МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто такий Пьотр Гецко? Політичне русинство (л)

12/05/2009 | Сахаров
http://www.apn.ru/publications/article22203.htm

http://www.apn.ru/publications/article22028.htm

Зокрема:
Что делать? Русинская национальная концепция
Независимость

"подкарпатские русины вряд ли могут стать в ближайшем обозримом будущем физической составляющей или европейским кордоном России. Однако, они – именно благодаря своему в веках пронесенному и сохраненному стремлению к русскости – могут стать важными союзниками, спутниками, идейными и духовными членами Русского мира. Реальным можно рассматривать сегодня скорее некоторое активное сохранение исторического статус-кво: образование самостоятельного восточноевропейского русинского государства, подобного Словакии, ориентированного, с одной стороны, на вхождение в ЕС, а с другой - традиционно дружественно настроенного к русским, как упомянутые уже словаки.

Сегодня русских в России и на Украине, кроме корней происхождения и конфессионального родства, объединяет с русинами еще и борьба с общим врагом - украинским национал-шовинизмом, тесно связанным с Галичиной.У русинов и венгров еще свежи в памяти события 1938-39 годов прошлого столетия, когда галичане с откровенной поддержкой гитлеровцев осуществили военный переворот в Подкарпатской Руси. Запретив называться русинами, закрыв все политические партии кроме своей и немецко-фашистской, осуществив целый ряд мероприятий по устрашению русинской и венгерской интеллигенции: публичные растрелы без суда и следствия, концентрационный лагерь для неукраинцев. Подобные рецидивы повторяются уже и сейчас. Просто расстрелы и концентрационные лагеря заменены государственным "Планом мероприятий по уничтожению русинов". То есть потен-циальная опасность для Подкарпатской Руси надвигается не со стороны Украины или России, а конкретно – из Галичины. Однако, после поражения этого противника и выделения из русского пространства Галичины объединившаяся Русь вряд ли будет занята притязанием на область, лежащую за ней, за Карпатами. Это тоже учтено в "Русинской концепции"."

Хто може це фахово прокоментувати?

Відповіді

 • 2009.12.05 | Koala

  Вам треба всяке фуфло коментувати?

  14 березня 1939 Словаччина оголосила незалежність
  15 березня незалежність оголосила Карпатська Україна, тоді ж Угорщина почала ввід військ, за домовленістю з Гітлером
  18 березня Карпатська Україна була окупована
  Коли там встигали створювати табори і розстрілювати, а також про підтримку Гітлером - самі думайте.

  Що ж до "Плана мероприятий по уничтожению русинов", з яким можна ознайомитися, наприклад, на сайті http://rusinpresent.narod.ru/adref.htm (обережно, мити руки!) - то він розроблений на основі доручень Уряду, яких не існує (можете переконатися на сайті ВР, та й просто зверніть увагу на номери - більш пізнє "доручення" має менший номер :), російською мовою і посилається на законодавство невідомої мені Республіки Україна (може, це в Мікронезії?). Nuff said.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.05 | Сахаров

   Re: Вам треба всяке фуфло коментувати?

   Воно, звісно, фуфло. Тільки від цього фуфла відгонить російським генштабом. І варто знати що таке існує і як воно виглядає. Це п'ята колона у чистому вигляді і навіть не маскується. А що там суцільні підтасовки їжакові зрозуміло.
 • 2009.12.06 | Pavlo

  Звичайний псіх. Це він спамив в інтернеті про ВОПАК.

  Сахаров пише:
  > Хто може це фахово прокоментувати?

  Я можу, хоч і не лікар за фахом. :)

  Отут є невеличка довідка про псіхорусинство:

  http://uk.wikipedia.org/wiki/Подкарпатська_Русь

  Петро Гецко психічно хвора людина, яка весь свій час проводить в інтернеті і постійно пише всяку дурню, фіксуючись на певному об"єкті. Донедавно він фіксувався на ВОПАКу, через реальний господарський конфлікт, детально тут :

  http://maidan.org.ua/static/news/2007/1227811646.html

  Його "діяльність" помітили в Кремлі, відтоді він "прем"єр-міністр" на утриманні. Відсутність власного "народу" його не сильно турбує, він успішно імітує його наявність в інтернеті, благо інет йому оплачують. Деякий час йому допомагав політтехнолог, який веде ЖЖ-журнал shorec, оцей шорец дав Гецку доступ до віртуальних аккаунтів, яких той використовував у своїх брудних політтехнологічних справах:

  http://community.livejournal.com/ukraine_russia/2936633.html

  Але, оскільки Гецко псіх, він почав використовувати аккаунтьі для неймовірного спаму, через що власники ЖЖ забанили shorec, Шурова та всю гоп-компанію. Про це АПН видала феєричну новину, що СУП (мацкальский власник ЖЖ) працює на СБУ(!) :

  http://www.apn.ru/news/article21729.htm

  Тексти від Гецка частково є його власними мареннями, частково є крос-постами інтернет користувачів, деколи він видає марення від московських таваріщєй.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua