мого народу.

    Гріффін: Ну що ви думаєте мають шанси людей на самом деле подолання їх системи або замінити його?

    Безменов: Існує велика ймовірність того, що [в] система рано чи пізно буде зруйновано зсередини. Існує один саморазрушітельного механізм вбудований в будь-якій соціалістичної чи комуністичної або фашистської системі, тому що це [а] відсутність зворотного зв'язку, тому що система не розраховувати на лояльність [про] населення. Але до тих пір, поки Радянський хунти це [не] за підтримки західних так званих "імперіалістів", які є, транснаціональні компанії, підприємства, уряду, і, давайте вирішувати її, інтелігенції. (Так званої "Академії" в США славиться підтримки радянській системі.)

    До тих пір, як Радянський хунти [постійно] в отриманні кредитів, грошові кошти, технології, зернові угоди та політичного визнання, від усіх цих зрадників демократії та свободи, немає жодної надії-нет великі надії на зміни в нашій країні. І система не буде крах сам по собі, просто тому, що цей час харчується так званим "Американський імперіалізм". Це є найбільшим парадоксом в [] історії людства, коли [в] капіталістичного світу активно підтримує і живить свій власний винищувач ( деструктор).

    Гріффін: Я думаю, ви намагаєтеся розповісти нам що-небудь ... в цій країні.

    Безменов: Ах так. Я намагаюся сказати вам, що він повинен бути зупинений, якщо не хочете, щоб в кінцевому підсумку в [а] ГУЛАГу система, і користуватися всіма перевагами соціалістичного рівності, які працюють безкоштовно, ловити бліх на вашому тілі, спали на дошки з фанери , на Алясці, на цей раз, я думаю. Ось коли американці будуть належати, якщо вони будуть прокидатися, звичайно, і змусити їх уряд припинити пособництва радянського фашизму.

    Гріффін: Ну ви сказали нам кілька хвилин тому, чому ви залишили систему. Мені хотілося б почути подробиці про те, як ви зробили це. Вона повинна була дуже небезпечна річ.

    Безменов: Було не так небезпечно, він був божевільним. Перш за все тому, що в Індії defecting практично неможливо, завдяки дуже сильний тиск з боку радянської влади ...

    Гріффін: Простите меня. Ви були в Індії, на поступки, в той час?

    Безменов: так. Я працював у радянських посольство в Нью-Делі в якості прес-офіцер, і defecting по радянським дипломатом є найближчим до неможливою; що це самогубство, як я сказав, тому що "Великий друг" Індіра Ганді штовхає закон через парламент, в якому сказав, і я цитую: "Ні перебіжчика з будь-якої країни має право на політичний притулок у будь-який посольство на території [про] індійські Республіки." Яке це шедевр лицемірства, ніякого іншого перебіжчика, але радянські потрібно політичний притулок .

    Таким чином, знаючи, що добре, я Планується [про] craziest можливий спосіб дефектом. Я навчався по боротьбі з культурою Індії. Були тисячі молодих американських юнаків та дівчат, не черевики, довге волосся, куріння марихуани і хешування, іноді вивчення індійської філософії, а іноді просто робити вигляд, що вони вивчали, і вони в значній мірі роздратований індійська поліція, і вони [в] laughingstock індіанців. (Оскільки очевидно, вони ні на що не здатний студентів.) Я уважно вивчив, де вони збираються, що вони маршрути подорожей, якою мовою вони говорять, що вони курять, а один день я просто приєднався до групи хіпі, щоб уникнути виявлення [по ] індійські поліцейські. Я був одягнений як типовий хіпі з блакитними джинсами, довгими camise футболки з натури [S] чудових декораціях, як буси довжиною волосся ... Я купив перуку, оскільки протягом кількох тижнів я мав в свою чергу, сам від консервативного радянського дипломата в дуже прогресивних американських хіпі. І це було тільки так, як я міг би уникнути виявлення.

    Було [A] дуже цікавий досвід, але це було необхідно, оскільки від моїх власних знань, в якості члена [про] радянського посольства, я знав, що там було багато випадків, коли радянські перебіжчиків було все з індійської поліції, а також ряду західних посольств зіграв дуже брудну роль в зраді радянської перебіжчиків. За нашими даними, налічувалося близько-я б не став називати їх "подвійного agents'-просто аморально, але людей, що працюють в посольстві Сполучених Штатів, і confiding в таких людях, як це було б самогубством. Так мені довелося бути дуже обережними, і я могла не довіряти нікому. І це є причиною для такої божевільний шлях дефектом.

    Гріффін: Ну, ви спіймали на місці злочину в спробі вийти, то, що б сталося з вами?

    Безменов: Ой, я, швидше за все, буде в кінцевому підсумку в [а] концентраційний табір. Або, в залежності від ситуації, по примхи деяких чиновником в [] КДБ, можливо, навіть страчені (це звичайна практика), тихо, звичайно, а не публічно. Але що буде в кінці мого втечі, звичайно.

    Гріффін: Ну, коли ти, нарешті, зробити це в США?

    Безменов: В 1970 році, приблизно через шість місяців [S] з опитування в Афінах у ЦРУ і ФБР, я думаю також, нехай вони мене спочатку до Німеччини, потім до Канади. Це було моє рішення, мені довелося змінити свою особистість захистити мою родину і моїх друзів в [] СРСР. А також я був [а] трохи параноїк, знаючи, що так і радянського КДБ, ймовірно, деякі подвійні агенти рамках [] Американська система може бути після мене. Тому я хотів би оселитися, як далеко, наскільки це можливо. Я просив [за] ЦРУ дати мені якісь нові особистості, і тільки відпусти мене з моєї власної. І оселилися в Канаді. Я був студентом, я змінилася багато професій, від ферми допомогти і пральня водій мови інструктор і телевещателем для Канадська радіомовних корпорація в Монреалі.

    Гріффін: Ви які-небудь загроз у Вашому житті, або будь-якої unpleasantries ...?

    Безменов: так. У п'ять років, [в] КДБ, в конце концов я виявив, що [було] працює канадська мовлення. Я зробив дуже велику помилку. Я почав працювати для [] закордонної служби [с] CBC, яка схожа на "Голос Америки", російською мовою, і, звичайно, [в] службу контролю в [] СРСР взяв кожен новий голос кожного нового диктора вони дасть точку відкрити, хто він такий і в п'ять років, звичайно, повільно, але вірно, вони дізналися, що я не Томас [Девіда] Шуман, що я Безменов Юрій Олександрович, що я працюю для канадських мовлення , а також підрив [про] красиві разрядке між Канадою і [в] СССР. І Радянський посол Олександр Яковлєв зробив це його особисті зусилля, щоб дискредитувати мене, він скаржився на П'єра Трюдо, який, як відомо, [а] небагато м'яка на соціалізм і управління CBC себе дуже дивно, боягузливий, неналежне представників незалежній країні, як Канада. Вони слухали кожне речення про те, що [в] Радянський посол дав, і вони почали [A] ганебним розслідування, аналізу [про] зміст моїх передач на [] СРСР. Звичайно, вони виявили, що деякі з моїх заяв, ймовірно, теж ... будуть правопорушень за радянських Політбюро. Тому я змушений був залишити свою роботу.

    І, звичайно ж, тонке залякування: вони б хотіли сказати щось, 'Будь ласка, перетнути вулицю обережно, тому що, ви знаєте, рух дуже важкі у Квебеку ". І на щастя, я знаю про психологію і логікою діяльності КДБ, і я ніколи не дозволила себе залякати. Це найгірше. Це те, що вони очікують людини, перебіжчика, який повинен бути: залякати. Після того, як їх місці, що ви налякані, вони тримають на розвиток цієї лінії, а потім в кінці кінців вам доведеться або відмовитися повністю, і працювати на них або їх нейтралізувати вас, вони будуть остаточно припинити всі види [и] від політичної діяльності, якою вони не вдалося зробити в моєму випадку. Тому що я був наполегливо працює канадського мовлення [корпорація], і у відповідь на їх залякування, я сказав, що, ось: Це вільна країна, і я, як вільний, як ви, і я також може привести до дуже швидко, і гармата контролю поки ще не створені в Канаді, так що я [A] пара хороших рушниці в моєму підвалі, так що [вас] Запрошуємо відвідати мене коли-небудь, з автоматами Калашникова, кулемети ".

    Тому очевидно, вона не працює; залякування не працюють. Таким чином вони намагалися [A] інший підхід, як я описав підхід: на самому високому рівні, на рівні канадських бюрократії.

    Гріффін: На цьому рівні вони були успішними.

    Безменов: На цьому рівні вони були успішними. З [в] індивідуальному рівні, вони не плоску.

    Гріффін: Г-н Безменов навів ряд слайдів з ним в тому, що він узятий з Радянського Союзу, і я думаю, це хороший момент для того, щоб дивитися на слайди. Тепер глядачі зможуть побачити ці слайди, коли ми говоримо про них.

    Безменов: так. Це колекція слайдів, які ... Деякі з них знімки з мого сімейного альбому, причому деякі з них є документами, які я ввезених з радянського посольства, і деякі репродукції з місцевих засобів масової інформації. Я, як правило, свідчать про їх створення мого авторитету як перебіжчика.

    Це картина про моєму рідному місті Митищі, близько двадцяти милях на північ [від] Москва. Характерно знаходиться статуя товариша Леніна на центральній площі.

    Це [мене] у віці до семи років, знову ж характерно, у відповідності з [а] статуя товариша Сталіна продовження його дружній боку народів світу. По досягненні цього віку, звичайно, я був ще [одна] idealistically однодумців комуністичної молоді, і я до сих пір вважають, що рано чи пізно, то [буде] шукати для [] краще, але я зрозумів, що ця система воняет, что что-то тьмяний, і про те, що [в] ідеологією є підробленою, і про пропаганді передових радянських сільського господарства просто не відповідають критеріям, викладеним у реальність. Якщо говорити про вдосталь їжі і немає в магазинах, повинно бути что-то неправильно.

    Мій батько-він знаходиться на лівому тут мій батько був [в] офіцер Генерального штабу Радянської Армії, він був інспектор сухопутних військ, радянських військ, дислокованих в таких країнах, як Монголія, Куба, [и] країн Східної Європи . Якщо б він зараз живий, він, швидше за все, буде інспектують радянських військ в Нікарагуа, Анголі, і в багатьох інших частинах світу. На щастя, він помер, і він не бачить ганьба, тому що в глибині він був російський патріот, він не подобається ідея розширення Радянської військової сили, особливо в тих областях, де ми не вітаємо всіх.

    На відміну від багатьох інших офіцерів, він був звітності безпосередньо міністру оборони, в обхід [про] КГБ и [] Дипломатична служба. Іншими словами, він сподівається, професійні військові, і [вона] моє враження, що цей тип людей, [це] значно менше hawkish і adventuristic ніж [в] група бюрократів в [] Кремль. Коли американських ЗМІ описує [про] радянські військові, як [а] потенційно небезпечним колегою для [] Пентагону, я просто сміятися, бо я знаю краще. Я знаю, що найбільш небезпечні частини [S] з радянських владних структурах не є військовими на всіх, швидше за все, якщо вони прийдуть до влади в нашій країні їх буде більш розумним переговорів з ядерного роззброєння і виведення радянських військ з багатьох частин в усьому світі.

    Гріффін: Но если кто-то из партійних структур, або КДБ структуру, повинні були давати накази для військових ...

    Безменов вони повинні дотримуватися, так, тому що вони є професійними військовими. Але ... Ви бачите, в трикутнику влади і ненависть в [] СРСР є Стороною у верхній (Сторона еліти, олігархії з партії), то військові і КДБ внизу. Вони ненавидять один одного. І саме ненавидів куті трикутника є Комуністична партія бюрократів. Вони є найбільш adventuristic, старече megalomaniacs. Вони можуть почати війну-я б не здивувався, а не військові. Вони знають, що війна. По крайней мере, мій батько зробив.

    Це [A] сфотографуватися на вході в моєму інституті сходознавства Мови. Це частина Московського державного університету. Я закінчив у 1963 році, і я ...

    Гріффін: Простите меня. Яка ти?

    Безменов: Я по праву. А зліва мій колега, мій шкільний товариш Вадим Смирнов, який пізніше був [в] apparatchik в ЦК Радянського Союзу комуністичної партії.

    Гріффін: Що таке apparatchik?

    Безменов: що це посадова особа, что-то вроде цивільної служби в [] Британської імперії, той, хто ніколи не випустили зі служби, він залишається там всередині. Він не може поощряться надто висока, але він є надійним бюрократ, який залишиться назавжди.


    Я вивчав не тільки мови, але й історія, література, [і], навіть музики. [У] цю картину я намагаюся навчитися грати [в] індійського музичного інструменту.


    Я навіть намагалася виглядати індійської, коли я був [а] другий курс.

    Гріффін: Не погано, дуже.

    Безменов: так. На самом деле, він був сильно воодушевлен інструкторів в моїй школі, тому що випускники моїй школі були згодом працюють як дипломатів, іноземних журналістів та шпигунів.

    Як і кожен студент Совєтський, я був цитатою-лапки 'добровольчества "для збирання зерна в Казахстані. Це [великий] сільськогосподарського сплоховать від радянської влади, але в мене не було особливого вибору, звичайно, тому, що Комуністична девіз запозичений з Біблії, говорить: "Ті, хто не працює, не їсть", а також Ви можете бачити мене є, тому я працював, і ви можете бачити, як щаслива я була про неї.

    Я пройшов через дуже широку фізичну і військову підготовку,


    в тому числі військових іграх у приміських районах Москви, а от, наприклад, ми [по тур] в [] [Архангельске?] площі.

    А до кінця мого навчання в школі, я був завербований КДБ. Ця картина була в той день, і ви можете бачити, знову ж таки, як він відчуває себе щасливим бути завербовані КДБ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.24 | Сергій Кабуд

     Інтерв'ю з Юрієм Безменов: частина друга

     Інтерв'ю з Юрієм Безменов: частина друга
     Продовження першої частини.

     Безменов: Гаразд. Як і кожен студент в [] СРСР, я пройшов через дуже великої фізичної та військової підготовки, цивільної оборони та підготовки кадрів теж. На відміну від [про] Сполучені Штати, де цивільна оборона практично відсутній нульовому рівні в [] СРСР, кожен студент, незалежно від його основною темою, повинна пройти досить великий чотирирічної військової та цивільної оборони та підготовки кадрів. Ви можете бачити мене тут, разом з групою учнів під час однієї з "військових ігор в Підмосков'ї. [Попередній сторінці внизу ліворуч.] Основна ідея, звичайно, полягає в тому, щоб підготувати [A] величезний резерв армії СРСР. Кожен студент має перейти в молодший лейтенант. У моєму випадку він був адміністративним і служби військової розвідки.

     Моє перше завдання було в Індії в якості перекладача з Радянським [економічних] Допомога групі, будівництво нафтопереробного комплексу в штаті Біхар і Гуджарат держави. На той момент я ще наївно, idealistically вважати, що те, що я роблю внесок [д] до взаєморозуміння та співпраці між народами. Він прийняв мене досить багато років, щоб усвідомити, що те, що ми чого Індії є новим видом колоніалізма, [а] тисячу разів більше, гноблення та експлуатації, ніж який-небудь колоніалізм і імперіалізм в [] історії людства. Але на той момент я ще сподівався, що добре, може бути, це не так погано, [він] міг би бути ще гірше, і речі можуть для [] лучше. І я навіть намагався здійснити красивою марксистсько девізом 'Пролетарі всіх країн, соединяйтесь!'

     Я намагався об'єднати з гарним індійські дівчинки. А на самом деле я був зачарований індійської культури, у сімейному житті в цій країні. Але очевидно, [в] Комуністичної партії мають різні плани мої гени, так що я повинен був одружитися на цій красивій російської дівчині:

     Протягом моєї кар'єри, я одружений тричі. Більшість з цих шлюбів були шлюби з розрахунку на консультації з Департаментом з питань персоналу. Це був [а] нормальна практика в [] СРСР. Коли радянський громадянин надається іноземним роботу, він повинен бути в шлюбі, або тримати [його] сім'ї в [] СРСР в якості заручників, або, якщо це для зручності шлюб, як моє, так що чоловік і дружина є практично донощики один на одного, для запобігання втечі або забруднення 'декадентскімі імперіалістичні або капіталістичних ідей ". У моєму випадку, я ненавидів, що дівчина так сильно, що коли я приземлився в Москві, ми були розведені, і я одружився пізніше в другий раз.

     До кінця мого першого призначення в Індії, я був призначений на посаду співробітника зі зв'язків з громадськістю. Ви можете бачити мене тут, переклад мови радянського боса ...

     Гріффін: А ви в порядку?

     Безменов: Я на прямо тут, так. На заході був [про] вчинення нафтопереробного комплексу в Біхарська [в] Барауні.

     Повернувшись до Москви, я відразу ж був завербований "Новости" прес-агенції, яка є пропагандою і ідеологічним прикриттям для підривної діяльності КДБ. 75% членів Ради є новини з офіцерів КДБ. Решта 25 є, наприклад, [мене], кооптірованних агентів, які відносяться до конкретних операцій. В даному конкретному випадку ви можете побачити мені говорив студентам університету Дружби Лумумби в Москві.

     Це величезна школи під безпосереднім контролем КГБ и [] Центральний Комітет, в якому майбутні керівники так званих "національно-визвольних рухів 'в даний час створені і ретельно відібрані, а деякі з них абсолютно ...

     Це, наприклад, група студентів з Лумумби. Вони не виглядають на всіх студентів, вони більше схожі на військові, а це саме те, що вони були. Вони були відправлені назад в свої країни, щоб бути лідерами так званих "національно-визвольних рухів" або, в перекладі на нормальний мову людини, лідерів міжнародних терористичних груп.

     Ще один напрямок діяльності, коли я працював на "Новини" [Прес-агентство] полягає в тому, щоб супроводжувати групи, так званої "прогресивної інтелігенції ': письменників, журналістів, видавців, викладачів, [и] викладачі коледжів.

     Ви можете побачити тут, в [] Кремль, я [в] Другий ліворуч, з групою пакистанських та індійських інтелектуалів. Більшість з них робив вигляд, [що] вони не розуміють, що ми насправді, які працюють від імені радянського уряду і КДБ. Вони робили вигляд, що вони фактично гості VIP-інтелектуалів, то вони розглядаються у відповідності з їх достоїнствами і їх інтелектуальні здібності. Для нас вони були просто купа політичних проституток, які повинні бути прийняті перевага [про] у різних пропагандистських операцій.

     Тому ви можете побачити прекрасно старший колега мінних ліворуч насправді не мають, що значна зв'язку на його обличчі, і [мене] з досить скептично усміхаються, [а] типових КДБ саркастично усмішки, очікуючи другого жертвою ідеологічної мозгов .

     Ось як типовий конференції в [] Новини штаб-квартири в Москві [виглядає]. Сидячи в середині Борис Бурков, тодішній директор агентства друку "Новости", [а] високопосадовцем група в Департаменті з питань пропаганди. Я стою біля знаменитого індійського поета, Sumitranandan Панта. Він був відомий, тому що він був автором знаменитої поеми, [озаглавленной], 'Рапсодія Леніну ". Ось чому він був запрошений в [] СРСР, і все було приділено [за] з боку Радянського уряду.

     Зверніть особливу увагу на [] Кількість пляшок на столі. Це один із способів убити поінформованість, цікавість і іноземних журналістів. Одна з моїх функцій полягає в тому, щоб тримати іноземні гості постійно сп'яніння. В момент, вони приземлилися в московському аеропорту, мені довелося зайняти їх у VIP Lounge, і тост на честь дружби і взаєморозуміння між народами світу. [A] стакан горілки, а потім другу стакан горілки, і не раз мої гості будуть відчуття дуже щасливі, вони будуть бачити все, що в [а] роду розваги, гарний колір, і саме так, як я був у їх постійно на найближчі п'ятнадцять-двадцять днів.

     В [а] певний момент у часі, мені довелося знімати алкоголем від них, так що деякі з них, які є найбільш recruitable будуть почувати себе трохи невпевнено, винним, намагаючись згадати те, що вони говорять [про] Минулого вночі .. . Це час, щоб підходити до них з усіх видів [и] від ерунда, такі як "спільне комюніке або [A] Заява для радянської пропаганди. Цей час вони є найбільш гнучкими. І, звичайно, що вони не розуміли, вони не розуміли або робили вигляд, що не зрозуміли, що [я], який пив разом з ними, не було питної взагалі, я був шлях, щоб позбутися від алкоголю за допомогою різних методів, включаючи спеціальні таблетки, які були дані на мене колеги. Але вони беруть це всерйоз, іншими словами, вони будуть споживати досить велика [обсягом] алкоголю і відчувати себе досить непросто [про] на наступне ранок.

     У 1967 році КДБ надає мені цей журнал, подивіться журнал. Група в складі дванадцяти чоловік прибула в [] СРСР з [в] США для покриття 50-річчя [про] Жовтневої соціалістичної революції в нашій країні.

     З першої сторінки до останньої сторінки, це був пакет брехні: пропаганда кліше [S], які були представлені для американських читачів, як думки і відрахування з американських журналістів.

     Ніщо не може бути [далі] с [с] істини. Ці думки не були, вони були не на всіх думок. Вони були кліше яких радянська пропаганда [хотіли] американська громадськість думати, що вони думають, якщо [що робить] будь-який сенс взагалі. Він упевнений, відбудеться, оскільки з точки зору радянської пропаганди, хоча Є деякі тонкі критики [и] від радянської системи, основні повідомлення полягає в тому, що Росія сьогодні є Ніцца, які функціонують, ефективні системи, яку підтримує [про] голосів [в] населення.

     Це сама велика неправда, і, звичайно ж, американських інтелектуалів та журналістів з журналу Дивись докладно зупинився на тому, що невірність в різних напрямках. Інтелектуальна брехні, брехня ... вони знайшли всі види [S] обгрунтувань брехні в [] американської громадськості.

     І це ...

     Гріффін: Простите меня. Він був частково вашу роботу, щоб вони отримали ці ідеї ...

     Безменов: так.

     Гріффін: ... і приймаємо їх як своїх власних ідей.

     Безменов: Правильно. На самом деле, перш ніж вони прибули в [] СРСР, і вони виплачуються [одна] астрономічна сума грошей для цієї поїздки, вони були представлені в ... Новини прес-агентства розробили так звані "довідки,'20, 25 сторінок інформації і думок, які були представлені журналістам ще до того, як вони купили свої квитки до Москви. Вони повинні проаналізувати ситуацію, і судити про їх реакції на цей довідковий матеріал, місцеві Новини представник або місцевих радянських дипломатів у Вашингтоні, округ Колумбія, чи будуть вони [повинні] бути [а] візи [в] СССР или нет.

     Гріффін: Вони були відібрані заздалегідь?

     Безменов: Ах так. Вони були попередньо обрані дуже ретельно, і там не так багато [про] шанс для чесних журналістів прибуде в [] СРСР, залишатися там протягом одного року, і довести цей пакет перебуває у себе вдома.

     Це, наприклад, один з Centerfold Дивись журнал. Вони представили цей пам'ятник, зведений [про] Комуністична партія в Сталінграді, як символ, [в] персоніфікація російської військової могутності. І вони сказали в статті, що публікується на боці СРСР, що дуже пишається тим, перемога у Другій світовій війні. Це ще один великий міф, брехня. НЕ розсудливі люди будуть пишатися втратити двадцять [] мільйони своїх співвітчизників в умовах війни, яка була розпочата на [?] Гітлер і товариш Сталін, і виплачується [за] американських багатонаціональних корпорацій.

     Більша частина радянських громадян побачити на [ці види] пам'ятників з огиду і смутку, тому що кожна родина втратила [A] батько, брат, сестра чи дитина під час Другої світової війни. Тим не менш, американські журналісти, які намагалися уміротворіть-радувати своїх господарів-представив цю картину на Centerfold як символ і уособлення радянської національної вони називають це "Russian 'національного духу. І він [про] велика, велика оману і дуже трагічні непорозуміння. Звичайно, подивіться журнал не був поширений в [] СРСР. Основна аудиторія була в [] Сполучені Штати, але я вважаю, що багато американців-мільйони американців, хто читав журнал Подивіться на той момент був [в] зовсім невірно уявлення про почуття мого народу, про те, що Радянський Союз із гордістю , а також те, що вони ненавидять.

     Це група-ви бачите той же дама з мечем, в Сталінград-журналістів. [Я] в центр з тим же дьявольские усмішки, і пан Філіп Херрінгтон на крайню ліву там зі своєю камерою.

     Це джентльмен [який] був настільки божевільний або так незацікавлених в тому, що мені довелося говорити з ним. [Закрити діяльність Херрінгтон] Це та ж картина, удар діяльності одного й того самого зображення.

     Багато гостей з різних країн, в даному конкретному випадку з країн Азії і Африки, були прийняті мною, як "Новости" співробітник прес-агенції, для туру по Сибіру, наприклад. Ми хотіли показати їм, [а] типових дитячих садів, ви бачите? Нічого особливого американські стандарти: просто приємно дітям, які сидять їдять сніданок або обід. Те, що вони не можуть зрозуміти, або ж вони зробили вигляд, не розумію, [це], що це зразковий дитячий сад, це не дитячий садок на [одна] середній чоловік, або середня сім'я в [] СРСР. І ми вважаємо, що ілюзії, у їхніх умах. Ви можете побачити [мене], у відповідності з червоним плямою в голку там, з тією ж ділової вирази. Я роблю свою роботу, що те, що я призначений по справі, і ось що мені було приділено робити. Але глибоко всередині, я, як і раніше, сподівається на те, що принаймні деякі з цих корисних идиотов б зрозуміти, що те, що вони шукають не має нічого спільного з рівнем багатства в моїй нації.

     Це найкраще, що відбиває справжній дух "у радянський дитинство. Цей малюнок був надрукований в канадський уряд публікації помилково. У середині можна бачити дітей, які грають на невеликий дворик. І підпис виходить: "Це типовий дитячий сад в Сибіру." Що ці ідіоти не розуміють, [було], що це не [а] у всіх дитячих садах. Це в'язниця для дітей політв'язнів. Але не було ні одного [згадування] про те, що вони перебували на самом деле є тією областю, в концентраційних таборах. І [вона] на роботу людей на зразок мене, щоб їх не помічати, що вони насправді говоримо з укладеним. Більшість дітей були одягнені, особливо у зв'язку з іноземцями візиту. Звичайно, немає ніяких трупів на місці. Були не кулемет охранники. А так це виглядає не дуже приємним, як ви бачите, він виглядає нудним, але, очевидно, не створити враження, що це насправді в тюрьму.

     Гріффін: Ну, зробили будь-якої з журналістів, що є цікавість спитати про тюрмах, і такого роду речі? Вони були в Сибіру, це те, що ви спілкуватися з нею.

     Безменов: Да, да. Деякі з них ставили питання, і, звичайно, ми б їм ... за безглуздий питання, ми б їм [A] дурний відповідь. "Ні, ні Є в'язниці в Сибіру. Ні, велика частина людей, які ви бачите вільних громадян [в] СССР, вони дуже рада бути тут, і вони вносять свій внесок у славу соціалістичної системи ". Деякі з них робив вигляд, що вони вважали, що я кажу них, і більшість з них-ми зможемо обговорити це питання пізніше: Які мотиви цих людей? Чому вони завзято приведення лежить на їх власне населення через свої власні засоби масової інформації? Я маю різні відповіді на це існує не одне пояснення. Це складний пояснень.

     Це страх: чисто біологічного страху. Вони розуміють, що вони знаходяться на території ворожого держави, а поліцейську державу, і тільки для того, щоб врятувати свої шкури і гнилі жалко завдань, їх достаток повернутися додому, вони воліли б неправдою сказати, ніж задавати питання, правдиві і повідомити правдиву інформацію .

     По-друге, більшість з цих schmucks боялися втратити свої робочі місця, тому що, очевидно, якщо ви повідомите [в] правду про моїй країні, то не буде тривати довго, як кореспондент [У] Нью-Йорк Таймс "або [] Лос-Анджелес таймс" . Вони будуть вам вогонь. 'Яка кореспондент ви? Ви, безумовно, не може знайти спільну мову з росіянами, якщо вони вам удар протягом 24 годин. "Так просто намагаюся бути конформистского на власні редакційні боси, вони намагалися не ображати почуття радянські керівники і люди подібні до мене. Вглиб, я сподівався, що вони б образити або скривдити мого настрою. Очевидно, вони вважають за краще не робити цього.

     Інша причина-я відмовляюся вірити, але очевидно, є ще одна причина-це очевидно, вирішено, що ці люди заробляють багато грошей. Коли вони повертаються в [] США, вони стверджують, що вони є експертами в відношенні моєї країни. Вони пишуть книги, які [продати] мільйона примірників. Назва [и], як "Російські:" Правда про Росію ". Більшості це [а] брехню про Росію. Тим не менш, вони стверджують, що бути "радянолог". Вони грають назад [в] міф про моїй країні, пропаганда кліше. Тим не менш, вони завзято чинять опір словом правди, якщо людина, як Солженіцин або defecting або ногами з [в] СССР. Вони намагаються все від них залежне, щоб дискредитувати його і перешкоджати йому. Я не дуже багато шансів з'явитися на [A] Національна мережа з реальна історія про моїй країні, але і корисним, як ідіот [Hedrick] Сміт або Роберта Кайзера ... Вони є великими героями, вони повертаються з [в] СССР, вони кажуть: "А ми говоримо на дисидентів в Росії!" Большое дело! Радянський дисидент карбування американських кореспондентів на вулицях. І вони боязливого рятуючись від цих контактів.

     По какой-то странной причини, якщо ви хочете дізнатися більше про Іспанію, ви посилається на іспанський письменник, і якщо ви хочете дізнатися більше про [про] Французька, ви читаєте французькі письменники, і навіть про Антарктиці, я ставку, ви повинні прочитати пінгвіни. Лише близько Радянського Союзу, з невідомої причини, ви читаєте Хендрікс і Schmendricks і всі види [и] від Kissingers. Тому що вони стверджують, що вони знають більше про нашу країну. Вони знають нічого або майже нічого. Або вони прикидатися, що вони знають більше, ніж вони є насправді. Я б сказав, вони нечесні люди, які не мають цілісності і здоровому глузду і інтелектуальна чесність. Вони повернути всі види [и], як з історії, що-[показує слайд дітей на ігровому майданчику] - 'дитячий сад в Сибіру,' пропустив найголовніше: це в'язниця для дітей політв'язнів.

     Інше [великий] приклад [про] монументального ідіотії американських політиків: Едвард Кеннеді був у Москві, і він подумав, що він [був] в популярні, харизматичні американський політик, який є спокійний, який може посміхатися, танці на весіллі в [ Організації] Російська палацу шлюбів. Те, що він не розуміє, або, можливо, він не робив вигляд, щоб зрозуміти-[було], що насправді він був, які приймаються для їзди. Ця постановка весільного особливо вражають іноземних засобів масової інформації або корисними ідіотами, як Ед Кеннеді. Більшість гостей, вони безпеки, і вони доручили [про], що й сказати іноземцям.

     Це саме те, що я роблю. Ви можете бачити мене в той же чертовски Весільний палац у Москві, де Ед Кеннеді був танцювати тут, бачите, посміхаюся. Він думає, що він дуже розумний. З точки зору [про] Російські громадяни, які відзначили цей ідіотизм, він [а] вузький, egocentrical идиот, хто намагається заробити на власній популярності за рахунок участі в пропагандистських фарс, як це.

     Тут ви можете побачити [мене]. На правій: знову, EXEMPLARY радянських наречених. Зліва: трьох журналістів з різних країн, [в] Азії, Африці та Латинській Америці. Очевидно, вони [мають] насолоджуючись ситуацією. Вони будуть повертатися додому і писати доповіді: "Ми були представлені [в] регулярних радянських весілля". Вони не [на] регулярних радянських весілля. Вони були представлені, вони були частиною в фарс, в цирк продуктивності.

     Ще одна річ, яку я повинен був ... іноді ризикуючи свого життя, щоб пояснити іноземцям: журнал "Тайм", наприклад, досить критично [про] південноафриканських расистського режиму. Вся стаття була присвячена ганебної системи внутрішнього паспорта, де чорношкірі НЕ [дозволу] залишити [як білі мають]. По какой-то странной причини, протягом останніх чотирнадцяти років, що минули після мого втечі, ніхто не хоче звернути увагу на мій паспорт.

     Ось мій паспорт. Це також свідчить про мою національність, і він має поліції штамп, який називається prapiska в [] Російська мова, що привласнює мені в какой-то район проживання. Я не можу залишити цей район. [Це] так само, як цей чорний чоловік не може залишити [його] в районі Південної Африки. Тим не менш, ми закликаємо [про] південноафриканських державні [A] 'расистського режиму ". Жоден Schmonda або Джейн Фонду є досить сміливим, достатньо сміливим, щоб піти в [] ЗМІ і кажуть:" Дивись, це те, що відбувається в [ в] СРСР. 'Я направив копію свого паспорта на багато американські ліберали і захисники громадянських прав, і всі інші корисні ідіоти. Вони ніколи не набридло відповідати мені. Це показує, який цілісності, яка чесність цих людей [мають]. Вони [A] гроно лицеміри, бо вони не хочуть визнати гарним прикладом прояви расизму в нашій країні.

     Це перший етап befriending професор. Ви можете побачити [мене] ліворуч, з тією ж посмішкою Джеймса Бонда. На правому мій керівник КДБ, товариш Леонід Мітрохін *. А в середині: професор політичних наук в Університеті Делі.

     На наступному етапі було б запросити його на збір [про] індійські-радянської дружби.

     Там він сидів поруч зі своєю дружиною, перш ніж він [буде] направив в [] СРСР [A] Безкоштовні поїздки. Всі виплачується [за] з боку Радянського уряду. Він був повірити, що він запросив на [] СРСР тому, що він талановитий, тверезо мислячої інтелектуальної. Абсолютно помилкове: він запропонував, тому що він є корисним ідіотом, тому що він згоден, і підписатися на більшість з радянських пропагандистських кліше [и], і коли він [відбувається] у своїй власній країні, він збирається протягом багатьох років і років навчити красунь радянського соціалізму, щоб нові і нові покоління його учнів, тим самим сприяючи радянської пропаганди лінії.

     У КДБ було навіть цікаво, цей джентльмен (це може виглядати невинних): Махаріши Махеш Йоги, великого духовного лідера, або, може бути великої шарлатани і неправдами, в залежності від чиїй стороні ви дивитеся на нього. [У] Beatles були навчені в його ашрам в Індії в Haridwar [в] про те, як медитувати; Міа Ферроу та інші корисні ідіоти з Голлівуду відвідав свою школу, і вони повернулися назад у [] США абсолютно zonked в їх свідомості з марихуаною, гашишу і божевільні ідеї медитації.

     Щоб медитувати, іншими словами, щоб ізолювати себе від нинішніх соціально-політичних проблем у вашій власній країні, щоб потрапити в свій міхур, щоб забути про [про] неприємностей у світі Очевидно, [в] КДБ був дуже захоплений з такими гарну школу, такий идеологической центр дурних американців. Я був направлений в КДБ, щоб перевірити [в] какие VIP американцям відвідувати цю школу.

     Гріффін: Ось ви ліворуч?

     Безменов: Так, я зліва. Я намагався отримати навчаються у цій школі. На жаль, Махаріши Махеш Йоги просили занадто багато, і він хотів 500 американських доларів за реєстрацію. Але мої функції не було насправді, щоб, які навчаються у цій школі. Моя функція полягає в тому, щоб виявити, які люди з [в] США відвідують цю школу. І ми дізналися, що так, Є деякі [впливових членів сімей], громадська думка осіб, [в] Сполучені Штати, які повертаються з сумасшедшей історії про індійської філософії.

     Індійці себе дивитися на них, як ідіоти, корисні ідіоти, не кажучи вже про [про] КДБ, хто подивився на них, як надзвичайно наївно, оману людей. Очевидно, що VIP, сказати дружині про конгресмен або відома особистість Голівуд, після того як навчання в цій школі, набагато роль в руках маніпуляторів громадської думки, і [] КДБ, ніж нормальний чоловік, який розуміє, хто дивиться через цей тип підробленого релігійну підготовку.

     Гріффін: Чому б їм бути більш сприйнятливими до маніпуляції?

     Безменов: я тільки що говорив він. Тому що, ви бачите, людина, яка дуже активно бере участь у інтроспектівний медитацію, ви бачите, якщо ви уважно дивитися [в] те, що Махаріши Махеш Йоги викладає американцям, [він] є те, що більшість проблем, більшість з гострих питань Сьогодні, може бути вирішена тільки шляхом медитації. НЕ раскачівая човна, не брали участь. Просто сісти, подивитися на ваш пупок, і медитувати. І в частности, из-за деяких дивних логікою, з-за космічних вібрацій, буде розташовуватися на себе.

     Це саме те, що КДБ і марксистсько-ленінської пропаганди хочемо від американців. Щоб відвернути їхню думку, уваги і психічної енергії з [про] реальні проблеми [с] Сполучені Штати, в [неприєднання питань], у неприєднання світі неіснуючої гармонії. Очевидно, що більш вигідною для Радянського агресорів є купа duped американцями, ніж американці, які не потребують свідомого, здорового, фізично та оповіщення до реальності.

     Махаріши Махеш Йоги, очевидно, не по заробітній платі в КДБ, але чи знає він того чи ні, то він вносить великий вклад [в] деморалізації американського суспільства. І він не єдиний. Існують сотні цих гуру, які приходять у вашу країну для використання [про] наївності і дурості американців. Це мода. Це мода медитувати, це мода, не буде брати участь.

     Тому очевидно, можна побачити, що якщо [] КДБ було цікаво, що, якщо вони виплатили [за] моя поїздка в Haridwar, якщо вони призначений мені дивно, що робота, безумовно, вони були дуже захоплений. Вони були переконані, що такого роду мізків є дуже ефективним та інструментальні в [] деморалізації [в] США.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.24 | Сергій Кабуд

      Інтерв'ю з Юрієм Безменов: Частина третя

      Інтерв'ю з Юрієм Безменов: Частина третя
      Продовження частина перша та частина друга.      Безменов: Це зображення показує [частини] у будівництві [про] посольство СРСР, і мої керівники. Зліва товариш Мехді, індійської комуністичної. І по праву, товариш Мітрохін. (Мои керівники в таємниці Департаменту досліджень та боротьби з пропагандою.) Вона не має нічого спільного ні з науково-дослідних та боротьби з пропагандою. Більша частина діяльності кафедри була скласти [A] Величезна кількість (обсяг) інформації про осіб, які відіграли важливу роль у формуванні громадської думки: видавці, редактори, журналісти, артисти, педагоги, професора політичних наук, члена парламенту, [ і] представників ділових кіл. Більшість з цих людей були розділені приблизно [в] дві групи. Ті, хто буде тне радянської зовнішньої політики, вони будуть заохочуватися до позиції влади через засоби масової інформації і маніпулювання суспільною думкою. Ті, хто відмовився від радянського впливу у своїй країні буде символьних вбиті або страчені фізично, Con-революція.

      [Це] так само, як у маленькому місті Хюе в Південній В'єтнам, кілька тисяч в'єтнамців були страчені в одну ніч, коли місто було захоплено [про] Вьетконг лише два дні. І [] американського ЦРУ ніколи не міг зрозуміти, як [комуністів, можливо] знаю [про] кожна людина, де він живе, де взяти його, і [як би вони] бути арештовані в одну ніч в основному близько чотирьох годин, перш ніж світанку, покласти в фургоні, вивезені з міста, і розстріляли?

      Відповідь дуже проста: Задовго до того [в] Комуністи зайняли місто, то [в] широка мережа інформаторів, місцевих в'єтнамських громадян, які знали абсолютно все про людей, які відіграли важливу роль у суспільній думці, в тому числі перукарі і таксисти. Кожен, хто з розумінням ставиться до [про] США були страчені.

      [У] Те ж саме було зроблено під керівництвом радянського посольства в Ханое, і [це] Те ж саме я робив в Нью-Делі. К моему ужасу я виявив, що файли були люди, які були приречені на виконання. Були імена про-радянський журналіст, з яким я був особисто дружніми.

      Гріффін: Pro-радянської?

      Безменов: Да! Вони були idealistically лівих однодумців, які зробили кілька поїздок в [] СРСР. И тем не менее, в КГБ вирішили, що "Con-революція", або різких змін в [] політичній структурі Індії, вони повинні йти.

      Гріффін: Чому це?

      Безменов: Потому что [сміється] Вони знають занадто багато. Просто тому, що ви бачите, корисні ідіоти, то ліві, які idealistically вірою в красу [про] радянських соціалістичних чи комуністичних або незалежно від системи, коли вони розчаровані, вони стають найгірших ворогів. Ось чому моя КДБ інструктори спеціально зазначив: ніколи не турбувати з лівих. Забудьте про цих політичних проституток. Мета вище.

      Це була моя інструкція: спробуйте увійти в великий тираж, створеної консервативними ЗМІ; досягти брудну багатих фільм органів; інтелігенції, так звані "академічні 'колах; цинічною, егоцентріческого людей, які можуть дивитися у ваші очі ангельських слова і розповісти вам брехня. Це найбільш recruitable людей: люди, які не мають моральних принципів, які є або занадто жадібних або занадто [багато] страждають від самоврядування значення. Вони вважають, що питання про многом. Ці люди [м] [про] КГБ дуже хотіли набрати.

      Гріффін: Але для того, щоб виключити інші, для виконання інших? Хіба не вони служать деякі цілі; б вони не те, що ви використовувати?

      Безменов: No Вони [A] Мета тільки на етапі дестабілізації країни. Наприклад, ваш левакі в [] США: всі ці викладачі, і всі ці прекрасні захисники громадянських прав. Вони відіграють важливу роль у процесі здійснення підривної тільки для дестабілізації країни. Якщо їх робота буде завершена, вони не потрібні які-небудь інше. Вони знають, занадто багато. Деякі з них, коли вони отримують розчарування, коли вони бачать, що марксистсько-Leninists прийти до влади, очевидно, вони оскорблены, вони думають, що вони прийдуть до влади. Це ніколи не станеться, звичайно. Вони будуть викладені проти стіни і розстріляли.

      Але вони можуть перетворитися в самий гіркий ворогів марксистсько-Leninists, коли вони приходять до влади. І ось що сталося в Нікарагуа. Ви пам'ятаєте, більшість цих колишніх марксистсько-Leninists або покласти [в] в'язниці, або один з них розділені, і тепер він працює у відношенні [] сандіністов. Це сталося у Гренада, коли Моріс Бішоп був-він уже був марксістом-він був страчений на нову марксістом, який був більше, ніж це марксистсько марксістом.

      [У] ж саме відбулося в Афганістані, коли там була перша [Нур Мохаммад] Таракі, він був убитий [Хафізулла] Аміна, [і], а потім Амін був убитий Babrak Кармаля за допомогою [с] КДБ. [У] ж саме відбулося в Бангладеш, коли [шейх] Муджібура Рахмана, [A] дуже про-радянської лівих, був убитий своїм марксистсько-ленінської військових товаришів. Це за тією ж схемою в усьому світі. В момент, вони служать своєї мети, все це корисно ідіоти [буде] або бути виконані повністю (або idealistically марксистсько-однодумців) або у вигнанні, або покласти в тюрмах, як і на Кубі. Багато колишніх марксист в Куба-я маю на увазі в тюрмі.

      Тому більшість індійців, які співпрацюють з СРСР, особливо в нашому Департаменті інформації з посольства СРСР, були перераховані на виконання. І коли я виявив цей факт, звичайно, я був хворий: я був фізично та психічно хворим. Я думав, що я [був] збираються підірвати один день під час брифінгу посол в офісі, я б встати і сказати що-то [б] 'Ми в основному купу вбивць. Ось які ми є. Вона не має нічого спільного з "дружби і взаєморозуміння між націями на [S] і бла-бла-бла. Ми вбивці! Ми себе так, як [а] куча бандитів в країні, яка є гостинній для нас країна, з давніми традиціями ".

      Але я не дефект. Я постарався отримати донести, [але] на мою ужасу, ніхто не хотів навіть слухати, менше всього повірити в те, що я повинен був сказати. І я намагався всі види [и] від трюків. Я б витік інформації через листи або втратили документи или что-то подобное, и до сих пор я не отримав повідомлення. У повідомленні не було опубліковано навіть у консервативних засобах масової інформації Індії.

      Безпосереднім імпульсом до Дефект був [про] Бангладеш кризою, який був описаний американськими кореспондентами, як [в] 'Ісламська grassroot [S] революції ", яка є абсолютним ерунда. Було нічого спільного з ісламом, і не було grassroot [S] революції. Власне Есть не grassroot [S] революції, періоду. Будь-яка революція є побічним результатом добре організованої групи осіб, і професійними організаторами, але не має нічого спільного з grassroot [S].

      У Бангладеш, він нічого не [робити] з низового рівня. Більшість з Ліги Авамі-членів партії "Народна ліга" означає "Народна Party'-пройшли навчання в Москві на високому партійну школу. Більшість з мукті Fauj лідерів-мукті Fauj на бенгалі означає "Народна армія". [Це сама] СВАПО само, як і всі види [и] від 'визвольних армій у всьому світі, то ж купу корисних идиотов. Вони пройшли навчання в університеті Лумумби і різних центрів КДБ у Сімферополі і в Криму, і в Ташкенті.

      Тому, коли я побачив, що Індія-індійської території [був] використовується як стрибки борту знищити Східному Пакистані ... Я сам бачив тисячі так званих "студентських подорожей через Індію в Східний Пакистан через територію Індії, і [ ] індійського уряду претендували не бачити, що відбувається. Вони прекрасно знали, індійська поліція знала вона, розвідувальні відділ [про] Індійське уряд знав його, КДБ, звичайно, знав його, і ЦРУ знали його. Це був самий infuriating тому, що коли я перейшли, і я пояснив ЦРУ debriefers [що] вони повинні стежити, тому що Східний Пакистан збирається спалахнути в будь-який момент, за їхніми словами я читав дуже багато романів про Джеймса Бонда.

      У всякому разі, так що Східний Пакистан був приречений. Один з моїх колег у радянське консульство в Калькутта, коли він був п'яний, він наважився в підвалі полегшити собі, і він знайшов великий ящик, який сказав: "Друковані матеріали в Університеті Дакка. '(Дакка є столицею в Східному Пакистані .) А оскільки він був п'яний і цікаво, він відкрив один із ящиків, і він не виявили друковані матеріали, він виявив Калашникова знаряддя та набої до неї там. У всякому разі, це довгий розповідь.

      Коли я побачив у підготовці вторгнення в Східний Пакистан, безумовно, я хотів би відразу ж дефект. Єдина річ, [полягає в тому, що] я не міг в цей час становлять мій погляд [про], коли і де і яким чином.

      Одна з причин, звичайно ... Ви бачите я був закоханий в Індію (я говорив це раніше). Я говорив про мови, я спілкувався з людьми, і я зрозумів, що я повинен був діяти швидко, якщо я хочу [ла] цій прекрасній країні, яка буде на постійній основі і незворотньо пошкоджених нашої присутності.

      Однією з причин цього дефекту не було (як видно) [що] я жила в умовах відносного достатку.

      Хто, чорт, в нормальному [стан] увага буде дефект ... і робити те?

      Щоб бути зловживали ваші засоби масової інформації, який буде називатися McCarthyist і фашистські і параноїк, або водити таксі в Нью-Йорку?

      Навіщо? Якого чорта я повинен за дефект? Щоб бути зловживали американці, які ображали в обмін на мої зусилля довести правдиву інформацію про насувається небезпеки підривної діяльності?

      Як ви бачите, я жив в дуже комфортні умови, поряд з [а] плавальний басейн (де індіанці не були дозволені, до речі). Я був [а] високо оплачуваних експертів у пропаганді. Я була моя родина. Я була відносно мого народу. Моя кар'єра була безхмарним.

      Третя причина: як дефект з сім'єю. Для дефект з дитиною і дружиною будуть віртуальні самогубства, оскільки у відповідності з [] права, що права, які лицемірними Я навів раніше, індійська поліція буде мати на руках мене назад в КДБ, і що буде в кінці мого втечею, і, можливо, моє життя. Знову ж таки, я не можу контрабанди моя дружина, тому що вона була не зовсім впевнена, що я роблю. Вона була не в тому, що idealistically, і вона була явно не в загальну картину того, що я роблю для КДБ. Вона була б шоковані, якщо я, ви знаєте, покласти її в моїй ван і [змусили] її [в] Американське посольство або в іншому місці. Це буде один [великий] небезпеку.

      Отже, знову ж таки, я повинен був дефект таким чином, що моє дезертирство буде дивитися [як] простий зникнення. І було багато випадків, як, що, коли Радянський агент просто зникли, або загинули в дії, або завдяки їх цікавість і їх тісних контактів з радикалами, причому деякі з них були вбиті в марксист, кстати. Це сталося у багатьох африканських країнах, коли радянський КГБ були вбиті самими африканців, а не тому, що вони ненавиділи марксистсько-ленінізму, але тому, що вони були просто [A] войовничий згустки недисциплінованими символів. Якщо ви даєте їм кулемет [S], вони будуть стріляти. І деякі з Ради явно не були досить уважні, щоб захистити себе. І вони потрапили в ніяково ситуаціях, коли вони були розстріляні [в] о перестрілці між фракціями про так званих "визвольних рухів.

      У всякому разі, так що я вирішив, як я вже сказав, для вивчення боротьби з культурою. Я вирішив, [що] це, ймовірно, буде найкращим чином зникнути. Я спілкувався з символами, як це на лівому, і ви бачите він є босоніж американських хіпі. Він прийняв мене дуже багато часу, щоб вивчити те, що вони роблять і як спілкуватися з ними. Але в кінці кінців я зробив це. Більшість з [] індійські газети зробили мої картини і [а] обіцянкою двох тисяч рупій за інформацію про своє місцезнаходження, але вони шукали для [] неправильним особою, оскільки вони, очевидно, намагалися зупинити молодого радянського дипломата, у білій сорочці і краватці , і це, як я подивився на момент втечі:

      Ніхто не може думати, що радянський дипломат б з розуму, як приєднатися до зграї хіпі.

      Гріффін: Це ти?

      Безменов: так. Поїздки Індія і диму хеша. Так що я зробив це, буквально, майже як в стилі Голівуду детективна історія. З-під носа КГБ в аеропорту Бомбея, я [борт] літак і я прилетів до Греції, де я був debriefed з боку ЦРУ. Це в основному самі ... це всі мої слайди.

      Гріффін: Добре, ми можемо відключити проектор ... Це дуже цікаво. Ну ви говорили кілька разів, перш ніж про ідеологічної підривної діяльності. Це фраза, яку я боюсь, деякі американці не в повній мірі зрозуміти. Коли Рада використання слова 'ідеологічної підривної діяльності, "що вони означають на таке?

      Безменов: Ідеологічна підривна діяльність являє собою процес, який є законним, явної та відкритою, ви можете побачити це власними очима. Все, що вам потрібно зробити, всі американські ЗМІ зробити, щоб відключити їх банани з вух, відкрити свої очі, і вони можуть бачити його. Існує не таємниця. [Вона] нічого спільного зі шпигунством. Я знаю, що шпигунства для збору розвідувальної виглядає романтично. Вона продає більше дезодоранти через рекламу, наверное. Ось чому ваша голлівудської виробників настільки божевільні про Джеймс Бонд типу трилер.

      Але в дійсності, головна увага в КДБ не в галузі розвідки на всіх. На мою думку, і [] думку багатьох перебіжчиків мого калібру, всього близько 15% часу, грошей і робочої сили [мають] витрачається на шпигунство як такої. Решта 85% являє собою тривалий процес, який ми називаємо або 'ідеологічної підривної діяльності "або" активним measures'-'[?]' мовою КГБ-або "психологічної війни". Що це означає, в основному, для зміни сприйняття реальності, кожен американець, до такої міри, що, незважаючи на велику кількість інформації, ніхто не в змозі прийти до розумним висновків в інтересах захисту себе, своєї сім'ї, своєї громади і своєї країни.

      Це дуже мозгов процес, що йде дуже повільно [LY] і складається [в] чотири основних етапи. Перший [це] деморалізації, вона займає від 15-20 років, щоб деморалізувати нації. Чому, що багато років? Тому що це мінімальна кількість років, які [необхідно], щоб навчити одного покоління студентів, у країні вашого супротивника, впливу ідеології ворога. Іншими словами, марксистсько-ленінської ідеології в даний час накачується в м'якій голови принаймні трьох поколінь американських студентів, не оскаржується, або проти збалансованого по основним цінностям амеріканізмом (американський патріотизм).

      Результат? В результаті ви можете побачити. Більшість з тих, хто закінчив у шістдесятих (кинулися або недопеченний інтелігенції), в даний час займають позиції влади в уряді, державної служби, бізнесу, засобів масової інформації, [и] система освіти. Ви застрягли з ними. Ви не можете від них позбутися. Вони забруднені, вони запрограмовані думати і реагувати на певні стимули певною схемою. Ви не можете змінити свій розум [S], навіть якщо Ви не піддавати їх достовірної інформації, навіть якщо ви довести, що біле це білий і чорний колір чорний, ви все одно не змінить основні сприйняття і логіка поведінки. Іншими словами, ці люди ... процес деморалізації є повним і незворотнім. Щоб [МПОГ] суспільстві цих людей, потрібно ще двадцять чи п'ятнадцять років, щоб навчати нове покоління патріотично-однодумцями і здоровий глузд народу, який буде діяти на користь і в інтересах американського суспільства.

      Гріффін: І все ж ці люди, які були "запрограмовані", а як ви говорите, [мають] в місці, і що є сприятливим для відкриття з радянської концепції ... Це ті самі люди, які будуть відзначені для знищення в цій країні?

      Безменов: Більшість з них, так. Просто тому, що психологічний шок, коли вони побачать, в [] в майбутньому які красиві суспільстві "рівності" і "соціальна справедливість" означає на практиці, очевидно, вони будуть повстання. Вони будуть дуже незадоволені, розчаровані люди, і марксистсько-ленінського режиму не допускати цих людей. Очевидно, вони приєднаються до лізі інакомислячих (дисидентів).

      На відміну від [про], присутніх США не буде місця для інакодумства в майбутньому марксистсько-ленінської Америки. Тут ви можете отримати популярністю, як Даніель Ellsberg і брудно-багатими, як Джейн Фонда за 'дисидента' для критики вашої Пентагону. В [про] в майбутньому ці люди будуть просто [squashing звуку] сжато, як таргани. Ніхто не збирається нічого платити їм за їх гарні, шляхетні ідеї рівності. Це вони не розуміють, і це буде [з] великим шоком для них, звичайно.

      Деморалізації процес в [] США в основному вже завершено. За останні 25 років ... Власне, це більш-виконали, оскільки в даний час досягає деморалізації таких областях, де раніше не товариш Андропов, і всі його фахівці будуть навіть мріяти про такий колосальний успіх. Більшість це зробили американці з американцями, спасибо [A] відсутністю моральних норм.

      Як я згадував раніше, вплив правдивої інформації не має більше. Особа, якій була деморалізована не в змозі правильно оцінити інформацію. Факти сказати йому нічого. Навіть якщо у мене душа його інформацією, з справжнім доказом, з документами, з фотографіями, і навіть якщо б я взяти його силою в Радянському Союзі, і показати йому [A] концентраційний табір, він не буде вважати його, поки він [отримує] один удар в його фан-дно. Коли військові завантаження падає його ... Тоді він зрозуміє. Але не раніше. Ось [трагедії] про стан деморалізації.

      Тому в основному Америка загрузла в деморалізації і якщо ... навіть якщо почати прямо зараз, тут, цю хвилину, ви починаєте навчання [A] Нове покоління американських [S], він буде вважати вас ще п'ятнадцять-двадцять років, щоб повернути хвилю ідеологічного сприйняття реальності повернутися до нормального життя і патріотизму.

      Наступним етапом є дестабілізація. На цей раз [в] subverter не піклуються про своїх ідеях і моделі вашого споживання; Чи ви їсте небажаної продовольства та отримайте жир і в'ялі не має яких-небудь інше. На цей раз і він займає лише від двох до п'яти років, щоб дестабілізувати нації-які питання [мають] Essentials: економіка, зовнішні зв'язки, [і] оборонних систем. І ви можете переконатися в цьому досить ясно, що в деяких районах, у таких делікатних галузях, як оборона і [] економіки, вплив марксистсько-ленінської ідеї в [] США абсолютно фантастична. Я ніколи не вважаю, що чотирнадцять років тому, коли я приземлився в цій частині земної кулі, що цей процес [б пішли], яка швидко.

      На наступному етапі, звичайно, криза. Вона може приймати тільки до шести тижнів, щоб привести країну на межу кризи. Ви можете побачити її в Центральній Америці в даний час.

      І, після кризи, з насильницької зміни влади, структура та економіки, у вас є [так званим] періоду нормалізації. Це може тривати нескінченно. Нормалізація це цинічне вираз запозичали від радянської пропаганди. Коли радянські танки переїхали до Чехословаччини в'68, товариш Брежнєв сказав: "Зараз ситуація у братській Чехословаччини нормалізовано".

      Це те, що станеться в [] Сполучені Штати, якщо ви, щоб усі ці schmucks привести країну до кризи, обіцяти людям всі види [и] від властивостей і рай на землі, щоб дестабілізувати роботу вашої економіки, щоб усунути принцип вільної ринкової конкуренції, а також покласти [A] Великий брат уряду у Вашингтоні, округ Колумбія, з доброзичливій диктатори, як Уолтер Mondale, які обіцяють багато речей [S], Бред чи обіцянки fulfillable чи ні. Він буде йти в Москву, щоб поцілувати подін [A] Нове покоління радянських вбивць, неважливо ... Він буде створювати помилкових ілюзій, що ситуація знаходиться під контролем. [У] ситуації не перебуває під контролем. [У] огидно ситуація вийшла з-під контролю.

      Більшість з американських політиків, ЗМІ та системи освіти готує ще одне покоління людей, які думають, що вони живуть в мирний час. Невірно. [У] США перебуває у стані війни: незаявленной, тотальна війна проти основних принципів та основ цієї системи. А ініціатором цієї війни є не товариш Андропов, звичайно. Це система. Але смішно це не звучало, [це] в світі комуністичної системи (або світового комуністичного змови). Якщо я налякати деяких людей чи ні, я не дати гудок. Якщо вам не страшно зараз, ніщо не може налякати вас.

      Але не треба бути параноїк про нього. Що насправді відбувається зараз [це], що на відміну від [мене], у Вас буквально кілька років живуть, якщо тільки [в] США [прокидається] вгору. Час бомби йде: у кожному другому [він клацанням пальців], катастрофи все ближче і ближче. На відміну від [мене], у Вас буде нікуди дефекту в. Якщо ви хочете жити в Антарктиді з пінгвінами. Це вона. Це остання країна свободи та можливості.

      Гріффін: Добре, так що ж нам робити? Яка ваша рекомендація для американського народу?

      Безменов: Ну, безпосередні, що приходить на мій погляд, звичайно, повинні бути дуже сильні національні зусилля для просвіти народу в дусі реального патріотизму, номер один. Номер два, щоб пояснити, [к] їх реальна небезпека соціалістичних, комуністичних, незалежно, соціальної держави, Великий Брат уряду. Якщо людина не зможе усвідомити що насувається небезпека, що розвиток, нічого не може допомогти [в] США. Ви можете целовать до побачення до вашої свободи, в тому числі свободи [в] гомосексуалістів, [] у в'язниці ув'язнений [и]; все це свобода зникне, випарується в п'яти секунд ... в тому числі і ваші дорогоцінні життя.

      Друга річ: [в] даний момент, принаймні частина з [] США населення переконане, що небезпека реальна. Вони в силу своєї влади, і я не говорю про відправлення листа, підписання петицію, і все це красиво, благородна діяльність. Я кажу про змусило [в] США уряду припинити пособництва комунізму. Тому що ніяка інша проблема спалювання і більш нагальною, ніж зупинити радянського військово-промислового комплексу з знищуючи все, що залишилося від вільного світу. І це дуже легко зробити: немає кредитів, ні технологій, ні грошей, ні політичного чи дипломатичного визнання, і, звичайно, не такий ідіотизм, як зерно угод на [] СРСР.

      Радянський чоловік, 270 [млн.] Рад, буде вічно вдячний вам, якщо ви зупините пособництва [про] купу вбивць, які сидять зараз в [] Кремль, і з ким президент Рейган шанобливо дзвінків уряду ". Вони не регулюють усі , і в останню чергу таких, [а] складність як радянської економіки.

      Тому основним [союзникам], дві дуже просто ... може бути, два упрощенческой відповіді або рішення, але, тим не менш, вони є лише рішення: навчати себе, [и] зрозуміти, що відбувається навколо вас. Ви не живуть в [а] мирний час. Ви перебуваєте в стані війни, і у вас занадто мало часу, щоб зберегти себе. Вам не потрібно багато часу, особливо якщо ви говорите про [про] молодого покоління. Там не багато часу, відправився в конвульсіях на красиву музику диско. Дуже скоро він піде [він клацанням пальців] лише на ніч.

      Якщо ми говоримо про капіталістам або багатих бізнесменів, я думаю, що вони продають веревки, з яких вони будуть висіти в самое ближайшее время. Якщо їх не зупинити, якщо вони не можуть приборкати свої бажання нестабільною для отримання прибутку, і якщо вони будуть продовжувати торгівлю з монстра радянського комунізму, вони будуть висіти в самое ближайшее время. І вони будуть молитися, щоб бути убитим, але, на жаль, вони будуть відправлені на Алясці, мабуть, керувати [про] промисловості рабів.

      Це спрощено. Я знаю, це звучить неприємно, і я знаю, американці не люблять слухати речі, які неприємні, але я не перейшли розповідати вам історії про таких ідіотизм, як мікрофільми, Джеймс Бонд типу шпигунства. Це сміття. Ви не маєте потребу в шпигунстві більше. Я прийшов поговорити про виживання. Це питання [про] існування цієї системи. Ви можете запитати мене, що це [у ній] для мене. Виживання, очевидно. Тому що я хотів ... як я вже сказав, я тепер у вашій човні. Якщо ми раковиною разом, ми будемо разом раковина красиво. Існує немає іншого місця на цій планеті з дефектом.
  • 2009.07.23 | Hadjibei

   Біда в тому, що процес пішов дуже далеко

   Америка забамбулена соціалізмом далі нікуди.
   Головне середовище цієї зарази - школи, вузи, мас медія.

   Тому все, що сказане у відеокліпі - 100% правда.
 • 2009.07.24 | Sych

  Ч.8. Останній шанс Америки (який вона прої**ла)(укр. субт.)(л)

  http://www.overstream.net/view.php?oid=s5adnzuglor0
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.24 | Сергій Кабуд

   вивіси окремо текст транскріпту

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.25 | Sych

    Part 2 SRT

    1
    00:00:00,000 --> 00:00:03,000
    Інтерв"ю Едварда Гріффіна з Юрієм Безменовим, бувшим робітником КГБ. Частина 2 з 8.

    2
    00:00:04,000 --> 00:00:08,000
    - Які шанси що совєтська система буде з часом повалена або замінена народом на щось інше?

    3
    00:00:09,000 --> 00:00:15,000
    - Є велика ймовірність того, що ця система буде зруйнована рано чи пізно зсередини.

    4
    00:00:15,465 --> 00:00:21,850
    В любу соціалістичну чи комуністичну чи фашистську систему вмонтовано механізм самоліквідації

    5
    00:00:21,850 --> 00:00:29,559
    тому що в ній бракує зворотнього зв"язку, тому що система не побудована на прихильності народу до неї.

    6
    00:00:30,000 --> 00:00:37,876
    Але доки ця совєцька хунта буде підтримувана так званимими західними імперіалістами,

    7
    00:00:38,638 --> 00:00:45,232
    як мултінаціональні компанії, елітою, державними апаратами та, давайте говорити відверто,

    8
    00:00:45,813 --> 00:00:49,364
    інтелектуалами, так званамою "академією" (науковцями) США

    9
    00:00:49,720 --> 00:00:51,664
    які добре відомі тим, що підтримують совєцьку систему,

    10
    00:00:52,361 --> 00:01:02,253
    доки ця совєцька хунта буде отримувати кредити, гроші, технології, хліб та політичнє визнання

    11
    00:01:02,740 --> 00:01:11,843
    від всих цих зрадників демократії та свободи, доти немає надії на зміни в моїй країні.

    12
    00:01:12,678 --> 00:01:21,316
    Ця система не впаде сама по собі просто тому що її підживлює так званий американський імперіалізм.

    13
    00:01:21,966 --> 00:01:33,205
    Це найбільший парадокс в історії людства, коли капіталістичний світ активно підтримує та підживлює свого власного руйнівника.

    14
    00:01:35,759 --> 00:01:37,199
    - Мені здається ви намагаєтеся нам щось сказати.

    15
    00:01:37,942 --> 00:01:44,072
    - Так. Я намагаюся сказати, що це повинно бути зупинено якщо ви не хочете закінчити у системі ГУЛАГ

    16
    00:01:44,513 --> 00:01:51,618
    та "насолоджуватись" всіма позитивами совєцької рівністі: неоплачувана праця,

    17
    00:01:52,083 --> 00:02:00,256
    ловління блох, спання на дошках ... на Алясці цього разу.

    18
    00:02:02,276 --> 00:02:05,000
    Це все очікує американців якщо вони не прокинуться

    19
    00:02:05,759 --> 00:02:09,939
    та примусять власну владу припинити підтримувати совєцькій фашизм.

    20
    00:02:12,284 --> 00:02:18,600
    - Ви не могли б описати як ви втікли?

    21
    00:02:20,504 --> 00:02:31,092
    - Перш за все, втікти з Індії було майже неможливо завдяки дуже сильному впливу уряду СССР.

    22
    00:02:31,626 --> 00:02:33,159
    - Перепрошую, ви працювали в Індії?

    23
    00:02:34,784 --> 00:02:39,038
    - Так я працював у посольстві у Н"ю Делі як пресс-офіцер.

    24
    00:02:39,660 --> 00:02:44,676
    Втеча для совєцького дипломата ще щось майже неможливе

    25
    00:02:45,581 --> 00:02:52,687
    тому що великий друг (совєтів) Індіра Ганді пропхнула через парламент закон

    26
    00:02:53,244 --> 00:03:01,882
    за яким ніякі шукачі полічитного притулку не мають права приховуватись у посольствах.

    27
    00:03:02,555 --> 00:03:08,546
    Це є верхом лицемірства тому що ніякі інші втікачі, окрім від совєцької системи, потребують політичного притулку.

    28
    00:03:09,219 --> 00:03:17,114
    Знаючи це дуже добре, я винайшов найбожевільніший шлях втечі.

    29
    00:03:20,551 --> 00:03:36,712
    В Індії були тисячі молодих американців-хіппі, які вивчали, іноді, індійську філософію, іноді просто удавали що вивчають;

    30
    00:03:37,760 --> 00:03:42,354
    вони дуже надокучали індійській поліції та були часто осміювані індійцями.

    31
    00:03:45,234 --> 00:04:02,440
    Одного дня я затесався серед одної з таких груп - я був вдягнений як типовий хіпарь:

    32
    00:04:03,252 --> 00:04:21,642
    джинси, навмисто, кольорова сорочка, перука з довгим волоссям.

    33
    00:04:23,663 --> 00:04:27,935
    І це був єдиний шлях ухилитися від виявляння індійською поліцією.

    34
    00:04:29,119 --> 00:04:32,742
    Це був цікавий досвід але необхідний.

    35
    00:04:34,739 --> 00:04:45,559
    З моїх власного досвіду я знав що було багато втікачів, яких було зраджено індійською поліцією.

    36
    00:04:46,232 --> 00:04:53,338
    Також де-які західні посольства зіграли дуже брудну роль зраджуючи втікачів від совєцької системи.

    37
    00:04:54,638 --> 00:05:19,390
    Тобто я був дуже обачний, я не міг довіряти нікому. Це була причина чому я так цікаво втікав.

    38
    00:05:20,946 --> 00:05:25,358
    - Що трапилося б якщо в вас зловили?

    39
    00:05:25,846 --> 00:05:30,443
    - Найвірогідніше, мене було б ув"язнено у концентраційному таборі.

    40
    00:05:32,161 --> 00:05:39,870
    Або, в залежності від бажань якогось бюрократа від КГБ, навіть страчено.

    41
    00:05:40,962 --> 00:05:44,445
    Це теж нормальна практика. Тихо страчено, звичайно, не публічно.

    42
    00:05:49,135 --> 00:05:51,643
    - Коли ви нарешті потрапили в Сполучені Штати?

    43
    00:05:52,177 --> 00:06:02,301
    - В 1970 році в Афінах після приблизно 6 місяців переговорів з ЦРУ та ФБР також,

    44
    00:06:02,998 --> 00:06:06,481
    вони надали можливість втікти в Германію а потім в Канаду.

    45
    00:06:07,224 --> 00:06:13,981
    Це було моє рішення - мені треба було змінити ідентифікацію щоби захистити мою родину та друзів в СССР.

    46
    00:06:14,538 --> 00:06:26,148
    Також я був трохи параноїдальним бо знав що і КГБ, і подвійні агенти в американських системі будуть мене шукати.

    47
    00:06:26,635 --> 00:06:29,747
    І хотів облаштуватись якнаймога далі.

    48
    00:06:30,722 --> 00:06:36,434
    Я попрохав ЦРУ надати мені мені нову ідентифікацію та відпустити мене.

    49
    00:06:37,549 --> 00:06:44,956
    Я осів в Канаді, був студентом, поміняв багато робіт

    50
    00:06:45,699 --> 00:06:56,938
    - від допомоги на фермі та водія до інструктора по мові та ведучого канадійсьої державної телерадіо корпорації(CBC) в Монтреалі.

    51
    00:06:58,516 --> 00:07:01,674
    - Чи вам загрожували?

    52
    00:07:02,139 --> 00:07:07,665
    - Так. Приблизно через 5 років КГБ мене таки дізналося що я працюю на CBC.

    53
    00:07:08,480 --> 00:07:17,441
    Я зробив досить велику помилку. Я почав працювати на закордонну російськомовну службу, накшталт Голосу Америки.

    54
    00:07:18,462 --> 00:07:37,271
    Звичано ж спостерігачі з СССР мене розкусили що я не Томас Шуман,

    55
    00:07:37,805 --> 00:07:42,240
    а Юрій Олександрович Безменов який працює на державну телерадіо компанію Канади

    56
    00:07:42,797 --> 00:07:46,419
    та підриває добрі стосунки між Канадою та СССР.

    57
    00:07:46,977 --> 00:07:59,446
    Совєцькій посол Олександр Яковлєв власноруч дискредитував мене перед (тодішнім прем"єр-міністром) П"єром Трудо, який був слабкий на соціалізм.

    58
    00:08:00,282 --> 00:08:14,074
    Керівники СВС повелися дуже дивно та боягузливо зважаючи що вони були представники незалежної країни Канади.

    59
    00:08:14,515 --> 00:08:27,286
    Вони прислухалися до кожної поради Яковлєв їм надав та розпочали ганебне розлідування аналізуючи вміст моїх програм.

    60
    00:08:27,681 --> 00:08:37,480
    І, звичайно ж, вони знайшли що де-які мої тверження були образливі совєцькому політбюро.

    61
    00:08:38,014 --> 00:08:41,160
    Отже я був змушений покинути мою роботу.

    62
    00:08:41,683 --> 00:08:50,413
    Звичайно ж, були й більш витончені залякування: "будь-ласка обережно переходьте дорову".

    63
    00:08:51,667 --> 00:09:01,071
    Добре що я знав психологію КГБ і я ніколи не дозволяв собі бути заляканим.

    64
    00:09:02,186 --> 00:09:20,948
    Якщо вони помітять що втікач наляканий, вони будуть тиснути на це та зрештою людина буде вимушена здатися та працювати на них, або вони нейтралізують її.

    65
    00:09:22,434 --> 00:09:39,199
    У відповідь на їнхі залякування, я їм сказав: "Хлопці, це вільна країна.

    66
    00:09:40,960 --> 00:09:46,048
    Я можу їздити також швидко на машині та КОНТРОЛь ЗА ЗБРОЄЮ ЩЕ НЕ ВСТАНОВЛЕНО в Канаді.

    67
    00:09:46,559 --> 00:09:52,318
    Я мав пару добрих рушниць у себе вдома, так що ласкаво запрошую зайти до мене на огоньок.

    68
    00:09:55,220 --> 00:09:58,564
    Отож залякування не вдалося.

    69
    00:09:59,586 --> 00:10:11,799
    Вони спрабували мене дістати через найвищий щабель канадійської бюрократїї і це в них вийшло;

    70
    00:10:12,194 --> 00:10:14,609
    на індивідуальному рівні в них нічого не вийшло.

    71
    00:10:15,213 --> 00:10:24,640
    - Містер Безменов приніс серію слайдів з СССР і зараз в нас є нагоди їх подивитися.

    72
    00:10:25,662 --> 00:10:42,194
    - Де-які мої персональні фотографії, де-які з посольства, де-які є репродукціямі з місцевих мас медіа.

    73
    00:10:46,885 --> 00:10:50,507
    Це фото мого рідного міста Митіщі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.26 | Сергій Кабуд

     дякую

   • 2009.07.28 | Sych

    Part 7 SRT

    1
    00:00:00,000 --> 00:00:03,000
    Інтерв"ю Едварда Гріффіна з Юрієм Безменовим, бувшим робітником КГБ. Частина 7 з 8.

    2
    00:00:03,460 --> 00:00:05,596
    Моя кар"єра була безхмарна.

    3
    00:00:06,037 --> 00:00:16,765
    Третя причина: як же втікти з родиною? Втікти з дитиною та дружиною було б самовбивством, завдяки тому індійському лицемірному закону.

    4
    00:00:17,833 --> 00:00:23,220
    Індійська поліція мала неме віддати назад до КГБ. І це був би кінець моєї втечі і скоріше всього кінець мого життя.

    5
    00:00:23,917 --> 00:00:46,951
    Знову ж, я не міг переправити свою дружину тому що вона навіть не знала що я задумав. Вона була б шокована.

    6
    00:00:50,320 --> 00:00:55,519
    Тобто я мав втікати так, щоби моя втеча виглядала як просте зникнення.

    7
    00:00:56,424 --> 00:01:08,960
    І тоді було доволі багато таких випадків коли совєцькі агенти просто зникали - або вбиті на якійсь місії, або, дякуючи їхнім близьким стосункам з радикалами, де-які були вбиті самими марксистами.

    8
    00:01:10,194 --> 00:01:14,606
    Це ставалося в багатьох африканських країнах коли совєцькі агенти КГБ були вбиті самими африканцями.

    9
    00:01:15,163 --> 00:01:21,525
    Не тому що вони ненавиділи марксизм-ленінізм, але просто тому що вони були легкі на зпускання курку автомата.

    10
    00:01:21,920 --> 00:01:23,638
    Якщо таким дати автомат, вони будуть стріляти.

    11
    00:01:24,660 --> 00:01:35,991
    І де-які з совєцькіх не були достатньо обережними та попадали в ситуації де їх вбивали.

    12
    00:01:37,268 --> 00:01:51,897
    Отож, як вирішив вивчати альтернативну культуру хіппі тому що вирішив, що це буде найкращій шлях зникнути. Я увійшов в довіру з такими як цей хлопець хіппі.

    13
    00:01:53,081 --> 00:01:59,118
    Це забрало в мене досить багато часу вивчати що вони роблять та як змішатися з ними.

    14
    00:02:00,813 --> 00:02:07,594
    Більшість поліцейських мали при собі мої фотографії та їм було обіцяно 2000 рупій за інформацію про мене.

    15
    00:02:07,965 --> 00:02:17,640
    Але вони шукали іншу особу - молодого совєцького дипломата у білій сорочці та краватці. Але ось як я виглядав під час втечі.

    16
    00:02:19,598 --> 00:02:25,728
    Дуже важко повірити що совєцькій дипломат може на таке піти.

    17
    00:02:27,168 --> 00:02:48,600
    Отже, я в голлівудьскому стилі прямо з під носу КГБ сів на літак у Бобмеї та приземлівся в Греції де мав переговори з ЦРУ. Це всі мої слайди.

    18
    00:02:49,482 --> 00:03:06,363
    - Ви говорили де-кілька разів про ідеологічне підкорення. Я боюця цю фразу де-які американці не розуміють. Коли совєти використовують цей термін, що вони мають на увазі?

    19
    00:03:07,408 --> 00:03:17,068
    - Ідеологічне підкорення - це процес, який є дуже відкритим; ви можете його спостерігати власними очима.

    20
    00:03:18,182 --> 00:03:24,963
    Все що американські мас медіа мають робити, це вийняти банани з вух, відкрити очі та вони це побачать.

    21
    00:03:25,380 --> 00:03:28,074
    В цьому немає ніякого дива, це немає нічого спілького з шпигунством.

    22
    00:03:28,562 --> 00:03:40,172
    Я розумію, що шпигунство та розвідка виглядає більш романтично та продається краще. Ось тому Голлівуд так помішаний на Джеймсах Бондах.

    23
    00:03:41,797 --> 00:03:49,436
    Але в реальності, головний наголос роботи КГБ не в шпигунстві.

    24
    00:03:50,133 --> 00:04:01,162
    На мою думку та багатьох інших втікачів мого калібру, тільки приблизно 15% часу, грошей та кадрів розходується на шпигунство.

    25
    00:04:02,138 --> 00:04:14,259
    Решта 85% ресурсів направлена на повільний процесс ідеологічного підкорення. Або "активних заходів". Або психологічна війна.

    26
    00:04:14,793 --> 00:04:22,734
    Що це означає на практиці? Зміна сприйняття реальності американців до такого рівня,

    27
    00:04:23,268 --> 00:04:35,342
    щоби не зважаючи на велику кількість (правдивої) інформації, ніхто не може прийти до резонних висновків в інтересах захисту себе, своєї родини, спільноти та своєї країни.

    28
    00:04:36,410 --> 00:04:44,073
    Це величезний процес промивання мізків який проходить дуже повільно та розділяється на 4 базових стадії.

    29
    00:04:44,561 --> 00:04:51,341
    Перша стадія - деморалізація. Вона займає від 15 до 20 років щоби деморалізувати країну.

    30
    00:04:51,712 --> 00:05:06,968
    Чому так багато? Тому що це мінімальна необхідна колькість років щоби виростити нове покоління молоді під впливом ідеології ворога.

    31
    00:05:07,572 --> 00:05:20,946
    Іншими словами, максистсько-ленінська ідеологія накачується цілим поколінням американських студентів без показу альтернативної точки зору - американизму та патриотизму.

    32
    00:05:21,411 --> 00:05:36,132
    Результат? Можете його побачити: більшість студентів, які закінчили ВНЗ в 60-і роки, двійкарі та недороблені інтелектуали, зараз займають високі пости у владній вертикалі, бізнесі, мас медіа, системі освіти.

    33
    00:05:37,280 --> 00:05:44,960
    Ви не можете позбутися їх. Вони заражені, запрограмовані реагувати на певні стимули та патерни.

    34
    00:05:45,420 --> 00:05:54,940
    Ви не можете змінити їхнє мислення навіть якщо надасте їм правдиву інформацію та доведете що біле є біле, а чорне є чорне.

    35
    00:05:55,753 --> 00:05:59,282
    Ви все рівно не зможете змінити базове сприйняття та логіку їхної поведінки.

    36
    00:05:59,793 --> 00:06:06,759
    Іншими словами: процес деморалізації цих людей закінчений та безповоротній.

    37
    00:06:07,177 --> 00:06:27,959
    Позбавитися таких людей вам потрібно ще 15-20 років щоб виростити нову генерацію патріотично налаштованих людей зі здоровим глуздом які б діяли на користь Америки.

    38
    00:06:28,480 --> 00:06:40,033
    - Як ви сказали, такі люди вже запрограмовані та розташовані на певних позиціях. Але ви також казали що такі люди будуть знищені?

    39
    00:06:40,567 --> 00:06:53,849
    - Так. Тому що психологічний шок від того, що вони побачать у майбутньому що є насправді це "чудове суспільство соціальної справедливості", вони звичайно ж повстануть.

    40
    00:06:59,120 --> 00:07:08,083
    Марксисти-леніністи не толерують таких людей тому ті стануть дисидентами.

    41
    00:07:08,664 --> 00:07:16,280
    На відміну від сучасної Америки, в марксистько-ленінській Америці не буде місця дисидентству.

    42
    00:07:17,301 --> 00:07:27,495
    Тут ви можете стати популярним як Даніел Елсберг та шалено багатим як Джейн Фонда через її критику вашого Пентагону.

    43
    00:07:27,936 --> 00:07:36,667
    В майбутньому такі люди будуть просто розчавлені як таргани. Ніхто не буде їм платити за їхні шляхетні ідеї рівності.

    44
    00:07:37,642 --> 00:07:41,682
    Оце вони не розуміють і будуть у величезному шоці.

    45
    00:07:42,309 --> 00:07:52,480
    ДЕМОРАЛІЗАЦІЙНИЙ ПРОЦЕС В СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ ФАКТИЧНО ЗАКІНЧЕНО. План з деморалізації за останні 25 років навіть перевиконано.

    46
    00:07:53,130 --> 00:08:03,300
    Цей процес настільки поширився, що товаріщу Андропову такого навіть не снилося.

    47
    00:08:04,136 --> 00:08:09,035
    І більшість деморалізації було впроваджено самими американцями дякуючи браку моральних стандартів.

    48
    00:08:09,779 --> 00:08:23,943
    Доступ до правдивої інформації вже не грає ролі. Деморалізована особа не здатна правильно оцінити ситуацію; факти не про що їх не говорять.

    49
    00:08:25,220 --> 00:08:42,820
    Навіть якщо завалити її переконливою фактичною інформацією чи показати концтабір, вона відмовитья в це вірити доки не отримає підсрачника від солдата.

    50
    00:08:43,517 --> 00:08:54,988
    Ось в чому проблема деморалізації. Тобто наразі Америка в такому стані деморалізації.

    51
    00:08:55,963 --> 00:09:12,120
    Якби ви у цю хвилину почали перевчати американців, це б все рівно зайняло 15-20 років змінити сприйняття рельності на нормальне та патріотичне.

    52
    00:09:13,262 --> 00:09:25,476
    Наступни крок - дестабілізація. На цьому етапі нападника не цікавлять ваші ідеї та петерни споживання, чи ви їсте погану їжу, чи ні, це не має значення.

    53
    00:09:26,404 --> 00:09:37,550
    Цього разу, і це забирає тільки від 2 до 5 років для дестабілізації країни, найбільш впливові речами є, економіка, міжнародні відносини та оборона.

    54
    00:09:38,525 --> 00:09:54,036
    І ви зараз можете чітко бачити, що в де-яких ділянках, таких як оборона та економіка, вплив марксистько-ленінських ідея в Сполучених Штатах є абсолютно фантастичним.

    55
    00:09:54,480 --> 00:10:00,000
    І ніколи б не повірив 14 років тому коли я приземливься в цій частині світу, що процей буде йти настількі швидко.

    56
    00:10:01,400 --> 00:10:11,823
    Наступник крок, звичайно, є криза. Це може зайняти тільки до 6 тижнів щоби привести країну до неї. Приклад ми зараз бачемо в центральній Америці.

    57
    00:10:12,682 --> 00:10:22,320
    Після кризи, зі зміною керівництва та економічних змін, буде так званий період нормалізації, який може тривати невизначений час.

    58
    00:10:22,806 --> 00:10:35,786
    "Нормалізація" це цінічне означення вигадане совєцькою пропагандою. Коли совєцькі танки прийшли в Чехословакію в 1968 році, товаріщ Брєжнєв сказав: "Тепер ситуація в братській Чехословакії нормалізувалася".

    59
    00:10:36,436 --> 00:10:39,760
    Це те, що може статися в Сполучених Штатах якщо ви дозволите всім цим ідіотам: привести країну до кризи,

    60
    00:10:42,426 --> 00:10:57,403
    наобіцяти людям всякого роду переваг та рай на землі, дестабілізувати економіку, усунути принципи вільного ринку та конкуренції та поставити Великого Брата - Уряд - у Вашингтоні.
   • 2009.07.28 | Sych

    Part 8 SRT

    1
    00:00:00,000 --> 00:00:02,000
    Інтерв"ю Едварда Гріффіна з Юрієм Безменовим, бувшим робітником КГБ. Частина 8 з 8.

    2
    00:00:02,902 --> 00:00:15,520
    І також поставити Великого Брата - Уряд - у Вашингтоні з такими доброзичливими диктаторами як Уолтер Мондейл, який пообіцяє багато речей безвідносно від того чи обіцянки можуть бути виконані чи ні.

    3
    00:00:16,440 --> 00:00:26,424
    Він поіде в Москву цілувати дупи новому поколінню сівєцьких вбивць та буде створювати ілюзії що все добре і ситуація під контролем.

    4
    00:00:26,726 --> 00:00:41,587
    Ситуація не під контролем. Більшість американських політиків, медіа та освітян тренують нове покоління людей які думають що вони живуть в часи миру.

    5
    00:00:42,075 --> 00:00:52,802
    Неправда. Сполучені Штати у стані війни - недекларованої тотальної війни проти основ американської системи.

    6
    00:00:52,802 --> 00:01:07,733
    І розпочав цю війну не товаріщ Андропов, звичайно, а розпочала Система. Як б це смішно не звучало, але це Світова Комуністична Система, чи Світовий Комуністичний Зговір.

    7
    00:01:07,733 --> 00:01:15,000
    Чи я злякаю де-яких людей чи ні, я не переймаюся. Якщо ви не злякані до ци пір, нічого вас вже не злякає.

    8
    00:01:15,233 --> 00:01:29,211
    Але ви не повинні бути параноїдальним щодо цього. На відміну від мене, у вас є декілька років щоби прокинутися.

    9
    00:01:29,792 --> 00:01:35,643
    Бомба сповільненої дії тікає; з кожною секундою лихо підходить все ближче і ближче.

    10
    00:01:36,223 --> 00:01:42,679
    На відміну від мене, у вас не буде можливості кудись втікти, якщо не брати до уваги Антарктику та життя з пінгвінами.

    11
    00:01:44,165 --> 00:01:47,833
    Це все. Це остання країна свободи та можливостей.

    12
    00:01:48,321 --> 00:01:52,315
    - Добре. Що ж робити? Які ваші рекомендації американцям?

    13
    00:01:53,081 --> 00:02:07,269
    - Перше і негайне: має бути вседержавний освітній рух направлений на освіту народу у дусі патріотизму та,

    14
    00:02:07,315 --> 00:02:14,838
    друге, роз"яснення серед населення про небезпеку соціалістичної, комуністичної чи якогїсь ще, Держави-Забезпечувача та Охоронця. Іншими словами - Держави-Великого Брата.

    15
    00:02:16,231 --> 00:02:23,662
    Якщо люди не зрозуміють всю небезпеку цього, ніщо ніколи не допоможе Сполученим Штатам

    16
    00:02:24,684 --> 00:02:35,280
    - ви можете поцілувати на побачення ваші свободи, включаєчи свободи гомосексуалів, прав ув"язнених; своободи щезне в п"ять секунд. Включаючи ваше безцінне життя.

    17
    00:02:35,992 --> 00:02:44,800
    Друге. Як мініму частина населжння США переконана що небезпека є реальною.

    18
    00:02:44,480 --> 00:02:59,096
    Ця частина має примусити ваш уряд, і я не говорю про посиляння листів чи петицій та інші шляхетні речі, я говорю про примус уряду Сполучени Штатів припинити допомогу комунізму.

    19
    00:02:59,630 --> 00:03:09,939
    Тому що немає більш гарячої та негайної проблеми, ніж зупинити совєцькій військово-індустріальний комплекс від знищення вільного світу.

    20
    00:03:10,473 --> 00:03:20,597
    І це дуже просто зробити: не давати кредити, технології, гроші, політичного визнання. І звичайно не такий ідіотизм як скидки на зерно.

    21
    00:03:21,990 --> 00:03:35,922
    Совєцькій народ, всі 270 мільонів, будуть вічно вдячні вам, якщо ви припинити допомогу купці вбивць які зараз сидять в Кремлі і кого президент Рейган поважливо називає "уряд".

    22
    00:03:36,990 --> 00:03:40,961
    Вони не керують нічим, як мінімум не такою складною системою як совєцька економіка.

    23
    00:03:41,565 --> 00:03:53,361
    Ось мої, може занадто прості, яле єдино правильні відповіді: вивчати та розуміти що відбувається навколо.

    24
    00:03:54,080 --> 00:04:18,949
    Ви не живете у часи миру, ви живете в часи війни і залишилось дуже мало часу на спасіння. Не залишилось часу на танці. Дуже швидко все зміниться.

    25
    00:04:19,437 --> 00:04:28,074
    Якщо ми говоримо про капіталістів-бізнесменів, то вони зараз продають мотузок на якому їх повішають пізніше.

    26
    00:04:29,142 --> 00:04:40,590
    Якщо вони не приструнять свою необмежену жагу до прибутку та будуть і надалі торгувати з монстром совєцького комунізму, вони будить скоро повішані.

    27
    00:04:41,519 --> 00:04:48,415
    Вони будуть молити щоб їх вбили, але їх зашлють на Аляску керувати індустрією рабів.

    28
    00:04:49,297 --> 00:05:04,390
    Це дуже спрощено, я знаю це звучить неприємно, я знаю що американці не люблять слухати неприємні речі, але я втік не для того щоби розповідати ідіотичні історії про мікрофільми та шпигунство в стилі Джеймса Бонда.

    29
    00:05:05,551 --> 00:05:17,695
    Це все сміття. Шпигунство вже не є потрібно. Я прийшов сюди щоби говорити про виживання цієї системи. Ви запитаєте що в цьому для мене?

    30
    00:05:18,183 --> 00:05:31,976
    Виживання, звичайно ж. Я зараз з вами в одному човні. Якщо ми затонемо, то разом. На Землі не залишилось іншого місця для втечі.
 • 2009.07.26 | Andrij

  Дужe пасує до ситуації в Україні - дeморалізація суспільства

  Прямо за підручником - ця стадія відбувається за 15-20 років. Мeні сподобалось ось цe:

  As I mentioned before, exposure to true information does not matter anymore. A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.... That's the tragedy of the situation of demoralization.

  Ну точнісінько про Матковского та БЮТ сказано. Дужe точно.

  http://www.youtube.com/watch?v=qlpODYhnPEo


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua