МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко пропонує Церквам провести молебні з нагоди Дня Соборності

12/09/2009 | Інститут релігійної свободи
КИЇВ – Президент України Віктор Ющенко доручив органам влади організувати відзначення у 2010 році Дня Соборності України. Заходи будуть присвячені 91-ій річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Про це йдеться в Указі Президента України №986/2009 від 01.12.2009 року, опублікованому на порталі Верховної Ради, – повідомляє Інститут релігійної свободи.

Президент пропонує релігійним організаціям провести вранці 22 січня 2010 року з нагоди Дня Соборності України молебні за Україну та Український народ.

Даним указом Кабінету Міністрів України доручено розробити та затвердити у двотижневий строк план заходів з відзначення у 2010 році Дня Соборності України. За задумом Віктора Ющенко 22 січня мають відбутися урочисті збори у місті Києві, обласних та районних центрах, інших населених пунктах за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, міжнародних, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячів науки та культури, представників української діаспори, дипломатичного корпусу іноземних держав.

Документ також передбачає організацію і проведення тематичних науково-практичних конференцій, круглих столів та інших просвітницьких заходів, присвячених історії національно-визвольних змагань початку XX століття в Україні.

Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям також доручено затвердити плани заходів з підготовки та відзначення 91-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та забезпечити їх виконання.

Міністерству закордонних справ України доручено забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів, пов'язаних із відзначенням у 2010 році Дня Соборності України, зокрема за участю представників української діаспори, а Державному комітету телебачення та радіомовлення – забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів з відзначення Дня Соборності України.

Джерело: http://www.irs.in.ua


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua