МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Головний економіст ПРУ Азаров в інтервю на пятаку рахував процен

12/20/2009 | Анатоль
ти.
Сказав таке: (по памяті)
- В програмі Януковича "10 років стабільного росту" передбачається щорічний економічний ріст в 10%. Це значить, що через 10 років ми будемо в два рази багатшими, ніж зараз.

Як віце міністр фінансів рахував?
Певне так: 10% * 10років = 100%

(Якщо правильно рахувати, то якщо щорічний приріст 10% то через 10 років ріст буде в 2.59 раза, а не в 2)

Відповіді

 • 2009.12.20 | GreyWraith

  Так, із Азарова міністр фінансів ще той...

  ... але питання в іншому: чи були ті самі 10% зростання за Януковича взагалі? Де матеріалдьне вираження цього зростання: заводи, електростанції, фабрики, поля? Чи хоча б продуктивність на існуючих... 10% - це для розвиненої індустріально держави не так вже і мало, виходить, що я ухитрився дуже багато що прогавити. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.20 | Анатоль

   Re: Так, із Азарова міністр фінансів ще той...

   > виходить, що я ухитрився дуже багато що прогавити.

   Та ні, ще не прогавили. Це програма на наступні два президентські терміни Януковича.
 • 2009.12.20 | Koala

  Для тих, хто не в курсі: "правило 70" (л)

  http://en.wikipedia.org/wiki/Rule_of_72
  Дуже зручна річ для економістів, а також, щоб Азарових з ходу на місце ставити.
  В двох словах: якщо є відсоткова ставка в x відсотків, то подвоєння буде за 70/x років. Чудово працює для малих x (для 20% дає 3,5 років, насправді 3,8).
 • 2009.12.20 | Анатоль

  Він і ще там перл видав, але вже не арифметичний, а юридичний.

  Сказав щось таке:
  Як тільки Янукович стане президентом, зразу ж призначить такого премєра...

  (Знаючи, за що найбільше критикували тут Ющенка, поясню на всяк випадок, що не президента це справа, а коаліції.)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.20 | Адвокат ...

   Що у Пахла на язиці, те у Хама на умі.

   Я те ж звернув увагу на тей Пахлів п`йорль. Схоже, що пруцячьня готова скасувати політрехворму чіса`канкрєтна і по понятіям,-- трубой па ґалавє. На відміну, між иншим від тюлєбану, який вустами Вєлікой ТЮ розпатякує про рехверендум і усілякі правові процедури.

   Тей шмат Пахлових теревенів був в загалі самим цікавим. Бо теє нещастя ледь не сказало, що Хам, ставши (п)резидентом призначить ще й парляментську більшість... :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.21 | GreyWraith

    Сміх сміхом...

    Адвокат ... пише:
    Схоже, що пруцячьня готова скасувати політрехворму чіса`канкрєтна і по понятіям,-- трубой па ґалавє. На відміну, між иншим від тюлєбану, який вустами Вєлікой ТЮ розпатякує про рехверендум і усілякі правові процедури.
    Цей ідіотизм під назвою "політрехворма" так чи інакше будуть скасовувати. Оскільки цей велосипед із квадратними колесами був накинутий нам елітами не через їхню некомпетентість, а спеціально назло Ющенку та нам - щоб ми не могли рухатися до цивілізованого світу. І все було б їм добре, але через кризу ЗНЕНАЦЬКА виявилося, що ця система таки не працює і шкодить вже їм. Рік маразму у парламенті та керованому ним уряді це показав дуже вже наочно. Тому повертати повноваження Президенту треба (і заодно викидати на смітник частину еліти, причому викидати всерйоз, а не дозволити тим тарганам до інших кланів прибитися: ресурсів вже не так багато). Щодо цього, вже, схоже, консенсус.

    Питання лише у тому, якому Президенту будуть ці повноваження повертатися. І то нам дуже не пощастить, якщо це буде Ющенко, бо цей Президент, якого оберуть в січні - то всерйоз і надовго.

    Тей шмат Пахлових теревенів був в загалі самим цікавим. Бо теє нещастя ледь не сказало, що Хам, ставши (п)резидентом призначить ще й парляментську більшість... :)
    Парламентську більшість призначить і Ющенко, коли стане Президентом. При повній підтримці олігархів. Бо те, що зараз робиться у цирку на Грушевського, - то інфаміта та неефективність. Питання лише у тому, скільки зусиль це буде потребувати.
 • 2009.12.20 | Адвокат ...

  Пахло казав дуже сурьозно!

  Мя,-- а проперло,-- від перспективи стати багатшим удвічі за 10-ть років...

  ... та инші го сентенції мя повернули до тями. Воно сказало, що багатіти українське суспільство буде не швидше, ніж зростатиме економіка, а вона зростатиме не швидше за зростання попиту на українські товари. На перший погляд, Пахло сказав щиру правдоньку. Але як тую правдоньку розкатать по 10-ти роках, то буде приблизно так: спочатку удвічі збатить се Ахмєтов, потім инші пруцяки та пруцихи, а вже в останніми свою карту на збагачення отримаю усі инші,-- де сь наприкінці десятого року (п)резиденства Хама... тіпо,-- подарунок на Новий Рік... А ще Пахло казало, що усі українці мають "в потє ліца" їбошить вдень і вночі усі 10-ть років.

  І так мі від тего Пахла завоняло КПSS`івськими п`тирічками!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.21 | GreyWraith

   І нащо нам таке щастя?

   Адвокат ... пише:
   А ще Пахло казало, що усі українці мають "в потє ліца" їбошить вдень і вночі усі 10-ть років.
   Так ми ніби і так не лінуємося і працюємо. І щось корисне виробляємо. На відміну від публіки у ВР, що від сили на пару годин за місяць зберуться, якусь чергову бздуру на-гора видадуть і потім знову відпочивати.
  • 2009.12.21 | Isoлято

   А це бува не Пахло десь так у квітні 2004-го казало...

   ...що варто лише Україні вступити в гі... вибачте, в ЄЕП (хто вже забув, що означає ця малоцензурна абревіятура - напам'ятаю (© В.Янукович): їдіная іканаміцкая прасрація) - і рівень життя ЛИШЕ ЗА РАХУНОК ЛІКВІДАЦІЇ МИТНИХ ПЕРЕШКОД зросте вдвічі, а всі "єепівці" будуть мати якийсь там сукупний продукт на душу єепнутого населення більше 10 тисяч бяксів? Я таґда долґа сміялсо...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.22 | Адвокат ...

    Пам`ятаю, добре пам`ятаю!

    За що я люблю Пахла,-- так це за "нєзатєйлівость". От як пізнав го по вислову го: "Так крадьот же Ваш Іґорьок тупо і ґлупо!", так і не можу відмовити сь від насолоди колехціонувати го п`йорли.

    П`йорли 2004 рочьку,-- то в загалі пєсьтьня і танєц! Особливо про ЄЕП.
  • 2009.12.22 | GreyWraith

   А це таки тенденцiя

   Стара економiчна полiтика в Украiнi не працюе. А нову не здатнi запропонувати нi ПРУ, нi БЮТ. Вони вдавляться, але не скажуть слiв "економiчна свобода" i "послаблення тиску держави", як зараз каже Ющенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua