МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Колумбія і Венесуела стягують війська до кордону

12/20/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Колумбія і Венесуела, стосунки між якими останнім часом мають дуже напружений характер, стягують свої війська до кордону. Президент Венесуели Уго Чавес наказав своїм генералам готуватися до війни, передає БІ-БІ-СІ.

Звинувативши Боготу і США в намірі напасти на Венесуелу, Чавес перекинув до кордону додатково 15 тис. солдатів. У стан бойової готовності приведені шість венесуельських десантних батальйонів.

Тим часом міністр оборони Колумбії Габріель Сільва оголосив про створення нової військової бази Ла Гуахіра поблизу венесуельського кордону. Одночасно приведені в стан підвищеної готовності десантні батальйони, оснащені вертольотами американського виробництва Blackhawk, яких на озброєнні колумбійської армії налічується 120 одиниць.

Уго Чавес раніше різко розкритикував уряд Колумбії, який дозволив США розмістити військову базу на своїй території. Зі свого боку Богота звинувачує Венесуелу у фінансуванні терористів і повстанців, які діють на території Колумбії.

За матерiалами: BBC

http://ua.korrespondent.net/world/1028909

sean


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua