МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Аварія на телевежі не була диверсією

12/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ

КИЇВ, 9 грудня. /Людмила Власюк - УКРІНФОРМ/. Аварія на телевежі у Києві, що призвела до відключення телеканалів, не була диверсією. Про це заявила речниця СБУ Марина Остапенко сьогодні на брифінгу, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

Речниця повідомила, що вчора Президент України дав доручення СБУ перевірити, чи не було диверсією вчорашнє відключення телеканалів, пов"язане з аварією на київській телевежі.

Як з"ясувала спецслужба, аварія сталася через технічні причини: на трансформаторі перегоріли запобіжники. "Обладнання Концерну РРТ не оновлювалося з 60-х років. Ще й досі тут використовуються електронні лампи на водяному охолодженні", - зауважила М.Остапенко.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, вчора на київській телевежі сталася аварія,внаслідок якої було припинено трансляцію близько 30 телеканалів на території всієї України.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=855755

sean

Відповіді

 • 2009.12.09 | Хвізик

  отож

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Обладнання Концерну РРТ не оновлювалося з 60-х років.
  треба красти менше

  > Ще й досі тут використовуються електронні лампи на водяному охолодженні
  у цьому немає нічого принципово поганого, окрім того, що воно старе і в робочому стані підтримується у кустарний спосіб. Лампові передавачі досить непогано себе зарекомендували, принаймні вони невибагливі


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua