МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що вам нагадують ці дії Тимошенко? (лл)

12/01/2009 | Микола Гудкович
1. У Ющенка впіймали Тимошенко на непослідовності з пенсіями (http://www.pravda.com.ua/news/2009/12/1/106238.htm): Тимошенко проти підвищення пенсій та зарплат законом, але охоче підвищує їх постановою Уряду.

2. У Львові "бігморди" Ющенка заклеїли "бігмордами" Тимошенко (http://www.pravda.com.ua/news/2009/12/1/106228.htm) : Власне, сабж. Заліпили пики Ющенка світлим личком Тимошенко.

Якщо відкинути прив'язку до 2009-го року і конкретні персоналії — то що нагадують дії БЮТ та Тимошенко в цілому?

Відповіді

 • 2009.12.01 | Адвокат ...

  Вам сказать, іліл Ві сам доґадосний?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.01 | Микола Гудкович

   Сам-то сам, мені цікаво, чи хтось ще це помітив

 • 2009.12.01 | Isoлято

  Щя вгадю... ТОМУ ЩО (©) "послідовного"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.01 | Микола Гудкович

   «Ти знав!» ©

 • 2009.12.01 | samopal

  А де ви тут побачили "дії Тимошенко"?

  У обох наведених прикладах ви пробуєте видати за її дії не зовсім точні і далеко не повні повідомлення із заангажованих джерел.
  Оцінка різного роду фінансової діяльності уряду не є компетенцією ні президента, ні його секретаріату, а пояснень цих дій від урядової сторони ви не наводите, хоча вони існують.
  Щодо другого повідомлення, то там повна пурга - хто що клеїв залишається загадкою, але станом на 15-00 на тому місці картина виглядала так, як на першому фото з рекламою Ющенка - це я бачив на власні очі. Як ви розумієте, якби з того щита просто віддерли наклеєне зверху зображення, він виглядав би інакше. Виходить, що хтось наново переклеїв стару реклами Ющенка? До речі, у радіусі 100 метрів це другий щит з рекламою ЮТ (за яку ніби-то платить партія). Або третій з рекламою самовисуванця Ющенка (за яку він ніби-то до суботи платив сам) ;)
  Щойно отримав підтвердження від очевидців, що така сама картина спостерігалася на тому місці і станом на 12-00. То коли там хто заклеював рекламу Ющенка і коли, незважаючи на "протидію міліції", встиг знову наліпити ту ж рекламу поверх заклейки?
  Як на мене - це якась провокація. Можу припустити, що міліція просто не дозволила стирчати там автовишці та якимсь "дядькам з рулонами" під час перебування прем'єрки у "зоні досяжності".
  До речі, о 12-00 сама Тимошенко ще перебувала за яких метрів 500-700 від місця того "інциденту", довкола прогулювалися кілька міліціянтів, а на мосту поряд з тим вікопомним бігбордом стояв "Мітсубіші" держохорони...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.02 | Микола Гудкович

   Вона — працює. Чи ні?

   samopal пише:
   > У обох наведених прикладах ви пробуєте видати за її дії не зовсім точні і далеко не повні повідомлення із заангажованих джерел.

   Ага. А в 2004-му, напевно, аж візитівки залишали, коли фальсифікації робилися: тут, типу, був Янукович. Це він, типу, зробив.

   > Оцінка різного роду фінансової діяльності уряду не є компетенцією ні президента, ні його секретаріату, а пояснень цих дій від урядової сторони ви не наводите, хоча вони існують.

   Наведіть Ви.

   > Щодо другого повідомлення, то там повна пурга - хто що клеїв залишається загадкою, але станом на 15-00 на тому місці картина виглядала так, як на першому фото з рекламою Ющенка - це я бачив на власні очі.

   Я не стверджую, що клеїла Тимошенко особисто. Яка мені різниця, хто клеїв. Хто міг клеїти взагалі — перед самим візитом Самої?

   > Як ви розумієте, якби з того щита просто віддерли наклеєне зверху зображення, він виглядав би інакше. Виходить, що хтось наново переклеїв стару реклами Ющенка? До речі, у радіусі 100 метрів це другий щит з рекламою ЮТ (за яку ніби-то платить партія). Або третій з рекламою самовисуванця Ющенка (за яку він ніби-то до суботи платив сам) ;)

   Проведіть розслідування, це може бути цікаво.

   > Щойно отримав підтвердження від очевидців, що така сама картина спостерігалася на тому місці і станом на 12-00. То коли там хто заклеював рекламу Ющенка і коли, незважаючи на "протидію міліції", встиг знову наліпити ту ж рекламу поверх заклейки?

   Розкажіть мені. Хто з нас львів'янин?

   > Як на мене - це якась провокація. Можу припустити, що міліція просто не дозволила стирчати там автовишці та якимсь "дядькам з рулонами" під час перебування прем'єрки у "зоні досяжності".

   Припустити і я можу. І припускаю. І Ви припускаєте. Але Ви ближче, то дослідіть, розкажіть нам. Незаангажовано.

   > До речі, о 12-00 сама Тимошенко ще перебувала за яких метрів 500-700 від місця того "інциденту", довкола прогулювалися кілька міліціянтів, а на мосту поряд з тим вікопомним бігбордом стояв "Мітсубіші" держохорони...

   «А власті скривают!» © Див. вище про розслідування.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.02 | samopal

    Re: працює.

    Микола Гудкович пише:
    > Розкажіть мені. Хто з нас львів'янин?

    Давайте за годинку зустрінемося біля того "рекламного пам'ятника" і розберемося. Можна хвилин за двадцять, якщо поспішаєте. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.02 | Микола Гудкович

     Що за рекламний пам'ятник?


     І яким чином ми розберемося?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.02 | samopal

      Ось цей.

      А як розбиратися - на ваш розсуд, ви ж у нас дуелянт. "Битву на алебардах" не пропоную, але поряд є невеличка кнайпа... ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.02 | Микола Гудкович

       Не бачу конструктиву


       Бачу конструктив в обміні аргументами, про що й написав в запрошенні до інтелектуальної дуелі. А в кнайпі, та за 20 хвилин — про що мова?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.02 | samopal

        То пан дуелянт ся відмовляє?

        Ну ви ж конструктивно хотіли вияснити, хто з нас львів'янин. :D
        А за "гальбою кави" можна було б конструктивно (не на алебардах, я ж казав) обговорити ваші "наболілі" питання. При чому значно докладніше і без засмічування форуму бездоказлвими твердженнями з "віртуального дальока".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.02 | Микола Гудкович

         Ви флудите

         samopal пише:
         > Ну ви ж конструктивно хотіли вияснити, хто з нас львів'янин. :D

         ???

         > А за "гальбою кави" можна було б конструктивно (не на алебардах, я ж казав) обговорити ваші "наболілі" питання.

         Маю погану пам'ять, тому записую. Тільки тих дописів в мене, що стосуються особисто Тимошенко — 122. За гальбою кави, говорите?

         > При чому значно докладніше і без засмічування форуму бездоказлвими твердженнями з "віртуального дальока".

         О, хто це каже про бездоказові твердження? :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.02 | samopal

          Навряд (/)

          Свої міркування щодо рекламного інциденту я виклав на іншому форумі:
          http://www.nemae-chasu.org/forum/view.php?bn=community_main&key=1259741474&first=&last=Last%20reply
          Зауважте, що я не виключаю повністю того, що хтось із місцевих бютівців захотів таким чином прогнутися перед прем'єркою, адже запопадливі дурники водяться не лише у штабі Ющенка чи Януковича. Але... Ось вже Денькович засвітився, а виходячи з усього написаного (за лінком) цілком можливо, що Ваня вирішив трохи подоїти каси з обох сторін. Нехай тепер розбираються.
          Принаймні я не стверджую, що Тимошенко не дала Ющенкові розклеїти свою "безпартійну" рекламу.
          Що ж до усілякх інших 122 питань, то якщо вони до Тимошенко, вам логічно було б виклкати на дуель саме її. Ну, хоча б її прес-службу чи знайомих майданівцям креативщиків.
          Але якщо ваші питання грунтуються на чомусь такому, як безсовісна брехня президентських уповноважених (http://www.president.gov.ua/news/15787.html), то дебатувати з вами немає сенсу.
      • 2009.12.02 | Koala

       Досить буде вашого фото з місця.

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.02 | samopal

        Ви теж бажаєте приєднатися?

        Вам справді допоможе моє "автофото", зняте мобілкою з відстані десяти метрів? А як ви знатимете, що на фото я, а не якийсь інший "львів'янин". Вам навіть не потрібно видумувати якісь конспіративно-опізнавальні знаки на кшталт "журнала "Мір евкаліпта" в лєвам карманє". Просто приходьте разом з Гудковичем - його я впізнати зможу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.02 | Микола Гудкович

         Самопале, і що це вирішить?

         Ще раз повторюю — питань накопичилися сотні. Ви — апологет Тимошенко, і все, що ви пропонуєте — зустрітися. Що вирішить особиста зустріч? Чи вирішить вона сотні питань?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.02 | samopal

          Ну, як мінімум одне питання вже висвітлене.

          Найважливіше для дуелянта. Здогадуєтесь, про що я? :sol:

          А впродовж години-двох за гальбою кави можна обговорити значно більше, ніж у віртуальній суперечці з модератором форуму яка у формі дуелі є очевидною провокацією. За столиком у кнайпі принамні умови для обох сторін будуть рівними - і від відповіді ухилитися важче, і з теми з'їхати, і поміч братніх флудерів використати... А забанити зможе лише бармен, та й то лиш після одинадцятої години вечора (звісно. якщо у запалі дискусії не перебрати кави).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.02 | Микола Гудкович

           А от після цього — ігнор

           samopal пише:
           > Найважливіше для дуелянта. Здогадуєтесь, про що я? :sol:

           Ні, і це вже не має значення.

           > А впродовж години-двох за гальбою кави можна обговорити значно більше, ніж у віртуальній суперечці з модератором форуму яка у формі дуелі є очевидною провокацією.

           З вами, обговорити? Поганий жарт.

           > За столиком у кнайпі принамні умови для обох сторін будуть рівними - і від відповіді ухилитися важче,

           Я думаю, ви і там із цим впораєтеся :)

           > і з теми з'їхати,

           І з цим теж.

           > і поміч братніх флудерів використати...

           Цей натяк — ницість за межою. Просто паскудство.

           > А забанити зможе лише бармен, та й то лиш після одинадцятої години вечора (звісно. якщо у запалі дискусії не перебрати кави).

           Ви кажете про те, про що не маєте анінайменшої уяви. Ви не знаєте мене, але пишете так, ніби знаєте. Подальше спілкування — тільки після вибачень за вашу сьогоднішню блювотину, друже :)
  • 2009.12.02 | Микола Гудкович

   До речі, Вас це теж стосується (л)


   http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1259306556&first=1259741338&last=1259682074
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua