МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Проблема 2015

12/21/2009 | Shooter
Часу, звісно, ще достатньо, але все-таки :)

Розглядаючи наймовірніший сценарій - тов. Бандюковіч стає президентом в 2010, - хто йому би зміг скласти конкуренцію в 2015?

Є велика ймовірність того, що ПМ-ом може стати Тігіпко (після перевиборів в парламент). З цієї позиції, у принципі, він може кинути виклик Янику в 2015, але нам комсюки нецікаві.

Яценюк як рєзко надувся, так само рєзко і здувся (нажаль).

Тоді хто?

(У принципі системна відповідь: довершення реформи= парламентсько-президентська республіка та чіткий та збалансований розподіл влади. наприклад, у формі "Конституції Ющенка". але цього, швидше всього, не буде).

Відповіді

 • 2009.12.21 | Адвокат ...

  "А з нашого боку -- Тягнибок!"

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.21 | Арій.

   Re: "А з нашого боку -- Тягнибок!"

  • 2009.12.21 | Арій.

   А якщо серйозно - то так і буде. Або я, може...

  • 2009.12.21 | Shooter

   Це з марґінального боку. Такий нецікавий.

 • 2009.12.21 | Englishman

  Re: Проблема 2015

  Shooter пише:
  > Часу, звісно, ще достатньо, але все-таки :)
  >
  > Розглядаючи наймовірніший сценарій - тов. Бандюковіч стає президентом в 2010, - хто йому би зміг скласти конкуренцію в 2015?
  >
  > Є велика ймовірність того, що ПМ-ом може стати Тігіпко (після перевиборів в парламент). З цієї позиції, у принципі, він може кинути виклик Янику в 2015, але нам комсюки нецікаві.
  >
  > Яценюк як рєзко надувся, так само рєзко і здувся (нажаль).
  >
  > Тоді хто?
  >
  > (У принципі системна відповідь: довершення реформи= парламентсько-президентська республіка та чіткий та збалансований розподіл влади. наприклад, у формі "Конституції Ющенка". але цього, швидше всього, не буде).

  Донецькі навряд чи будуть повторювати помилки минулого, так що
  кандидатом від "опозиції", наймовірніше, буде Пєтро Сіманєнко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.12.21 | Shooter

   Re: Проблема 2015

   Englishman пише:
   > Shooter пише:
   > > Часу, звісно, ще достатньо, але все-таки :)
   > >
   > > Розглядаючи наймовірніший сценарій - тов. Бандюковіч стає президентом в 2010, - хто йому би зміг скласти конкуренцію в 2015?
   > >
   > > Є велика ймовірність того, що ПМ-ом може стати Тігіпко (після перевиборів в парламент). З цієї позиції, у принципі, він може кинути виклик Янику в 2015, але нам комсюки нецікаві.
   > >
   > > Яценюк як рєзко надувся, так само рєзко і здувся (нажаль).
   > >
   > > Тоді хто?
   > >
   > > (У принципі системна відповідь: довершення реформи= парламентсько-президентська республіка та чіткий та збалансований розподіл влади. наприклад, у формі "Конституції Ющенка". але цього, швидше всього, не буде).
   >
   > Донецькі навряд чи будуть повторювати помилки минулого, так що
   > кандидатом від "опозиції", наймовірніше, буде Пєтро Сіманєнко.

   та ну. такий варіант, щвидше, за Юлі можливий. а Юля швидше неможлива.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.12.22 | Englishman

    Re: Проблема 2015

    Shooter пише:

    > >
    > > Донецькі навряд чи будуть повторювати помилки минулого, так що
    > > кандидатом від "опозиції", наймовірніше, буде Пєтро Сіманєнко.
    >
    > та ну. такий варіант, щвидше, за Юлі можливий. а Юля швидше неможлива.

    Юлі не вигідне відверте блокування з Регіонами. Це не те, що їй вибачать перед майбутніми виборами (парламентськими і президентськими), плюс їй вигідніше блокуватися з декількома не дуже сильними політичними силами, ніж з Регіонами. Отже, рахуватися з широким спектром інших націонал-демократів вона буде ЗМУШЕНА. Про це свідчить її передвиборча поведінка (порівняйте з риторикою того ж Ющенко, якому втрачати нічого). Регіонам для повного контролю влади треба буде значно меньше голосів, ніж Тимошенко, а отже і до "контрольованої демократії" в них шлях значно простіший. Плюс специфіка виборців Регіонів така, що виборці їм все пробачать, на відміну від БЮТ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.12.22 | Shooter

     Re: Проблема 2015

     Englishman пише:
     > Shooter пише:
     >
     > > >
     > > > Донецькі навряд чи будуть повторювати помилки минулого, так що
     > > > кандидатом від "опозиції", наймовірніше, буде Пєтро Сіманєнко.
     > >
     > > та ну. такий варіант, щвидше, за Юлі можливий. а Юля швидше неможлива.
     >
     > Юлі не вигідне відверте блокування з Регіонами. Це не те, що їй вибачать перед майбутніми виборами (парламентськими і президентськими), плюс їй вигідніше блокуватися з декількома не дуже сильними політичними силами, ніж з Регіонами. Отже, рахуватися з широким спектром інших націонал-демократів вона буде ЗМУШЕНА. Про це свідчить її передвиборча поведінка (порівняйте з риторикою того ж Ющенко, якому втрачати нічого).

     :) тут розважили. Юля встигла "пореторити" достатньо ще з літа 2005. Не зумівши, у принципі, доказати свою здатність до будь-чого крім "реторики" та "прихвату" труби.

     Ну і далі: так, Юля сьогодні не зблокується з ПРУ (хоча ще у вересні все було "на абсолютній мазі", ще й з явною ініціативою саме БЮТу та відмовою від "союзу кайла і орала" збоку "кайла", власне). Але завтра, якщо стане президентом - запросто. Януковича "злиють", ПРУ "переформатують" - і все буде путьом. Натомість, в зворотньому випадку Юля на блок з ПРУ навряд чи піде, і "зливати" її в БЮТ просто нікому.

     > Регіонам для повного контролю влади треба буде значно меньше голосів, ніж Тимошенко, а отже і до "контрольованой демократій" в них шлях значно простіший. Плюс специфіка виборців Регіонів така, що виборці їм все пробачать, на відміну від БЮТ.

     Не згоден. Регіони для повного контролю влади будуть ЗМУШЕНІ домовлятися з "ідеологічним противником", якого сумарно (все ще) підтримує більше виборців ніж, власне, ПРУ (чи навіть ПРУ+КПУ). Більше того - вони будуть ЗМУШЕНІ виконувати ці домовленості - хоча би тому, що в результаті наступних виборів вони зможуть вкотре втратити уряд.

     Натомість, як дотримується догод Юля - вона яскраво демонструє останні 4+ роки. І, як на мене, влада "Яник + неБЮТопомаранчеві" таки однозначно є менше злом ніж влада "Яник+БЮТ".


     І об'єктивно: від діяльонсти уряду Тимошенко економіка потерпає значно більше, ніж від діяльности уряду Януковича. Варто собі нагадати хоча би останній "преможний" газовий контракт, за яким Україна платитиме в 2010 більше, ніж Німеччина, та "випадок Венко" з все тієї ж "газової симфонії".

     За якою, власне, стоїть втрата Україною фактичного суверенітету.
 • 2009.12.21 | miner

  а може, Янеґ-грядущий — не бага, а фіча?

  НМХР, варто з першого дня нового презедуЯ спиратися не на пропихування чергового політтулуба до влади у сподіванні на те, щор от він і стане «добрим паном» чи «народним Президентом», а на пряму дію.

  Царювання Президентування Ющенка показало, що криптоокупаційний режим неможливо демонтувати згори: для викорчовування таких його стовпів, як судова і поліційна анархії, потрібні жорсткі дії («закручування гайок»), в умовах яких криптоокупаційний режим активно росте й метастазує. А в умовах свободи й демократії він нахабно фрондує, очікуючи реваншу.

  І «свій» През для розвитку громадянського суспільства не такий сприятливий, як «їхній, поганий».

  Треба робити те, чим так ніколи і не став Рух — силу, що змусить державу припинити бути окупантом на своїй землі. От.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua