МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП здивована девіаціями регіоналів

12/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення прес-служби УНП (з пошти "Майдану")

УНП здивована спробою «регіоналів» прирівняти тризуб та синьо-жовтий прапор до нацистської символіки

«Українська народна партія закликає парламент зняти з розгляду законопроект Партії регіонів, який прирівнює до фашизму не тільки ідеологію ОУН-УПА, а й проголошує його символами - Тризуб та Державний прапор», - заявив член Правління Української народної партії Володимир СТУПАК. Так політик прокоментував зареєстрований у парламенті законопроект «Про основи запобігання та протидії пропаганді нацизму та фашизму в Україні», авторами якого є «регіонали» Олег ЦАРЬОВ та Дмитро ШЕНЦЕВ.

«Викреслити з історії України національно-визвольний рух ХХ століття - ОУН-УПА, - це таке ж безглуздя, як і відмовитися від державних символів - тризуба та синьо-жовтого прапора, які були символами їх боротьби», - наголошує СТУПАК. За його словами, «окрім повної абсурдності цього законопроекту, він до того ж прямо суперечить Конституції, яка чітко закріплює статус державних символів». «Якщо законопроект «регіоналів» буде прийнятий, то за демонстрацію та пропаганду державної символіки каратимуть штрафом або 3-5 роками в’язниці», - підкреслив політик. Володимир СТУПАК назвав «ганьбою спробу «регіоналів» прирівняти герб святого ВОЛОДИМИРА Великого до нацистської символіки».

sean

Відповіді

 • 2009.12.10 | Alexx

  Re: УНП здивована девіаціями регіоналів

  А вони хіба знають хто такий Володимир Великий і історію України?
 • 2009.12.11 | zmej_gorynych

  Це не девіація. Це мастурбація 5-ї колони перед виборами..

  ..на свій забембаний життям та трамадолом електорат.
  Бачте-но йому знову організували злив "достовірної інформації", шо на вотку та наркоту "нармальним пацанам і людям" не вистачає бабла виключно через Тризуб, синьо-жовтий Стяг та, як завжди, загиблих жидобандерівців і їх живих нащадків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua