МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голова УДО: деякі люди в погонах заангажовані

12/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Представники деяких правоохоронних органів виявляють політичну заангажованість у відношенні до кандидатів у президенти.

Про це заявив керівник Управління держохорони Олександр Бірсан в інтерв'ю газеті "Сегодня", відповідаючи на запитання, чи справді кандидатам хтось загрожує.

"Наші поїздки по регіонах виявили факти політзаангажованості представників тих чи інших правоохоронних органів", - сказав він.

Наприклад, за словами Бірсана, це проявилося "в інциденті за участю Арсенія Яценюка в Чернівцях", коли в нього метнули яйце і були "й інші неприємні моменти, включаючи погрози".

"Мені довелося дзвонити з вимогою посилити відповідальність людей у погонах за можливі наслідки, якщо в повному обсязі не буде розпочато весь комплекс охоронних заходів", - сказав керівник УДО.

"У підсумку мітинг пройшов. Але й чорна фарба була, і червона, і яйця, і помідори. Якщо б не своєчасні попереджувальні заходи, було б і дещо гірше. Деякі правоохоронці ще не зреклися політичної ангажованості. Вони повинні сприяти створенню рівних умов для всіх кандидатів", - додав він.

Однак Бірсан не захотів уточнити, що має на увазі під "політичною заангажованістю".

"У силу зрозумілих причин я б не хотів озвучувати конкретні організації. За бажання вони легко вираховуються", - сказав він.

"Але оскільки чітко проявилася тенденція, президент висловив необхідність посилити норми закону, попередивши про відповідальність тих, хто ними почав зневажати", - пояснив голова УДО.

"Кандидати повинні перебувати в однакових умовах, у тому числі й щодо безпеки. Насправді ж виявилося, що в цьому плані одним кандидатам - надають більшу перевагу, іншим - меншу", - підкреслив він.

http://pravda.com.ua/news/4b1cb6b124c3a/

sean

Відповіді

 • 2009.12.07 | Almodovar

  Re: Голова УДО: деякі люди в погонах заангажовані

  Цей "діяч" СЬОГОДНІ на радіо Ера, відповідаючи на питання з Донецьку, чому він, будучі у Біловезькій пущі у 1991 році (нагадаю, 7 грудня) не заарештував "заколотників", як того вимагала його присяга, відповів, що "нам, охороні, ніхто документів не показував, підписів ніяких, то справа юристів, не наша... я нічого не знав, що вони там вирішують". І це при тому, що 6 днів, як відбувся референдум про незалежність!!!
  Виходить, знав би - то заарештував би Кравчука з шушкевичем і Єльціним? Так?
  І воно тепер очолює УДО???????????????????
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.07 | selu

   Він охороною переймався, не політикою. Які претензії.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.07 | Almodovar

    Re: Він охороною переймався, не політикою. Які претензії.

    О, я,я! Натюрлих! Я не есть политик, я есть зольдатен! Я есть виполняйт приказ! Яволь! Я есть пух-пух немнощко женщин, немнощко дети. Но я есть виполняйт приказ!
    ТАК??
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.07 | Мартинюк

     Якби на язику росли гриби.

     Ви починаєте на основі віртуальних фантазій тиражувати цілком конкретні претнзії до отого Бирзана.

     ЯКБИ Ви на той час були б достатні віком щоб служити в Радянській Армії ( де служили не по власному бажанню) , та вас би заслали саме в такі охоронні війська , а потім накзали би стріляти " по ворогах і зрадниках" . О боже - та Ви ж така сама паскуда як отой Бирзан !!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua