МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Для Луценка:

12/10/2009 | AK
Луценко, ти - ЧМО!

Якщо твої заалкоголізовані мозги нездатні ні на що, крім плоских жартів про бджіл, то тобі краще піти з посади міністра.

І не абикуди піти, а НАХУЙ!

(Навіяно ось цим: http://unian.net/ukr/news/news-351284.html)

Відповіді

 • 2009.12.10 | Д. А.

  Не можу не підтримати

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.10 | Чучхе

   +1

 • 2009.12.10 | Simpleton

  Ну добре Луц пішов. А факти, що він навів, з ними що робити ?

 • 2009.12.10 | Адвокат ...

  Зачєм Ви так жестоко?

  Тов. Луценко,-- завісім, очєнь завісім от алкоголя. А єщьо он завісім от должності, которая єму обєспєчіваєт комфортную завісімость от алкоголя. Єму,-- лєчіться надобно. От двух завісімостєй одноврємєнно.

  А нахую,-- хуй он налєчітся! Нєровьон час,-- єщьо і трєтюю завісімость подхватіт... :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.10 | Д. А.

   І те правда

   Для чого одразу - нахуй?

   Може, спочатку - в дупу?
 • 2009.12.10 | Graymur

  Re: Для Луценка:

  А чего вы так не возмущались, когда он так же плоско шутил про Януковича, например?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.10 | Боровик

   Re: Для Луценка:

   Спокійно, возмущалісь. І коли він стояв на майдані вважав, що йому там не місце і коли дав копняка Черновецькому теж "возмущался".
   І його наїзди на БТРі до опонентів не були проявом честі. Про Франкфурт, то взагалі окрема історія, якщо людина не можен перейти з терміналу в термінал без проблеми. Гнида він, напевно це генетично. Він завжди був гнидою.
   Колись в інтернеті було відео його перепалки з Шуфричем на складі, де зберігався матералі для чорного піару. Так там Луценко виглядав благородно, але виявилось епізніше, що він знав, що знімають і тому артистував. А взагалі то як ліюдина він мішок з лайном.
 • 2009.12.10 | Боровик

  Розумію, що не скромно

  Завжди вважав Луценка, Тимошенко, Чемериса, Мороза, Катеринчука, Зінченка, Тарасюка гнидами незалежно від того в якій політсилі вони тусувалися, незалежно від того де вони були в критичні для країни моменти і не залежно від того чи вони між собою гризуться. Якщо тепер Мороз паплюжить Луценка, це ніяк не відмінює належніх цих двох осіб до гнид...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.10 | Адвокат ...

   Гнида вошу гризе, воша гниду скубе...

   Так вони все своє життя живуть,-- ґєті сасі-алісти сраниє.


   Боровик пише:
   > ... Якщо тепер Мороз паплюжить Луценка, це ніяк не відмінює належніх цих двох осіб до гнид...
 • 2009.12.10 | Sean

  Від Луценка (/)

  Депутат від "Народної самооборони" Олег Новіков заявляє, що президент Віктор Ющенко сам поводиться як корупціонер і чинить тиск на правоохоронні органи.

  "Політика ручного управління правоохоронною системою, яку останнім часом сповідує президент, дискредитувала себе", - заявив він, повідомляє прес-служба "НС".

  За словами депутата, є численні приклади цього, починаючи з призначення керівником управління СБУ Тиберія Дурдинця, "який уславився своїми корупційними діяннями" й був знятий з посади судом, і "закінчуючи фальшиводипломником (Андрієм) Кислинським, якого президент протегував на посаду особистого секретаря і до СБУ".

  Новіков стверджує, що "багато діянь президента і його оточення підпадають до сфери Закону про боротьбу з корупцією".

  "Навіть кафрський ворон, якого президент одержав у подарунок в зоопарку, незабаром про це закаркає; якби кожному відвідувачу зоопарку дарували живу тваринку, у ньому лишилися б самі порожні клітки. Чому такий виняток для Ющенко? Не кажу вже про одержання президентом кота вартістю близько 1000 гривень, що було прокоментовано всіма ЗМІ України", - сказав він.

  "Тому будь-які наради із приводу протидії корупції президент може починати словами: "Я - теж корупціонер", а далі за текстом", - заявив Новіков.

  "Тому що одержання з музеїв України різного роду культурних цінностей і раритетів посадовою державною особою теж інакше, ніж корупційною дією не назвеш. Що - у нас президент веде "Поле Чудес", щоб дорогі подарунки приймати, чи він все-таки посадова особа?", - запитав "самооборонець".

  Крім того, Новиков зазначив: "Скільки було викрито керівників райдержадміністрацій - хабарників. Чому жоден з них не сів за ґрати? І чому не відповів той, хто цих людей призначав на посади?

  "Це чи не ознака кругової поруки, корупції, наявності в країні "коза ностри"? Адже незважаючи на запити Верховної Ради, Генпрокуратури, жоден з них не був знятий зі своєї посади. І це свідчить про те, що боротьба з корупцією повинна починатися із секретаріату президента", - заявив Новіков.

  Він звертає на все це увагу депутата-"нашоукраїнця" Андрія Парубія і цікавиться, що спонукало останнього "захищати президента й давити на систему МВС?".

  "Може, це через те, що він на відміну від Кириленко й Кендзьора не одержав державних нагород за торішній розвал коаліції та за спроби нинішнього внутрішньофракційного перевороту?", - підозрює Новіков.

  А про Луценка він сказав, що це - "єдиний міністр, що захищає своїх підлеглих перед Кабміном і президентом", і що саме завдяки позиції Луценка, яку він відстоював, "Україна сьогодні починає ставати демократичною державою", а система МВС з репресивної за Леоніда Кучми "стала набагато людянішою і більше не виконує замовлень Банкової".
  http://pravda.com.ua/news/4b2112920ae76/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua