МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щойно цікаву відповідь почув...

09/11/2009 | zmej_gorynych
Ото сиділи з друзяками після тиру (таки почали набагато серйозніше ставитися до спецдисципліни "снайперська стрільба з автоматичної зброї на 300 метрів". Дякую, колеги!!!).


Ну і взяли по 2 гальби пив. У вуличному генделику, звісно..
І наш Сашко каже приблизно так: "Гм.. Ну постріляємо знову всіх, хто тут до нас в вікно полізе, ага. А потім підемо допомагати в інші райони.. А то, шо москалі пишуть, що в них сила силенна - ну то ж нам ще "бородаті" допоможуть!! Як ви думаєте? Допоможуть? Бо вельми би хотілось з ними разом на одній стороні повоювати! Вміють, сцуко, воювати!"

То я собі подумав, що ну ніх би не став відмовлятися від допомоги "бородатих". Бо і сам ніби-то трохи "бородатий" в деякому плані :sol:

Відповіді

  • 2009.09.12 | ОКО

    Re: Щойно цікаву відповідь почув...

    Справжні чеченці (не базарні урки)- друзі українців!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.12 | Мірко

      Як не помиляюсь то Джохар українську мову знав

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.12 | zmej_gorynych

        Не помиляєтесь. Джохар мав дружину-українку.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.12 | yes

          Тепер чи не кожен другий араб чи африканер має жінку-українку

        • 2009.09.13 | Михайло Свистович

          Алла Дудаєва - росіянка, а не українка

          Зайнятий, дуже зайнятий, давно тут не був, ще давніше нічого не писав, навіть, коли власна жінка написала тут дурницю, і на це знайомий відвідувач (не з адмінгрупи чи новинар, а просто відвідувач) звернув на це мою увагу. Навіть тоді прочитав і не відповів. А тут не стримався. Мабуть тому, що саме читав листа Алли Дудаєвої, коли, побачивши, що я є в пошті, знайома зателефонувала вночі і спитали, чи дійсно Алла Дудаєва була українкою, бо про це на Майдані пишуть. До речі, її справжнє ім"я Алевтина. І вона росіянка, народжена у Росії. А чоловік її вивчив українську, коли служив у Полтаві вже в часи перебудови. Він з повагою ставився до інших народів, сам був самостійником, вважав інших поневоленими, тож намагався вчити мови тих народів, на землі яких служив. Ще відтоді в Дудаєвих тт залишився зв"язки, і до Литви Аллу Дудаєву таємно переправляли через Україну.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.14 | Мірко

            Дякую за вичерпну відповідь

            Знаю що й Естонія має за що Дудаєву дякувати.
    • 2009.09.12 | DoctorZ

      вони вже якось були в Українї (л)

      http://igni-ss.livejournal.com/239677.html - там дещо надмірно опоетизовано, але хвакти щодо благородних й хоробрих горців лишаються.

      Вони дикуни, в яких інтереси народу майже не розглядаються. Й підуть за тим, хто більше пообіцяє. У нападі Росіїї на Грузію залюбки йшли за російскою армією й грабували Грузію. "Нормальних" щось не знайшлося. Не треба на це сподіватися.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.13 | Isoлято

        Не знаю... Латиніна пише трохи інше... маю підстави вірити (/)

        Самого страшного удается избежать. Грузинский анклав в Большой Лиахве, который первым подвергся обстрелу, практически отрезан от Грузии, туда можно попасть только кружным путем по объездной дороге. Все дни, пока шли бои, жители не высовывают носа.

        Наши танки прорываются в город по Транскаму, и одну из основных ролей в «зачистке» Транскама играет батальон «Восток» Сулима Ямадаева. Одновременно люди Ямадаева спускаются с поста «Паук», где они несли миротворческую миссию, рассредоточиваются вдоль объездной дороги и выпускают грузин. Чеченцы говорят грузинам, что они не забудут, как те спасали их в Грузии во время чеченской войны. Они отбирают оружие у полицейских — но некоторым беднякам даже дают денег на дорогу.


        ("200 км танків". Посилання є на форумі "Історія".)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.13 | Михайло Свистович

          Обидва пишуть правду

          Я вже писав, що чеченці дуже різні, як і українці чи будь-хто інший. Більше того, навіть у батальйоні "Восток", який відрізняється від баьальйонів "Запад", "Север" і "Юг". Бо сам цей батальйон був сформований на базі тих бійців другого батальйону Національної гврдії Чеченської Республіки Ічкерія, які воювали проти Росії, але перейшли на її бік. І в тих, хто пішов на цей крок, досить різні відчуття як і причини переходу, а в багатьох цілий комплекс причин (незадоволення зростаючим впливом арабських фундаменталістів, страх за власне життя, неможливість перемоги у війні, втома тощо). Одні стали вірними служаками москалів, інші служать, бо нічого іншого не вміють робити, але не забули своїх загиблих від москалів рідних, когось з тих ріжних прихистила Грузія, а хтось із "Востока" воював проти Грузії у Абхазії. Хтось прийшов туди пізніше, тож є вірнимслужакою москалів. А хтось склав зброю вже після війни, коли опір майже вщух, і таких теж скеровували саме у "Восток". Так що бійці того самого батальйон могли і щиро ненавидіти грузинів, і мародерствувати, і співчувати їм. Різні там бійці. В одному батальйоні, який фактичн складається з людей одного тейпу. Що там казати про всю Чечню. До речі представник цього тейпу Байсангур є одним з загальнокавказьких символів антиросійського опору, і в цьому тейпі особливі антиросійські настрої, і взагалі цей тейп вважається одним з найзатяттіших. Той же Байсангур, який на той час втратив око, руку і ногу зі своїми беноївцями не погодився разом з Шамілем скласти зброю в обмін на свободу і спокій, а прорвався з Гунібу через щільне оточення й воював ще два роки, поки не загинув.

          Костяк батальона «Восток» образуют сторонники влиятельного клана Ямадаевых, ранее состоявшие во втором батальоне Национальной гвардии масхадовского режима. В ноябре 1999 года основная часть этого подразделения под командованием Сулима Ямадаева перешла на сторону федеральных войск. В марте 2002 года из сторонников клана Ямадаевых была сформирована специальная рота военной комендатуры Чеченской Республики, входившая в состав горной группировки Минобороны России.



          Isoлято пише:
          >
          > Наши танки прорываются в город по Транскаму, и одну из основных ролей в «зачистке» Транскама играет батальон «Восток» Сулима Ямадаева. Одновременно люди Ямадаева спускаются с поста «Паук», где они несли миротворческую миссию, рассредоточиваются вдоль объездной дороги и выпускают грузин. Чеченцы говорят грузинам, что они не забудут, как те спасали их в Грузии во время чеченской войны. Они отбирают оружие у полицейских — но некоторым беднякам даже дают денег на дорогу.
          >
          > ("200 км танків". Посилання є на форумі "Історія".)
      • 2009.09.13 | Михайло Свистович

        Re: вони вже якось були в Українї (л)

        DoctorZ пише:
        >
        > Вони дикуни, в яких інтереси народу майже не розглядаються

        Дикуни не вони, а Ви, який замість хоч трохи вивчити предмет розмови, поширює про ньго чутки та плітки.

        >
        > Й підуть за тим, хто більше пообіцяє. У нападі Росіїї на Грузію залюбки йшли за російскою армією й грабували Грузію.

        У Вас москальська звичка міряти усіх "пад адну грібьонку". Чеченці є різні.

        >
        > "Нормальних" щось не знайшлося

        Знайшлися, але Ви їх не шукали, інакше б дізналися б щось про підготовку саме чеченцями оборони Омало чи Халацані, Ахметі чи Цинубані від російської армії.
    • 2009.09.13 | Михайло Свистович

      Re: Щойно цікаву відповідь почув...

      ОКО пише:
      > Справжні чеченці (не базарні урки)- друзі українців!

      Урки на базарі - також справжні чеченці. І справжні чеченці, які поважають українців, також можуть стати урками на базарі. Різні є чеченці, в т.ч. і справжні, не варто їх ідеалізувати. І не треба плутати повагу в українському її розумінні з чеченським розумінням. Вони у своїй більшості поважають інших рівно настільки, наскільки ті самі себе поважають. Від чеченця можн почути багато схвальних слів на адресу бандерівців, західноукраїнців, але він же успішно може бути уркою на чернігівському базарі, де бидло (у його розумінні) не поважає себе, і його гріх не грабувати.
  • 2009.09.12 | yes

    Не ідеалізуйте. Покладайтеся на свої сили.

    татари зрадили Хмельницького і фактично переламали хід війни на користь Польщі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.12 | Д. А.

      Re: Не ідеалізуйте. Покладайтеся на свої сили.

      yes пише:
      > татари зрадили Хмельницького і фактично переламали хід війни на користь Польщі.

      1. Хто кого зрадив першим - дуже велике питання.

      2. Татари і чеченці навіть не рідня одне одному.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.12 | Mykola_2007

        Re: Не ідеалізуйте. Покладайтеся на свої сили.

        >1. Хто кого зрадив першим - дуже велике питання.

        Цікаво дізнатися вашу версію тодішніх подій.

        >2. Татари і чеченці навіть не рідня одне одному.

        Вони однакові у тому, що чужинці для укарїнського народу. У 90-х чеченська мафія була досить потужна в Україні. Наприклад, контролювали, здаеться, Білоцерківський шинний завод.
  • 2009.09.12 | DoctorZ

    Звичайно, допоможуть. Ось грузинам вони вже "допомогли"

    ...у 2008 у складі російських мародерів. Повний інет фотографій.

    А грузини, до речі, надавали чеченам притулок и допомогу під час обох чеченських війн. Під час другої навіть з Росією посварися черз це, коли росіни вимагали первірки своїми воєнними чеченських втікачів на територіїї грузії.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.09.13 | Михайло Свистович

      Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців на ку

      пу.

      DoctorZ пише:
      > ...у 2008 у складі російських мародерів. Повний інет фотографій.
      >
      > А грузини, до речі, надавали чеченам притулок и допомогу під час обох чеченських війн. Під час другої навіть з Росією посварися черз це, коли росіни вимагали первірки своїми воєнними чеченських втікачів на територіїї грузії.

      Ті чеченці, яким грузини давали притулок, самотужки готували район свого проживання у Панкісі до міцної оборони від російських окупантів, при цьому відверто кажучи, що на грузинів вони не сподіваються у військовому плані, бо ті - не вояки. Ті, чечнці, яким грузини давали притулок, ведуть війну на знищення з тими чеченцями, які мародерствували у Грузії, називаючи їх муртадами.

      До того ж не слід плутати ставлення чеченців до українців та до грузинів. Багато чеченців розглядало цей конфлікт як осетино-грузинський, а не грузино-російський, а з грузинами в чеченців є свої рахунки, наприклад, образи за спроби огрузинювання вайнахів (чеченців та кістінців) та нахів (бацба). Є в них певні стосунки з іншими народами, які з грузинами мали свої рахунки. Наприклад, ті самі чеченці, які воювали з москалями, одночасно воювали з грузинами в Абхазію на стороні абхазів. Про Конфедерацію гірських народів Кавказу чули? А історію у школі вчили, коли грузини добровільно пішли під російського царя, а чеченці спільно з абхазами (хай не всіма, а лише частиною) та іншими народами вели війну, від якої натерпілися чимало? Це все чинники, які впливають на вибір, не кажучи вже про те, що я вже писав у першій відповіді Вам у цій гілці.

      Будь ласка, перед тим, як писати щось на цей поважний сайт, вивчіть хоч трохи предмет, про який пишете, а то потім моя жінка, яка тут буває вряди-годи, натрапить випадково саме на якусь нісенітницю і пише дурниці, що Майдан якийсь не такий став.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.09.13 | DoctorZ

        Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

        > Михайло Свистович пише:
        Я зберу дві відповіді на моє повідомлення у одне.


        По перше:
        > > Вони дикуни, в яких інтереси народу майже не розглядаються
        > Дикуни не вони, а Ви, який замість хоч трохи вивчити предмет розмови, поширює про ньго чутки та плітки.
        > > Й підуть за тим, хто більше пообіцяє. У нападі Росіїї на Грузію залюбки йшли за російскою армією й грабували Грузію.
        > У Вас москальська звичка міряти усіх "пад адну грібьонку". Чеченці є різні.
        Я був неправий. Дййсно, чечени є різні.


        Тепре далі.

        > Ті чеченці, яким грузини давали притулок, самотужки готували район свого проживання у Панкісі до міцної оборони від російських окупантів, при цьому відверто кажучи, що на грузинів вони не сподіваються у військовому плані, бо ті - не вояки. Ті, чечнці, яким грузини давали притулок, ведуть війну на знищення з тими чеченцями, які мародерствували у Грузії, називаючи їх муртадами.
        Точніше, бдласка. Коли це було? У 1999-2000?
        чи може у 2008? ;)

        > називаючи їх муртадами.
        Я не знаю цього слова. Здогадуюсь, що щось на кшалт "покидьки", можливо з добавленням якогось релігійного відтінку. Якщо ні - виправте. Якщо ж так - що можна сказати? Я не знаю, хто з них справжній чечен, хто несправжній. Зауважу лише, що для невеликого чеченського народу щонайменш 2 батальони покидьків під єдиним комадуванням - це щось забагато, чи не так? "Муртади" уособлюють собою значно білшу кілкість чеченів, ніж ті, хто готувався з ними воювати. Максимум, що я можу зауважити - таку закономірність: грузинські чечени відрізняються від російских й ледве не почали бойові дії прот своїх співплемінників (якщо вірити Вам). Якщо й так, то грузинські чечени не цікавлять абсолютно - вони у гипотетичному конфлікті задіяні не будуть. Розглядаємо далі лише російських.

        > До того ж не слід плутати ставлення чеченців до українців та до грузинів. Багато чеченців розглядало цей конфлікт як осетино-грузинський, а не грузино-російський, а з грузинами в чеченців є свої рахунки, наприклад, образи за спроби огрузинювання вайнахів (чеченців та кістінців) та нахів (бацба). Є в них певні стосунки з іншими народами, які з грузинами мали свої рахунки. Наприклад, ті самі чеченці, які воювали з москалями, одночасно воювали з грузинами в Абхазію на стороні абхазів. Про Конфедерацію гірських народів Кавказу чули?
        Чули-чули. Й що далі? Вони робили те, що йшло на корсить цій Конфедерації (або вважали, що буде на користь). Може й так, але яке выдношення ця конфеерація має до України, якщо навіть вона ще їснує?

        > А історію у школі вчили, коли грузини добровільно пішли під російського царя, а чеченці спільно з абхазами (хай не всіма, а лише частиною) та іншими народами вели війну, від якої натерпілися чимало? Це все чинники, які впливають на вибір, не кажучи вже про те, що я вже писав у першій відповіді Вам у цій гілці.
        Чув. Й що? БДЛ, поясніть, яке це має відношення до гіпотетичної повідіки іх у разі українсько-російського конфлікту? Добре, будуть якісь чинники, які впливають на їх вібір. Які в Вас підстави вважати, що ци чинники будуть на користь України? Вдячність? Вона для них не буде нічого важити, ...та й по великому рахунку за що ім бути вдячними Україні? За вул Дудаєва у Львові? Це якось небагато, якщо й в Грозному (Джохар-Кала якось хм, не прижилося;) ) такої вже немає. Повторюю: грузини для чечнського народу зробили більше, й це їм не допомогло, тим більше че не допоможе Україні.

        Я можу навіть сказати, що буде. Більшості чеченів цей конфликт буде нецікавім - він їх не стосується. Меншість піде у складі рос. арміїї куди пішлють, й буде робити що накажуть, ще й від себе добавлять. А їх родичі й друзі, що лишилися у Чечні, будуть "вболівати" за них. Кров важить чимало, незважаючи не те, правий твій родич чи ні. Так само, як було у Грузії. Ніхто з чечнів не буде нічого робити проти Росії й на користь Україні. Нащо їм це?

        > Багато чеченців розглядало цей конфлікт як осетино-грузинський, а не грузино-російський, а з грузинами в чеченців є свої рахунки, наприклад, образи за спроби огрузинювання вайнахів (чеченців та кістінців) та нахів (бацба). Є в них певні стосунки з іншими народами, які з грузинами мали свої рахунки. Наприклад, ті самі чеченці, які воювали з москалями, одночасно
        Таке може бути лише в конфлікті між добрими знайомими, сусідами чи навіть родичами (абхази-мінгрели-грузини). Українці такими для чеченів не є. Конфлікт (щонайменш, спочатку) буде для них без будь-яких єтнічних й особистих мотивів, суто міждержавний. А у якій вони державі живуть, не забули?

        Тепер про те, що Вам дуже не сподобалося, про слово "дикуни". Мені самому соромно за це слово, скажімо так: вони менш почувають себе єдиним народом, ніж інши. Доказ цього - таки дії росіських чечнів прот Грузії рік тому. Пардон, але будь який народ (дійсний народ, а не збіговисько людей) відмовився бі воювати проти грузії хоча б тому, шо при цому їх чекатимуть сутички із своїми (це не кажучи вже про вдячність Грузії). Й не треба про "муртадів", щось не бачу я у Чечні обурення їх діями. Навпаки, чечени ще й пишаються їх торічною участю у війні. Навіть освічеін талановиті люди, які не дуже-то полюбляють Росію. Ви давно спылкувалися з не-полчтиними чечнами? Поспілкуйтеся, можете довідатися чимало несподіваного.
        З такими бог велів поступати за звісним принципом didvde et impera. Що росіяни з успіхом й роблять, іноді мені здається - навмисне підтримуючи в чеченах таку несвідомість, хто знає що було б з ними без війни 1999.

        > Наприклад, ті самі чеченці, які воювали з москалями, одночасно воювали з грузинами в Абхазію на стороні абхазів.
        "Брехати не гарно". Вони воювали зовсім не "одночасно". Чи 1992 та 94-96 - вже "одночасно"? Обставини зімнилися за 2-3 роки так, що колишній їх союзник (чи хазяїн) став ворогом. Тим більше вони змінилися з 1999 до 2009.

        > Будь ласка, перед тим, як писати щось на цей поважний сайт, вивчіть хоч трохи предмет, про який пишете, а то потім моя жінка, яка тут буває вряди-годи, натрапить випадково саме на якусь нісенітницю і пише дурниці, що Майдан якийсь не такий став.
        Звичайно, я забув що є 2 точки зору. Одна - Свистовича, інша - хибна.
        До речі, Майдан "не той" став вже давно, коли модерація впала нижче плинтуса, й пішли Предсказамус й Пані, це що - новина для Вас? Не треба називати зараз Майдан "поважним".

        2модератор: знаю.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.09.13 | Михайло Свистович

          Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

          DoctorZ пише:
          >
          > Точніше, бдласка. Коли це було? У 1999-2000?
          > чи може у 2008? ;)

          Це було у 2008-му

          >
          > Я не знаю цього слова. Здогадуюсь, що щось на кшалт "покидьки", можливо з добавленням якогось релігійного відтінку. Якщо ні - виправте.

          Муртад - це правовірний, який сиав кафіром :) В нашому контексті і чеченському - це перекинчик, колаборант.

          >
          > для невеликого чеченського народу щонайменш 2 батальони покидьків під єдиним комадуванням - це щось забагато, чи не так?

          Не так. Бо я в маленькому українському Ірпені, населення якого значно менше за чисельність чеченців, можу поіменно назвати покидьків значно більше, ніж на два батальйони.

          >
          > "Муртади" уособлюють собою значно білшу кілкість чеченів, ніж ті, хто готувався з ними воювати

          Думаю, що меншу. Чеченці в Грузії готові були виставити полк.

          >
          > Максимум, що я можу зауважити - таку закономірність: грузинські чечени відрізняються від росіских й ледве не почали бойові дії прот своїх співплемінників (якщо вірити Вам)

          Не треба мені вірити, треба дізнаватись й не пересмикувати. Не російські чечени, а лише чечени, які перебували на військовій службі в Кадирова і Москви. Не грузинські, а грузинські плюс чеченці, які тимчасово перебувають у Грузії. Не проти своїх співплемінників, яких там була жменька, а проти Росії.

          >
          > Якщо й так, то грузинські чечени не цікавлять абсолютно - вони у гипотетичному конфлікті задіяні не будуть. Розглядаємо далі лише російських.

          В Грузії перебуває купа російських чеченів. Бо в Чечні їм місця немає. Але симпатії багатьох російських чеченів на їх стороні.

          >
          > Чули-чули. Й що далі?

          Те, що не слід екстраполювати позицію чеченців щодо Грузії та Осетії на позицію щодо Росії та України.

          >
          > зараз про неї шось не чути, як не було чути

          Вам не чути. А тим кафірам та муртадам і їх рідним, що гинуть від її рук майже щоденно на Кавказі (не лише в Чечні, але й в Дагестані, Інгушетії, Кабарді) чути добре.

          >
          > Якщо навіть вона ще їснує, чечени будуть робити те, чого вимагатиме Москва

          Ви знову всіх чеченів згрібаєте докупи

          >
          > Чув. Й що? БДЛ, поясніть, яке це має відношення до гіпотетичної повідіки іх у разі українсько-російського конфлікту?

          Пряме. В чеченців щодо українців відсутні ті неприязні чинники, які є щодо грузинів.

          >
          > Добре, будуть якісь чинники, які впливають на їх вібір. Які в Вас підстави вважати, що ци чинники будуть на користь України? Вдячність?

          І вдячність теж, хоча в більшій мірі ненависть до Москви. Якщо війни немає, це не означає, що москалів там люблять.

          >
          > Повторюю: грузини для чечнського народу зробили більше, й це їм не допомогло, тим більше че не допоможе Україні.

          Повторюю: не більше, бо я вже написав усе, що вони робили хорошого й поганого з точки зору чеченців.

          >
          > Ніхто з чечнів не буде нічого робити проти Росії й на користь Україні. Нащо їм це?

          Для того самого, що й нам колись, коли ми робили щось проти Росії на користь Литви чи Грузії.

          >
          > вони менш почувають себе єдиним народом, ніж інши

          Навпаки, значно більш. В Чечні такого і в жахливому сні не почуєш, як в Україні про Україну і українське від багатьох українців.

          >
          > Доказ цього - таки дії росіських чечнів прот Грузії рік тому. Пардон, але будь який народ (дійсний народ, а не збіговисько людей) відмовився бі воювати проти грузії хоча б тому, шо при цому їх чекатимуть сутички із своїми (це не кажучи вже про вдячність Грузії).

          Там був не народ, а жменька не найкращих і не найшанованіших у Чечні людей. А Ви судите по ній весь народ. В Україні проти Грузії було значно більше народу. Це навіть, якщо оминути інші чинники чеченсько-грузинських стосунків, про які я писав.

          >
          > Й не треба про "муртадів", щось не бачу я у Чечні обурення їх діями.

          Ви багато чого не бачите, але я не окуліст. Ви може не бачили такого обурення у радянській Естонії доперебудовного періоду чи Латвії. А воно там було значно меншим, ніж у навіть сьогоднішній Чечні.

          >
          > Навпаки, чечени ще й пишаються їх торічною участю у війні. Навіть освічеін талановиті люди, які не дуже-то полюбляють Росію.

          Є й такі, бо я вже писав про грузинсько-чеченські стосунки та осетинський й абхазький чинники. Ви ж вперт приміряєте свою логіку на інший народ.

          >
          > Ви давно спылкувалися з не-полчтиними чечнами?

          Я з політичними давно не спілкувався. А з неполітичними часто. Навіть вчу їхній історії та розуміння їхньої ситуації, а то багато хто з молодих вже й найвидатніших своїх осіб сучасності не знає, хоча ті ще живі :)

          >
          > > Наприклад, ті самі чеченці, які воювали з москалями, одночасно воювали з грузинами в Абхазію на стороні абхазів.
          > "Брехати не гарно". Вони воювали зовсім не "одночасно". Чи 1992 та 94-96 - вже "одночасно"?

          Я мав на увазі, що ті, хто воював з москалями проти грузинів, воювали і проти москалів.

          >
          > Обставини зімнилися за 2-3 роки так, що колишній їх союзник (чи хазяїн) став ворогом. Тим більше вони змінилися з 1999 до 2009.

          На той час (війна в Абхазії) москалі були не союзником Ічкерії і тим більше не хазяїном, а ворогом.

          >
          > Звичайно, я забув що є 2 точки зору. Одна - Свистовича, інша - хибна.

          Ні, просто ж істина, яку Свистович озвучує (бо про те, що не знає, просто сюди не пише), а є бажання декого просто запостити сюди свої уявлення, складені з уривчастих і часто неправдивих відомостей.

          > До речі, Майдан "не той" став вже давно, коли модерація впала нижче плинтуса, й пішли Предсказамус й Пані, це що - новина для Вас?

          Новина, бо Пані нікуди не пішла.

          > Не треба називати зараз Майдан "поважним"

          треба
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.09.13 | DoctorZ

            Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

            > > Точніше, бдласка. Коли це було? У 1999-2000?
            > > чи може у 2008? ;)
            > Це було у 2008-му
            Джерело, бдлск.


            > > для невеликого чеченського народу щонайменш 2 батальони покидьків під єдиним комадуванням - це щось забагато, чи не так?
            > Не так. Бо я в маленькому українському Ірпені, населення якого значно менше за чисельність чеченців, можу поіменно назвати покидьків значно більше, ніж на два батальйони.
            А в Чечні - ще більше. А в Києві - ще. Що це за бажання пересмикувати? Ви в "маленькому Ірпені" наберете 2 батальони (800 чол.) лише боєздантих чолвіків, які мали б бажання й можливість воювати й можливо, гинути? Й головне - структуру, яка б підтримувала й утримувала цю систему. Батальони "муртадів" - це лише вершина айсбергу, в нього як відомо 9/10 під водою. Щоб без напруги утримувати 2 батальони, треба не менш як 300-400 тис дорослих, й це ще по мінімуму. Це, згодьтеся, наводить на думку, що вони зовсім не маргінали.


            > > "Муртади" уособлюють собою значно білшу кілкість чеченів, ніж ті, хто готувався з ними воювати
            > Думаю, що меншу. Чеченці в Грузії готові були виставити полк.
            Це вони самі про полк казали?
            Якщо так, то не полк. Дівізію. Чи навіть армію. Якщо вже фантазувати, можна не відмовляти собі ні в чому.


            > Те, що не слід екстраполювати позицію чеченців щодо Грузії та Осетії на позицію щодо Росії та України.
            > > зараз про неї шось не чути, як не було чути
            > Вам не чути. А тим кафірам та муртадам і їх рідним, що гинуть від її рук майже щоденно на Кавказі (не лише в Чечні, але й в Дагестані, Інгушетії, Кабарді) чути добре.
            Коні й люди докупи. Яккі у вас підстави вважати, що всі вони вважають себе чимось зобов_язанними Україні?


            > > Якщо навіть вона ще їснує, чечени будуть робити те, чого вимагатиме Москва
            > Ви знову всіх чеченів згрібаєте докупи
            Так. Вони різні, але дадуть команду войювати - й вони пойдуть, всі, хто отримає команду. А коли кров проллється, стане вже не до симпатій.


            > > Чув. Й що? БДЛ, поясніть, яке це має відношення до гіпотетичної повідіки іх у разі українсько-російського конфлікту?
            > Пряме. В чеченців щодо українців відсутні ті неприязні чинники, які є щодо грузинів.
            Так, я якраз про це. Неприязненних чиників не буде. Буде звичайне підкорення наказам, небажання підпадати під трибунал. А після того, як почнуть гинути люди, й "неприязні чинники" з_являться.


            Якщо хочете, згадйте нарешті ту саму Дику Дивізію у 1-й світовій. Уявна нелюбов до "москалів" не заважала чеченам з задоволенням (призову у бойові частини в них не було, лише волонтери!) воювати у російській армії проти німців з австріцями (до яких вони вже точно не могли мати ніяких "неприязних чинників"). Те ж саме може бути й зараз.


            > > Добре, будуть якісь чинники, які впливають на їх вібір. Які в Вас підстави вважати, що ци чинники будуть на користь України? Вдячність?
            > І вдячність теж, хоча в більшій мірі ненависть до Москви. Якщо війни немає, це не означає, що москалів там люблять.
            Якщо й не люблять, це ніяк не проявляться.


            > > Повторюю: грузини для чечнського народу зробили більше, й це їм не допомогло, тим більше че не допоможе Україні.
            > Повторюю: не більше, бо я вже написав усе, що вони робили хорошого й поганого з точки зору чеченців.
            Ну тоді хоч поясніть, які у цьому , за вашими словами "осентино-грузинському конфлкті", в них були підстави вставати на бік осетин, ще й так активно.


            > > вони менш почувають себе єдиним народом, ніж інши
            > Навпаки, значно більш. В Чечні такого і в жахливому сні не почуєш, як в Україні про Україну і українське від багатьох українців.
            ...
            > Там був не народ, а жменька не найкращих і не найшанованіших у Чечні людей. А Ви судите по ній весь народ. В Україні проти Грузії було значно більше народу. Це навіть, якщо оминути інші чинники чеченсько-грузинських стосунків, про які я писав.
            Це так. Це те, що я неодноразово повторював: українці не кращі.


            > > Й не треба про "муртадів", щось не бачу я у Чечні обурення їх діями.
            > Ви багато чого не бачите, але я не окуліст.
            Приклади масового обурення ними наведете?


            > Ви може не бачили такого обурення у радянській Естонії доперебудовного періоду чи Латвії. А воно там було значно меншим, ніж у навіть сьогоднішній Чечні.
            Це не так. Бо там (у Литві; у Естоніїї та Латвіїї я не був) можна було бачити неозброєним оком.


            > > Ви давно спілкувалися з не-полчтиними чечнами?
            > Я з політичними давно не спілкувався. А з неполітичними часто. Навіть вчу їхній історії та розуміння їхньої ситуації, а то багато хто з молодих вже й найвидатніших своїх осіб сучасності не знає, хоча ті ще живі :)
            Тоді прислухайтеся до них (замість вчити - це справа невдячна), а не живіть у світі ілюзій. Саме тому, що Ви спілкуєтеся з тими, кого вчите свому розумінню, а вісх тих, кого не вчите, ігноруєте. Повторюю: вони ще й пишаються тим, що робили їх співплемінники у Грузії рік тому. До речі, ніяких "неприязних чинників" проти грузин вони при цьому не висловлюють.


            > > > Наприклад, ті самі чеченці, які воювали з москалями, одночасно воювали з грузинами в Абхазію на стороні абхазів.
            > > "Брехати не гарно". Вони воювали зовсім не "одночасно". Чи 1992 та 94-96 - вже "одночасно"?
            > Я мав на увазі, що ті, хто воював з москалями проти грузинів, воювали і проти москалів.
            Ви сказали "одночасно". Це брехня. Стало їм вігідно - змінили ворога. Не вважайте, що тільки Ви тоді цікавился тим, що відбувалося там, чи що 2 роки різниці між 1992 та 1994 - непомітні. Не воювали чечени з грузинами у 1994-96 а з росіянами у 1992-93.


            > > Обставини зімнилися за 2-3 роки так, що колишній їх союзник (чи хазяїн) став ворогом. Тим більше вони змінилися з 1999 до 2009.
            > На той час (війна в Абхазії) москалі були не союзником Ічкерії і тим більше не хазяїном, а ворогом.
            Про "хазяїна" можна сперечатися. Але у Абхазіі й ті й інші воювали проти Грузії (чи то "за Абхазію") - отже були щонйменше союзниками, може й ситуаційними.


            > > Звичайно, я забув що є 2 точки зору. Одна - Свистовича, інша - хибна.
            > Ні, просто ж істина, яку Свистович озвучує (бо про те, що не знає, просто сюди не пише), а є бажання декого просто запостити сюди свої уявлення, складені з уривчастих і часто неправдивих відомостей.
            Ваші відомсті не менш неповні й уривчасті як й мої.


            > > До речі, Майдан "не той" став вже давно, коли модерація впала нижче плинтуса, й пішли Предсказамус й Пані, це що - новина для Вас?
            > Новина, бо Пані нікуди не пішла.
            Й де ж вона? Енівей, майдан став "не тим" коли відмінили систему оцінок, а все інше лище наслідки. Ладно, це для іншого форуму.

            > > Не треба називати зараз Майдан "поважним"
            > треба
            Не треба, бо це не так.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.09.13 | Михайло Свистович

              Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

              DoctorZ пише:
              > Джерело, бдлск

              Шукайте в Гуглі, може там є. Я не комп"ютер, щоб запам"ятовувати все, що я дізнаюсь (часто не з інтернету), бо через рік комусь доведеться щось доводити.

              >
              > А в Чечні - ще більше. А в Києві - ще. Що це за бажання пересмикувати?

              Це у Вас бажання пересмикувати, видаючи кадировських військових за весь чеченський народ.

              >
              > Ви в "маленькому Ірпені" наберете 2 батальони (800 чол.) лише боєздантих чолвіків, які мали б бажання й можливість воювати й можливо, гинути?

              За гроші - запросто. Гудермес, звідки набраний "Восток", не більший за Ірпінь.

              >
              > Й головне - структуру, яка б підтримувала й утримувала цю систему. Батальони "муртадів" - це лише вершина айсбергу, в нього як відомо 9/10 під водою.

              В кожній окупованій країні, де народ ненавидів ворога та не чинив опору, була окупаційна обслуга з місцевих. Це не означало, що окупантів підтримують.

              >
              > Це вони самі про полк казали?

              Це - зменшена вдвічі, якщо не втричі приблизна кількість боєздатних чоловіків чеченців, кістінців та бацба в Панкісі. А там така традиція, що зброю у випадках зовнішньої агресії беруть майже всі. А мають просто всі за невеличкими винятками.

              > Якщо так, то не полк. Дівізію. Чи навіть армію. Якщо вже фантазувати, можна не відмовляти собі ні в чому.

              Я не фантазую, а наводжу занижену цифру тамтешнього ополчення. Про дивізію та армію це вже Ви нафантазували.

              >
              > Яккі у вас підстави вважати, що всі вони вважають себе чимось зобов_язанними Україні?

              Такі самі, як у Вас, що вони зобов"язані Росії.

              >
              > Так. Вони різні, але дадуть команду войювати - й вони пойдуть, всі, хто отримає команду.

              Не підуть, звичайно.

              >
              > А коли кров проллється, стане вже не до симпатій

              Чеченці воювали в Афганістані, кров лилась, але ніхто з них не має ненависті до афганців, які їх вбивали.

              >
              > Так, я якраз про це. Неприязненних чиників не буде. Буде звичайне підкорення наказам

              Накази віддаватимуться кадровим військовим на кшталт "Востоку". Змій Горинич казав про інших бородачів. А таких сотні тисяч.

              >
              > Якщо хочете, згадйте нарешті ту саму Дику Дивізію у 1-й світовій. Уявна нелюбов до "москалів" не заважала чеченам з задоволенням (призову у бойові частини в них не було, лише волонтери!) воювати у російській армії проти німців з австріцями (до яких вони вже точно не могли мати ніяких "неприязних чинників").

              Тоді в Чечні вже не було тих, по кому москалі пройшлися війною

              >
              > Якщо й не люблять, це ніяк не проявляться

              Можливо. А може й проявиться.

              >
              > Ну тоді хоч поясніть, які у цьому , за вашими словами "осентино-грузинському конфлкті", в них були підстави вставати на бік осетин, ще й так активно.

              Я вже описував підстави - ненайкраще ставлення великої кількості чеченців до грузинів, військові конфлікти між ними, певні сентименти до малих гірських народів, хоча осетинів чеченці також не особливо поважають. Але за великим рахунком нікуди вони не ставали. Це, грубо кажучи, була жменька поліцаїв на службі окупантів. А чеченці у Грузії готувалися до відсічі агресору.

              >
              > Приклади масового обурення ними наведете?

              Поїдьте в Чечню та поговоріть з людьми. Обурення - це не лише мітинги чи стрілянина.

              >
              > Це не так. Бо там (у Литві; у Естоніїї та Латвіїї я не був) можна було бачити неозброєним оком.

              В Чечні це видно значно більше.

              >
              > Тоді прислухайтеся до них (замість вчити - це справа невдячна)

              А вони мені вдячні, і прислухаються до мене, починають цікавитись в старших

              >
              > а не живіть у світі ілюзій

              Я й не живу. Бо москалів ці молоді не люблять, просто не все знають, але багатьох таки знають. Там теж є скромні герої, а є такі, яких знають всі. Як у нас Бандеру іще нещодавно всі знали, а про Шухевича мало хто чув.

              >
              > Саме тому, що Ви спілкуєтеся з тими, кого вчите свому розумінню, а вісх тих, кого не вчите, ігноруєте

              Ні, я спілкуюсь з усіма, просто кажу, що є такі, яких треба вчити. А тих, кого не треба, вистачає, і з ними мені ще краще.

              >
              > Повторюю: вони ще й пишаються тим, що робили їх співплемінники у Грузії рік тому. До речі, ніяких "неприязних чинників" проти грузин вони при цьому не висловлюють.

              А навіщо висловлювати, коли це в них апріорі? І повторюю: не всі висловлюють.

              >
              > Ви сказали "одночасно". Це брехня.

              Це не брехня, а невдало вжите слово.

              >
              > Стало їм вігідно - змінили ворога

              Ні, не змінили, а використали

              >
              > Не вважайте, що тільки Ви тоді цікавился тим, що відбувалося там

              не вважаю

              >
              > чи що 2 роки різниці між 1992 та 1994 - непомітні

              непомітні, бо у 1992-му в Чечні вже був антиросійський Дудаєв

              >
              > Про "хазяїна" можна сперечатися. Але у Абхазіі й ті й інші воювали проти Грузії (чи то "за Абхазію") - отже були щонйменше союзниками, може й ситуаційними.

              Це союзництво не заважало чечнцям не любити москалів. Вони просто скористалися ними для допомоги абхазам, які чеченцям значно ближчі, ніж грузини.

              >
              > Ваші відомсті не менш неповні й уривчасті як й мої

              Мої достатньо повні

              >
              > Й де ж вона?

              Є. Ось зараз, можливо, оце читає.

              >
              > Не треба, бо це не так

              треба, бо це так
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.09.13 | DoctorZ

                Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

                Михайло Свистович пише:
                > DoctorZ пише:
                > > Джерело, бдлск
                > Шукайте в Гуглі, може там є. Я не комп"ютер, щоб запам"ятовувати все, що я дізнаюсь (часто не з інтернету), бо через рік комусь доведеться щось доводити.
                Я не можу відшукати. Оскільки я й раніше, хоча й цікавився ситуацією, про це ніколи не чув (навіть у вигляді непідтверждених спліток), підозрюю, що це може бути вигадкою. Довіра до цієї інформації була бі вищою, якщо б Ви дали якесь підтвердження, чи хоча б деталі.


                > > А в Чечні - ще більше. А в Києві - ще. Що це за бажання пересмикувати?
                > Це у Вас бажання пересмикувати, видаючи кадировських військових за весь чеченський народ.
                > > Ви в "маленькому Ірпені" наберете 2 батальони (800 чол.) лише боєздантих чолвіків, які мали б бажання й можливість воювати й можливо, гинути?
                > За гроші - запросто. Гудермес, звідки набраний "Восток", не більший за Ірпінь.
                Отож. Головне - гроші треба ще знайти десь, чи не так? До речі, це не тільки Гудермес, це збірна Чечні.


                > > Й головне - структуру, яка б підтримувала й утримувала цю систему. Батальони "муртадів" - це лише вершина айсбергу, в нього як відомо 9/10 під водою.
                > В кожній окупованій країні, де народ ненавидів ворога та не чинив опору, була окупаційна обслуга з місцевих. Це не означало, що окупантів підтримують.
                > > Це вони самі про полк казали?
                > > Якщо так, то не полк. Дівізію. Чи навіть армію. Якщо вже фантазувати, можна не відмовляти собі ні в чому.
                > Це - зменшена вдвічі, якщо не втричі приблизна кількість боєздатних чоловіків чеченців, кістінців та бацба в Панкісі. А там така традиція, що зброю у випадках зовнішньої агресії беруть майже всі. А мають просто всі за невеличкими винятками.
                Звичайно. А гроші на полк має хтось інший за них знайти, озброєння для полку з неба впаде, а їсти чечени будуть поживне повітря. Чи ви, можливо, мали на увазі якійсь фольксштурм з чеченів - повоюють й розійдуться? ;)
                Отже маємо у реалі:
                - за Росію воювало 2 батальони + звичайні чечни у звичайних підрозділах рос. армії. Цих останніх небьагато, й у масі не на бойових посадах, але свою армійску справу вони робили.
                - проти - 0 (нуль), можливо за вийнятком небагатого числа єтнчних чечнів-вйскьковослужбовців у грузинській армії (якщо такі взагалі є).
                Все інше, включаючи той самий полк - те що могло б відбутися, але не відбулося, тобто альтернативна історія чи фантастика.


                > > Так. Вони різні, але дадуть команду войювати - й вони пойдуть, всі, хто отримає команду.
                > Не підуть, звичайно.
                Підуть. Не підуть. Як завжди, без аргументsв. Deadlock. По другому колу немає сенсу йти. Сподіваюся, що не дізнаємося, хто з нас виявився б правий.


                > > А коли кров проллється, стане вже не до симпатій
                > Чеченці воювали в Афганістані, кров лилась, але ніхто з них не має ненависті до афганців, які їх вбивали.
                Зараз ні. А під час війни - це навіть не ненависть, вони лише мають вбивати тих, хото воює проти них, щоб не бути вбитим самому. Й загибель того хто поруч, хоч бі вони й ненавидили їх, буде знижувати їхні шанси вижити. Тому про "ненавитсь до росіян" вони швидко забудуть.


                > > Так, я якраз про це. Неприязненних чиників не буде. Буде звичайне підкорення наказам
                > Накази віддаватимуться кадровим військовим на кшталт "Востоку". Змій Горинич казав про інших бородачів. А таких сотні тисяч.
                У вигадках. Чи у кращому разі - за межами Росії.


                > А чеченці у Грузії готувалися до відсічі агресору.
                Звичайно, готувалися. Хотіли виставити полк (якщо Вам вірити), реально виставили нуль. Це завжди так буває, коли на словах дуже когось ненавидиш. До речі, й в Україні прикладів таких планів- вище голови ;)


                > > Приклади масового обурення ними наведете?
                > Поїдьте в Чечню та поговоріть з людьми. Обурення - це не лише мітинги чи стрілянина.
                Звичайно. Обурення - це не стрілянина. Це лише бла-бла-бла між знайомими, яке ніяк не відбивається ні на чому іншому. Від обурення навіть до пасивної непокори - велечезна відстань.


                > > Саме тому, що Ви спілкуєтеся з тими, кого вчите свому розумінню, а вісх тих, кого не вчите, ігноруєте
                > Ні, я спілкуюсь з усіма, просто кажу, що є такі, яких треба вчити. А тих, кого не треба, вистачає, і з ними мені ще краще.
                Можливо, Вам з ними краще, але це не привід вважати, що вас оточуть типові чечени.


                > > Про "хазяїна" можна сперечатися. Але у Абхазіі й ті й інші воювали проти Грузії (чи то "за Абхазію") - отже були щонйменше союзниками, може й ситуаційними.
                > Це союзництво не заважало чечнцям не любити москалів. Вони просто скористалися ними для допомоги абхазам, які чеченцям значно ближчі, ніж грузини.
                Отже, союзниками були, попри "нелюбов". Все.


                > > Ви сказали "одночасно". Це брехня.
                > Це не брехня, а невдало вжите слово.
                Нехай так;) Закічнчуємо, як я вже сказав, немає сенсу повторювати по другому колу "підуть - не підуть".
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.09.14 | Михайло Свистович

                  Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

                  DoctorZ пише:
                  >
                  > Я не можу відшукати. Оскільки я й раніше, хоча й цікавився ситуацією, про це ніколи не чув (навіть у вигляді непідтверждених спліток), підозрюю, що це може бути вигадкою. Довіра до цієї інформації була бі вищою, якщо б Ви дали якесь підтвердження, чи хоча б деталі.

                  Ні, це не вигадка. Я це і читав, і чув від грузинських депутатів та військових.

                  >
                  > Отож. Головне - гроші треба ще знайти десь, чи не так? До речі, це не тільки Гудермес, це збірна Чечні.

                  В основному у "Востоку" Гудермес і тейп Беной. Особливо кістяк.

                  >
                  > Звичайно. А гроші на полк має хтось інший за них знайти, озброєння для полку з неба впаде, а їсти чечени будуть поживне повітря.

                  Їм не треба грошей. Зброя в них у всіх є, забезпечують вони себе самі. Там самоорганізація на високому рівні.

                  >
                  > Зараз ні. А під час війни - це навіть не ненависть, вони лише мають вбивати тих, хото воює проти них, щоб не бути вбитим самому.

                  Це призовники. А Змій Горинич мав на увазі інших.

                  >
                  > У вигадках

                  Ні, в реальності

                  >
                  > Чи у кращому разі - за межами Росії

                  І за межами, і в межах. Подивіться хоча б, що робиться в Інгушетії. Та й в Дагестані теж. Там не одні інгуші та дагестанці воюють.

                  >
                  > Звичайно, готувалися. Хотіли виставити полк (якщо Вам вірити), реально виставили нуль.

                  Реально виставили полк, вирили шанці, збудували укріпрайон. Але москалі не дійшли до Панкісі.

                  >
                  > Звичайно. Обурення - це не стрілянина. Це лише бла-бла-бла між знайомими, яке ніяк не відбивається ні на чому іншому. Від обурення навіть до пасивної непокори - велечезна відстань.

                  Так гадали і на початку 90-х про Чечню. А потім раптом для багатьох несподівано вибухнув активний опір.

                  >
                  > Можливо, Вам з ними краще, але це не привід вважати, що вас оточуть типові чечени.

                  Навіть дуже типові. Просто їх треба розуміти і зважати на ментальність. Вони - не українська.

                  >
                  > Отже, союзниками були, попри "нелюбов". Все.

                  Ні, не все. Бо УПА і радянські партизани також траплялося були союзниками проти німців.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.09.14 | DoctorZ

                    Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

                    Михайло Свистович пише:
                    > > Я не можу відшукати. Оскільки я й раніше, хоча й цікавився ситуацією, про це ніколи не чув (навіть у вигляді непідтверждених спліток), підозрюю, що це може бути вигадкою. Довіра до цієї інформації була бі вищою, якщо б Ви дали якесь підтвердження, чи хоча б деталі.
                    > Ні, це не вигадка. Я це і читав, і чув від грузинських депутатів та військових.
                    Поки я не бачу підтверждень (які ви відмовляєтесь надавати), я буду ДУЖЕ сумніватися у тому, що це правда. й здається, не для мене одного це велика новина.

                    > > Зараз ні. А під час війни - це навіть не ненависть, вони лише мають вбивати тих, хото воює проти них, щоб не бути вбитим самому.
                    > Це призовники. А Змій Горинич мав на увазі інших.
                    Яка різниця. У цих призовників купа родичів в Чечні, фактично вся Ченя так чи інакше повязана за ними. Тож будуть робити все, щоб їх родичів гинуло менше, це зрозуміло. А будь-яка шкода Росії, тім більш росйської армії, може цим призовникам зашкодити, подальше зрозуміло.
                    До речі, призовники - частина армії, й у такій якості важать на війні значно більше, ніж усі ті панкісськи фольксштурми й самодіяльні "бородані".

                    > > Можливо, Вам з ними краще, але це не привід вважати, що вас оточуть типові чечени.
                    > Навіть дуже типові.
                    Не типові.

                    > > Отже, союзниками були, попри "нелюбов". Все.
                    > Ні, не все. Бо УПА і радянські партизани також траплялося були союзниками проти німців.
                    Отож. Союзниками проти Грузії вони були, ворог був спільним. Чому б й іншому ворогу не стати спільним?

                    > Так гадали і на початку 90-х про Чечню. А потім раптом для багатьох несподівано вибухнув активний опір.
                    Ось коли зявиться, тоді й продовжмо, раніше немає сенсу.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2009.09.14 | Михайло Свистович

                      Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

                      DoctorZ пише:
                      >
                      > Поки я не бачу підтверждень (які ви відмовляєтесь надавати)

                      Не відмовляюсь, а не маю наміру витрачати час на пошуки

                      >
                      > я буду ДУЖЕ сумніватися у тому, що це правда. й здається, не для мене одного це велика новина

                      Тому я і раджу перед тим, як щось писати, вивчити предмет і не писати стверджувально про те, що є для Вас великим питанням.

                      >
                      > Яка різниця

                      Велика

                      >
                      > У цих призовників купа родичів в Чечні, фактично вся Ченя так чи інакше повязана за ними

                      Купа родичів тих же востоківців не люблять москалів, так само як і в нас купа рідних були по різні боки барикад.

                      >
                      > До речі, призовники - частина армії, й у такій якості важать на війні значно більше, ніж усі ті панкісськи фольксштурми й самодіяльні "бородані"

                      Далеко не факт

                      >
                      > Не типові

                      дуже типові

                      >
                      > Отож. Союзниками проти Грузії вони були, ворог був спільним. Чому б й іншому ворогу не стати спільним?

                      Тому що нема Абхазії-друга. Та й до України чеченці краще ставляться, ніж до Грузії

                      >
                      > Ось коли зявиться, тоді й продовжмо, раніше немає сенсу

                      Він там вже є, а пасивного вище даху. Значно більше ніж у радянській Литві.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2009.09.15 | DoctorZ

                        Re: Не плутайте грузинів й українців й не валіть всіх чеченців н

                        > > Поки я не бачу підтверждень (які ви відмовляєтесь надавати)
                        > Не відмовляюсь, а не маю наміру витрачати час на пошуки
                        Тоді не дивуйтеся, що вам не вірять. Я не буду вживати фразу "брехати негарно", тому що все ж таки певен, що Ви помиляєтеся.

                        > > я буду ДУЖЕ сумніватися у тому, що це правда. й здається, не для мене одного це велика новина
                        > Тому я і раджу перед тим, як щось писати, вивчити предмет і не писати стверджувально про те, що є для Вас великим питанням.
                        Це перш за все стосується Вас самого.

                        > > У цих призовників купа родичів в Чечні, фактично вся Ченя так чи інакше повязана за ними
                        > Купа родичів тих же востоківців не люблять москалів, так само як і в нас купа рідних були по різні боки барикад.
                        Ні, тому що тут вже питання постане не про нелюбов до "москалів", а про любов до своїх рідних, які опиняться у одному окопі з "москалями". Й не буде такого виродка, навіть серд чеченів, щоб бажав своїм рідним загибелі заради якихось українців, яких вони знати не знають. У цьому разі навіть серед українців чвар поменшало б, вже не кажучи про чеченів.

                        > > Отож. Союзниками проти Грузії вони були, ворог був спільним. Чому б й іншому ворогу не стати спільним?
                        > Тому що нема Абхазії-друга. Та й до України чеченці краще ставляться, ніж до Грузії
                        Вони (як й усі народи) до себе самих ставляться ще краще.

                        > > До речі, призовники - частина армії, й у такій якості важать на війні значно більше, ніж усі ті панкісськи фольксштурми й самодіяльні "бородані"
                        > Далеко не факт
                        Факт. Цивілізовані народи вигравали війни проти дикунів значно меншими силами саме за рахунок організаціїї (а зовсім не за рахунок озброєння). Хоча б тому, що ті ж пакнксскі майже-герої будуть зі зброєю робить лише те, на що згодні, а нормальний військовий підрозділ - що накажуть.

                        > > Не типові
                        > дуже типові
                        Ні.
                        Це вже яке по рахунку коло? ;)
  • 2009.09.14 | Pavlo Z.

    Хтось допоможе, безумовно. Але передусім все - на нас.

    Так що вправи в тирі, на природі з "коктейлем Молотова" - найпотрібніші тепер забавки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".