МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Це стосується будь-якого форуму. Невже і ФУП знищать як форум?

12/17/2009 | странник
ФУП- як інкубатор для вирощування бидла, чергова тусовка для так званої «еліти» та модель нинішньої України.

Нечай

16 Dec 2009 19:22

Хочу сказати, що мені абсолютно начхати, порушую чи ні я зараз якісь там «правила» ФУПу, оскільки, як всі вже переконались, ніяких «правил» вже давно не існує. Правила, як і закони, діють тільки тоді, коли вони однакові для всіх. А коли з’являються «обрані» (або «богообрані»), тоді вони втрачають всякий сенс і стають ярмом для одних та мандатом на вседозволеність для інших. Оскільки я пишу про проблеми ФУПа, а не якогось там конкретного Іваненка, Сидорова чи Рабіновича, тому й пишу на ФУПі. А тепер по справі.

Отримавши черговий місячний бан, як завжди невідомо за що, спочатку зітхнув з полегшенням: з’явився час для вирішення деяких назбиравшихся проблем. А потім, ради інтересу, вирішив вияснити, за що ж все таки найчастіше банять на ФУПі. По ідеї, якщо в нас демократія, то найчастіше мають банити за образи, погрози та мат. Передивився «банний лист» за три з половиною місяці, з першого серпня по п’ятнадцяте листопада. Багато хто зі мною згодиться, що якби проводився конкурс на звання найбільшого хама ФУПу, то перше місце з великим відривом зайняв би Igor Zorkov. Так от, пана Zorkovа за цей час забанили аж три рази по три дні. Я так зрозумів, що його погроза намотувати гоїв на траки ізраїльських танків «Меркава» більше, ніж на три дні не тягне! Та й дійсно, що з ними тими гоями церемонитися…

Пана Андреаса, для якого слова «нацюк», «ж-па» і «бл-дь» в спілкуванні з опонентами як для інших «здрастуйте», забанили один раз аж на 1(один!) день. Більше десяти днів не отримувала Athena, від сленгу якої почервоніла б навіть звична до всього кобила поручика Ржевського. А (---.sportsman)-то взагалі пісня, коли 30-денний бан якось раптом змінився на 3-денний. І ніхто не в «курсє дєла». Пан TAG навіть заявив, що він ніколи нічого не робив проти своєї совісті. Тобто можна зрозуміти, що совість у нього взагалі-то є, але він не завжди нею користується. Про що свідчить і випадок зі Странником, який мав необережність погризтися з паном TAG, за що отримав довічний бан. Добродій TAG, щоправда, «демократично» і собі накинув аж цілих 10 днів! А міг би й не накинути! «…Обратітє вніманіє, Фєлікс Едмундовіч, какой Владімір Ільіч культурний і васпітанний чєловєк, как он любіт дєтєй! Он ведь етому сорванцу только по шеє дал, а вот Сталін на єво мєстє- сразу би брітвой по горлу!...»

Зате за цей же час, невідомо за що, аж двічі на 30 днів забанили якогось Алексей-63, який до записних фуповських хамів начебто не відноситься. Та й інші, яких не хочеться перераховувати, забанених на 30 діб і назавжди, відсотків на сімдесят до хамів не належать. Значить, можна зробити висновок-за хамство та образи на ФУПі майже не банять, а якщо й банять, то не всіх і по різному.

Тоді зостається одне- бан за ТЕМУ гілки. Але ж, шановні, це вже ЦЕНЗУРА, якої у нас начебто немає. А там, де з’являється цензура, закінчується демократія. «Ви, Соломон Мойсейович, або хрест зніміть, або труси натягніть…» Коли з’являються заборонені теми, значить хтось за тебе вирішує, що тобі потрібно знати, а що ні, і вважає, що має на це право. А це вже, шановні, означає тільки одне-на ФУПі, як і в країні, створена і діє так звана товпо- елітарна модель суспільства. ЇЇ можна називати по різному: фашизм, тоталітаризм, сіонізм, комунізм, але суть одна-є еліта і є раби. Або, по Платону- еліта, охорона і раби. ФУПівська «еліта»- це з десяток кланів, що окупували Україну, узяли контроль над її підприємствами, фінансами, землями, ЗМІ. А відомо, що хто баришню годує- той її і танцює, тому, контролюючи телебачення та пресу, невже вони могли допустити неконтрольований Інтернет?! Для цього існує «охорона»- пані Альона Притула, бригадники та модератори:одні проштовхують «правильні» теми, інші-банять за «неправильні». Ну, а «раби» або «бидло», мають знати і розуміти, що можна робити, а що ні. Йде, як і по всій країні, процес вирощування та «окучування» бидла, тільки вже в комп’ютерній мережі. Для цього навіть створили Sand Box- так звану «пісочницю», щоб хазяї могли проводити селекцію «неблагонадійних» та вирішувати, кого допускати на свої ВЛАСНІ сайти, а кого ні, про що можна на них писати, а про що ні. То чим це відрізняється від есесівського обмірювання черепів? І чим відрізняються сучасні «темні вічні» бани від нічних арештів 30-х років? Тільки тим, що тоді зникали назавжди реальні люди, а тепер-віртуальні, хоча стиль той самий. Кожна спроба заборонити людям думати та висловлювати свою точку зору завжди врешті-решт приводить до «Хайль Гітлер» або «Кращого з гоїв-убий». Хоча ні, спочатку було «убий гоя», а вже потім «Хайль Гітлер», проте різниця між ними несуттєва.

Про що ж тоді можна, а про що не можна писати зараз на ФУПі? Можна всіляко ображати «москалів» та «хохлів», називати їх «нацюками», «фашистами», «бандерами» та не зовсім літературними словами. Це все називається «демократією». Не можна чіпати інші нації, бо то вже «ксенофобія». Можна що завгодно писати про ляльок-маріонеток, клоунів, яких у нас чомусь називають політиками- Ющенка, Тимошенко, Януковича, Литвина, Тягнибока та інших. Але не можна писати про справжніх хазяїв України- ті десять-п’ятнадцять кланів, що привласнили 80% національного багатства України, а вибори Президента та Верховної Ради-це боротьба за ті 20%, що залишились. Практично зникли статті про дійсні причини теперішньої кризи-гарвардський проект, зовнішнє управління, високі банківські відсотки, що унеможливлюють будь-яке виробництво, окупацію України чужинцями, хибну ідеологію «вільного ринку»- ідеологію національного самознищення. А без зміни ідеології всі наші так звані «вибори»- це фарс, який ні на що не впливає і нічого не вирішує. Прямої заборони на такі теми формально не існує, але вони одразу ж або зникають, або забиваються десятками інших, а їх автори сидять в банах.

90-95% гілок на ФУПі- це відвертий флуд, форум став інтернет-тусовкою самозваної «еліти», куди вона заходить відпочити, потеревенити, похизуватись один перед одним, які вони «вумні», повчити «бидло», як треба жити і за кого голосувати. Проте, оскільки язик у них довший, ніж руки, а руки вміють тільки красти, то з ФУПом вони зробили те, що і з країною-перетворили на руїну та смітник. З форума давно вже зникли теми, які хвилюють більшість населення країни, майже зникли люди, які ці теми піднімали, зосталися тільки бригадники, маргінали та псевдоеліта. Писати щось на ФУПі вже навіть Забужко чи Монтян ввважають за моветон. Той же Sand Box сьогодні на порядок цікавіший та інтелігентніший, ніж ФУП. Гірше за все, що зникають назавжди або постійно сидять в банах, ОСОБИСТОСТІ- люди з почуттям гумору, з орігінальним поглядом на події, з нестандартним мисленням. Зате процвітає та заохочується стукачество та доноси, вони ж «доповіді»-тобто те, що навіть в дитсадках вважається неприпустимим. Форум стає схожим на концтабір, де всі в однакових робах, з однаковою пайкою, з однаковими мордами та думками. Зараз тут править бал її величність ПОСЕРЕДНІСТЬ, а кожний фізіолог вам скаже, що життя-це різниця потенціалів, а їх вирівнювання-смерть. Ну й кому потрібен такий форум?

Але є й інша сторона медалі. Коли хтось постійно бреше, він сам починає вірити в свою брехню. Так і наша «еліта» починає вірити своїм же бригадникам, вірити в те, що вона всерйоз і надовго, що вона пуп землі, що вона чимсь править і на щось впливає, що «всьо харашо, прєкрасная маркіза!...» Дивлячись на сучасну Україну і проглядаючи ФУП, ніяк не міг позбутися відчуття дежа вю, аж поки не дійшло- йопт, та це ж царська Росія зразка 1916 року! Там теж були свій парламент, уряд, навіть цар, були свої олігархи, вони чимось там правили, щось там вирішували, засідали, створювали всілякі фракції та коаліції. Вони теж вважали себе «обраними» і були впевнені, що так триватиме вічно. «…Рімская імпєрія врємєні упадка прєдставляла відімость стройного порядка. Цезарь бил на мєстє, соратнікі рядом, жизнь била прекрасна, судя по докладам…» Але вже через пару років ця ідилія скінчилась для одних підвалами НК, для інших- стамбульскими борделями та паризькими смітниками. І якщо виходити з принципу «схожі причини-схожі наслідки», то й нашим «орлам»-олігархам вже недовго літати…

І останнє. Чесно кажучи, не розумію тих людей, які пишуть «покаянниє пісьма» хазяйці форума та модераторам з проханням їх розбанити. Навіщо принижуватися? Якщо ви починаєте про щось просити «царицю-матушку» Альону Притулу або «їх високопревосходительство» TAG, то це якраз і означає, що місія ФУПу - перетворення вас на «холопа Івашку» успішно виконана. Може й помилують, щоб ще раз підкреслити власну значимість та вашу залежність.

Особисто я-вільна людина і нікого ні про що просити не збираюся, і якщо мене забанять назавжди, то хоч буду знати за що. Оскільки я не належу ні до бригадників, ні до «еліти» ФУПу, то мого зникнення, скоріше за все, ніхто й не помітить, як не помітили зникнення багатьох інших. А з іншої сторони, якщо людину відлучають від смітника, то хіба вона не стає від цього тільки чистішою? «Отака от фігня, дітки», як колись казав дід Панас…http://forum.pravda.com.ua/read.php?8,207003051,page=1

Відповіді

 • 2009.12.17 | странник

  Як набридло дивитися на всіх цих "модераторів"

  Останній форум знищується брехнею, подвійними стандартами, стукачами,та безкінечною нав'язливою тупістю різних "рульових" здатних лише знищувати те що вони не здатні створити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.17 | Sych

   Ще трошки, і ви дійдете до книжкового розуміння сутності влади.

   "Влада корумпує, а абсолютна влада корумпує абсолютно".

   Іншими словами - будь-яка форма влади корумпує. Форумні модери (дісклеймер: це, звичайно ж, жодним чином не стосується цього форуму та тутешніх модераторів) мають невелику, але таки ж владу, тому й зкурвлюються.

   Саме тому розумні дядьки, коли робили собі нову країну в Америці, доклали всіх зусиль щоби влади (держави, державного апарату) було як меньше, вона була максимально децентралізована та знала своє місце у стосунках з громадянином.

   Доки більшість народу не збагне цю просту істину, нічого не буде. Нє, соціалізм звичайно буде, як завжди, расцвєтать, але нічого для людини від того не буде доброго.
 • 2009.12.17 | странник

  Нечай! Лише вільна людина цікава. Людям. :)

  странник пише:
  > ФУП- як інкубатор для вирощування бидла, чергова тусовка для так званої «еліти» та модель нинішньої України.

  Інкубатор це точно. Форум УП перетворили на бездарний чат. І ми ж про це попереджували давно. Щодо моделі України, це, як на мене, не вірно, бо у віртуальному світі форуму практично все залежить від модератора.


  > Правила, як і закони, діють тільки тоді, коли вони однакові для всіх. А коли з’являються «обрані» (або «богообрані»), тоді вони втрачають всякий сенс і стають ярмом для одних та мандатом на вседозволеність для інших.

  І ми про це говорили на ФУПі стільки, і так давно, що не зрозуміти все це просто неможливо. Значить?? Все робиться цілеспрямовано?

  >Значить, можна зробити висновок-за хамство та образи на ФУПі майже не банять, а якщо й банять, то не всіх і по різному.
  > Тоді зостається одне- бан за ТЕМУ гілки. Але ж, шановні, це вже ЦЕНЗУРА, якої у нас начебто немає. А там, де з’являється цензура, закінчується демократія. «Ви, Соломон Мойсейович, або хрест зніміть, або труси натягніть…» Коли з’являються заборонені теми, значить хтось за тебе вирішує, що тобі потрібно знати, а що ні, і вважає, що має на це право. А це вже, шановні, означає тільки одне-на ФУПі, як і в країні, створена і діє так звана товпо- елітарна модель суспільства. ЇЇ можна називати по різному: фашизм, тоталітаризм, сіонізм, комунізм, але суть одна-є еліта і є раби. Або, по Платону- еліта, охорона і раби. ФУПівська «еліта»- це з десяток кланів, що окупували Україну, узяли контроль над її підприємствами, фінансами, землями, ЗМІ. А відомо, що хто баришню годує- той її і танцює, тому, контролюючи телебачення та пресу, невже вони могли допустити неконтрольований Інтернет?! Для цього існує «охорона»- пані Альона Притула, бригадники та модератори:одні проштовхують «правильні» теми, інші-банять за «неправильні». Ну, а «раби» або «бидло», мають знати і розуміти, що можна робити, а що ні. Йде, як і по всій країні, процес вирощування та «окучування» бидла, тільки вже в комп’ютерній мережі. Для цього навіть створили Sand Box- так звану «пісочницю», щоб хазяї могли проводити селекцію «неблагонадійних» та вирішувати, кого допускати на свої ВЛАСНІ сайти, а кого ні, про що можна на них писати, а про що ні. То чим це відрізняється від есесівського обмірювання черепів? І чим відрізняються сучасні «темні вічні» бани від нічних арештів 30-х років? Тільки тим, що тоді зникали назавжди реальні люди, а тепер-віртуальні, хоча стиль той самий. Кожна спроба заборонити людям думати та висловлювати свою точку зору завжди врешті-решт приводить до «Хайль Гітлер» або «Кращого з гоїв-убий». Хоча ні, спочатку було «убий гоя», а вже потім «Хайль Гітлер», проте різниця між ними несуттєва.

  Схоже? Схоже.
  А якщо все і не ТАГ, то відповідей на всі наші безкінечні пропозиції та питання ми не отримали. Значить??


  > Про що ж тоді можна, а про що не можна писати зараз на ФУПі? Можна всіляко ображати «москалів» та «хохлів», називати їх «нацюками», «фашистами», «бандерами» та не зовсім літературними словами. Це все називається «демократією». Не можна чіпати інші нації, бо то вже «ксенофобія». Можна що завгодно писати про ляльок-маріонеток, клоунів, яких у нас чомусь називають політиками- Ющенка, Тимошенко, Януковича, Литвина, Тягнибока та інших. Але не можна писати про справжніх хазяїв України- ті десять-п’ятнадцять кланів, що привласнили 80% національного багатства України, а вибори Президента та Верховної Ради-це боротьба за ті 20%, що залишились. Практично зникли статті про дійсні причини теперішньої кризи-гарвардський проект, зовнішнє управління, високі банківські відсотки, що унеможливлюють будь-яке виробництво, окупацію України чужинцями, хибну ідеологію «вільного ринку»- ідеологію національного самознищення. А без зміни ідеології всі наші так звані «вибори»- це фарс, який ні на що не впливає і нічого не вирішує. Прямої заборони на такі теми формально не існує, але вони одразу ж або зникають, або забиваються десятками інших, а їх автори сидять в банах.

  І це, логічно.

  > 90-95% гілок на ФУПі- це відвертий флуд, форум став інтернет-тусовкою самозваної «еліти», куди вона заходить відпочити, потеревенити, похизуватись один перед одним, які вони «вумні», повчити «бидло», як треба жити і за кого голосувати. Проте, оскільки язик у них довший, ніж руки, а руки вміють тільки красти, то з ФУПом вони зробили те, що і з країною-перетворили на руїну та смітник. З форума давно вже зникли теми, які хвилюють більшість населення країни, майже зникли люди, які ці теми піднімали, зосталися тільки бригадники, маргінали та псевдоеліта.

  Чат імені "модераторів"...


  >Гірше за все, що зникають назавжди або постійно сидять в банах, ОСОБИСТОСТІ- люди з почуттям гумору, з орігінальним поглядом на події, з нестандартним мисленням. Зате процвітає та заохочується стукачество та доноси, вони ж «доповіді»-тобто те, що навіть в дитсадках вважається неприпустимим. Форум стає схожим на концтабір, де всі в однакових робах, з однаковою пайкою, з однаковими мордами та думками. Зараз тут править бал її величність ПОСЕРЕДНІСТЬ, а кожний фізіолог вам скаже, що життя-це різниця потенціалів, а їх вирівнювання-смерть.

  100% %(((

  >Ну й кому потрібен такий форум?

  Якщо щось цілеспрямовано, роками знищується, все це комусь потрібно. Кому?


  > І останнє. Чесно кажучи, не розумію тих людей, які пишуть «покаянниє пісьма» хазяйці форума та модераторам з проханням їх розбанити. Навіщо принижуватися? Якщо ви починаєте про щось просити «царицю-матушку» Альону Притулу або «їх високопревосходительство» TAG, то це якраз і означає, що місія ФУПу - перетворення вас на «холопа Івашку» успішно виконана. Може й помилують, щоб ще раз підкреслити власну значимість та вашу залежність.

  Холопи не живуть інакше.


  > Особисто я-вільна людина і нікого ні про що просити не збираюся, і якщо мене забанять назавжди, то хоч буду знати за що. Оскільки я не належу ні до бригадників, ні до «еліти» ФУПу, то мого зникнення, скоріше за все, ніхто й не помітить, як не помітили зникнення багатьох інших.

  Не помічають лише лайно яке стелеться під ногами панів. :)


  > http://forum.pravda.com.ua/read.php?8,207003051,page=1
 • 2009.12.17 | Адвокат ...

  Тему закрито. Автуру,-- бан на 5-ть діб.

  Для усвоєнія Правил.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.17 | DADDY

   І гета "глубоко правильно". Странник, припиняй чухати ГондурасCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua