МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відбір кандидатів на twitter-трансляцію виборів продовжено!

12/03/2009 | uim
До уваги регіональних журналістів всіх типів ЗМІ, представників громадських організацій, які працюють у сфері демократизації!
Відбір кандидатів на twitter-трансляцію виборів продовжено до 4 грудня.В рамках проекту «ВСЕУКРАЇНСЬКА TWITTER-ТРАНСЛЯЦІЯ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ» Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» (ІУА) та Представництво Інтерньюз Нетворк в Україні запрошують журналістів всіх типів ЗМІ, представників громадських організацій, які працюють у сфері демократизації взяти участь у тренінгах проекту з використання інструментів нових медіа (мікроблогінг, фото- та відеоматеріали в Інтернеті). Учасники проекту, які прослухають тренінги, забезпечать всеукраїнську Twitter-трансляції фінальної стадії (7-17 січня 2010) президентських виборів в регіонах України, яку зможуть відстежувати всі журналісти і представники моніторингових місій.

Що отримують учасники проекту?

1. Тренінг з мікроблогінгу
Участь у тренінгах надасть можливість навчитися основам мікроблогінгу у сервісі Twitter через інструменти різні веб-сайти і мобільний телефон (основна увага приділятиметься правилам трансляції зі спеціальними хеш-тегами). Участь у тренінгах є безкоштовною.

2. Технічна підтримка мобільного зв’язку
Всі матеріали (твіти) учасників проекту акумулюватимуться на спеціальному блозі проекту. Таким чином проект надасть первинні матеріали про стан перебігу виборчого процесу в регіонах України. Для забезпечення достатніх умов трансляції учасникам проекту буде надано технічну підтримку у вигляді оплати мобільного зв’язку на час дії проекту.

3. Участь у першому в Україні проекті з Твіттер-трансляції виборів
Цей проект – одна з перших спроб в Україні транслювати процес виборів за допомогою нових медіа. У вас є унікальна нагода стати першовідкривачами нової сторінки в історії української журналістики й громадської діяльності.

Тренінги цього проекту відбудуться:
9 грудня 2009 р. - Запоріжжя
11 грудня 2009 р. - Луганськ
17 грудня 2009 р. – Тернопіль (до участі запрошуються представники Тернопільської, Івано-Франківської і Хмельницької областей)
18 грудня 2009 р. - Житомир

Найактивніші учасники проекту (визначатиметься за кількістю постів та якістю поданої інформації) будуть нагороджені найвідомішими на Заході камерами для блогінгу - Flip Video.


Для участі у проекті необхідно заповнити не пізніше 04 грудня 2009 року, 15.00, онлайн-анкету учасника, яку Ви знайдете за посиланням http://electua.blogspot.com/
Із запитаннями звертайтеся до Ольги Сушицької, координатора проектів МГО «Інтерньюз-Україна» за номером 067 243 63 55.
Група учасників проекту формується на конкурсних засадах. Організатори повідомлять запрошених учасників про участь до 07 грудня 2009 року.
До уваги регіональних журналістів всіх типів ЗМІ, представників громадських організацій, які працюють у сфері демократизації!
Відбір кандидатів на twitter-трансляцію виборів продовжено до 4 грудня.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua