МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одеська облрада форпост українофобії? (I)

12/06/2009 | Taras-ods
5 грудня 2009
Всеукраїнське об’єднання "Свобода" вимагає достроково припинити повноваження Одеської облради та притягнути до кримінальної відповідальності голову Одеської обласної ради, члена Партії регіонів Миколу Скорика за брутальне порушення Конституції України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та пропаганду українофобії. Також "Свобода" вимагає від прокуратури опротестувати рішення Одеської обласної ради від 3 грудня 2009 року, яким Болгарський культурний центр позбавили приміщення.

3 грудня 2009 року Одеська обласна рада позбавила Болгарський культурний центр приміщення у зв’язку з тим, що Асоціація болгар України надала його для проведення зустрічі кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока з одеситами. Знахабнілі депутати-ксенофоби навіть не намагалися приховати справжніх причин для виселення болгарської общини, а голова Одеської обласної ради Микола Скорик зробив публічні антиукраїнські випади.

Галасливі заяви українофобів про захист прав нацменшин розбилися об їхні реальні дії. Створення на місці Болгарського культурного центру нібито інтернаціонального Слов’янського свідчить про дії одеської влади, спрямовані на денаціоналізацію усіх мешканців Одещини. Усі представники національних менших за задумом одеських владних ксенофобів повинні зіллятися в одній російськомовній нацменшині. Антидержавники, які рядяться в одежі толерантності, не визнають прав жодної нації, окрім так званих "рускаґаварящіх". Про жодні права будь-кого, окрім люмпенізованих крикунів не йдеться.

Організатори ксенофобського шабашу в Одеській облраді прагнуть безцеремонною реакцією щодо болгарської меншини, яку навіть звинуватили у фашизмі(!), нагнати страх на представників інших нацменшин, що приязно ставляться до українців. Заради досягнення своєї мети нинішня лжееліта йде навіть на загострення національного питання та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Дії одеських депутатів-ксенофобів – це виклик усім українцям. Нам демонструють, що в Україні є цілі анклави, де брутально порушуються права титульної нації. Одеські українофоби заперечують навіть можливість для українців вільно висловлювати свої погляди на своїй, Богом даній землі.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" вважає, що центральна влада та правоохоронні органи зобов’язані жорстоко відреагувати на дії одеських українофобів. За порушення прав болгарської общини, перешкоджання виборчому процесу, політичний тиск на кандидата в Президенти та намагання посіяти ворожнечу між болгарами та українцями Одеська обласна рада має бути розпущена, а розпалювачі міжнаціональної ворожнечі, міжнаціонального протистояння, брутальної українофобії повинні понести кримінальну відповідальність.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" вимагає:

- від Прокуратури України опротестувати рішення Одеської обласної ради від 3 грудня 2009 року, яким Болгарський культурний центр позбавили приміщення, та притягнути до кримінальної відповідальності голову Одеської обласної ради, члена Партії регіонів Миколу Скорика за ксенофобські висловлювання, пропаганду українофобії, розпалювання міжнаціональної ворожнечі;

- від голови Одеської ОДА та Верховної Ради України достроково припинити повноваження Одеської облради за брутальне порушення Конституції України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та пропаганду українофобії.

ВО "Свобода" заявляє, що тільки реалізація Програми захисту українців дасть можливість національним меншинам не лише зберегти свою ідентичність, але й отримати реальне представництво в органах влади пропорційно до своєї кількості та захищати свої права.

Прес-служба Одеської обласної організації ВО "Свобода"

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/012939/

Відповіді

 • 2009.12.06 | один_козак

  за задумом - у нацменшині?

  "за задумом одеських владних ксенофобів повинні зіллятися в одній російськомовній нацменшині"
  Ні, не так. Це не по-їхньому.
  Не сумніваюся, що зазадумом - зіллятися в агресивній та нетерпимій російсько-імперській більшості. У купі з подібними їм в РФ, Придністров'ї...
 • 2009.12.06 | один_козак

  От бачте, як незручно виходить...

  Не кожен розбере, чи про українофобію там ідеться, чи про тягнибокофобію.
  А воно не одне й те саме.

  Якби в Україні не було Тягнибока з малим Іллєнком, то Кремлю треба було б їх створити. Для іллюстрації тверджень типу: "В Украине возрождается фашизм" і втілення концепцї "Украина - это же фактически две страны".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.06 | Майстер

   Якби не було Тягнибока

   то був би "один козак". Не було б одного козака - був би Майстер. Навіть якщо українці сидітимуть по своїх нірках та шпаринках, вони все одно будуть ворогами в очах кацапів. Ти вінават уж тєм, што хочецца мнє кушать. Найкращий спосіб "не створювати картинку для московських телеканалів" - перебратися жити в маскву.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.06 | один_козак

    Тут Ви все правильно сказали. Але Тягнибок - небезпечний баран.

    Катастрофічно небезпечний.
    І давайте не будемо себе самих дурити. Не все одно ЯК боротися за Україну.

    У тому, що Ви правильно сказали, не згадується про таку обставину. "Ти віноват уж тєм..." - це позиція довершених імперців. А НЕ тих маси "енків", не кажучи вже про "манів", далеко не імперців, котрі мешкають в Одесі та поруч з Одесою і запросто можуть піти за тими, хто їх буцім-то захищає від буцім-то фашистів чи нацистів. Без підтримки великої частини громадян України, узяти її Кремлю не до снаги. Тому дедалі розкручується пропаганда проти патріотичних сил. А тягнибоки тут - ну, як цукерочка для такої пропаганди. Ясно ж як Божий день, що цей баран не зможе захистити Україну силою. Він навіть не очолить державу ніколи. Принаймні цілу державу - ТОЧНО. А тільки відіграє роль опудала для кремлівської пропаганди.


    І, знаєте, надто важко, складно й не зручно пояснювати, що соціал-націоналізм Тягнибока - це трохи не те, що націонал-соціалізм Гітлера, і що, коли він з витріщеними очиськами кричав на Яворині, то мав десь у глибині душі думку, що "жидву" і "москалів" треба нищити не всіх, а тільки поганих.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.06 | Taras-ods

     гарну релігію придумали індуси (с)

     один_козак пише:
     > Катастрофічно небезпечний.
     > І давайте не будемо себе самих дурити. Не все одно ЯК боротися за Україну.
     >

     як це треба робити на Впашу думку?     > У тому, що Ви правильно сказали, не згадується про таку обставину. "Ти віноват уж тєм..." - це позиція довершених імперців. А НЕ тих маси "енків", не кажучи вже про "манів", далеко не імперців, котрі мешкають в Одесі та поруч з Одесою і запросто можуть піти за тими, хто їх буцім-то захищає від буцім-то фашистів чи нацистів. Без підтримки великої частини громадян України, узяти її Кремлю не до снаги. Тому дедалі розкручується пропаганда проти патріотичних сил. А тягнибоки тут - ну, як цукерочка для такої пропаганди. Ясно ж як Божий день, що цей баран не зможе захистити Україну силою. Він навіть не очолить державу ніколи. Принаймні цілу державу - ТОЧНО. А тільки відіграє роль опудала для кремлівської пропаганди.
     >

     можно перлік шкоди де він завдав шкоди державі?     >
     > І, знаєте, надто важко, складно й не зручно пояснювати, що соціал-націоналізм Тягнибока - це трохи не те, що націонал-соціалізм Гітлера, і що, коли він з витріщеними очиськами кричав на Яворині, то мав десь у глибині душі думку, що "жидву" і "москалів" треба нищити не всіх, а тільки поганих.     на Вашу думку ми повинні буди трусливо-толерантні?


     тобто коли лозинські відстрілюють українців на вкраденій у ниж же землі ми повинні тихенечко сидіти щоб не образилися у тель-авіві?

     коли губські крадуть землі, пінчуки, тимошенки, круки, фельдмани, медведчуки, портнови, маркови та інші господарі України відверто сміються над українцями що робити?

     класичний приклад - тимошенко-шуфріч, у день вішають різного кольору лапшу українцям, а у ночі сміються над нами...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.06 | Сахаров

      Re: гарну релігію придумали індуси (с)

      Трусливо-толерантними бути не варто. Але ж не варто бути й шизофренічно зацикленими.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.06 | Taras-ods

       Re: гарну релігію придумали індуси (с)

       Сахаров пише:
       > Трусливо-толерантними бути не варто. Але ж не варто бути й шизофренічно зацикленими.

       ваші аргументи його "шизофренічно зацикленими" будь ласка.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.06 | один_козак

        Прохання до Тараса

        Скиньте мені тестового листа на мейло, будьласка (у профілі є).
        Треба приватно поспілкуватися.
     • 2009.12.06 | один_козак

      Правильна релігія ніде не шкодить, але

      нічого релігійного я там не написав.

      Тaras-ods пише:
      > один_козак пише:
      > > Катастрофічно небезпечний.
      > > І давайте не будемо себе самих дурити. Не все одно ЯК боротися за Україну.
      > >
      >
      > як це треба робити на Впашу думку?
      Як завжди нормальні люди роблять. Мобілізувати максимум "своїх", запевнити нейтральність "несвоїх" і усунути (у належний спосіб) ворогів. Причому УСУНУТИ, а не тільки налякати (мобілізувати) їх і підставити свою ср...у для биття, як це у нас зазвичай робиться останні років 300.

      Що роблять тягнибоки?
      Вони частину "своїх" зачарували, а більшу частину насторожили та зрбили своїми супротивниками.
      "Несвоїх" вони перетворюють на ворогів, переконують їх не бути нейтральними, а виступати проти себе (а разом з тим - і української України) активно.
      Ворогам вони збільшують чисельність за рахунок учоращніх байдужих та нейтральних.
      Усим цим разом вони сприяють реалізації кремлівської політики з дестабілізації й розколювання України та підпорядкування її Москві частинами або повністю.

      > можно перлік шкоди де він завдав шкоди державі?
      Я вам уже конкретно описав усю шкідливість. Який ще перелік?

      > > І, знаєте, надто важко, складно й не зручно пояснювати, що соціал-націоналізм Тягнибока - це трохи не те, що націонал-соціалізм Гітлера, і що, коли він з витріщеними очиськами кричав на Яворині, то мав десь у глибині душі думку, що "жидву" і "москалів" треба нищити не всіх, а тільки поганих.
      >
      > на Вашу думку ми повинні буди трусливо-толерантні?
      Мені здається, що Ви - досить доросла людина, щоб знати, що крім "трусливо-толерантні" та "безсило-задерикуваті" є ваніанти. Нє?Хіба я помиляюся щодо Вас?
      Треба бути мудро-бойовими.

      З поведінкою Тягнибока Україна нічого не виграє. А вашу Одесу покищо програє. Ви краще за мене знаєте, що там наразі виконується саме поляризація та розкачування колись політично байдужої та спокійної спільноти і накрутка її супроти України як цілого. Походіть по москальських імперських сайтах і подивіться, що там писали 2-7 років тому. Там писали як раз те, що зараз Марков і Кауров (з одного боку) та Тягнибок з ПУ, Братством, УНТП і т.п. (з іншого боку) роблять. Я розумію і більш ніж поділяю патріотичні ПРАГНЕННЯ більшості (я так думаю) тягнибоківців.

      Але РЕЗУЛЬТАТ бажаний і ЗАПРОГРАМОВАНИЙ отримуємо не ми, а МОСКВА!!!!!!!

      Бо перелічені організації грають Москвою визначену гру. І байдуже, свідомо це роблять їхні лідери, чи несвідомо.

      Елементарно: Якщо ворогові потрібна "двіжуха", то нам потрібний - с_п_о_к_і_й. А коли ворогові потрібний спокій, то нам - навпаки.
      Якщо ми робимо те, чого хоче ворог, то ворог перемагає, а ми у такому разі - барани, що дали себе у використання.

      > тобто коли лозинські відстрілюють українців на вкраденій у ниж же землі ми повинні тихенечко сидіти щоб не образилися у тель-авіві?
      Нащо тут ще тель-авів? Москви достатньо. При чому, як уже мало бути зрозуміло, йлеться не про "образу", з її боку а про користання. Ви робите те, що їй треба.

      Сподіваюся, що тепер я написав досить, щоб Ви мене вже зрозуміли.
      Давайте подивимося навколо і визнаємо, що не всі в Україні жиди-москалі є лозинські, а щоб усі вони згуртувалися навколо лозинських-марадон - це ні нам, ні їм (більшості) насправді не потрібно. Не треба змушувати їх до цього. А згадайте, що й багато українців туди пристає.

      > коли губські крадуть землі, пінчуки, тимошенки, круки, фельдмани, медведчуки, портнови, маркови та інші господарі України відверто сміються над українцями що робити?
      Те, що робилося раніше, та було покинуте. Відповідно до нових обставин.

      > класичний приклад - тимошенко-шуфріч, у день вішають різного кольору лапшу українцям, а у ночі сміються над нами...
      Ви забули про інших, хто сміється ще більше, і вдень також.
      Ми можемо сподіватися щось поліпшити в державі тільки доти, поки ми її маємо.
    • 2009.12.06 | Сахаров

     Re: Тут Ви все правильно сказали. Але Тягнибок - небезпечний баран.

     Та бачили ми вже таких тягнибоків. І росіяни їх бачили ще з часів пріснопам'яного Зубатова. То ж кремліни користуються тим зубатівським досвідом - якщо Тягнибока як такого не було б, вони б створили якогось Тягнирядна чи ще когось подібного того самого штибу. А одеська рада варта Тягнибока - який їхав, таку здибав.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.12.06 | Адвокат ...

  Виблядки Катюхі Цьвай,-- марширт! І хто б сумнівав сь?

  Ах, Одєсса, жемжюжина ( ураїножерства ) у моря!

  Нічьо! От стане Хам (п)Резидентом ( ФСБ РФ В Україні ), він отую облядську раду,-- геть усих хєроями урка-єни зробить!
 • 2009.12.06 | один_козак

  А дайте конкретнішу інфу про це:

  Taras-ods пише:
  > ...голова Одеської обласної ради Микола Скорик зробив публічні антиукраїнські випади.
  ...
  > Організатори ксенофобського шабашу в Одеській облраді прагнуть безцеремонною реакцією щодо болгарської меншини, яку навіть звинуватили у фашизмі(!), нагнати страх на представників інших нацменшин, що приязно ставляться до українців. Заради досягнення своєї мети нинішня лжееліта йде навіть на загострення національного питання та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
  >
  ...
  > ... одеських українофобів. ... намагання посіяти ворожнечу між болгарами та українцями Одеська обласна рада має бути розпущена, а розпалювачі міжнаціональної ворожнечі, міжнаціонального протистояння, брутальної українофобії
  ...
  > ...за ксенофобські висловлювання, пропаганду українофобії, розпалювання міжнаціональної ворожнечі;
  > - ...Одеської облради за брутальне порушення Конституції України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та пропаганду українофобії.
 • 2009.12.06 | GreyWraith

  Як ці йолопи вляпалися...

  Це ж якими ідіотами треба бути, щоб так посваритися із членом ЄС і НАТО. :) Сподіваюся, скаргу до болгарського посольства вже надіслано?
 • 2009.12.06 | So_matika

  Re: Одеська облрада тупо попалилася

  Taras-ods пише:
  > 3 грудня 2009 року Одеська обласна рада позбавила Болгарський культурний центр приміщення у зв’язку з тим, що Асоціація болгар України надала його для проведення зустрічі кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока з одеситами.
  Коли цей болгарський центр здавав аудиторію під всьо-шо-завгодно, починаючи від семінарів Гербалайфа, і закінчуючи перформансами Тимошенко, Скорик мовчав як риба. Хоча добре знав, що це приміщення орендується за чорний кеш, бо легально його здавати болгари не мають права.

  А галас з приводу зустрічей Тягнибока здійняла така собі мадам Соловенко, місцева інкарнація Наташі-конотопської відьми. І навіть не второпала бідолашна цьоця, що Тягнибок зараз не просто якийсь там гасломовний соцнац, а офіційно зареєстрований кандидат на виборах. І варнякати на тему "тащіть і нє пущять" це наразі є не просто такі собі ідеологічні розбіжності, а перешкоджання громадянинові у здійсненні виборчого права, тобто кримінальний злочин.

  Якщо "Свобода" хоче позиціонувати себе як конструктивна політична сила, то варто не змагатися з вітренками хто кого переверещить, а негайно подати до суду і вимагати дотримання закону. Чи знову будете три роки чекати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua