МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Україні б'ють лєніних

12/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У містах Ізяслав і Шепетівка Хмельницької області невідомі пошкодили пам'ятники Леніну.

Як стверджують у прес-службі Комуністичної партії України, напади на пам'ятники вчинили "молоді послідовники Гітлера і його українських поплічників з Тернопільської області". Комуністи стверджують, що нападники володіли картою, де були позначені пам'ятники Леніну в Хмельницькій області. Їх затримала міліція. Спочатку порушили кримінальну справу, але через певний час їх відпустили.

"Тоді ж був здійснений акт вандалізму і проти пам'ятника Леніну в Ізяславі. Є всі підстави вважати, що тією самою бандою. Проте силами Ізяславського райкому Компартії України і, віддамо належне, місцевої адміністрації, наслідки діяльності необандерівців були швидко ліквідовані", - йдеться у заяві Компартії.

Як повідомлялося, 4 грудня, у Києві на станції метро Театральна близько 10:00 четверо невідомих пошкодили горельєф Леніна.

У червні цього року, у Києві на Бессарабці було пошкоджено пам'ятник Володимиру Леніну (відбитий ніс і рука).

27 листопада Комуністична партія відкрила відновлений пам'ятник Володимиру Леніну на Бессарабській площі в Києві. Під час відкриття між прихильниками КПУ і ВО "Свобода" відбулася бійка.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/1025864

sean

Відповіді

 • 2009.12.10 | Хвізик

  не знаю, чи треба їх бити, бо від того лиш комуняки собі піар ро

  роблять
  але ці лєніни в натурі вже задовбали. Такої шкоди, як їхній вічно живий прототип, людству, здається, не завдав НІХТО. У своїх потугах помститися Імператорові за страту брата, Лєнін перевершив жорстокість усіх тиранів світу, які були до нього, разом узятих.
  Треба, щоб органи влади тихо і культурно поприбирали тих істуканів із центрів міст. Якщо комуняки хочуть, то хай їх собі візьмуть і у своїх власних маєтках поставлять.
 • 2009.12.10 | zmej_gorynych

  Може й собі завалити пару-трійку крупських...

  Ну просто цікаво, а чому не виконується (і навіть не робиться спроба виконати!) указ Президента про знесення пам"ятників епохи тоталітаризму? Такий, значить, Президент, що на його укази плюють?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua