МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тернопільський Рух самоліквідувався (/)

12/07/2009 | ak1001
Тернопільський Рух самоліквідувавсяІван СТОЙКО
Тернопільська крайова організація Народного руху України прийняла рішення про ліквідацію осередку та перехід її членів до Громадського руху „За Україну!”.

Відповідне рішення було ухвалено 5 грудня на позачерговій конференції, повідомили УНІАН у прес-службі Руху “За Україну!” з посиланням на інформацію народного депутата України, екс-голови Тернопільської облорганізації НРУ Івана СТОЙКА.

„У зв’язку із відходом НРУ від ідеологічних засад було прийняте рішення про ліквідацію обласної організації, вихід її членів зі складу НРУ та приєднання до Громадського руху „За Україну!”, - сказав він.

За словами І.СТОЙКА, члени НРУ на Тернопільщині прийняли заяву, в якій наголосили, що об’єднання патріотичних сил навколо Громадського руху „За Україну!” дозволить запобігти відходу від демократії та українського вибору”.

І.СТОЙКО також додав, що Тернопільська крайова організація НРУ, яка налічує близько 9 тис. членів, увійшла до Громадського руху „За Україну!” практично у повному складі.


http://www.unian.net/ukr/news/news-350753.html

--------------

"перемога" Тарасюка все більше схожа навіть не на піррорву перемогу а на просто поразку

Відповіді

 • 2009.12.07 | Almodovar

  Все іде природним шляхом

  мертве - розпадається. Нове-народжується. Але, здається, мертвонароджене.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.07 | 123

   нове - це знову Рух з тими самими сивими рухівцями

   які посивіли, сидячи вже двадцять років в парламенті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua