МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Корисна ініціатива чи передвиборчий піар Тимошенко?

12/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Кабінет Міністрів України затвердив План заходів щодо підвищення рівня патріотичного виховання учнівської та студентської молоді шляхом проведення на постійній основі тематичних екскурсій з відвіданням об'єктів культурної спадщини. План затверджений урядовим розпорядженням №1494-р, підписаним Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

План заходів передбачає включення до навчальних планів загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних і вищих навчальних закладів обов'язкових екскурсій в національні історико-культурні заповідники і музеї. Проведення оглядових і тематичних екскурсій пропонується, зокрема, у вихідні дні і протягом канікулярного періоду.

Для виконання цих заходів уряд вимагає забезпечити належне функціонування об'єктів дорожнього сервісу для обслуговування організованих груп учнівської і студентської молоді, їх безкоштовний супровід працівниками органів внутрішніх справ, проведення історико-культурними заповідниками, музеями конференцій, виставок, концертів та інших культурно-просвітницьких заходів з їх участю, здійснення обміну між історико-культурними заповідниками виставками, експозиціями, присвяченими історичним особам, національним героям, з метою популяризації історико-культурної спадщини регіонів.

Розпорядженням передбачається, що щороку до 20 грудня інформацію про виконання плану заходів буде направлено до Міністерства освіти і науки від міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Криму, обласних, Київської і Севастопольської міських держадміністрацій.

Додатково: Розпорядження №1494-р
Джерело: Освітній портал

Відповіді

 • 2009.12.20 | Лінгва

  Re: Корисна ініціатива чи передвиборчий піар Тимошенко?

  Ющенко дбає про відбудову, реставрацію старовини, а Тимошенко дбає про віртуальний патріотизм. Прокукурікала, а там хоч не розвидняйся.
 • 2009.12.20 | Адвокат ...

  Цікаво, а в сталіцу нашей (у)Родіни, в город-хєрой Маськву,--

  на "патрійотичьне" виховання возитимуть ніколаєнкі з табачьнікамі?
 • 2009.12.20 | igorg

  Наразі хоч і з трудом але навіть у дуже погані

  голови доходить, що бажання очолити державу й вести роботу проти неї одночасно, не тільки є шизою, але й просто не популярно серед більшості електорату.
  Навіть Я готовий вишиванку вдіти (певно це як в окріп вскочити, але чого не зробиш заради влади).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua