МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Попе- попереду Дорошенко (/)

12/17/2009 | Sean
В "Україні Молодій" (Михайло Дорошенко) вирішили намовити читачів закидати Тимошенко таким:

Після резонансної публікації «УМ» на минулому тижні «Кандидат–хабарниця», у якій ішлося про те, що один із кандидатів на посаду глави держави — Юлія Тимошенко, — подаючи до ЦВК документи, приховала від виборців окремі факти власного кримінального минулого, в редакції не вмовкають телефони. Чимало виборців просять редакцію надати їм юридичну допомогу щодо захисту їхнього права знати всю інформацію про кандидатів у президенти України, щоб зробити правильний вибір. Після консультацій із юристами пропонуємо всім охочим не «обривати» редакційні телефони, а написати кандидату Тимошенко Ю. В. інформаційний запит за наведеним зразком.Прем’єр–міністру України, кандидату в президенти України
Тимошенко Ю. В.

_____________________________________________________

01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2громадянина України, виборця

_____________________________________________________,

(п.і.б.)

______________________________________________________

(адреса)Інформаційній запит

Шановна Юліє Володимирівно!

У газеті «Україна молода» від 11.12.2009р. № 232 була розміщена стаття «Кандидат–хабарниця», в якій є інформація з посиланням на документи, що Ви давали неодноразово хабарі посадовим особам Міністерства оборони Російської Федерації. Старший помічник головного військового прокурора, полковник юстиції Яловицький В. А. від 13 вересня 2004 року виніс постанову про притягнення Тимошенко Ю. В. як обвинуваченої у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 33 і ч. 2 ст. 291 (дача хабарів). Постановою цього ж слідчого стосовно Вас 11.11.2004 р. був оголошений міжнародний розшук як особи, що ухиляється від співпраці з прокуратурою Російської Федерації.

26 грудня 2005 року військова прокуратура Російської Федерації припинила стосовно Вас кримінальну справу за нереабілітуючими обставинами. Як заявив головний військовий прокурор Російської Федерації Олександр Савєнков, Ви письмово визнали себе винною у скоєнні злочину, що дало підстави стосовно Вас припинити кримінальне переслідування. Водночас він повідомив, що, «за російським законодавством, Ви визнані особою, що вчинила злочин».

Окрім того, Ваша вина у вчиненні злочину також підтверджується рішеннями господарських судів Російської Федерації.

Відповідно до вимог ст. 9 Закону України «Про інформацію», «всі громадяни України, юридичні особи і державні органи мають право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення та зберігання відомостей, необхідних для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів, здійснення завдань і функцій».

Ми є виборці, і маємо законне право знати всю інформацію про кандидатів у президенти України, щоб зробити правильний вибір.

Згідно з п. 6 ст. 51 Закону України «Про вибори Президента України», Ви написали заяву, в якій дали згоду на оприлюднення біографічних відомостей про себе. Ст. 32 Закону України «Про інформацію» надає нам право через інформаційний запит отримати необхідну для реалізації наших конституційних прав інформацію. А Ваш обов’язок — згідно зі ст. 33 цього ж закону — надати нам інформацію в терміни, визначені цією нормою.

На підставі викладеного прошу:

1. Надати мені або оприлюднити копію постанови військової прокуратури Російської Федерації від 26 грудня 2005 року щодо припинення кримінальної справи стосовно Вас.

2. Надати мені або оприлюднити інформацію, якого змісту заяву Ви написали на адресу військової прокуратури Російської Федерації, що була покладена в основу прийняття ними вищезгаданої постанови. Якщо Ви не винні у скоєнні злочинів, то чому писали заяву, а не вимагали повної реабілітації через суд?

3. Надати мені або оприлюднити копії рішень господарських судів Російської Федерації, якими були відшкодовані збитки з боку ЄЕСУ Міністерству оборони Російської Федерації.

4. Як Ви прокоментуєте заяву керівника головної військової прокуратури Російської Федерації, що Ви є особа, що вчинила кримінальний злочин?З повагою,«______» грудня 2009 р. ________________

http://umoloda.kiev.ua/number/1557/176/54843/

Відповіді

  • 2009.12.17 | Боббі

    але ж розкладати держ апарат хабарами не зовсім є злочином

  • 2009.12.17 | Мартинюк

    Ось бачиш - інформпочини Майдану підтримуютьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua