МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Руки геть від ОУН, “янучари”!

12/14/2009 | kmoun

ЗАЯВА


Руки геть від ОУН, “янучари”!


Представники Партії регіонів у Верховній Раді України знову підтвердили свою ворожу українській справі сутність, вкотре виявили власну прокремлівську личину та гниле нутро. Лакузи та підголоски Путіна й Медведєва розробили недалекий, неуцький, з погляду права, начерк закону “Про основи запобігання та протидії пропаганді нацизму і фашизму в Україні”. У ньому до “колабораціоністських організацій на територіях окупованих нацистами країн” з-поміж інших зараховано Організацію Українських Націоналістів, Українську Повстанську Армію, дивізію “Галичина”, Буковинський курінь...

Регіоналам” раптом спало на думку запровадити кримінальну відповідальність за виготовлення, розповсюдження чи використовування символіки українського визвольного руху XX ст., за написання, ввезення в нашу державу чи розповсюдження відповідних “агітаційних документів” або “апологетичних творів”. Ба більше, поплічникам Януковича заманулося заборонити навіть саму діяльність ОУН — як такої, що нібито прислуговувала фашистським загарбникам, “співробітничала з німецькими властями”.

З огляду на вищезазначене Київська міська Організація Українських Націоналістів заявляє таке.

Боротьба за свободу та незалежність нашої Батьківщини у XX ст., за встановлення Української Самостійної Соборної Держави міцно пов’язана з минулим Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, невіддільна від них та інших збройних утворень, покликаних до життя і чину українським визвольним рухом. Його учасники воювали на своїй землі, за рідний край. Така боротьба всіма народами надзвичайно високо цінується, визнається священною та належно вшановується.

У протистоянні з російськими, польськими, румунськими, угорськими та німецькими поневолювачами наші славні попередники явили світові не бачені доти приклади жертовності, мужності та незламності. Їхні імена вписані золотими буквами в скрижалях часоплину. Саме завдяки їм ті пам’ятні події стали нашим надбанням, саме завдяки їм ми, сьогоднішні українці, маємо право гордо та сміливо дивитися в очі всьому світові.

Визнання бійців УПА, всіх інших борців за свободу та незалежність на державному рівні, віддання належного їхньому чину, вшанування пам’яті полеглих — справа недалекого майбутнього. Й ОУН “не дозволить нікому плямити слави, ні честі”!.. Як своєї, так і всього українського національно-визвольного руху та його самовідданих учасників.

Тим більше ми не дамо цього робити діячам Партії регіонів — осоружного для кожного національно свідомого українця породження. Не вам, збіговиську нащадків учорашніх зайд, загарбників та їхніх місцевих прислужників, не вам, сьогоднішнім гнобителям і п’явкам на тілі нашого народу, визначати, які символи мають право на існування в Україні, які твори нам писати, ввозити чи розповсюджувати, якого змісту листівки виготовляти й пускати в люди.

Організація Українських Націоналістів — це величне, славне минуле й гідне прийдешнє, а Партія регіонів — це темне, злочинне вчорашнє й завтрашнє безчестя!

Сьогодні на марші на честь Української Повстанської Армії, в пам’ять про неї за покликом серця виходять десятки тисяч учасників тільки в Києві та сотні тисяч — в інших куточках України. А на підтримку зажерливих скоробагатьків із ПР без заплати на вулиці та площі українських міст не вибіжить навіть шолудивий собака.

Ви — п’ята колона, яку ОУН усіма силами й можливостями повсякчасно буде поборювати, поки від вас не залишиться й сліду на нашій землі!

Слава Україні!


Провід Київської міської ОУН,


провідник Київської міської організації ОУН

Богдан ЧЕРВАК

Відповіді

 • 2009.12.16 | 111

  Re: Руки геть від ОУН, “янучари”!

  Героям СЛАВА!!!
 • 2009.12.17 | zmej_gorynych

  Та вони самі справжнісінькі фашисти!!!

  Сабдж. Разом зі своїми кінченими братами-комуняками та кгбістами-нквдистами-фсбістами та коричневими т. зв. "антифашистами" ім. маркова. Котрі весь час кричать "держи злодія!"
  І їх геббельс - Тоббачнєг!

  На метан, сцуко! :gun:

  Слава Україні!
 • 2009.12.17 | ВАРГАН

  Re: Руки геть від ОУН, “янучари”!

  Вузьколобі янучари, руки геть від ОУН-УПА - жертовних патріотів України! Геть 5-у колону! СЛАВА УКРАЇНІ!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua