МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кажуть шо УНР "переможно шириться" (с) (/)

12/09/2009 | Sean
http://umoloda.kiev.ua/number/1551/180/54637/


УНР–2009
Нова націонал–демократична структура розростається
Інф. «УМ»

У кількох регіонах України пройшли установчі конференції Української національної ради — громадської організації, яка має намір продовжити справу Народного руху. Створено центральний виконком, який очолив Микола Поровський. До оргкомітету ввійшли Дмитро Павличко, Іван Драч, Євген Сверстюк, Іван Дзюба, Микола Жулинський та інші достойники. Вже 20 грудня відбудеться установчий з’їзд, на якому планується обговорити політичну ситуацію, проект Конституції тощо.

УНР Херсонщини очолили письменник Микола Братан і екс–депутат Сергій Кириченко, осередок на Тернопільщині — громадський діяч Василь Турецький, івано–франківську організацію — нардеп Роман Ткач.

У резолюції установчих збо­рів на Херсонщині йдеться, що метою створення організації є об’єднання громадян, «які прагнуть реалізувати свої здібності та інтелектуальний потенціал у побудові справедливого, висококультурного суспільства та Української держави».

Показово, що установчі збори відбулися в регіонах, де все українське часто зазнає утисків: на Луганщині, Донеччині, у Севастополі. «Економіка, політичні процеси, військові справи, освіта, культура, інформація — все це є фронтом боротьби за Україну і проти України», — йдеться у резолюції УНР Севастополя. Люди об’єднуються в організацію, аби боротися на цьому «фронті».

Більшість новостворених осередків у своїх резолюціях висловилися й із приводу майбутніх виборів: вони підтримують Віктора Ющенка.

Відповіді

 • 2009.12.09 | Koala

  Тільки у мене слова "Павличко" і "достойник" в одній фразі

  викликають ступір?

  Слів не дали мені солов‘ї,
  Сонця в неволі не бачив я.
  Партія – очі мої,
  Партія – мова моя.
  Ленін іде! Наче на ріках крига,
  Тріскають плити броні.
  Ленін іде! Не зимова відлига -
  Світ захитався в борні.
 • 2009.12.09 | Чучхе

  це не Рух, а якась богадєльня для старичків виходить

 • 2009.12.09 | Pavlo

  Тепер в Ужгороді є дві тусовки для пенсіонерів - УНР і русинськ

  русинський Сойм.

  Шановне панство може спробувати вгадати, хто де :

 • 2009.12.09 | Sean

  а шо ж ви думали, оно вжо і в Одесі...

  В Одесі з’явиться ще одне громадське об’єднання
  10 грудня о 15.00 в прес-центрі газети «ЮГ» відбудеться прес-конференція представників Громадської організації «Української Національної Ради», які оголосять про заснування одеського осередку, а також повідомлять про інші рішення Установчих зборів УНР.
  В прес-конференції візьмуть участь екс-депутати Верховної Ради України: народний депутат України II-IV скликань Михайло Ратушний та народний депутат України 3-го скликання Віталій Кононов.
  Прес-конференція відбудеться за адресою: м. Одеса, пл. Незалежності 1, видавництво «Чорномор’я», прес-центр газети «Юг», 4 поверх.

  Додаткова інформація за тел. +38 096 588 41 57 Марина Губська


  ***
  з мильця "Майдану"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.09 | keymaster

   Якщо є Михайло Ратушний, то можна не турбуватися.

   Всюди, де він продирався на передові ролі, справа вмирала.

   А взагалі, перший раз чую, що він якимсь боком має відношення до Одеси


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua