МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Євген Сверстюк: Над Україною Божа благодать

12/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
«Ми в раї пекло розвели» (Шевченко.)

Десь бушують стихії. Десь палюче сонце або безкінечні зливи. А над Києвом вночі пролетить дощ, і ранок знов погожий. І в Дніпрі віддзеркалюється небо. Гоголь любив перебільшення, але коли писав про Дніпро: «дивний, немає ніде в світі такої ріки» – то була чиста правда. Подивитися на Дніпро з вагона «Метро», подивитися на Дніпрові схили, особливо в осінню пору – та за таку розкіш можна платити, як за феєричний спектакль.

Та навіть пройдешся по ринку, де селяни продають городину, і стає на душі спокійно: народ віддзеркалює небо... Пригадуєш Маланку з повісті «Fata morgana» Михайла Коцюбинського: «Ми бідні, але чесні». А коли трапляються не дуже чесні, то подумаєш: їх дурили і нівечили, їх колективізували і морили голодом… Стільки народу перевели, перепсували, то як же без того, щоб не траплялися і каліки. Але який то міцний, витривалий народ: він пройшов усі «чистки» і не втратив своєї природної релігійності і нелукавої прямоти.

Вертаєшся до хати, а по радіо транслюють засідання Верховної Ради, чи як тепер кажуть, «парламенту». Наче потрапляєш в іншу країну. Чи в іншу зону. Та вони говорять наче не своїми голосами!

Далі - тут: http://www.radiosvoboda.org/content/article/1905009.html


sean

Відповіді

 • 2009.12.16 | Калитинський

  Зараз би Маланка сказала:"Ми бідні тому що чесні"

  а не "бідні, але чесні", як у часи Коцюбинського.
 • 2009.12.16 | zmej_gorynych

  Яка прекрасна, мудра та духовна стаття! Надзвичайно рекомендую!

  Отакого би Провідника нації (Президента), як пан Євген Сверстюк!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.16 | yes

   Re: Яка прекрасна, мудра та духовна стаття! Надзвичайно рекомендую!

   zmej_gorynych пише:
   > Отакого би Провідника нації (Президента), як пан Євген Сверстюк!

   Якщо людина говорить відшліфованим стилем, то вона багато думає, вона, як правило, потребує часу на обдумування, а як пише, то по десять разів коректує слова, шукає гармонію.

   Зовсім інша справа економіка та фінанси. Там, як у шахматах, є тисячі стандартних положень, знаючи які, маєш гарантований шлях до перемоги. Плюс - здатність прораховувати на кілька ходів вперед.
   З таким мисленням людина не буде легко говорити, вона буде витримувати паузи, переривати мову, находу шукаючи форму висловлення думки.

   Я до того, що мати президентом доброго оратора, то є замало. Маємо Тимошенко голову уряду доброго оратора і народного артиста (усе пропало), але повністю нікчемного спеціаліста з питань фінансів та економіки. Переконаний, що таким буде і пан Сверстюк. Але я готовий підписатися під кожним його словом, як людини, великого українця і майстра слова та вдячний йому за цю статтю.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.16 | DADDY

    Re: Яка прекрасна, мудра та духовна стаття! Надзвичайно рекомендую!

    yes пише:
    > zmej_gorynych пише:
    > > Отакого би Провідника нації (Президента), як пан Євген Сверстюк!
    >
    > Якщо людина говорить відшліфованим стилем, то вона багато думає, вона, як правило, потребує часу на обдумування, а як пише, то по десять разів коректує слова, шукає гармонію.
    >
    > Зовсім інша справа економіка та фінанси. Там, як у шахматах, є тисячі стандартних положень, знаючи які, маєш гарантований шлях до перемоги. Плюс - здатність прораховувати на кілька ходів вперед.
    > З таким мисленням людина не буде легко говорити, вона буде витримувати паузи, переривати мову, находу шукаючи форму висловлення думки.
    >
    > Я до того, що мати президентом доброго оратора, то є замало. Маємо Тимошенко голову уряду доброго оратора і народного артиста (усе пропало), але повністю нікчемного спеціаліста з питань фінансів та економіки. Переконаний, що таким буде і пан Сверстюк. Але я готовий підписатися під кожним його словом, як людини, великого українця і майстра слова та вдячний йому за цю статтю.

    Yes, Ви переплутали. Сверстюка і не пропонують в прем"єри. Такі люди мають бути духовним стрижнем нації і запобіжником від вростання в нову імперію. Вацлав Гавел теж не був економістом-фінансистом. А результати мав - дай Боже нам такі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.16 | zmej_gorynych

     Абсолютно. Саме це я й мав наувазі.

     DADDY пише:
     > yes пише:
     [dd]
     >
     > Yes, Ви переплутали. Сверстюка і не пропонують в прем"єри. Такі люди мають бути духовним стрижнем нації і запобіжником від вростання в нову імперію. Вацлав Гавел теж не був економістом-фінансистом. А результати мав - дай Боже нам такі.
    • 2009.12.16 | yes

     Re: так Ви за парламентську республіку

     DADDY пише:

     > Yes, Ви переплутали. Сверстюка і не пропонують в прем"єри. Такі люди мають бути духовним стрижнем нації і запобіжником від вростання в нову імперію. Вацлав Гавел теж не був економістом-фінансистом. А результати мав - дай Боже нам такі.

     так Ви за парламентську республіку. Я ні. Я собі бачу українського президента, як у США, а не як у ФРН.

     Звідси у нас різні погляди на посаду президента. Виходить, коли б Ющенко так гарно говорив, як Сверстюк, то був би справжнім президентом?

     І які такі результати мав Вацлав Гавел? Чехи мають хіба іншу думку.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.16 | DADDY

      Поясню

      yes пише:
      > DADDY пише:
      >
      > > Yes, Ви переплутали. Сверстюка і не пропонують в прем"єри. Такі люди мають бути духовним стрижнем нації і запобіжником від вростання в нову імперію. Вацлав Гавел теж не був економістом-фінансистом. А результати мав - дай Боже нам такі.
      >
      > так Ви за парламентську республіку. Я ні. Я собі бачу українського президента, як у США, а не як у ФРН.
      >

      Ні. Я не за парламентську республіку. Я теж вважаю державний учтрій США дуже ефективним і таким, який може бути зразком для зміни держваного усрою, а скоріше системи державного управління в Україні.

      > Звідси у нас різні погляди на посаду президента. Виходить, коли б Ющенко так гарно говорив, як Сверстюк, то був би справжнім президентом?
      >

      Ось тут у Вас, колего, нестиковочка. Віктор Андрійович - відомий економіст, але навіть за рік правління за старими правилами ми не побачили суттєвих економічних зсувів. Навпаки мала місце безпідставна (штучна і комусь вигідна) ревальвація гривні) і непідготовлена спроба газового бліц-крігу.
      За рік повноти влади, на жаль, не було зроблено тих кроків в царині державо- і нація-творення, які намагаються зробити зараз непідготовлено і поспіхом. Таким чином і в галузі, так би мовити пана Сверстюка, не досягнуто вражаючих успіхів.
      всьому цьому є обгрунтовані пояснення дуже широкого спектру: від неспроможності президента до системної анти-Ющенковської, анти-української роботи Луб"янки і місцевих агентів впливу.
      АЛЕ:
      я доросла, свідома людина (так само як і більшість дописувачів ВФ), націоналіст за ідеологією. Я хочу щоб дрежава розмовляла зі мною як з партнером, а не з як слабоумним пацієнтом Кульпарківа чи Павловки.
      Я хочу відвертої розмови з президентом. Без натяків та "фігур умолчания". Я хочу аналіза: чому за 5 років не було зроблено: це, це і це. Хто в цьому винен. І що збирається зробити, якими механізмами і з якими кадрами та людина, яка має підстави розраховувати на мій голос на виборах президента України.

      > І які такі результати мав Вацлав Гавел? Чехи мають хіба іншу думку.

      Не задоволені Гавелом такі саме люди, які не задоволені Саакашвілі (дай нам, Боже, хоч на 5 років такого президента).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.16 | Isoлято

       "Я хочу відвертої розмови з президентом"

       Я тут вже разів п'ять про це казав. Хай просто вийде і відверто пояснить: що там були за домовленості навколо "політрехворми", навколо генпрокурора, навколо розпуску ВР. З якого щастя ми додаткових півтора роки мали "проффесора" за "прємьєр-міністра". Що стояло за спробами розігнати ДАІ, за газовими контрактами 2006 року...

       А порівняння з Гавелом трохи недоречне. По-друге, в Чехії дійсно "чіста-парламентська" республіка, з мінімумом повноважень президента. А по-перше... там півкраїни не мріє про "вассаїдінєніє с брацкім народам" і не белькотить про "ущімлєніє їзика". Бо вже пройшли через те в 38-му році і знають, чим воно може закінчитися.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.16 | yes

        Re: "Я хочу відвертої розмови з президентом"

        Isoлято пише:
        > Я тут вже разів п'ять про це казав. Хай просто вийде і відверто пояснить: що там були за домовленості навколо "політрехворми", навколо генпрокурора, навколо розпуску ВР. З якого щастя ми додаткових півтора роки мали "проффесора" за "прємьєр-міністра". Що стояло за спробами розігнати ДАІ, за газовими контрактами 2006 року...
        >
        У тому вся справа, що жодних домовленостей не було. Були просто звичайні людські моральні зобов"зання.

        Я Вам наведу психологічний приклад. Ось Ви йдете з важким мішком на спині, тяжка ноша. А раптом випадковий прохожий підбігає і починає Вам допомагати. Ну, добре, принесли разом ношу, та кажите йому:"дякую", а він нікуди не йде. Ви кажете знову дякую, а він стоїть і не йде. Тоді у Вас є два варіанти: дати десятку, або послати.

        Так от із Ющенком. Там було не один, а два десятки, таких самонапрошених і отримавши по десятці, вони почали чубитися, сподіваючись залишитися без конкурентів на папаху після Ющенка.

        До речі, зовсім недавно Ющенко все гарно розказав, у його стилі, кількома реченнями. Ви, мабуть, на них не звернули увагу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.16 | Isoлято

         Ну то зверніть мою увагу на ці "речення", за фсєм ніуслідіш...

         yes пише:
         > Я Вам наведу психологічний приклад. Ось Ви йдете з важким мішком на спині, тяжка ноша. А раптом випадковий прохожий підбігає і починає Вам допомагати...
         І хто ж в оточенні Ющенка, по-Вашому, такий "випадковий прохожий" (чи "перехожий", якщо вже українською)?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.16 | yes

          Re: Ну то зверніть мою увагу на ці "речення", за фсєм ніуслідіш...

          Isoлято пише:
          > І хто ж в оточенні Ющенка, по-Вашому, такий "випадковий прохожий" (чи "перехожий", якщо вже українською)?

          З того всього оточення, я бачу тільки дві особи, які пройшли "випробування часом": Єхануров і Порошенко. Хтось із них і замінить Ющенка через п"ять років. Таких осіб є більше, але перщої величини, здатних бути президентом України наразі двоє.

          Куди дівся Мороз? за ним піде і Тимошенко - для Тимошенко 2010 рік - це рік завершення політичної кар"єри. Спробуйте мені повірити.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.12.16 | Isoлято

           Ви сурйозно вважаєте, що до 2004 року...

           ...Ющенко абсолютно геть нічого не знав ні про Мороза, ні про Тимошенко, ні про Балогу з Кінахом, і щиро думав, що вони йому "за так" допоможуть мішок нести?

           Питання про "речення" залишається в силі.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.12.16 | yes

            Re: Ви сурйозно вважаєте, що до 2004 року...

            Isoлято пише:
            > ...Ющенко абсолютно геть нічого не знав ні про Мороза, ні про Тимошенко, ні про Балогу з Кінахом, і щиро думав, що вони йому "за так" допоможуть мішок нести?
            Продовжуємо методом аналогій. Погоджуючись очолити компанію, Ви знаєте, що всі головні бухгалтери є досвідчені злодії і Вам нічого не залишається, як котрогось з них призначити головбухом, бо інакше компанія не буде навіть формально існувати. У цьому випадку Вам не має на що сподіватися: пощастить і один із головбухів буде більше думати про інтереси фірми, а не про власне дуло, ні - то час потрібно виграти, щоб під готовити нових. Так робить Ющенко. Більше того, хто б не став наступним головою уряду після Тимошенко, він принесе до прокуратури кримінальну справу на неї.

            >
            > Питання про "речення" залишається в силі.
            Помилуйте, знайду і приведу. Але це десь там, коли він визнавав свої помилки і говорив про розчарування.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.12.16 | Isoлято

             Анальоґія некоректна!

             yes пише:
             > Продовжуємо методом аналогій. Погоджуючись очолити компанію, Ви знаєте, що всі головні бухгалтери є досвідчені злодії і Вам нічого не залишається, як котрогось з них призначити головбухом, бо інакше компанія не буде навіть формально існувати. У цьому випадку Вам не має на що сподіватися: пощастить і один із головбухів буде більше думати про інтереси фірми, а не про власне дуло, ні - то час потрібно виграти, щоб під готовити нових. Так робить Ющенко.
             Вибачте, з чого Ви взяли, що ВСІ "головні бухгалтери є злодії", та ще й "досвідчені"? Візьміть на роботу НЕДОСВІДЧЕНОГО злодія - вчорашнього випускника бухгалтерських курсів! Хочете сказати, що в Україні таких нема?

             > Більше того, хто б не став наступним головою уряду після Тимошенко, він принесе до прокуратури кримінальну справу на неї.
             Ога... так само, як Тимошенко під час обох своїх вступів на премьерську посаду "принесла" кримінальну справу на Януковича.

             До речі, а чому Ющенко не почав розслідування злочинів свого попередника? Чи Ви вважаєте, що Q-чмо у нас таке все біле й пухнасте?
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.12.16 | selu

              з чого Ви взяли, що ВСІ "головні бухгалтери є злодії"

              > Вибачте, з чого Ви взяли, що ВСІ "головні бухгалтери є злодії", та ще
              > й "досвідчені"?

              Бо чесні бухгалтери не мали грошей на хабар за посаду головного.


              > Візьміть на роботу НЕДОСВІДЧЕНОГО злодія - вчорашнього випускника
              > бухгалтерських курсів! Хочете сказати, що в Україні таких нема?

              Зжеруть. Он бачите, як Яценюка кинули, хоч він неабиякий досвід мав.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.12.17 | Isoлято

               Ви такі страшні речі кажете...

               selu пише:
               > Бо чесні бухгалтери не мали грошей на хабар за посаду головного.
               Прадалжая аналоґію... невже Ющенко призначав когось на певні посади за хабарі?

               > Он бачите, як Яценюка кинули, хоч він неабиякий досвід мав.
               Яценюк і його "досвід" - це тема для окремих "разборак". Моє особисте враження - він теж наймав на деякі важливі посади не за професійною ознакою, а так, як Ви думаєте...
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.12.17 | zmej_gorynych

                Re: Ви такі страшні речі кажете...

                Isoлято пише:
                > selu пише:
                > > Бо чесні бухгалтери не мали грошей на хабар за посаду головного.
                > Прадалжая аналоґію... невже Ющенко призначав когось на певні посади за хабарі?
                Навряд чи за бабло. Але Ющ свого часу сам особисто (при призначенні Ген. Прокурора, якщо не помиляюсь) поділив посади на "політичні" та "всі інші". Тобто, робимо висновок, що професійність принаймі з моменту вступлення на посаду Президента для нього не відігравала жодної ролі. Чому так (заставили, переконали, підкупили, наобіцяли, дідько поплутав, п"яний був, тощо) - інше питання.
                >
                > > Он бачите, як Яценюка кинули, хоч він неабиякий досвід мав.
                > Яценюк і його "досвід" - це тема для окремих "разборак". Моє особисте враження - він теж наймав на деякі важливі посади не за професійною ознакою, а так, як Ви думаєте...
                Покажіть мені хоч один вузлик в "системі", де призначення йшли за професійною ознакою. Ніколи та ніде. Навіть прибиральниця в "системі" не підбиралася за професійною ознакою. А всі ці обіцяні "тендери та конкурси на посаду", про які п..діли і [бела]донна Ю, і всі інші - "развод лахов", слід це визнати чесно і відверто.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.12.21 | Isoлято

                 Re: Ви такі страшні речі кажете...

                 zmej_gorynych пише:
                 > Ющ свого часу сам особисто (при призначенні Ген. Прокурора, якщо не помиляюсь) поділив посади на "політичні" та "всі інші". Тобто, робимо висновок, що професійність принаймі з моменту вступлення на посаду Президента для нього не відігравала жодної ролі. Чому так (заставили, переконали, підкупили, наобіцяли, дідько поплутав, п"яний був, тощо) - інше питання.
                 Ну дык а я апчьом? От нехай САМ ЮЩ і відповість на це питання! Відверто і привселюдно.

                 > Покажіть мені хоч один вузлик в "системі", де призначення йшли за професійною ознакою. Ніколи та ніде. Навіть прибиральниця в "системі" не підбиралася за професійною ознакою. А всі ці обіцяні "тендери та конкурси на посаду", про які п..діли і [бела]донна Ю, і всі інші - "развод лахов", слід це визнати чесно і відверто.
                 І ще раз, Ваші ж слова, великими літерами: СЛІД ЦЕ ВИЗНАТИ ЧЕСНО І ВІДВЕРТО! І зробити це мусить САМ ЮЩЕНКО!
               • 2009.12.18 | selu

                Мабуть про воровськой общак писати вам не варто.

                Isoлято пише:
                > selu пише:
                > > Бо чесні бухгалтери не мали грошей на хабар за посаду головного.
                > Прадалжая аналоґію... невже Ющенко призначав когось на певні посади за хабарі?
                >

                Я кажу, що Ющенко на цей час найкращий, але ніколи не казав, що він ідеальний.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.12.18 | harnack

                 Довіряймо здоровим нашим інстинктам, а не лжеполітикам:

                 Ющенко - відома величина й таки українська природа, але очікувати од нього чудотворства та ще й самотужного - було утопічно. І його - треба переобрати.

                 Другий Майдан - необхідно спорудити, як саме допомогу і вимогу поставлену Ющенкові!

                 Отому: натовчімо'му пику незграбноязику - й вимагаймо од нього вчинків, доцільності й вправності. Себто - вся народна вимога успішності і народна поміч має відчуватися ним.

                 І всіма іншими обранцями-самозванцями.
             • 2009.12.17 | yes

              Re: Анальоґія некоректна!

              Isoлято пише:

              > Візьміть на роботу НЕДОСВІДЧЕНОГО злодія - вчорашнього випускника бухгалтерських курсів! Хочете сказати, що в Україні таких нема?
              Для такої великої компанії,головбуха потрібно із стажем. Вчити не має кому і коли і всі знання набираються у робочому процесі. ЗНАННЯ процесу на курсах не отримаєш.
              >
              > Ога... так само, як Тимошенко під час обох своїх вступів на премьерську посаду "принесла" кримінальну справу на Януковича.
              Йдеться не тільки про Тимошенко, а про її електорат. Януковичу можна було закинути корупцію, а Тимошенко звинуватять у розкраданні, злодійстві у великих розмірах. Із другим значно простіше. (українською буде: прем"Єрську посаду. Після б, п, в, м, ф, перед я, ю, є,ї)

              >
              > До речі, а чому Ющенко не почав розслідування злочинів свого попередника? Чи Ви вважаєте, що Q-чмо у нас таке все біле й пухнасте?
              Хіба? А Пукач? Але у президента не має впливу на генпрокурора. Повторювати шлях Кучми? Це не можливо.
              Соціальні типи Кучма, Янукович, Тимошенко дуже схожі. Ющенко - ні. Їх трьох сиріт виховувала совєтська влада, а Ющенка - батьки, сільські інтелегенти. Янукович і Тимошенко легко зможуть повторити досвід Кучми "наведення порядку" через "ескадрони смерті", а Ющенко - ні. Ющенко будує нову суспільну ідеологію. Із зміною Конституції буде наводитися порядок по-ющенківськи.

              П.С.
              Зрештою, ми відходимо від теми
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.12.21 | Isoлято

               Re: Анальоґія некоректна!

               yes пише:
               > Для такої великої компанії,головбуха потрібно із стажем. Вчити не має кому і коли і всі знання набираються у робочому процесі. ЗНАННЯ процесу на курсах не отримаєш.
               Вибачте, але це взагалі гарний привід НІЧОГО не міняти. Як у тому анекдоті: "Президент Бєларусі запропонував зміни до закону про вибори Президента Бєларусі, згідно з яким кандидат на посаду Президента Бєларусі мусить мати стаж роботи Президентом Бєларусі не менше 5 років..."

               > Йдеться не тільки про Тимошенко, а про її електорат. Януковичу можна було закинути корупцію, а Тимошенко звинуватять у розкраданні, злодійстві у великих розмірах. Із другим значно простіше.
               Ви "електорат Тимошенко" бачили? Певні, що з ним буде "значно простіше"? Я - не дуже...

               > Хіба? А Пукач?
               А шо "Пукач"? скоро вже 10 років як вбили Ґонґадзе - а у нас один "Пукач", і той ще незрозуміло шо скаже... А хіба Ґонґадзе був такий один? А Столяров? А Кривенко? І дє у нас нинчі воз?

               > Але у президента не має впливу на генпрокурора. Повторювати шлях Кучми? Це не можливо.
               Дуже навіть "да можливо". Якщо ти дійсно один Д'Артаньян (чи Д'Артан'ян, якщо воно Вам так більше подобається), а навколо фсє сволачі - давай, задій СБУ, розкопай всі їхні махіанції, викладай їх у пресі, бомби ними Генпрокурора, кожного тижня виступай перед камерами: ось я стільки й стільки справ вимагав порушити проти того-то й того-то, за такими й такими фактами - і дє ано усьо?

               > Соціальні типи Кучма, Янукович, Тимошенко дуже схожі. Ющенко - ні. Їх трьох сиріт виховувала совєтська влада, а Ющенка - батьки, сільські інтелегенти. Янукович і Тимошенко легко зможуть повторити досвід Кучми "наведення порядку" через "ескадрони смерті", а Ющенко - ні.
               Оце, мабуть, єдиний Ваш арґумент на користь Ющенка, з яким я згоден. Він не хоче крові, все ж відчуває певну відповідальність перед нацією, Богом, чи має інші якісь перестороги... Інші перелічені - НЕ МАЮТЬ. Хіба шо, може, у Q-чма в 2004-му щось "спрацювало"...

               > Ющенко будує нову суспільну ідеологію. Із зміною Конституції буде наводитися порядок по-ющенківськи.
               Але якось він її будує, вибачте, без участі того самого СУСПІЛЬСТВА. Нема у мене віри такій "ідеолохії".
      • 2009.12.16 | yes

       Чому не має пророка у ріднім краї?

       DADDY пише:

       >Віктор Андрійович - відомий економіст, але навіть за рік правління за старими правилами ми не побачили суттєвих економічних зсувів.

       Якщо не побачили за один рік, то подивіться на результати за п"ять років.

       > Не задоволені Гавелом такі саме люди, які не задоволені Саакашвілі (дай нам, Боже, хоч на 5 років такого президента).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.16 | DADDY

        Може і є, але немає потреби в пророках. Є потреба в менеджерах

        yes пише:
        > DADDY пише:
        >
        > >Віктор Андрійович - відомий економіст, але навіть за рік правління за старими правилами ми не побачили суттєвих економічних зсувів.
        >
        > Якщо не побачили за один рік, то подивіться на результати за п"ять років.
        >

        За минулі 5 років накрилась мідним тазом фірма, в якій я працював. В тому числі і завдяки мудрій і послідовній позиції по підтримці відчизняного виробника товарів та послуг. Змагання виграла фірма, яка в складі інвесторів-власників має низку діячів біло-синього формату, які для її просування використали важелі вливу сов"єтського гатунку, які нікуди не поділись.
        Не треба розповідати про глобальні речі збільшення загального фонду держбюджету. Окремих людей ці цифри не гріють, а ускладнення ведення бізнесу, що призвело цілу низку моїх знайомих до припинення бізнесу - найвний факт.
        Продовжувати?
        Я підтримую ВАЮ, як єдиного про-українського кандидата, але про-українськість має бути багатовекторною, а не лише спрямованою на відбудову Батурина.

        > > Не задоволені Гавелом такі саме люди, які не задоволені Саакашвілі (дай нам, Боже, хоч на 5 років такого президента).

        Так. Я ставлю високі вимоги до кандидата, за якого збираюсь голосувати. І одна з цих вимог раціоналізм. Я наївся "літератури" і благодійності за державний кошт аж по вуха. Хочу такої раціональності як в Нідердандах, Бельгії, Норвегії... та хоч як в Грузії.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.16 | yes

         Є потреба у встановленні справедливості.

         Несправедливість генерується владою. Саме отою владою, яку ми обираємо.

         Ющенко, за своїми повноваженнями, працює тільки у доступній йому сфері - відновлення історичної справедливості. Про що і Сверстюк говорить.

         Коли б Генпрокурор, голова Верховного суду працювали над встановленням справедливості у судовій сфері. А голова уряду - на встановлення справедливості в економічній та фінансовій, то ми б мали зараз значно більше оптимізму і чіткі схеми, що і як і за чим.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.12.16 | OlalaZhm

          Re: Є потреба у встановленні справедливості.

          yes пише:
          > Несправедливість генерується владою. Саме отою владою, яку ми обираємо.
          >
          > Ющенко, за своїми повноваженнями, працює тільки у доступній йому сфері - відновлення історичної справедливості. Про що і Сверстюк говорить.
          >
          > Коли б Генпрокурор, голова Верховного суду працювали над встановленням справедливості у судовій сфері. А голова уряду - на встановлення справедливості в економічній та фінансовій, то ми б мали зараз значно більше оптимізму і чіткі схеми, що і як і за чим.

          То навіщо ж обіцяв те, на що не мав повноважень? Це ще гірше, ніж просто обдурив, коли обіцяв бандитам тюрми
   • 2009.12.16 | Sean

    Re: Яка прекрасна, мудра та духовна стаття! Надзвичайно рекоменд

    yes пише:
    > Якщо людина говорить відшліфованим стилем

    "Дорога редакціє", відшлифованим стилем говорите Ви. Нмд звісно. А Сверстюк говорить так, як має говорити людина, гідна звання Президента, до речі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.16 | OlalaZhm

     Re: Яка прекрасна, мудра та духовна стаття! Надзвичайно рекоменд

     ...а стаття таки прекрасна. Та чи зрозуміють її хворі на гроші? Інопланетян з іхніми вірусами не треба - маніманія, на яку хворіє надто багато людей, зруйнує цивілізацію
  • 2009.12.16 | 123

   агітпроп про Ющенка я б не назвав ані прекрасним, ані мудрим

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.17 | Мартинюк

    А якщо не про Ющенка?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.17 | 123

     будь-який

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.12.17 | zmej_gorynych

      От саме з вуст Сверстюка я б ці слова не назвав агітпропом

      Сабдж.
      Ви не враховуєте особу та постать Сверстюка. Ця людина лише чисту правду каже. І далека від того, щоби будь-кому дифірамби співати. Раз така досвідчена людина каже, що альтернативи наразі нема - значить йому можна вірити. Я також далеко не в захопленні від Ющенка, але до таких як пан Євген Сверстюк таки прислухАюсь.
      До речі, Мирослав Симчич (сотник "Кривоніс") сидів з ним досить довгий час в таборах і характеризував Сверстюка як надзвичайно духовного, інтелігентного, але одночасно і незламного чоловіка зі сталевою волею, котрий безперечно володів лідерськими якостями. Так що не розцінюйте пана Євгена як "чисто теоретика-пацифіста типу Вацлава Гавела". Ви його просто не знаєте. Почитати детальніше спогади "Кривоноса" можна в книзі Михайла Андрусяка "Брати Грому" (там ще інші три книги його є: Брати вогню, Студені милі та Ув"язнена скрипка. Але я ще до них не дійшов. Всі книги є в Інтернеті в txt-форматі).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.12.17 | Shooter

       Про Гавела

       zmej_gorynych пише:
       > "чисто теоретика-пацифіста типу Вацлава Гавела".

       Я би далеко не сказав, що Гавел є "теоретик-пацифіст". Доречі, в тюрмі він також сидів
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.17 | zmej_gorynych

        Та і я не кажу. Кажуть/вважають інші.

        Shooter пише:
        > zmej_gorynych пише:
        > > "чисто теоретика-пацифіста типу Вацлава Гавела".
        >
        > Я би далеко не сказав, що Гавел є "теоретик-пацифіст". Доречі, в тюрмі він також сидів
        Я досить довгий час в Чехії працював та жив. При Гавелі :). Тому трохи в курсі його якостей.
      • 2009.12.17 | 123

       агітпроп буде агітпропом, хоч його папа римський вимовлятиме

       zmej_gorynych пише:
       > Сабдж.
       > Ви не враховуєте особу та постать Сверстюка. Ця людина лише чисту правду каже.

       Звісно не враховує, бо його діфірамби Ющенку є банальним агітпропом, хоч яка б не була особа та постать Сверстюка.

       > Раз така досвідчена людина каже, що альтернативи наразі нема - значить йому можна вірити. Я також далеко не в захопленні від Ющенка, але до таких як пан Євген Сверстюк таки прислухАюсь.

       Агітпропом є не те, що альтернативи нема. Агітпропом є називання цієї гівняної кандидатури, єдиною перевагою якої є ще більша гівняність інших, ледь не месією.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.12.17 | zmej_gorynych

        Не збираюсь Вас ні в чому переконувати.

        Ми вже всі дорослі дітки, і каку від цукерки (навіть непрезентабельної та несмачної, розчавленої, в піску та соняшниковому лушпинні) відрізнити вміємо :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.12.17 | 123

         Re: Не збираюсь Вас ні в чому переконувати.

         zmej_gorynych пише:
         > Ми вже всі дорослі дітки, і каку від цукерки (навіть непрезентабельної та несмачної, розчавленої, в піску та соняшниковому лушпинні) відрізнити вміємо :)

         і навіть пережуваної та перетравленої :)
 • 2009.12.16 | pianist

  Re: Євген Сверстюк: Над Україною Божа благодать

  Коли випадково натисну кнопку, де наші депутати, то швидко переключаю на географічний канал, а там змії, крокодили - краса.
 • 2009.12.16 | harnack

  Чорнобилізатори, голодоморники, комісарята, оліґархенята: ряд

  геноцидний!

  А де антидот?

  Замилувано й молитовно - верзе духовні небилиці й дурниці про чудо-диво й "Провидіння" щодо Чорнобиля: автор зєвангелізований неміччю:

  "Коли трапилася в Чорнобилі 1986 року катастрофа і стало очевидним, що вибух налякав Кремль і ослабив його злу рішучість, заговорили про «Звізду полин» і якось одразу поставили Євангелію вище за свою атеїстичну науку.

  Чи не було це інструментом Провидіння? Адже якось раптом стало зрозумілим безглуздя арсеналів ядерної зброї. І одразу притихли ідеологічні заклинання. Сталося диво: розслаблення імперії ненависті! Криза моральна збіглася з економічною і політичною. Нарешті – неймовірне: розпад імперії, незалежність народів…"

  Чудо б було якби чорнобилізація була сталася біля Московії!

  А так радіаційна містика - душить та нівечить виключно зачемнених українців.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua