МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як в Шепетівці борються з антирадянською контрою ☺☺☺

12/09/2009 | uim
Тернопільські вандали "завітали" на Хмельниччину, або як в Шепетівці борються з антирадянською контрою.

На сайті Комуністичної партії України вивісили чергову статтю про те, які вони білі та пухнасті.

Читайте люди!

В ніч на 6 грудня в Шепетівці, на батьківщині Миколи Островського, був понівечений пам’ятник Володимиру Іллічу Леніну. Нічний розбій на пам’ятник зробили молоді виродки, послідовники Гітлера та його українських посіпак з Тернопільської області. Фашистські молодчики прибули на автомобілі. За наявною інформацією в цих сучасних вандалів була карта із позначеними пам’ятниками Леніну у кількох районах Хмельницької області. Порушників було затримано, і згодом відпущено. Відкрито кримінальну справу.
Вони все ж встигли поглумитися над пам’ятником, спотворили обличчя монумента. Тоді ж було здійснено акт вандалізму і над пам’ятником Леніна в Ізяславі, є всі підстави вважати, що тією ж бандою. Проте, силами Ізаславського райкому Компартії та, віддамо належне, місцевої адміністрації, наслідки діяльності нічних потвор були швидко ліквідовані. Це вже не перший випадок, коли фашисти із Заходу роблять свої набіги на Хмельниччину.
Потомки прислужників біснуватого Гітлера підняли руки на Людину ХХ століття, яким визнала його Організація Об’єднаних Націй. Причому, прийшли вони з регіону, який зусиллями радянських людей за радянської влади було витягнуто із мороку середньовіччя на шлях прогресу, перетворено із забитого і зачуханого краю австрійської клаптикової імперії, із Польщі «Б» на процвітаючі області Радянської України. Проте, сьогодні, в результаті капіталістичної реставрації, ми знову маємо середньовічний морок, українську Вандею, звідки виходять лиш ті, хто здатен лише на одне – на війну з пам’ятниками, на війну з минулим, бо в них назавжди згасла іскорка творення, іскорка будівництва. Про них, як колись, про германське плем’я вандалів, будуть згадувати лиш як про варварів, що нищили твори мистецтва та культури. Бо рівня розвитку їхнього не вистачає, щоб піднятися вище болотяної жаби або гнойових хробаків.
Переконані, що це справа не лише фашистських недобитків, а наслідки політики президента Ющенка, який відроджує в Україні фашистську ідеологію, ставить її в ранг державної політики. Вандали вчинили наругу над пам’ятником Вождя на вимогу Ющенка – знищувати пам’ятники радянської епохи. Матеріальну базу, яку їм залишила Радянська Україна, вони практично вже знищили, залишилися ще вже поріділі пам’ятники видатним діячам Комуністичної партії і Радянської влади.
Ці випадки разом із зафіксованими раніше нападами на агітаційні намети Комуністичної партії, Блоку лівих та лівоцентристських сил змушують серйозно задуматися над майбутнім нашої країни. Фашистські звірі піднімають голову на нашій землі. Трагічні наслідки того людиноненависницького дурману, який поєднувався із печерним антикомунізмом, світові добре відомі.
Нас не залякати. Ніколи комуністи не боялися сил мракобісся. Завжди сонце, яке сходить, розганяло пітьму, а червоний прапор, як відомо, символізує саме це сонце. Тому і з фашизмом все зрозуміло, він приречений…

Джерело: http://www.km.cominformua.com/cgi-bin/show.pl?lang=ru&action=showstat&sndir=2009_12&razd=4&stat=15&page=0


Захистимо наших молодих героїв – хлопці вчинили в Шепетівці подвиг!

Відповіді

 • 2009.12.09 | rais

  Re: Як в Шепетівці борються з антирадянською контрою ☺☺

  А коли вже компартійні злочинці будуть притягнуті до відповідальності за злочини проти людства? І не лише в Україні?
 • 2009.12.09 | один_козак

  У комуняк з політпросвєтом поламалося.

  uim пише:
  > ...а червоний прапор, як відомо, символізує саме це сонце.

  Не відомо!
  Червоний прапор завжди символізував пролиту кров трудящих!

  Неокомунякам - двойка!
 • 2009.12.10 | zmej_gorynych

  Здохнете, комуністичні $ляді-фашики!

  ..мастурбуючи на свого крупського.
  І "нєнада п..дєть"! Фашики - це сами ви, червонопузі криваві скоти. самі що ні на є. Взасос з Алоїзовичем і його посіпаками хто цілувався, га? ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.12 | rais

   комуністичні-фашики

   Оце нещодавно перший раз зайшов до меморіалу на вшанування пам'яті жертв голодомору 32-33 року. Зайшов вниз, всередину... Панорамний фільм, по колу книги пам'яті, пожитки та інвентар часів 30 років... Фільм на українській мові з англійськими суб титрами. Фрагментами жахливих подій минулого, безвихідного і покірного уходу людей із життя... Дивився і думав, що як і зараз, безпокараність комунобандитів тримається лише на відсутності опору. Замість того щоб повстати проти комуністичних злочинців, чинити шалений опір цій банді, боронити своє життя, дітей, землю свою вони гинули, гнулись перетворювались на общність радянських людей... Дивлюсь зараз на цей "продукт" системи - кучм, кравчуків, шуфричів, мирошниченків, януковичей, азарових, табачнікових... Дивлюсь на тих, хто зараз толерантно закликає примиритися з продовженням панування в Україні цієї комунобанди ющенків, тимошенок... Щось не складається шановні в Україні. Безпокараність завжди породжує рецидив. Знов тихою сапою фізично знищується український нарід.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.12 | один_козак

    То треба нагадати, що перед Голодомором була велика

    і кривава громадянська війна, у якій ніхто ні з ким не хотів миритися. У підсумку перемогла найкривавіша сила. Ми хочемо, щоб знову запанувала найкривавіша сила? Тоді так і треба, битися, битися й битися. Хто всіх поб'є, той і одержить можливість визначати майбутнє України. Та щось мені підказує, що цей хтось буде не українського походження.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.13 | rais

     Re: То треба нагадати, що перед Голодомором була велика

     То ви погоджуєтеся з тим, що ця кровава сила (а ми їх називаємо -комунобандитами) через своїх нащадків зараз має право на подальше знищення українців? А ви будете і далі пропагандувати покірне співіснування із цими злочинцями? Бо вони трансформувалися у "еліту"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.13 | один_козак

      Re: То треба нагадати, що перед Голодомором була велика

      rais пише:
      > То ви погоджуєтеся з тим, що ця кровава сила (а ми їх називаємо -комунобандитами) через своїх нащадків зараз має право на подальше знищення українців?
      НЕ погоджуюся

      > А ви будете і далі пропагандувати покірне співіснування із цими злочинцями? Бо вони трансформувалися у "еліту"?
      Ні, Ви будеие МАТИ з ними мирне співіснування на ЇХНІХ умовах або поїдете в еміграцію, якщо ми всі разом будемо думати не головою, а емоціями, та як дурні вестися на московські провокації.
   • 2009.12.13 | Д. А.

    Re: комуністичні-фашики

    rais пише:
    > Оце нещодавно перший раз зайшов до меморіалу на вшанування пам'яті жертв голодомору 32-33 року. Зайшов вниз, всередину... Панорамний фільм, по колу книги пам'яті, пожитки та інвентар часів 30 років... Фільм на українській мові з англійськими суб титрами. Фрагментами жахливих подій минулого, безвихідного і покірного уходу людей із життя... Дивився і думав, що як і зараз, безпокараність комунобандитів тримається лише на відсутності опору. Замість того щоб повстати проти комуністичних злочинців, чинити шалений опір цій банді, боронити своє життя, дітей, землю свою вони гинули, гнулись перетворювались на общність радянських людей... Дивлюсь зараз на цей "продукт" системи - кучм, кравчуків, шуфричів, мирошниченків, януковичей, азарових, табачнікових... Дивлюсь на тих, хто зараз толерантно закликає примиритися з продовженням панування в Україні цієї комунобанди ющенків, тимошенок... Щось не складається шановні в Україні. Безпокараність завжди породжує рецидив. Знов тихою сапою фізично знищується український нарід.

    Щось у Вас дійсно не складається. А чиїми зусиллями, коли не Ющенка, цей Меморіал збудовано? Попри шалену протидію?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.13 | rais

     Re: комуністичні-фашики

     Саме нес кладається. Тішиться процесом не приймаючі жодних дій щодо поКАРАння організаторів, виконавців злочинів, продовжувачів та нащадків тої комунобанди, яка саме через відібране життя мільйонів зараз має необмежений ресурс. Ресурс через який вони сьогодні стали владоможцями та "успішними бізнесменами". Йти на співпрацю із цією бандою через Меморандуми та універсали, то демократія, чі безхребетність раба згідного в черговий раз покірно загинути? Співпраця з катами завжди була зрадою. Люстрація, Нюрнберг-2, оновлення системи - ось лише що реально допоможе становленню справді незалежній Україні. Все інше ліцемірство, брехня і зрада.

     Гаслом цих виборів повинна бути Люстрація!
 • 2009.12.12 | один_козак

  Нічого смішного. Пішла гойдалка насильства (л)

  http://www.interfax.com.ua/rus/pol/27618/
  Тепер побили комуняк. Хто кого битиме наступного разу, як скоро і до чого це дійде у підсумку?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.13 | GreyWraith

   Торік був указ Президента про те, щоб позносити всі ідолища

   Отже, у різних ексцесах винні саботажники цього указу. Як мають відповісти саме за це після того, як Ющенко переможе на виборах і поверне собі належні повноваження.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.13 | один_козак

    Це нікчемна відмазка,

    котра абсолютно не заважає руйнувати Україну.

    А Ющенко може перемогти тільки дивом. Не переможе він. Готуйтеся якось жити під Януковичем або Тимошенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua