МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як вам такий договір із садочком?

12/09/2009 | Nevisand
У нас на стенді з'явився ось такий Договір про співробітництво з батьками вихованців. Садочок державний. Цікаві пункти виділив червоним кольором.
Мені цікаво, "надавати спонсорську допомогу" -- це мій обов'язок чи право? У договорі це не вказано. І визначення "спонсорської допомоги" також відсутнє. В разі невиконання одного з пунктів договір розривається. І що, дитину з садочка виключать? Як на мене, це "розведення лохів". Які будуть думки?

Відповіді

 • 2009.12.09 | 123

  написати листа з проханням виправити помилки в тексті

  додавши дієслово - чи то зобов*язані, чи то мають право, чи то можуть. поточний текст просто позбавлений сенсу, і тому його неможливо підписати.

  лист надіслати рекомендованою поштою, вказавши в ньому що копію надіслано в організацію, якій цей садочок підпорядкований (не знаю як називається, але ж має бути); копію відповідно теж надіслати.  Nevisand пише:
  > У нас на стенді з'явився ось такий Договір про співробітництво з батьками вихованців. Садочок державний. Цікаві пункти виділив червоним кольором.
  > Мені цікаво, "надавати спонсорську допомогу" -- це мій обов'язок чи право? У договорі це не вказано. І визначення "спонсорської допомоги" також відсутнє. В разі невиконання одного з пунктів договір розривається. І що, дитину з садочка виключать? Як на мене, це "розведення лохів". Які будуть думки?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.09 | Crazy Lawyer

   Re: написати листа з проханням виправити помилки в тексті

   Развод лохов.
   До мене у офіс приходили минулого року працівники ЖЕК з таким чимось схожим. Я плачу декілька тисяч кудись там, а вони обіцяють.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.09 | Nevisand

    Re: написати листа з проханням виправити помилки в тексті

    Я якийсь час почекаю. Якщо вимагатимуть підписати, тоді спробую їм пояснити "недовершеність" угоди. Якщо не зрозуміють, натисну згори.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua