МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко нагадав ПР і БЮТ, що вони не вічні

08/19/2009 | Тарас Токар
Президент Віктор Ющенко обов'язково оскаржить у Конституційному Суді закон по вибори, якщо парламент не дослухається до його пропозицій.

Про це він заявив журналістам у Великих Сорочинцях.

"Закон, який провели дві політичні сили – БЮТ і ПР – по суті робить українські вибори нечесними, нелегітимними, робить багато проблем у відстоюванні легітимності. Це удар по виборцю, це повернення до 2004 року, коли один підкуплений суд буде творити чудеса, які ніхто крім громадського конфлікту й утручання Верховного Суду, не зможе розв'язати", - заявив президент.

"Я не можу погодитися з багатьма позиціями, які привнесені в цей закон. Хоча багато речей, зокрема, терміни проведення кампанії, влаштовують виборців", - зауважив Ющенко.

Він висловив невдоволення можливістю вносити зміни до списків виборців у день виборів і нагадав, що подібні спроби махлювати призвели до Майдану у 2004 році.

"Тому не треба думати двом силам, що вони вічні і думати, що можуть ігнорувати Конституцію й право людини на вільні вибори", - наголосив президент.

"Моя реакція буде чітка і однозначна – я буду апелювати до КС, єдиного конституційного органі, який може поставити крапку в цій дискусії", - запевнив він.

УП.

Відповіді

 • 2009.08.19 | Pianist

  Re: Ющенко нагадав ПР і БЮТ, що вони не вічні

  Розпустити оту мерзенну Раду - найпряйнятніший спосіб. Другий майдан романтичним не буде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.20 | Тарас Токар

   Re: Ющенко нагадав ПР і БЮТ, що вони не вічні

   Pianist пише:
   > Розпустити оту мерзенну Раду - найпряйнятніший спосіб. Другий майдан романтичним не буде.
   Актуальне питання: хто раніше прийме вагоме рішення: Ющенко чи Рада?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua