МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Свобода" для малого бізнесу? Завітайте в Кривий Ріг! (/)

12/05/2009 | Almodovar
Існуючих обмежень замало для бізнесу, так, вочевидь, вважає міський голова Любоненко. Слід ввести нові, щоб,суки, не плодилися. Давимо, давимо - а вони живі.
Скажу більше: без довідки про сплату комунальних послуг і відсутність боргів по квартплаті в Кривому Розі на законну роботу НІДЕ не беруть. Ані приватні ані державні підприємства.
Шансів- нуль. Бо "рекомендація" міського голови.

http://krivoyrog.dp.ua/news/view.php?data=20091130201457

Відповіді

 • 2009.12.05 | keymaster

  А яким чином людині тоді заробити на сплату боргів?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.05 | Almodovar

   Re: А яким чином людині тоді заробити на сплату боргів?

   Спитайте у міського голови. Мый племінник має 7 тис. боргу (були причини). На біржі праці і зареєстрований, і пройшов перепідготовку, і давали йому направлення на роботу. Всюди (і у приватних) перше питання одне : борги давай. він каже: так дайте заробити, я згоден платити все, хоч 50% зарплати, не від чого не відмовляюсь, хоть зараз, але ж дайте заробити! Йому ВСІ відповідають: "Нас ї..буть за боржників і примушують їх звільняти. То для чого будемо брати?".
   Ну й що? Тепер він уїхав в Київ, бо в Кривому Розі його не брали ніде.
   Знаю ще з десяток таких же історій. Можу повідати.
   Ніхто не знайшов роботи ЗА ЦІЄЇ ПРИЧИНИ. І всюди все мовчить. "бо благодєнствує" (с).
   А мера в уряд беруть. На посаду віце з ЖКХ. Гарний досвід, кажуть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.06 | Isoлято

    Як би його поцікавитись - чи в самого мЄра за все "уплочєно"?

    Бо чує моє журналіздичне серце: якшо цей дєїцєль так чогось від інших вимагає - значить, у нього самого з тим не все в порядку...
 • 2009.12.06 | Alex_1

  Re: "Свобода" для малого бізнесу? Завітайте в Кривий Ріг! (/)

  Доки ріг кривий - нічого не зміниться. Ні при будь якій владі. Бо не повинно з такою назвою. А взагалі це мені нагадує: - нет прописки - нет работы, нет работы - нет прописки. І це ще не так погано, бо ця людина ще має можливість виїхати до Києва, от же не позбавленасвобди пересування, бо я чув (не пам"ятаю в якому місті), що, навіть квитки на поїзд не продають без дозволу голови міста. На машині теж не можна - бо кордони.
 • 2009.12.06 | Hadjibei

  Це називається просто - порушення права на працю

  або дискримінація.
  Любоненка за такі речі треба повісити привселюдно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.06 | Almodovar

   Re: Це називається просто - порушення права на працю

   Фірма "новаком", через яку сплачується ВСІ комунальні платежі, є приватна. ТІЛЬКИ ВОНА має право збирати комунальні платежі в місті, більше НІХТО. Це фірма, як подейкують,належить меру. Жодних тендерів, зрозуміло, не було. Меру вдалося наїхати навіть на ііноземне тепер підприємство "Арселор-Міттал" (Криворіжсталь), директор якого француз (!!!) мсьє Жан Жує звернувся до працівників із закликом платити Новакому комуналку.
   Свого часу пану Єханорову розповідали про Новаком, що має до 4 млн щомісяця прибутку на фінансовому посередництві з НІЧОГО. Єхануров впав тут же. Але потім він перестав бути премієром і все заглохло.
   Отакоє от (с).
 • 2009.12.06 | пан Roller

  Аху еть

  Almodovar пише:

  > Скажу більше: без довідки про сплату комунальних послуг і відсутність боргів по квартплаті в Кривому Розі на законну роботу НІДЕ не беруть. Ані приватні ані державні підприємства.
  > Шансів- нуль. Бо "рекомендація" міського голови.
  >
  > http://krivoyrog.dp.ua/news/view.php?data=20091130201457
 • 2009.12.06 | igorg

  А взагалі дуже цікаве питання про борги

  Коли його вирішать по суті на законодавчому рівні? В мене в підїзді 30 тис. боргів. Десь 1/2 квартир здається погодинно. Під будинком від авто ніде пройти. І я фінансую усе це кодло сплачуючи вчасно і повністю. Але при такій експлуатації цей будинок років через 10-20 почне рушитись і що я тоді маю робити?
  Хто вирішуватиме ці проблеми. У ВР руки не доходять? За більш важливими справами. А в міскраді лише риги й сердешні. Й у ВРУ від міста також.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.06 | Almodovar

   Вапрос. канєшна, інтєрєсний

   питання боргів слід було вирішувати в судовомо поряядку по мірі їх накопичення, тобто, через 3-4-5-6 місяців, а не через 10 років. Я цікавився дуже детально цим питанням. Отже, СПИСАТИ борги не можна, бо КРУ забороняє, бо нема підстав. А ЖЕК дуже хотів, бо то все лягає на собівартість. СТЯГНУТИ за судом можна лише за останні три роки. Все що до того - знову ж, висить на особовому рахунку КВАРТИРИ. А списати його не можна (див.вище). ПІДТВЕРДИТИ суму боргу не можна, бо жеківські книги з квартплатою спалені за актом (бо в них є термін збірігання). Відтак, СПРОСТУВАТИ суму також не можна за тієї ж причини.
   І що робити???????
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.06 | 123

    Re: Вапрос. канєшна, інтєрєсний

    Almodovar пише:
    > питання боргів слід було вирішувати в судовомо поряядку по мірі їх накопичення, тобто, через 3-4-5-6 місяців, а не через 10 років. Я цікавився дуже детально цим питанням. Отже, СПИСАТИ борги не можна, бо КРУ забороняє, бо нема підстав. А ЖЕК дуже хотів, бо то все лягає на собівартість. СТЯГНУТИ за судом можна лише за останні три роки.

    іншого боргу нема, окрім як за останні три роки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.06 | Almodovar

     Re: Вапрос. канєшна, інтєрєсний

     Це зрозуміло, для громадянина це саме так. Та для держави не так. ЖЕКи теж нагибають, щоб боргів не було. І куди вони їх дінуть. як по суду лише за три роки, а рахуються на квартирах борги і по ЖЕКу проходять за останні 18 років!!!
     Ба більше. У 1999 році дані по боргам вносились до автоматизованої системи фірми НОВАКОМ (див.вище), і були помилки. Тепер списати це не можна! Бо нема первісних даних!
     Сама ідея сплати через єдину міську службу і непогана і зручна. в принципі. Будь-де, в будь-якому відділенні будь-якого банку міста я можу оплатити ВСЕ, від тепла до радо і інтернету і кабельного. Дуже зручно, в принципі. Мені не треба мати з собою ані квитанцій, ані документів - все в компьютері. Ось, до речі, сайт. Там і тарифи, кому цікаво. http://www.novakom.com.ua/about

     Але проблема в насильстві, з яким вибивають борги. Систему порушень конституційних прав громадян започатковано було спочатку при вступі на держслужбу. Кожен, хто вступав, спочатку приносив квитанцію про сплату боргів, а потім приносив присягу.
     На підприємствах міста регулярно примушують писати громадян заяви, що я, такий то. ДОБРОВІЛЬНО дозволяю відкрити мої дані по квартплаті для перевірки (!!!).
     керівники підприємств, втім, і без цього отримують щомісяця по всім працівникам підприємства із цього ж НОВАКОМу відомість із сумою нарахованого-сплаченого. Як вам дотримання ст.37 Конституції???
     І КЕРІВНИКИ І ВЛАСНИКИ ВСІХ МІСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ повинні регулярно звітувати в міськвиконком про сплату їх працівниками комунальних платежів!
     Яка моя в сраку справа, чи платить мій слюсар дядя Вася квартплату? То його справа!!! Але трахають-мене!
     Пан міський голова і його заступники полюбляють проводити наради про сплату комунальних боргів населення Не З ЖЕКАМИ, а з КЕРІВНИКАМИ підприємств всіх форм власності!!!!
     І Хєр ти що отримаєшь від влади законного. якщо у тебе на підприємстві працюють боржники.
     Виход? Звільняти боржників і брати на роботу НЕборжників. Все.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.06 | igorg

      А от практика незаконних дій, а тим більше порушення Конституції

      це річ суспільно вельми небезпечна. Бо привчає до думки що в імя благої справи можна робити що завгодно. Тіпа у вас тепло й гаряча вода є?!! Є! А в інших містах нема! І як думаєте, яка буде думка у пересічного жителя міста? Отож! Ну а можна піти й далі, порушити право на недоторканність житла. А чому ні?
     • 2009.12.07 | 123

      жопа

   • 2009.12.06 | igorg

    Так от такі проблеми й мають вирішувати

    у ВРУ, це вже проблема загальноукраїнська. У кожному місті міська влада як може так і пробує це робити. Звісно, що поза законом, бо законом нормально це не врегульовано.
    Хоча врегульовувати потрібно, наприклад:
    1) Збільшити санітарні норми метрів для проживання принаймні удвічі.
    2) Врахувати становище людей похилого віку, що опинилися самі. Скажімо помер чоловік чи жінка, людині вже за 70 для чого над нею знущатися? Вона ж уже не здатна переважно ні обмін зробити ні когось взяти до себе. Це морально дуже важко.
    3) В межах санітарних норм автоматично надавати субсидію.
    4) Стимулювати оплату шляхом надання певних переваг й заохочень.
    5) До неплатників, що мають можливість платити, застосовувати високу пеню, порушення судових справ. Правда це вимагатиме перегляду системи реєстрації майна. Бо найчастіше виходить так що неплатник їздить на новій іномарці, на шиї жгути а сам безробітний й крім квартири нічого немає.
    6) Сприяти зміні житла з більшої площі на меншу (наприклад не стягувати податки з операцій продажу, обміну, міська влада бере оформлення обміну на себе й т.п.).

    Одним словом є проблема і її треба вирішити. І якраз Кривий Ріг для цього має усі можливості. Враховуючи тісну спілку БЮТ з ПРУ та доступ до перших осіб.
 • 2009.12.07 | Wint

  Re: "Свобода" для малого бізнесу? Завітайте в Кривий Ріг! (/)

  Думаю, що існують всі підстави для звернення до прокуратури, щоб остання провела необхідні перевірки. Справа в тому, що своїми діями мер сприяє зниженню зайнятості загалом і процвітанню тіньових схем. Обидва ці чинники призводять до погіршення криміногенної ситуації у місті.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.07 | Almodovar

   В проку.. куда???

   Довго реготав. Засідання міськвиконкому, на яких мер відкритим ткстом (!) примушує звільняти керівників за несплату комуналки працівниками, проводились і проводяться в присутності вже третього за останні 15 років прокурора міста. Всі троє на запити відповідають однаково: "Що? Я не чув такого!". Питання це підіймалося на зустрічі правозахисників і журналістів з працівниками міськвиконкому. Вони скромно мовчать, в буквальному розумінні мовчать, бо банально сруть мера. Іноді лопочуть на кшталт: "А ви прєдлажитє рєшеніє, вєдь далгі нада платіть!".
   отакоє от(с).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua