МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кириленко В’ячеслав Анатолійович

11/13/2009 | Альберт
Вибачте, що не українською. Відшукаю таку ж біографію - переправлю.

http://file.liga.net/person/46.html

Место рождения, образование. Родился в пгт Полесское Киевской области. В 1993-м окончил философский факультет Киевского национального университета им.Т.Шевченко, в 1996-м - аспирантуру. Кандидат философских наук.


Общественная и политическая деятельность. В 1992-1993 гг. В. Кириленко возглавлял Украинский студенческий союз. В 1993-м стал членом Народного Руха Украины, позже - членом президиума Центрального провода НРУ. Параллельно (с 1993 по 2002 гг.) руководил Всеукраинской молодежной общественной организацией "Молодой Рух". В 2001 году был членом президиума гражданского комитета "За правду!", сопредседателем Коалиции молодежи "Наша Украина". В 2002-м стал заместителем главы Украинской народной партии.


Трижды становился народным депутатом Украины. В 1998-2002 гг. В.Кириленко входил в состав фракции Украинского Народного Руха, занимал пост секретаря парламентского Комитета по вопросам социальной политики и труда. В 2002-2005 гг. был членом фракции "Наша Украина", первым замом главы того же Комитета ВР по вопросам соцполитики и труда.


В.Кириленко оказался активным участником двух резонансных политических акций гражданского неповиновения - "революции на граните" (студенческой голодовки 1990-го, которая ускорила провозглашение независимости Украины) и "оранжевой революции" 2004-го.


4 февраля 2005 года, после победы Виктора Ющенко на выборах Президента Украины, В.Кириленко был назначен Министром труда и социальной политики в первое "оранжевое" правительство (Юлии Тимошенко). 27 сентября того же года, после отставки Кабмина Леди Ю, политик стал Вице-премьер-министром по гуманитарным вопросам и социальной политике в правительстве Юрия Еханурова.


На парламентских выборах-2006 к тому времени беспартийный В.Кириленко в третий раз прошел в народные депутаты Украины - по списку блока "Наша Украина". После назначения в августе того же года правительства "регионала" Виктора Януковича сразу перешел работать из Кабмина в парламент. 13 декабря 2006-го В.Кириленко стал членом партии "Народный Союз "Наша Украина" (НСНУ), а еще через 12 дней возглавил парламентскую фракцию блока "Наша Украина". Он сменил на этом посту Романа Бессмертного, который по собственному желанию предпочел больше внимания уделять реформированию НСНУ, а позже стал заместителем главы Секретариата Президента Виктора Балоги. 31 марта В.Кириленко на съезде НСНУ был избран председателем пропрезидентской партии.


На досрочных парламентских выборах в сентябре 2007 года прошел в Верховную Раду под N2 избирательного списка блока "Наша Украина - Народная самооборона". Возглавил фракцию НУНС.


В 2008-м вынужден был уступить место главы партии НСНУ ее почетному президенту В.Ющенко. А в декабре того же года подал в отставку с поста главы НУНС в знак протеста против создания коалиции НУНС - БЮТ - Блок Литвина. Вскоре создал депутатскую группу "За Украину!". Член президиума "Нашей Украины".


Взгляды. Сразу после избрания лидером парламентской фракции в 2006-м В.Кириленко заявил, что "Наша Украина" и в дальнейшем останется в ВР самой демократичной и открытой, а также наиболее активной в отстаивании демократических ценностей, евроинтеграции, вступления Украины в НАТО. Кстати, именно из-за различия во взглядах на ценности В.Кириленко летом 2006-го, в разгар переговоров о расширении парламентской коалиции (Партия регионов - СПУ - КПУ), заявил, что ни при каких обстоятельствах не согласился бы работать в правительстве В.Януковича. А формат парламентского большинства, в котором лично он хотел бы видеть себя и свою фракцию, это "Наша Украина" - БЮТ - СПУ". Тем не менее, еще в октябре 2006-го В.Кириленко высказывал мнение, что широкая коалиция (Партия регионов - СПУ - КПУ - "Наша Украина") состояться может. Но только в том случае, если президентский Универсал национального единства будет проголосован в Верховной Раде в поименном режиме, после чего субъектам созданного большинства игнорировать принятый документ станет гораздо неудобней.


В.Кириленко, согласно собственным заявлениям, был убежденным противником политреформы образца 2004 года и остается сторонником пересмотра конституционных преобразований, ограничивающих полномочия Президента Украины с одновременным усилением роли парламента и Кабмина. Весной 2007-го активно поддержал идею о формировании объединенной парламентской оппозиции (в составе НУ и БЮТ) и инициативу В.Ющенко по досрочному прекращению полномочий Верховной Рады V созыва и объявлении внеочередных выборов.


После внеочередных парламентских выборов В.Кириленко был в числе тех, на кого В.Ющенко, инициировавший создание мегаблока, возлагал надежды по трансформации НУНС в единую пропрезидентскую партию. Однако этот проект бесславно провалился по целому ряду причин - как идеологических, так и связанных с личными амбициями политиков.


Семья. Политик женат. Его жена - Екатерина - преподаватель кафедры философии Киевского национального университета культуры и искусств. Супруги воспитывают дочь (осенью 2006-го девочка пошла в первый класс) и сына (2009 г.р.).


Хобби. Среди увлечений В.Кириленко - философия, литература, футбол.

____________


От що, шановне майданне панство!! Я дуже, ДУЖЕ прошу - хто має якийсь негатив на цю постать, БУДЬ ЛАСКА відпишіть, або натякніть!

Будемо його обговорювати.

Якщо він в когось вкрав авторучку, відбив дружину, силував може козеня на хуторі, або громко ставив музику після 23 00, або зарубав сусіда топором, або підпалив кінотеатр із глядачами, або розрахувався фальшивою купюрою чи плюнув Вам особисто на чобота і не вибачився - напишіть про це, будь ласка!

І також висловіть думку - якщо він збереже людське обличчя в тому павутиннику до 2015 рокау, чи не є то достойна президентської булави людина?

Відповіді

  • 2009.11.13 | Арій.

    А що активного він робив в 2004?

    Чи стояння на сцені і виголошування промов (без закликів до конкретних дій) - то вже є активне?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.13 | Альберт

      Стояв за спиною у Ющенка на сцені.

      А я пам'ятаю? То до киян. Мені і в Дніпрі висторчило роботи, ледь не сконав!! 8)) Після 26 грудня вже і нервувати сил не було!! 8)))

      Тут Вам не Київ був. Там все це майже свято було, а тут.. я вже і не знаю, мабуть, Господь врятував, що нічого не сталося. 8)) Знаєте, дуже класні були відчуття із помаранчовою стрічкою вийти 22 листопада тут, в Дніпропетровську... 8)))))) Хоча коли вже 23 біля облради був мітинг - тоді вже спокійніше стало, все ж до 30 000 народу, та дуже багато знайомих якось упевнили... 8)) Та й дніпропетровський штаб НУ себе вів дуже класно. Вмовляли не панікувати і не піддаватись на провокації!! 8))... Молодці тоді були.

      Пригадую, 25 грудня ввечері повертався додому із пов'язкою громадської охорони, та листівочками привітання із Різдвом з факсміле Ющенка, та з "Молодежь ведет к победе" на обох рукавах. Дніпряни на мене спочатку в автобусі дивилися типу: "Як же ви всіх вже задовбали!".. А я просто сів, та заснув від втоми, але іще встиг протягнути водію цю листівочку.. Нічого, взяв! І не побили!! 8))) На жаль надавив! 8))))))...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.13 | Арій.

        Респект. Звічийно - Днєпр - не Київ.

        А я на 3-му турі в Красному Лучі цілий тиждень був. Думаю, навіть з Дніпром порівняти не можна...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.11.13 | Альберт

          Точно. На 3-му турі вже було не можна порівняти!

          Ви мужня людина!! Що ще скажеш?! 8)))))))
    • 2009.11.13 | Альберт

      Слухайте, я знаю, що робив я.

      Найважче було - уявіть!!! - НЕ поїхати в Київ, а відстояти до кінця в Дніпрі.
  • 2009.11.13 | Чучхе

    ставши головою УСС, повиключав з лав усіх своїх конкурентів

    послідовно кидав Чорновіла, потім Костенка - які й допомогли його кар"єрному росту до речі

    захоплювався ультраправими ідеями

    неоднозначна його роль у протестах кінця 80-х
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.13 | Мартинюк

      Зате він не побіг під спідницю Тимошенко

      А формально Чорновола і ти "кидав" оскільки перебував в РУСі Костенка, який зараз УНП.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.13 | Чучхе

        ну так і я не побіг під ту ж спідницю

        але я з принципу, а йому там місця не знайшлось

        тим більше в Русі ми з Кириленком знаходились в дещо різних позиціях - я стояв за переобрання старих дідуганів з Проводу, а Вячеслав піднімався, демонструючи усіляку їм лояльність.
  • 2009.11.13 | Sean

    Re: Кириленко В’ячеслав Анатолійович (л)

    Альберт пише:
    > От що, шановне майданне панство!! Я дуже, ДУЖЕ прошу - хто має якийсь негатив на цю постать, БУДЬ ЛАСКА відпишіть, або натякніть!
    Тільки це:
    http://maidanua.org/static/news/2009/1251443344.html

    > І також висловіть думку - якщо він збереже людське обличчя в тому павутиннику до 2015 рокау, чи не є то достойна президентської булави людина?
    У мене (і не тільки враження, про його пасивність чи то пофігізм знаючі люди мені пару разів казали), що йому самому те не потрібне і він не буде (принаймні у тому стані у котрому зараз) битися.
  • 2009.11.13 | О'Тарнавський

    українізував кінематограф :)

  • 2009.11.13 | So_matika

    Негатива не маю, зате маю позитив

    На початку цього року Кириленко, який входить в комітет ВР з культури, активно підключився до збереження історичної архітектури Одеси (зокрема Музею Морського флоту України) від зазіхань рейдера-прихватизатора Клімова.
    Кириленкові за це ріспект і подяка. Хороша людина.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.13 | OlalaZhm

      Я його пам"ятаю ще позитивним хлопцем

      а зараз він перетворився на йогось набундюченого дядька. Він ще посміхатися вміє? Бо коли він потрапляє на екран, то непримне справляє враження. Ще й друге підборіддя страшенно кидається в очі...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.13 | Майстер

        Друге підборіддя

        Це правда. Воло таке відгодував, електоратові це неприємно. Може йому борідку запустити? Еспаньолку.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.11.14 | один_козак

          Це, НМД, пов'язано з особливостями тілобудови.

          Така шия й таке обличчя. В когось може бути більше кілограмів, а не так кидатися у вічі.
  • 2009.11.14 | Sean

    зрозумів, кого він мені нагадує

    Олексія Михайличенка
  • 2009.11.14 | один_козак

    Мені він часом видається дурненьким.

    Хороший хлопець. Здається мені також чесним. Але в деяких обставинах простувато поводився. Хочеться, щоб Президентом був хтось, здатний на більш витончене думання.
  • 2009.11.15 | Чучхе

    діє гіилерівськими методами

    прикупив собі готову "партію соціальної справедливості", так само, як і Гвтлер купив колись собі НСДАП
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.11.15 | So_matika

      Це коли? (л)

      http://www.kyrylenko.com.ua/biography.php
      В його партійній біографії - три бренди: Рух, УНП, Наша Україна.

      Чучхе пише:
      > прикупив собі готову "партію соціальної справедливості",
      А така партія взагалі існує в Україні? Це ж російська партія :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.11.15 | Чучхе

        я трохи неправильно назвав партію (л)

        http://www.polittech.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1048&Itemid=5 - партія соціального захисту, але вона.думаю, буде перейменована найближчим часом на "За Україну"

        А назва російської партії насправді - Справедлива росія


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".