МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КС потрапив у залежність до Тимошенко?

12/01/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Конституційний Суд опинився у матеріальній залежності від органів виконавчої влади.

Про це йдеться в заяві Рахункової палати.

За відсутності законодавчо затверджених нормативів фінансового забезпечення Конституційного Суду він цілком залежить від Мінфіну, йдеться в повідомленні.

"Такий порядок створює ризики адміністративного впливу на правосуддя шляхом обмеження обсягів фінансування заходів з організаційного забезпечення діяльності Суду та матеріального і побутового забезпечення суддів", - зазначають у Рахунковій палаті.

Там також вказують, що станом на 01.09.2009 на розгляді у судах знаходилося чотири адміністративні справи за позовами суддів у відставці Конституційного Суду про стягнення заборгованості за грошовими виплатами на загальну суму 2097,9 тис. гривень.

Відповідно до встановленого порядку стягнення коштів на користь позивачів повинно здійснюватися з рахунків Конституційного Суду.

"Стягнення з Конституційного Суду на користь позивачів 2097,9 тис. грн., які будуть виплачуватися за рахунок коштів, призначених для виконання Судом своїх функцій і повноважень, призведе до недофінансування видатків, визначених йому на відповідний бюджетний період", - зазначають у Рахунковій палаті.

З урахуванням зазначеного Рахунковою палатою запропоновано президенту України скасувати розпорядження про призначення довічного грошового утримання колишнім головам суду.

http://pravda.com.ua/news/2009/11/30/106195.htm

sean


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua