МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Так лучше, чем от водки и от простуд (/)

12/11/2009 | АБВГ
Прийшла пора збирати врожай, заслужений українськими героями, що полягли за свободу, демократію і добробут Іраку.
Україна входить в Західний світ рівноправним технічним партнером.
Це вам не спирт для протирання ракети "Булава" гнати. Щоб над Європою "булавилась". А це вже серйозні партнерські стосунки українського ВПК з натівським. Дай Боже добрий початок.
Перекуємо совіцькі мечі на щити для української економіки!

http://www.interfax.com.ua/ukr/main/27577/

Україна уклала перший із серії масштабних контрактів на постачання озброєння до Іраку на суму понад $550 млн, повідомив перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Степан Гавриш на прес-конференції в секретаріаті президента в п'ятницю.

За його словами, з української сторони контракт укладено дочерним підприємством держкомпанії "Укрспецекспорт" – держпідприємством "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес".

Контракт передбачає постачання протягом 3-3,5 років понад 400 одиниць бронетехніки, зокрема БТР-4, близько 10 літаків Ан-32, а також виконання послуг із ремонту авіаційної техніки.

У реалізації контракту візьмуть участь понад 80 українських підприємств, серед основних виконавців контракту виступить Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова і держпідприємства "Завод ім. Малишева" (Харків).

Як повідомив С.Гавриш, робота над операцією розпочалася близько трьох років тому і стала "логічним продовженням" участі України в миротворчій місії в Іраку.

В зв'язку з цим він також зазначив, що серед потенційних постачальників озброєння іракській стороні розглядалися, зокрема, РФ і Польща.

Перший заступник секретаря РНБО особливо відзначив роль глави держави в укладенні контракту, за дорученням якого було забезпечено, зокрема, візит до Іраку секретаря РНБО Раїси Богатирьової.

С.Гавриш висловив співчуття з приводу позиції Кабінету Міністрів у цій операції, через яку, за його словами, на певному етапі переговори з іракською стороною припинилися і як наслідок було заблоковано підписання гарантійного листа уряду під контракт.

При цьому, зазначив перший заступник секретаря РНБО, гарантійний лист було підписано не головою уряду, а в.о. міністра фінансів після втручання президента, комісії з військово-технічного співпраці та ЗМІ.

Як повідомив заступник генерального директора держкомпанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового і подвійного призначення "Укрспецекспорт" Олександр Коваленко, підписаний контракт – перший із серії угод з іракською стороною.

"Є проект, над яким ми працюємо (з іракською стороною - ІФ), який матиме своє продовження", - зазначив він.

Він висловив сподівання, що підписання наступних контрактів цієї серії можна очікувати вже до кінця року.

Заступник глави "Укрспецекспорту" визнав некоректним на цьому етапі уточнювати загальний обсяг операції, проте не спростував озвучену ЗМІ суму в $2,4 млрд.

Він особливо наголосив на тому, що укладення контракту на постачання нової продукції українських виробників забезпечить розширення присутності та зміцнення позиції України в регіоні. Він уточнив, що в рамках підготовлюваних контрактів передбачено постачання, зокрема, нового українського танка "Оплот".

Згідно з орієнтовними оцінкам держкомпанії, прогнозне зростання експорту зброї та послуг військового і спеціального призначення України в 2009 році оцінюється в понад 10%.

Відповіді

 • 2009.12.11 | selu

  А чому це онучка Капельмана була проти?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.12 | АБВГ

   Капельмани вже вибудували кілька достойних країн

   Продавати НАТО - собі в збиток. Краще вже забадяжити і вдути в Росію, або ще кудись з Рособоронекспортом. Там же відкати! А те, що 18 поставлених Індії літаків вже розбились, так це подругу вождя індєйцев не хвилює...
   Серйозно - дивлюсь, Захід має намір підтримати український ВПК.
   І правильно думає, між іншим!
   ...
   ПС Капельмани вже вибудували кілька достойних країн. З останніх здобутків - Ізраїль і США. До них маю лише одну претензію. Печерний антиукраїнізм багатьох.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.12 | selu

    Ви гадаєте, що вона не українка?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.12 | Scubo

     Тсс !!!

     Це ж страхітлива таємниця!
    • 2009.12.12 | Max

     ВОНА є савєцкій чєлавєк

     Selu пише:
     > Ви гадаєте, що вона не українка?
     Тут нема що гадати, то видно по сукупній поведінці Воної. Одягнута від паради вишиванка чи ламана українська мова ще не робить з "савєцкай женчіни" українку.

     Щодо натяку на жидівство Воної, з тим теж не згоден. Наявність діда Капельмана у тов.Григян теж ще не робить з неї жидівки. Для жидівства Вона зробила не більше, як для українства. Тут доречно згадати слова одіозного Кагановича, сказані якось в інтерв'ю західному журналістові: "Я нє єврєй, я -- камуніст!".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.12 | Мартинюк

      До речі - вона намагається використовувати і це

      На минулому тижні вона негласно літала в Ізраїль. Провела два дні. Судячи зі всього просила грошей і політичної підтримки. Звісно обіцяла золоті гори та кошерні груші на вербах.
      Їй чемно не сказали ні, щось типу навіть дали чи пообіцяли, хоча реально віднеслися до цього досить скептично.
      Це абсолютно достовірна інформація.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua