МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Симптом. Я-ч готується "захищати результати" (/)

12/03/2009 | Sean

Партії регіонів до снаги захистити результати голосування на президентських виборах.

"Ми сьогодні спроможні захистити результати нашого голосування, і ми це зробимо, ми до цього готуємося", – сказав Янукович в ефірі держтелерадіокомпанії "Крим".


"Ми повинні перемогти "помаранчевих" з таким відривом, який не викликатиме ні в кого жодних сумнівів, і жодні суди, ніхто вже тут (опонентам) не допоможе", - зазначив він.

Лідер Партії регіонів заявив, що події 2004 року не повторяться в 2010 році. "Сьогодні вже люди інші – раз. Друге – і ми вже інші", – сказав Янукович.

Він пригадав Майдан і назвав тодішню ситуацію в Україні дуже небезпечною.

"Якби я й наші однодумці, які були в Києві, – декілька десятків тисяч людей, – пішли на зіткнення з "помаранчевими", кількість яких була майже в п`ять, шість, вісім разів більша, обов`язково пролилася б кров", - сказав лідер регіоналів.

"Про те, що була зброя з обох сторін, ніхто не сумнівався. Я на це (силовий варіант) не пішов через те, що народ дійсно був очманілий, я бачив цей Майдан, люди серцем голосували тоді і повірили в ті красиві казки і мрії, що ця "помаранчева" команда може все для них зробити", – сказав Янукович.

УНІАН
***

Хочу помилитися, але діло потроху йде до великої фігні між турами або після другого, ініціатором котрого буде той, хто не зможе визнати поразку або перспективу поразки.

Відповіді

 • 2009.12.03 | ak1001

  ну, з Одеси здається що у другому турі Йуля летить

  як фанера над Парижем

  впору чіпляти плакати "ВОНА просрала"

  подивимось
 • 2009.12.03 | Микола Гудкович

  Помилитися не вийде (лл)


  Ще 22 липня — Лавринович стає на захист закону Лавриновича-Портнова (http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=2105) і згадує про майбутні фальсифікації, але в тому контексті, що це тільки негідники це питання мусують.

  Але він тупий, бо мусує це питання, і то давно, — не хто інший, як бос пана Лавриновича, пан Я-ч: 6 липня він скликає круглий стіл — увага! — «За прозорі і чесні президентські вибори без брудних технологій та фальсифікацій» (http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=941), 7 липня знову торочить про чесні вибори (http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=978), і того ж 22 липня галюцінує про свою команду професіоналів та підготовку масового підкупу виборців з боку його політичних опонентів (http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=1712). Три інформприводи тільки за липень, а потім я втратив снагу лікувати…
 • 2009.12.03 | zmej_gorynych

  Re: Симптом. Я-ч готується "захищати результати" (/)

  (мрійливо) от було би класно, якби геть усі ці бляелітяни навзаєм одне одному повиривали очі, яйця та статеві органи... :gun:
  А тих, хто виживе, слід було би оприділити на рудники в Жовті Води. З правом щорічної відпустки в парках та розважальних закладах славного міста Прип"яті :sol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.03 | Sean

   Амінь. Мені нема чого додати

   zmej_gorynych пише:
   > (мрійливо) от було би класно, якби геть усі ці бляелітяни навзаєм одне одному повиривали очі, яйця та статеві органи... :gun:
   > А тих, хто виживе, слід було би оприділити на рудники в Жовті Води. З правом щорічної відпустки в парках та розважальних закладах славного міста Прип"яті :sol:
 • 2009.12.03 | AxeHarry

  Re: Симптом. Я-ч готується "захищати результати" (/)

  Sean пише:
  >
  >
  > "Про те, що була зброя з обох сторін, ніхто не сумнівався. Я на це (силовий варіант) не пішов через те, що народ дійсно був очманілий, я бачив цей Майдан, люди серцем голосували тоді і повірили в ті красиві казки і мрії, що ця "помаранчева" команда може все для них зробити", – сказав Янукович.
  >

  IMXO Брeшe як обізяна...
  Бо , за нeпeрeвірeними даними дeсь таки існує відeозапис з нібито вимкнeноі ;) ТВкамeри яка стояла у кабінeті дe радились Q, Янeк та інші фігуранти на тeми "Що ж робити з майданом" 24 чи 25.11.2004. Q до рeчі тоді опонував важкомутупомупрeдмeту, бо te вжe спало і бачило сeбe на троні і наполягало на танках і ВВ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.03 | DADDY

   Ага. Ось на який "вбивчий" компромат розраховують у ЮВ

   AxeHarry пише:

   > IMXO Брeшe як обізяна...
   > Бо , за нeпeрeвірeними даними дeсь таки існує відeозапис з нібито вимкнeноі ;) ТВкамeри яка стояла у кабінeті дe радились Q, Янeк та інші фігуранти на тeми "Що ж робити з майданом" 24 чи 25.11.2004. Q до рeчі тоді опонував важкомутупомупрeдмeту, бо te вжe спало і бачило сeбe на троні і наполягало на танках і ВВ.

   До речі, абсолютно даремно: сталому електорату крепкого хозяйствкенника це просто МЕД. Вони так і скажуть після оприлюднення запису: " и правильно! Нужна било етих оранжоидов такнками давить - уже обьедились би со святой руSSью"
   Електорату нацдемівському це теж пофіг: вони і так знають, що "важкийтупийпредмет" - гімно, але яке це має відношення до мотивації голосувати за ЮВ?
 • 2009.12.04 | Свинья на радуге

  Неа. Второй раз история повторится, как фарс.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.04 | Адвокат ...

   А третій?

   Бо в Хама,-- то вже буде третій геп-ізод. Прям,-- як третяходка, від якої го відмазали.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua