МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розправа Демянюка ...

12/06/2009 | hrushka
Цікава стаття з Англії у справі Демянюка:

http://www.belfasttelegraph.co.uk/opinion/history-is-written-by-the-victors-or-blair-would-be-in-the-dock-too-14587523.html

... коли`б Демянюк поповнив злочиньство в совєтському союзі ... сьогодня він бувби вільною людиною ...

Більше українців було замордовано сталінським штучним голодом в 1932-33 роках ніж ізраїльтян винищено в Кінцеві Розв`язці. Совєтська тайна поліція замордували стільки українців в 1941 році як ізраїльтян було вбитих в Собіборі в 1943 році, підчас пори за що Демянюк є на розправі.

Відповіді

 • 2009.12.06 | Kulish

  Re: Розправа Демянюка ...

  Не знаю, наскільки це правда, щодо Дем`янюка... Проте схоже, що німці цим процесом хочуть "розбавити" свою участь у злочинах 2-ї світової. Може, їм від цього полегшає...
 • 2009.12.06 | igorg

  Ось тут дуже цікаво про колаборціонізм євреїв

  http://www2.maidan.org.ua/n/hist/1255107746
  але цікаво не тільки це.
  Як бачимо німці також уникають карати своїх. А певно що таких у них знайдеться чимало. Щось віддалено подібне до пост СССР. Тому беруть так аби процес був гучний, людину що вже була на слуху, людину нездатну захищатися. Особливо важливо, що людину національності, що фактично не має власної державності, а отже ні з якого боку скандалу не має бути. А ще буде гарний урок українській діаспорі. Бо ті хто мав справу із німцями реально ризикують опинитися там де Демянюк.
  Це попри саме питання чи справді Демянюк є Іван Грозний й чи справді він був тим самим монстром та питання його власної волі на той час.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.06 | Адвокат ...

   Німці тутки,-- просто отримали можливість стати (л)

   "лучшимі друзьямі єврєєв". ;) Афууєнно необхідно для нації, що ніяк не може довести "ффсєму праґрсісіффному шилавєшіству", що вона з Гітлером, SS, газовими камерами не мала й не має ніц спільного. Що гебреїв у газові камери відправляли "еті шайзе хахли". І робили вони теє,-- виключьно з власної ініціятиви через свій тваринний анти-семітизм. А ґеноссен Гімлєр, Гебельс, Розенберґ & Ко,-- то невинні жертви "хахловскаґо анті-сємітізьма"...


   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1260120355

   Думаєте дарма хврау Муркєль так несамовито "підмахує" шпіону Путькіну в усих го витребеньках? ;)
  • 2009.12.07 | Сахаров

   Дем'янюк - не Іван Грозний.

   І цього разу його у тому не звинувачують. Іван Грозний- прізвисько оператора газових камер з Треблінки. Вважається що то був Іван Марченко з Дніпропетровщини. В Ізраїлі Дем'янюка намагалися засудити як оператора тих камер з Треблінки, з'ясувалося що це не він і його довелося звільнити, хоч це і зробили з хитрим формулюванням "за недостатністю доказів" попри те, що мусили виправдати.
   А щодо суду у Мюнхені - є ще одна версія. Німецька спецпрокуратура з пошуку нацистських злочинців і ізраїльське Бюро Візенталя отримують державне фінансування. Їм треба доводити що не дарма їдять хліб, бо залишаться без роботи. А справи у них останнім часом були кепські. То ж і витягли на світ Божий заяложену "справу Дем'янюка" аби показати що працюють і вибити подальше фінансування, а декому, мабуть, і до державної пенсії треба дослужити поки лавочку не прикрили. Мовляв, дід все одно помре, а грошики не пахнуть.
  • 2009.12.07 | 123

   звідки Ви про це взяли?

   igorg пише:
   > Як бачимо німці також уникають карати своїх. А певно що таких у них знайдеться чимало. Щось віддалено подібне до пост СССР. Тому беруть так аби процес був гучний, людину що вже була на слуху, людину нездатну захищатися.

   Як Ви дізналися про це? Ви порівняли кількість засуджених за відповідними статтями в Німеччині німців та українців, наприклад?
 • 2009.12.06 | BROTHER

  Троцький - більшовик, а Дем'янюк - українець.

  Всі.., німці, росіяни, євреї, поляки.., японці, без винятку всі національности світу ховають своїх непопулярних представників і виставляють поганими інших. Євреям, німцям, полякам, росіянам і декому ще вже давно треба пригальмувати, бо українці мають більш ніж достатньо хвактів нелюдської поведінки представників цих народів що до українців.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.07 | Hadjibei

   Re: Троцький - більшовик, а Дем'янюк - українець.

   І от саме про це і треба говорити.
   І бажано не лише українською мовою.
   BROTHER пише:
   > Всі.., німці, росіяни, євреї, поляки.., японці, без винятку всі національности світу ховають своїх непопулярних представників і виставляють поганими інших. Євреям, німцям, полякам, росіянам і декому ще вже давно треба пригальмувати, бо українці мають більш ніж достатньо хвактів нелюдської поведінки представників цих народів що до українців.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.07 | hrushka

    Re: Троцький - більшовик, а Дем'янюк - українець.

    Чи хтось має нагоду дістати списки вартових всіх кацетів та переглянути хто живий?

    Їх відповідно притягнути до відвічальности коли вони поза межами Росії.

    Чи хтось має можливість дістати списки вартових та начальників ґулаґів. Такі списки потрібно всюда розповсюджювати та шукати за тими що ще живуть!
  • 2009.12.07 | stryjko_bojko

   BROTHER maje raciju

   BROTHER пише:
   > Всі.., німці, росіяни, євреї, поляки.., японці, без винятку всі національности світу ховають своїх непопулярних представників і виставляють поганими інших. Євреям, німцям, полякам, росіянам і декому ще вже давно треба пригальмувати, бо українці мають більш ніж достатньо хвактів нелюдської поведінки представників цих народів що до українців.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua