МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Власники зброї в Україні об'єдналися в асоціацію

12/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Навіть якщо меч доведеться застосувати один раз в житті,
це вартує того, щоб носити його все життя
.
Лао Дзи


Нещодавно зареєстрована Українська асоціація власників зброї відстоює інтереси користувачів зброї, надає їм юридичну підтримку, а також наполегливо працюватиме над впровадженням та розвитком культури поводження зі зброєю.

В Україні нарешті створено профільне об‘єднання власників зброї: Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація власників зброї», яка була зареєстрована постановою Міністерства юстиції України від 30 жовтня 2009 року.

Асоціація об’єднує власників зброї, колекціонерів, всіх, хто має відношення до зброї або має намір володіти зброєю.

Асоціація займається відстоюванням інтересів своїх членів у питаннях зброї та її застосування, лобіюванням інтересів українського виробника та власника зброї в органах виконавчої, судової та законодавчої влади. Зокрема, суттєвих зусиль Асоціація докладатиме для лібералізації зброярського законодавства.

«Будь-який громадянин має отримати не лише право на самозахист, але й можливість це право реалізувати. Суспільство, особливо ж – правоохоронні органи, мають неупереджено розглядати будь-яку людину, що застосувала зброю для власного самозахисту чи захисту своїх близьких», - упевнений Голова Наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

Асоціація власників зброї забезпечує юридичну підтримку своїх членів та надає консультації з усіх питань, пов‘язаних з придбанням, зберіганням та застосуванням зброї. При виникненні будь-якої ситуації з володінням та застосуванням зброї член асоціації має право на безкоштовний перший виклик адвоката та суттєві знижки на послуги партнерської адвокатської компанії у подальшому. Знижки також розповсюджуються на товари та послуги партнерів Асоціації.

«Звичайно, володіння зброєю накладає на її власника значну відповідальність. Поступова лібералізація зброярського законодавства вимагає паралельного впровадження культури поводження зі зброєю. Асоціація має розвінчувати негативні стереотипи, які є у суспільстві, та збирається працювати над створенням позитивного іміджу законослухняних власників зброї», - стверджує Георгій Учайкін.

Крім того, Асоціація проводитиме зустрічі членів Асоціації, стрілецькі фестивалі, покази приватних колекцій холодної і вогнепального зброї, створює «скаут-клуб» для дітей членів організації.

Дізнатися більше про діяльність Асоціації можна за тел. +380 44 227 2760
http://www.zbroya.info/


sean

Відповіді

 • 2009.12.16 | zmej_gorynych

  Цікаво як ця організація співвідноситься з IPSC (л)

  IPSC - Міжнародна конфедерація практичної стрільби (http://ipsc.org.ua/main/index.php). Дуже відома та поважна організація.
  Чи не є це класичним перетягуванням ковдри.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.16 | AxeHarry

   Re: Цікаво як ця організація співвідноситься з IPSC (л)

   Ні. Цe нe IPSC, і 100% що нe мають відношeння до IPSC, ні до стeндовиків. Алe обличчя на фото видаєцця знайомим.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.16 | zmej_gorynych

    Re: Цікаво як ця організація співвідноситься з IPSC (л)

    AxeHarry пише:
    > Ні. Цe нe IPSC, і схожe що нe мають відношeння до IPSC. Алe обличчя на фото видаєцця знайомим.
    Я давно прекрасно знаю що таке IPSC і навіть кількох людей звідти :sol:
    Суть мого запитання полягала в тому, що мені стало цікаво навіщо взагалі потрібна Українська асоціація власників зброї, коли є IPSC з такими традиціями, що першій і не снилось. Тобто яку справжню мету переслідували організатори Української асоціації власників зброї.
    Чи "більше асоціацій, хороших та різних!" /(С)/ ??? :sol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.16 | AxeHarry

     Re: Цікаво як ця організація співвідноситься з IPSC (л)

     zmej_gorynych пише:

     > Я давно прекрасно знаю що таке IPSC і навіть кількох людей звідти :sol:
     Аналогічно :)

     > Суть мого запитання полягала в тому, що мені стало цікаво навіщо взагалі потрібна Українська асоціація власників зброї, коли є IPSC з такими традиціями, що першій і не снилось. Тобто яку справжню мету переслідували організатори Української асоціації власників зброї.
     > Чи "більше асоціацій, хороших та різних!" /(С)/ ??? :sol:


     Чувак вжe якийсь час спамить і IPSCшників і стeндовиків, алe народ якось обeрeжно ставицця.
     На жаль Sхожe що Вашe зауважeння про "більшe асоціацій" має рацію.
  • 2009.12.18 | Ivan

   Re: Цікаво як ця організація співвідноситься з IPSC (л)

   Це зовсім різні організації. Ті займаються практичною стрільбою, а Асоціація, обїєднує власників зброї. Їх неможливо порівнювати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.18 | AxeHarry

    Re: Цікаво як ця організація співвідноситься з IPSC (л)

    за моіми даними нікого і нічого дана асоціація нe об'єднує. можливо - покищо. тому що ідeя сама по собі нeпогана.
   • 2009.12.19 | zmej_gorynych

    Re: Цікаво як ця організація співвідноситься з IPSC (л)

    Ivan пише:
    > Це зовсім різні організації. Ті займаються практичною стрільбою, а Асоціація, обїєднує власників зброї. Їх неможливо порівнювати.
    1. Знаєте, я розумію, що це різні організації :sol:
    2. Сподобалось оце: "Ті займаються практичною стрільбою, а Асоціація об"єднує..". В тому смислі, що "ось оці стріляють, а тамті збираються в місцевому клюбі та й випивають собі, співаючи пісень і вихваляючись один поперед другим своїми дробовиками та револьверами"? :hot:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua