МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Міське орієнтування" у Львові

07/28/2009 | Franko
Міське орієнтування - незвичайний мікс ігри, спорту та пізнавальної прогулянки по Місту. Це доступний кожному, але при цьому вкрай цікавий і захоплюючий спосіб провести день в Місті, дізнаючись нове про його історію, насолоджуючись затишними міськими куточками. Це мало схоже на туристичну екскурсію по місту-музею, місту-з-листівки. Міське орієнтування відкриває Місто у різноманітті, Місто-навиворіт, непопсове, живе і справжнє.

8 серпня територією міського орієнтування вперше виявиться Львів! Змагання є міжнародними - їх готують організатори відразу двох проектів - мінського otryv.by та львівського lviv.en.cx, а серед учасників очікуються гості з Києва, Мінська, Москви.

Грати можна поодинці, а можна і вдвох або втрьох. На вибір учасників - три різні залікові категорії, кожен зі своїм маршрутом: пішохідний, велосипедний і для любителів громадського транспорту. За дев'ять годин гри команди повинні вирішити декілька нескладних загадок на знання міста і вміння працювати з картою, прокласти найкоротший маршрут через два десятки контрольних точок і пройти його, не розділяючи, швидше суперників. Пам'ятні сувеніри та безліч приємних вражень гарантовано кожному!

Мінімум на гру - атлас «Львів з кожним будинком» ДНВП «Картографія», мобільний телефон, авторучка.
Вартість участі - 5o гривень з команди.
Старти: 11:оо-12:оо з концертного майданчика («Зелена естрада») в Парку Культури.

Для участі необхідно подати попередню заявку – тут та на lviv.en.cx.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua