МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ні політичній агітації в школах

09/24/2009 | UPA_Podilya
ВО «Свобода» вимагає покарати винних у популяризації
людиненависницької ідеології
23 вересня під час сесії Хмельницької міської ради голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода», депутат міської ради Ігор Сабій озвучив заяву обласної організації з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності Хмельницького міського голову, його заступника з гуманітарних питань, начальника міського управління освіти та інших посадовців, причетних до факту розповсюдження 1 вересня серед шкіл Хмельницького продукції з агітаційною символікою Комуністичної партії України.
Вимога «Свободи» покарати винних викликала неадекватну реакцію з боку антиукраїнських сил, вчорашіх комуністів та комсомольців, які не сприймають Української державності і продовжують жити комуно-більшовицькими часами, коли вони займали посади і боролися за утвердження людиненависницької ідеології.
«Ми вимагаємо покарати тих, хто допустив агітацію саме в навчальних закладах, адже це пряме порушення Законів України. Усі політичні сили мають право на пропаганду своїх ідей, і можуть дарувати «Букварі» і будь-які інші навчальні матеріали, але за межами школи. Поширення символіки людиненависницької ідеології серед першокласників – це кричущий факт, який повинен бути відповідно оцінений правоохоронними органами», - зазначив Ігор Сабій.

Прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода»

раніше "Свобода" висунула вимогу Прокуратурі притягнути до кримінальної відповідальності Хмельницького міського голову Мельника С.І., його заступника з гуманітарних питань Байдича В.Г., начальника міського управління освіти Курманського Ю. І та інших посадовців, причетних до розповсюдження агітаційної продукції КПУ у навчальних закладах міста. Також вимагаємо вилучити роздану агітаційну продукцію і провести негайну перевірку діяльності Хмельницької обласної організації Комуністичної партії України щодо законності отримання ними коштів та правомірності здійснення агітаційної роботи. У випадку, якщо будуть виявлені порушення фінансової діяльності Хмельницької обласної організації Комуністичної партії України, вимагаємо зняти з реєстрації та притягнути до кримінальної відповідальності функціонерів цієї структури.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua