МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Замість виборів президента – скликання Установчих Зборів!

10/15/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Україні потрібне скликання Установчих Зборів, а не президентські вибори. Про це 15 жовтня під час прес-конференції в Києві заявили незалежні експерти і громадські діячі. На їх думку, для виходу з кризи народ має реалізувати свою установчу владу, скликати Установчі Збори та прийняти якісно нову Конституцію України. Необхідно докорінно змінити порочну політичну систему, а не лише окремих політиків.

Фото з конференції тут: http://www.ukranews.com/ukr/article/224982.html 19 жовтня в Україні стартуватимуть президентські перегони. В ході виборчої кампанії кандидати на посаду Голови держави обіцятимуть реформи, різноманітні покращення та зміни. Однак жоден з прохідних кандидатів в президенти насправді не здатний і не бажає змін. Лідер громадянської кампанії “Пора” Євген Золотарьов зазначив: “Через такі вибори, як ці, нинішня влада та її опозиція подовжують свою присутність на політичній сцені. Єдине, що їм загрожує – зміна ролей. Хто був владою, можливо, стане опозицією і навпаки”.

Існуюча політична система – згубна для країни, оскільки постійно творить кризу. Про це в ході прес-конференції заявив голова Громадського комітету національної безпеки України Олексій Толкачов. Така система вигідна як для влади, так і для опозиції. Вона дозволяє розділяти і володарювати, без жодного контролю з боку суспільства. Тому голосування за прохідних кандидатів чи то від влади, чи від опозиції, не призведе до жодних змін. “Президентські вибори – це не більше, ніж шанс змінити шило на мило. Майбутні вибори – це консервація системи” - наголосив О.Толкачов.

Україну необхідно звільнити як від цієї влади, та і від її опозиції. Потрібна не зміна окремих політиків, а докорінна зміна всієї недо лугої політичної системи, – це під силу лише народу. Відомий журналіст-аналітик Володимир Золотарьов відзначив, що згідно статті 5 Конституції України народ України як носій суверенітету наділений правом установчої влади. В.Золотарьов повідомив, що саме громадяни мають право установлювати конституцій лад, державний устрій та визначати політичний режим. Народ, а не будь-хто інший, має право приймати Конституцію України та надавати їй найвищу юридичну силу.

Президент ВГО “Українська стратегія” Анатолій Пінчук зазначив, що установча влада має бути реалізована шляхом скликання спеціального народного представницького органу – Установчих Зборів (конституанти). Народ в ході реалізації установчої влади розробить та встановить нові правила як для держави, так і для себе. Йдеться про укладення нового суспільного договору – створення якісно нової Конституції.

Установчі Збори мають відобразити волю всього народу, а не окремих політични х сил. Для цього розроблено спеціальний механізм формування Установчих Зборів через всенародні вибори з числа авторитетних та професійних громадян. Про це повідомив політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач. На його думку, процедура формування конституанти унеможливлює її політизацію та орієнтацію на інтереси якоїсь однієї політичної або бізнес-групи, як це спостерігається на сьогодні в Парламенті.

В реалізації народом своєї установчої влади полягає шлях виходу України з кризи. Це підтверджує успішний досвід багатьох країн світу, де народ в кризових умовах реалізував свою установчу владу. Серед цих країн США, Норвегія, Бельгія, Італія, Індія, Португалія, Бразилія, Болгарія і Румунія – повідомив голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко

“З метою ініціації установчого процесу в Україні, скликання Установчих зборів і прийняття якісно нової Конституції громадяни , експерти і громадські діячі об’єдналися в Установчу Ініціативу” - заявив генерал-майор юстиції, директор програм політичного аналізу та безпеки МЦПД Віктор Чумак.

Учасники прес-конференції підписали Громадянські Пункти, які є маніфестом Установчої Ініціативи.

Додаткова інформація за телефоном: 050 462 05 97

Відповіді

  • 2009.10.15 | Almodovar

    Підтрмаємо!!!!!!!!!!!!!!

    Це справжній вихід!!!!!!!!
    Головне:
    1.НІЯКОГО партійного принципу при формуванні зборів
    2.Кількість - не менше 1000 депутатів! Це дозволить обрати по МЕНШИХ ОКРУГАХ, і зменшити можливість партійних впливів!!!
    3. НІХТО з депутатів 1990-2009 року НЕ МАЄ ПРАВА брати участь в зборах, такох НІХТО з керівництва ВСІХ існуючих партій до районного рівня включно, плюс НІХТО із держслужбовців на 1 грудня )чи іншого місяця) 2009 року.
    4. На час роботи зборів зберігається існуюча виконавча влада. ВР припиняє свою роботу.
    5. Депутати УЗ погоджуються ніколи не претендувати ані на місце в парламенті, ані на найвищі державні посади.

    Брати і сестри!!! Здається, це-вихід!
    Інакше-смерть!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.15 | Geirby

      А как же Конституция? Выкинуть ее?

      Если уж менять систему избрания власти, сначала нужно провести конституционный референдум, на котором украинцы решат как именно они желают выбирать власть. В противном случае - это все пустая болтовня и анархизм.
  • 2009.10.15 | странник

    А подробнее? Детали есть?

  • 2009.10.15 | Pavlo

    В цього методу поганна кредітна історія.

    Нажаль.

    Варто придумати іншу назву.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.15 | Isoлято

      "Установчі збори" - нормальна назва!

      Коротко і ясно. Не те шо якесь там "Учрєдзіцільнає сабраніє"...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.15 | Almodovar

        Re: "Установчі збори" - нормальна назва!

        1. Я бы не стал так сразу негативно воспринимать. Народ обладает именно УЧРЕДИТЕЛЬНОЙ властью, которая выше конституции и народ УЧРЕЖДАЕТ власть и даёт Конституцию, так что Конституция ни причем: она будет продолжать действовать до вступления в силу новой конституции.
        То есть, созыв Учредительного Собрания не нуждается в конституционном оформлении, ибо собрание выше Конституции и собрание есть суверенная воля народа.
        2. Не надо смеятся над УЗ 1917 года, разогнанным шайкой Ленина и Троцкого. Во-первых, 2-й Универсал ЦР откладывал решение вопроса об автономии именно до учредитьельного собрания. Во-вторых, Учред. собрание - это ОБЩЕЕ название. как, например, парламент и было оно, например во Франции в период Франц.революции и так далее. Наконец, я бы не скабрезничал по-поводу "Учредзительнаго", есть украинское название - Установчі Збори.
        Никакого иного названия БЫТЬ НЕ МОЖЕТ, ибо тогда это будет ДРУГОЙ орган. Читайте ТЕОРИЮ ПРАВА. Рекомендую Алексеева. Правда, есть вариант: Конституанта, или Национальна Конституанта, если не нравится...
        Нам нужен выход из политического тупика без Янукович-Ющенко-Тимошенки и далее по списку?
        Нам нужна новая, истинно Украинская Конституция?
        Нам нужны истинные реформы?

        Тогда прошу привести АРГУМЕНТЫ против Учредительного Собрания, а не зубоскальство.
        Или предложите иной РАДИКАЛЬНЫЙ выход, кроме ора "долой ТЮЛЬКУ, давай Ющенко" и так далее.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.15 | Pavlo

          Хочете аргумент ? Спроба проведення установчих зборів вже була

          і зовсім недавно.
          Almodovar пише:
          > Тогда прошу привести АРГУМЕНТЫ против Учредительного Собрания, а не зубоскальство.

          В Сєвєроданецку.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.15 | Almodovar

            Да???????????????

            И когда же это были выборы в Учредительное собрание в Северодонецке? И кто же туда кого избирал? Может, Вы????
            Или давайте аргументы, или не путайте пенис с дактилем.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.15 | Pavlo

              1-ий з"їзд в Северодонецьку мав всі ознаки установчих зборів Пі

              ПіСУаРа.

              Almodovar пише:
              > И когда же это были выборы в Учредительное собрание в Северодонецке?
              И кто же туда кого избирал? Может, Вы????

              Його організували як "з"їзд депутатів всіх рівнів", тобто з формальної точки зору всі учасники були обрані на місцевих виборах. Втім, всенародні вибори єдиним способом формування установчих зборів, є багато випадків, коли загальних виборів не було. З"їзд вільних хліборобів за Скоропадського та УГВР за своєю суттю теж були установчими зборами, хоча загальних виборів у ці органи не було.
              НМД, головне, що в наслідок роботи "установчих зборів" створюється новий суспільний устрій або формується нова країна, а яким чином були обрані делегати цих зборів то вже питання третє. :) Богу дякуючи, Североданецкій шабаш не став "установчими зборами", але робився він саме під цю задачу.

              > Или джавайте аргументы, или не путайте пенис с дактилем.

              Нема гарантії, що хтось не спробує провести ще одні установчі збори на окремо взятих територіях України. Наприклад, в Криму.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.10.15 | Almodovar

                Re: 1-ий з"їзд в Северодонецьку мав всі ознаки установчих зборів Пі

                С последним аргументом соглашусь частично: кто и под какую оппозиционную тему будет организовывать альтернатив? Когда ВСЕМ будет право участия в ЛЕГАЛЬНОМ собрании??? И там ЛЕГАЛЬНО решать вопросы? Альтернатив уже по факту будет и нелегален и непривлекателен.
        • 2009.10.15 | Isoлято

          Взагалі-то я саме це і мав на увазі!

          Almodovar пише:
          > Наконец, я бы не скабрезничал по-поводу "Учредзительнаго", есть украинское название - Установчі Збори.
          И я говорю: есть! Вполне нормальное название!
        • 2009.10.15 | странник

          Да какая разница как назвать!? Главное суть реформ

          Almodovar пише:
          > 1. Я бы не стал так сразу негативно воспринимать. Народ обладает именно УЧРЕДИТЕЛЬНОЙ властью, которая выше конституции и народ УЧРЕЖДАЕТ власть и даёт Конституцию, так что Конституция ни причем: она будет продолжать действовать до вступления в силу новой конституции.

          Можно подумать у нас имеет значение какая именно конституция??

          > Или предложите иной РАДИКАЛЬНЫЙ выход, кроме ора "долой ТЮЛЬКУ, давай Ющенко" и так далее.

          В чём именно выход? У нас проблемы везде.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.15 | Almodovar

            Re: Да какая разница как назвать!? Главное суть реформ

            Дело именно в УЗ! (А пану Изолято мои извинения -не так понял!)
            УЗ позволит изменить политическую элиту! Тем, что на время она будет отстранена от руководства. Далее следует ввести запрет на избрание, хотя бы на первых выборах представителям ВСЕХ партий, кто был в парламенте в 1990-2009 годах и всех депутатов. Именно и ТОЛЬКО учредительное собрание, обладающее властью ВЫШЕ конституционной, способно принять такое решение.
            Выше воли народа-только Воля Божья.
            Вот выход.
            Еще проще: на время власть де-факто будете передана народу, государство вынужденно ограничит свои функцции, народ сам установит новое государство и отстранит от власти нынешнюю политическую элиту.
            Но временный запрет на пассивноек избирательное право, хотя бы на 5 лет НЕОБХОДИМ. За 5 лет вырастет новая элита, которая (возможно) проведет истинные реформы.Более того, УЗ способно принять те законы, которые сегодня заблокированы конституционными нормами, так как НАРОД ВЫШЕ Конституции.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.15 | Almodovar

              Re: Да какая разница как назвать!? Главное суть реформ

              Я полагаю. Численность УЗ может быть и 3000-5000 человек. Такая численность еще бюолее снижает возможности покупки избирателей или округов или комиссий. Но с условием: НИКТО не относится к сегодняшним политическим силам.А этот фактор снимает влияние олигархии, так как ее партии просто НЕ БУДУТ ИМЕТЬ ПРАВА быть представлены.
              Более того. Нужно жёствое условие: депутатом избирается ТОЛЬКО житель избирательного округа и ТОЛЬКО этого, который живет там не менее 10, а лучше, 15 лет.
              Можно также, например, вообще избрать по Украине 30 000 или 50 000, этим мы еще более уменьшим округа, приблизив избирателя непосредственно к дому. Это будет 700 человек на 1 депутата. Маленький микрорайон, фактически. А потом ПО ЖРЕБИЮ из них выбрать 1000 или 5 000. Тоже вариант.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.10.15 | странник

                Re: Да какая разница как назвать!? Главное суть реформ

                Almodovar пише:
                > Я полагаю. Численность УЗ может быть и 3000-5000 человек. Такая численность еще бюолее снижает возможности покупки избирателей или округов или комиссий. Но с условием: НИКТО не относится к сегодняшним политическим силам.А этот фактор снимает влияние олигархии, так как ее партии просто НЕ БУДУТ ИМЕТЬ ПРАВА быть представлены.
                > Более того. Нужно жёствое условие: депутатом избирается ТОЛЬКО житель избирательного округа и ТОЛЬКО этого, который живет там не менее 10, а лучше, 15 лет.
                > Можно также, например, вообще избрать по Украине 30 000 или 50 000, этим мы еще более уменьшим округа, приблизив избирателя непосредственно к дому. Это будет 700 человек на 1 депутата. Маленький микрорайон, фактически. А потом ПО ЖРЕБИЮ из них выбрать 1000 или 5 000. Тоже вариант.

                Вы выбираете райраду или ВР??
            • 2009.10.15 | странник

              Re: Да какая разница как назвать!? Главное суть реформ

              Almodovar пише:
              > Дело именно в УЗ! (А пану Изолято мои извинения -не так понял!)
              > УЗ позволит изменить политическую элиту! Тем, что на время она будет отстранена от руководства. Далее следует ввести запрет на избрание, хотя бы на первых выборах представителям ВСЕХ партий, кто был в парламенте в 1990-2009 годах и всех депутатов. Именно и ТОЛЬКО учредительное собрание, обладающее властью ВЫШЕ конституционной, способно принять такое решение.

              Так под ними точно такие же уроды! Надо либо изменить систему либо всё повторится.

              > Выше воли народа-только Воля Божья.
              > Вот выход.
              > Еще проще: на время власть де-факто будете передана народу,

              И кто такой этот народ?? )

              >государство вынужденно ограничит свои функцции, народ сам установит новое государство и отстранит от власти нынешнюю политическую элиту.
              > Но временный запрет на пассивноек избирательное право, хотя бы на 5 лет НЕОБХОДИМ. За 5 лет вырастет новая элита, которая (возможно) проведет истинные реформы.Более того, УЗ способно принять те законы, которые сегодня заблокированы конституционными нормами, так как НАРОД ВЫШЕ Конституции.

              Слова правильные, но толку от них?
            • 2009.10.15 | Isoлято

              А можна невелике уточнення?

              Almodovar пише:
              > Дело именно в УЗ! (А пану Изолято мои извинения -не так понял!)
              Вы забыли букву ® в конце добавить :)

              > Далее следует ввести запрет на избрание, хотя бы на первых выборах представителям ВСЕХ партий, кто был в парламенте в 1990-2009 годах и всех депутатов.
              Дано: партия "Наша Україна" была представлена в парламенте. Вопрос: значит ли это, что человек, который в ней хоть раз "засветился" (не избираясь при этом ни в какие "органы"), больше не может быть никуда избран?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.10.15 | странник

                Чушь это всё запреты на использование тех кто уже был в ВР

                Придут точно такие же ребятишки, но под другим названием.
                Дело не в запретах.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.10.15 | Almodovar

                Re: А можна невелике уточнення?

                Есть вариант: запрет депутатам ВР и партиям. А тот, кто член НУ - ну так он же ПОДДЕРЖМВАЛ линию парти и ФОРМИРОВАЛ её на партсобраниях, открыто критикуя и выступая... и так далее. Или ... нет??? И ли у НУ не такая партия?
                В конце концов, эти тонкости можно оговорить. Это предмет для дискуссии. Но выход-то надо искать!!! И это, по-моему, пока лучший!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.10.15 | Isoлято

                  Да я ж почему спрашиваю...

                  В 2004-м (крымские родственники рассказывали) был "балшой предвыборный партейный призыв" в ПР. Со сдачей взносов, отправкой "добровольцев" в Киев, на "альтернативный майдан", но вроде как без возможности "формировать политегу партии".

                  В 2005-м несколько знакомых сгоряча вступили в НУ-НС - тоже хотели чаво-то "формировать". Аблом вышел...

                  С этими чё делать будем?
                • 2009.10.15 | странник

                  Главное это контроль и ответственность депутатов

                  Almodovar пише:
                  > Есть вариант: запрет депутатам ВР и партиям. А тот, кто член НУ - ну так он же ПОДДЕРЖМВАЛ линию парти и ФОРМИРОВАЛ её на партсобраниях, открыто критикуя и выступая... и так далее. Или ... нет??? И ли у НУ не такая партия?

                  Это уже кройка тришкиного кафтана.

                  > В конце концов, эти тонкости можно оговорить. Это предмет для дискуссии. Но выход-то надо искать!!! И это, по-моему, пока лучший!

                  Нет. Это чистая очередная нае...ка ;(
                  Выход начинается с механизма выборов.
                  А второй слой это механизм автоматической ответственности депутатов. Т.е. механизм жёсткого контроля и мгновенного отзыва в случае необходимости. И всё давным давно предложено.
                  А конституцию естественно надо менять но нежно. )
    • 2009.10.16 | Хвізик

      Найтрагічнішою подією 20го століття вважаю ганебне дезертирство

      Миколи ІІ з посади монарха. Нема, щоб провести в країні нагальні перетворення, так він вибрав легший шлях, відсторонившись від справ. :(
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.16 | psedo

        більшовиків коли їх було 12 чи скіки треба було стратити

        Монарху це радили

        він насцяв в трусі(
  • 2009.10.15 | Арій.

    Ідея гарна, але ХТО скликатиме?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.15 | Almodovar

      Re: Ідея гарна, але ХТО скликатиме?

      У атворов идеи, может, кто спросит?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.15 | странник

        Re: Ідея гарна, але ХТО скликатиме?

        Almodovar пише:
        > У атворов идеи, может, кто спросит?

        Можно и спросить. Но сомнительно что возможен реально действенный механизм отбора и последующего контроля.
        Если ничего не говорится о предлагаемой модели закона о выборах то дальше нет никакого смысла двигаться.
    • 2009.10.15 | Lexa62

      арії чи трипільці?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.15 | странник

        Как обычно загадочным образом последовательность действий не та

        А ведь последовательность очень важна. Кто будет принимать конституцию? 1000 - 3000 случайно выбраных человек? )))
        Вы пробовали найти общую точку зрения хотя бы с 5 незнакомыми людьми.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.15 | Lexa62

          Re: Как обычно загадочным образом последовательность действий не

          пробував! вони мене не розуміли, тому що були не досить освічені, мало ерудовані і слабували на логіку.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.16 | странник

            Re: Как обычно загадочным образом последовательность действий не

            Lexa62 пише:
            > пробував! вони мене не розуміли, тому що були не досить освічені, мало ерудовані і слабували на логіку.

            Це ви про кого?
      • 2009.10.16 | Арій.

        Питанням на питання відповідають тільки

        не буду писати хто, по забанять, але Ви зрозуміли.
    • 2009.10.15 | 100%

      Заклик до повалення Конституційного ладу

      Комусь дуже ж хочеться влади. Прізвища є, справа за прокуратурою та СБУ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.16 | Sean

        ні, це не заклик до повалення конституційного ладу

        100% пише:
        > Комусь дуже ж хочеться влади. Прізвища є, справа за прокуратурою та СБУ.
        проте Ви, звісно, можете написати в прокуратуру та СБУ, якщо Вам полегшає. 100%
  • 2009.10.15 | Хвізик

    дурня повна, або й провокація кгб

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.15 | Almodovar

      Re: дурня повна, або й провокація кгб

      Пану не дають спокою лаври Кабуда? Чи пан його реінкарнація, що бачить у бомжі таємного агента КДБ?
    • 2009.10.15 | karpo

      Згоден з паном Хвізиком на 100%

      Вся ця компанія хоче не напружуючись захопити владу в Україні. При цьому Україна їх не турбує.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.16 | Адвокат ...

        Як смішно читати дурню!

      • 2009.10.16 | Sean

        а я на 50%, бо це не гебешна провокація

        я цих людей знаю особисто, це все порядні люди, просто тут вони помиляються.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.16 | yes

          Re: а я на 50%, бо це не гебешна провокація

          Sean пише:
          > я цих людей знаю особисто, це все порядні люди, просто тут вони помиляються.

          так собі помиляються чи за винагороду? ;)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.16 | Sean

            Re: а я на 50%, бо це не гебешна провокація

            yes пише:
            > Sean пише:
            > > я цих людей знаю особисто, це все порядні люди, просто тут вони помиляються.
            >
            > так собі помиляються чи за винагороду? ;)
            це що вони тут хочуть робити, збігається з їхніми неодноразово висловленими поглядами.

            І у мене нема жодних підстав сумніватися в їхній щирости і порядности
    • 2009.10.15 | Д. А.

      Дурня не ідея УЗ, а ті ідеї, що народжуються в обговоренні

      1. Установчі Збори мають бути скликані лише для прийняття нової Коституції і більше ні для чого. Жодних інших функцій і жодної влади вони мати не повинні.

      2. Виходячи з п.1 до складу Установчих Зборів мають бути обрані лише і виключно фахівці з права (бажано, конституційного)

      3. Жодного діючого політика в складі Зборів бути не повинно.

      4. Жоден учасник Устновчих Зборів довічно не має права обиратися до органів влади, а також займати посади в Уряді.

      Інше - деталі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.16 | karpo

        Так це ж зовсім інша пара колес...

      • 2009.10.16 | Хвізик

        а це - не дурня

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.16 | psedo

          з початку треба оцінити реальні сили і важелі

          Україна керована насильством і підкупом в поєднанні з насильством

          в цій ситуації у Президента який з певних причин не може і не хоче спиратися на насильство

          ВЛАДИ НЕ МАЄ І БУТИ НЕ МОЖЕ


          Влада Ющенка була доки ворог боявся прямоі дії громадян


          потім Юща дискредитували, в першу чергу методом СИНА БОГА(провокація жванії-луценка-украінскоі правди) проти старшого сина Юща і його автомобіля)

          потім пішло і пішло

          тепер маємо росклад:

          насильство в Україні - єдиний засіб здійснювати владу

          гроші- не влада, бо проти грошей є ствол

          Якщо в політика є бабло, але нема виходу на 'спецназівців'(назвемо це так):

          він програє тому, в кого вихід є

          Питання : в кого на просторі СССР найбільші стволи і багато висококваліфікованих спецназівців, в тому числі і спеціалістів з полонія, діоксіна, лабораторії отрут, тощо

          В кого контроль за зброєю НУМЕР ДВА після стволів і спецназу:
          ЗА ТЕЛЕБАЧЕННЯМ?

          ------------
          Відповідь : В КРЕМЛЯ

          наступний урок буде : що таке КРЕМЛЬ і чому це не ПУТІН і не МЕДВЕДЕВ аж ніяк ))


          ну Ти то знаєш конешно
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.10.16 | Хвізик

            нє, ну ясний перець, це все треба враховувати, говорячи про скли

            скликання Конституційних Зборів
            Я думаю, за розумного підходу їх мона використати для виходу з-під кгб-шного якрма
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.10.16 | psedo

              хто: скликає, організує, прийме участь, забеспечить безпеку ?

              на яких важелях це може відбутися?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.10.16 | Хвізик

                скликати має Президент, і все це має відбуватись на хвилі всенар

                всенародної підтримки, щось тіпа як майдан.
                вибори мають йти за територіальним принципом, але щоб балотуватися могли лиш люди, протягом всього свого життя не причетні до будь-яких державних посад, вищих від, наприклад, голови сільради, і які ніколи не були членами кпсс, бо кпсс в україні все-таки колись була заборонена, і ця заборона діє й понині.
                так можна буде перекрити шлях туди професійним провокаторам
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.10.16 | psedo

                  Президенту має бути забеспечений серьозний захист

                  і він має мати ВЕЛИЧЕЗНУ підтримку

                  МАЙДАН для такого має бути не 200 тисяч в Київі

                  а міліонів 10 по країні і це має бути поєднано з ополченням, коли народ сам себе люструватиме і охоронятиме процес


                  складно це все
                • 2009.10.16 | Geirby

                  Тогда это будет на 99% молодежь до 40 лет.

                  Ибо в СССР подавляющее большинство умных, инициативных и порядочных людей так или иначе вступали в КПСС. Иным способом проявить свой потенциал в любой сфере, кроме диссидентства было невозможно. Посчитайте в уме своих друзей, знакомых, родителей старше 40 лет, которые не были в ВЛКСМ или КПСС? Много насчитали?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.10.16 | Хвізик

                    і то було б непогано

      • 2009.10.16 | Almodovar

        Re: Дурня не ідея УЗ, а ті ідеї, що народжуються в обговоренні

        Б....!!!!!!! Я саме це і прагну пояснити! ТІЛЬКИ Конституція і більше нічого! Правда, пропонував інший принцип обрання.
        І до чого тут повалення конституційного ладу? в чому хто його там побачив? В пропозиції змінити Конституцію?
    • 2009.10.16 | Sean

      перше

  • 2009.10.16 | hrcvt

    Re: Замість виборів президента – скликання Установчих Зборів!

    > якісно нову Конституцію України.

    А є вже проект чи тези?


    > Установчі Збори мають відобразити волю всього народу, а не окремих політични х сил. Для цього розроблено спеціальний механізм формування Установчих Зборів через всенародні вибори з числа авторитетних та професійних громадян.


    Який саме механізм?
  • 2009.10.16 | Михайло Свистович

    Скасовувати строкові вибори - погана мода

  • 2009.10.16 | Мартинюк

    Старий баян ПРиБЛЯТу про скасування виборів

    Починалося з парламентських, зараз коли стало ясно що дехто пролітає, то й президентських.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.16 | странник

      Ну а після прийняття ІДЕАЛЬНОЇ конституції, що далі?

  • 2009.10.25 | Микола Дмитренко

    Re: Замість виборів президента – скликання Установчих Зборів!

    Справжнім кандидатом в Президенти України може бути тільки той, хто запропонує народу концептуальну, зрозумілу Програму розвитку України на Майбутнє і візьме на себе відповідальність її виконувати.

    На сьогодняшній день такі кандидати відсутні.

    Конституція -це засіб виконання Народної Програми розвитку.

    Об'єднання "Істина"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.10.25 | Sean

      Re: Замість виборів президента – скликання Установчих Зборів!

      Микола Дмитренко пише:
      >
      > Об'єднання "Істина"

      В останній інстанції?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.10.25 | Микола Дмитренко

        Re: Замість виборів президента – скликання Установчих Зборів!


        Кожний народ має право на своє розуміння Істини.
        або:
        "..в кожній хаті своя правда і сила і воля..."
        Це наша спільна Думка.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.10.25 | Sean

          Re: Замість виборів президента – скликання Установчих Зборів!

          Микола Дмитренко пише:
          >
          > Кожний народ має право на своє розуміння Істини.
          > або:
          > "..в кожній хаті своя правда і сила і воля..."
          "в своїй..."

          > Це наша спільна Думка.
          так що бачите, вже не спільна :) Але нічого страшного: українці різні і слава Богу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".